NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

kaposi1
#3409
Most hallom hogy nem is ez a hivatalos VB dal hanem Shakira énekli azt!<#csodalk>
Hát nem tudom nagyon fel kell kötnie a tangáját hogy ennél fülbemászóbb dúdolhatóbb zenével elõálljon.
Nekem minden esetre EZ a Vb hivatalos dala!<#szeret><#szeret>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#3408
Nagyon szépen köszönöm Lacikám!<#eljen>

kaposi1
#3407
K'naan - Wavin flag ( Celebration mix )
Download

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#3406
De megvan, nemsokára felteszem neked!
Igaz csak 192 ha jól emlékszem!

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#3405
Srácok, ez nincs meg csak angolul is?

kaposi1
#3404
Nagyon szépen köszi a Spanyol verziót super!!!<#worship><#wave>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#3403
Parancsolj Barátom!

Download<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#3402
Szia István!

Ez bizony nekem is kellene!

Addig is hogy mit is kellene keresni !



Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#3401
#3400
Keresném veszteségmentesen ezt a zenét vagy mp3 320-ba
<#help>
#3399
Egybõl jobb a kedvem.<#wave>

#3398
Már le is szedtem. Fiam kedvence.

Köszke<#integet2>

Codigoro
#3397
Na felkúszott a javított metéltem.

Codigoro - 2010 BoostRaRe Italomix
ÁMEN

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

Codigoro
#3396
Ameddig felkúszik a javított "trutty", addig off-olnék egy rövidet.

Laci is promózta ezt más totyikban, így megkockáztatom itt is:

Sokat fogjuk hallani mostanság<#bohoc>

K'naan - Wavin' Flag (ft. David Bisbal).mp3
Jó dudorászást <#pias>

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

#3395
Köszönöm a múzikot!<#wave><#eljen>

Codigoro
#3394
Sziasztok!
Respektálva az észrevételeket, átalakítom és kibõvítem a fércmunkát..
<#integet2>

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

kaposi1
#3393
Sziasztok!

Szívesen mindenkinek aki leszedte!<#wave>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#3392
Laci!Köszi a zenét<#eljen>
#3391
Sziasztok!
Köszi az albumot.<#wave>
Guccy 1
#3390

janesz.virtualisan.net

Guccy 1
#3389
Title — I Love Italo Disco 05
Year — 2010
Genre — Italo Disco
Time — 70:20
Format — MP3
Bitrate — 224 Kbps CBR
Size — 111 Mb

01 Savage - Twothousandnine (Euro Maxi) (6:34)
02 Ivana Spagna - I Wanna Be Your Wife (5:33)
03 Pino D'angio - E' Libero Scusi (4:44)
04 Johnny M5 - Moscow Nights (6:41)
05 Sex Shop Boys - Big Tits (6:00)
06 Sharon - Touch Me Baby (5:26)
07 Fun Gang - Just For Fun (5:14)
08 Les Mckeown - Love's Is Just A Breath Away (5:47)
09 Twenty One - The Eyes Of Don Johnson (5:10)
10 Elvin - You Set My Heart On Fire (5:13)
11 Mauro - Buona Sera (Ciao Ciao) (Sexy Poser Mix) (7:39)
12 Angie St. Philip - Light Up My Heart (6:19)

Letöltés-No Pass...

janesz.virtualisan.net

kaposi1
#3388
"Gm 42-õt be kell szerezni mostmár!"

Ebben tudok segíteni!
Flac<#integet2>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#3387
Jó lett ez !
Kaposi Lacival egyet értek 1 picit hosszú a bevezetõ rész ..De az átvezetés 7:28Az nagyon tettszik!




Gm 42-õt be kell szerezni mostmár!

Codigoro
#3386
Laci Te látnok vagy..

Beesett a cimbi családostól és ki kellett lépnem hamar<#eplus2>
Ma pedig fûnyirás volt este, így azt gondoltam nem "építem" most tovább..
<#nemtudom>

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

kaposi1
#3385
Helló!

Hozzáfûznivaló a "truty"-hoz!

