NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Én ilyen SMS dolgokba eleve bele se megyek semmilyen szinten!
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Ez idáig kimaradt.
Sok örömöm nem volt benne !<#wilting>#wilting>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Ezt nem is vitatom de ezt az albumot tényleg úgy kaptam valakitõl!
Tehát nem én keresgéltem a neten utána!
Persze a végeredmény ugyan az lett volna ezen példány esetében! <#szomoru1>#szomoru1>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
a zenekedvelõk mindent meghallgatnak (és én bele is nézek) legalább egyszer.<#nyes>#nyes>
Ez bölcs megállapítás.<#hehe>#hehe>Az igazság az egészben habár már nálam okosabbak is leírták ezt hogy a csekkolókkal veszteségmentesnek tûnõ anyag sem biztos hogy az aminek látszik.Ennek a lossless sztorinak egy orvossága van az eredeti korong üzembehelyezése.Ekkor is csak 99%-os valószínûséggel mondható ki az igazság.<#hehe>#hehe>
Hümm.Hümm..Szép dolog a mellé muty-muty,de kinek és minek?
Aztán még pár sms-t elküldtem, de már nem jártam sikerrel, mert vagy az volt, hogy "a fájl eltávolítva vagy blokkolva" vagy lejött, de az exe fájl hibás volt és nem mûködött (ez idegesítõ, miután több, mint 1GB-os állományt többször leszedtem emiatt és mégse volt jó).
Szóval zsákbamacska.
imo :) science fiction is science fact
Hát szerény becslésem szerint a zenekedvelõk 95%-a így van ezzel manapság.<#hehe>#hehe><#nyes>#nyes>
Hümm.Hümm..Szép dolog a mellé muty-muty,de kinek és minek?
<#hehe>#hehe><#nevetes1>#nevetes1><#mf1>#mf1><#mf1>#mf1><#mf1>#mf1><#mf1>#mf1>
Hümm.Hümm..Szép dolog a mellé muty-muty,de kinek és minek?
Minden porcikámmal tiltakoztam a kijelentésed ellen ,de sajnos ami tény az tény.
Elnézést mindenkitõl.
Én még nem is hallottam ezt az albumot sõt azt sem tudom kitõl kaptam!<#falbav>#falbav>
Még egy vagy két napig hagyom az ezzel kapcsolatos "zenét" és képet, aztán törlöm mint ahogy azt a bizonyos albumot is!<#duhos2>#duhos2>
Mondjuk az érdekes hogy még a cover képek is pedig 25Mb-os png képek!<#wilting>#wilting>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Érdekes hogy egy betûvel sem említik a lemezen hogy TIZIANA csak ennyi minden számnál hogy Rivale!
Egyáltalán honnan jött ez a Tiziana név?<#nemtudom>#nemtudom><#fejvakaras>#fejvakaras>
Rivale - Ash ( Flac )<#eplus2>#eplus2>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Ezt próbáltam minden ország és szolgáltató esetében (elõször az orosszal kezdtem)-nem fogadta el...<#rinya>#rinya>
Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!
Nem ez a jelszó? (nem nekem nem is kérte a 600megás exe fáj
Csak kérdezem ott volt az oldalon!<#nemtudom>#nemtudom>
Vebfordítás ezt hozta ki!
Kedves zene szerelmeseinek!
Studio ritkaság együtt az oldalon Limpopomusic.com tart a 30 napos példátlan akció!
Most már vásárolhat is ritka gyûjteménye letöltõ közvetlenül honlapunkról rögzíti a saját a CDR vagy