Nem volt rossz csak egy kissé furi volt nekem a Dollár után a Game 42-t hallani!<#nevetes1>
Na meg amilyen hosszú az elején a bevezetõ rész olyan hirtelen zártad le a végét mint ha el kellett volna hirtelen menned valahová.
Pedig szívesen hallgattam volna még egy kicsit!<#pias><#taps>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

pomogacs2
#3384
privi ment ismét

És ne feledd, ahol végetérnek az álmok, ott kezdődik a valóság!

Codigoro
#3383
Helló <#wave>

Megint egy kis saját trutty..

Codigoro - 2010 Boost Italomix

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

kaposi1
#3382
Ugye nem baj ha felturbózzuk egy kicsit a minõségét?<#wink>



APE !

Vagy
Rapid 1
Rapid 2
Rapid 3
Rapid 4

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#3381
Sziasztok!!<#wave>

István!
Ez a Game 42 a tavalyi év egyik nagy kedvence nálam.
Rengeteget szól a kocsiban akár az elérhetõ legjobb minõségben is!<#wink>

Rics 78!
Köszi szépen az újratöltést!!!<#worship>

Sanyó71-nek pedig a privit köszönöm!<#vigyor2><#integet2>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#3380
PRIVIK MENTEK!!Sziasztok!!

pomogacs2
#3379
privi ment!

És ne feledd, ahol végetérnek az álmok, ott kezdődik a valóság!

#3377
Artist: Robert Camero
Title: Heartbeat
Label: ZYX Music
Genre: Dance
Str.date: 09-04-2010
Rip.date: 06-06-2010
Source: CDDA
Encoder: LAME 3.97 -V2 --vbr -new
Ripper: Team ZzZz
Quality: VBRkbps / 4410kHz / Joint Stereo
Tracks: 8
Size: 69.99 MB

Track Title Time

01. Let Me Fall In Love 5:50
02. Love Games 6:24
03. Deep In Love 7:11
04. Praying For Love 3:48
05. Hanging On Your Sweet Heart 3:36
06. Heartbeat 6:30
07. Lady Surprise 5:42
08. Deep In Love (Instrumental Version) 4:53

Robert_Camero_-_Heartbeat-(ZYX_20918-2)-2010-ZzZz (Rapidshare)

#3376
<#eljen>
#3375
Egy kis újdonság,persze aki még nem ismeri 2010-bõl.
#3374
Sziasztok!
Érdekelne szintén engem is!<#finom>
#3373
Jöhet a múzik!

kaposi1
#3372
Helló!

Mivel ilyet olvasok benne "Vision Talk" egyértelmû hogy engem érdekel az album!<#crazya>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#3371
Sziasztok!!Egy kis finomság Svédországból!
Dual Density -Undress (Vision Talk Disco Remix).mp3 (8.93 M😎320kb
http://www.multiupload.com/H7D77MORZU
HA valakit érdekel a teljes albumot 320-ban tudom adni!!

okiland
#3370
A Helele jó kis szám, ezért köszi is érte, bár EZ a verzió jobban tetszik.
Ha nem haragszol meg ezért a kis "kitérõért".

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

kaposi1
#3369
Imám meghallgattatott!<#worship><#wave>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#3368
Hát persze hogy jobb minõség!
Azért kérettem be ide !<#hehe>

Köszi István a privit!<#wave>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#3367
Köszi ez jobb minõség mint ami eddig megvolt nekem.<#worship><#eljen>
okiland
#3366
THX, már lenn is van!

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

#3365
Privik mentek<#wink>
#3364
Mirko Hirsch - Fire (Vocal Version).mp3
http://www.multiupload.com/7WGB36KX05
Mirko Hirsch - Fire (Instrumental).mp3
http://www.multiupload.com/98WQKCNVN0
Sziasztok!Kellemes zenélést mindenkinek!!

okiland
#3363
Beszerzünk egy idõgépet, meg némi pénzt, aztán hajrá. <#nevetes1>

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

kaposi1
#3362
Éppen azért írtam hogy jó lehetett mert láttam a dátumot!<#sir>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

okiland
#3361
...de nem is volt olyan régen!
Tegnap?

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

kaposi1
#3360
Nekem is!<#worship>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (: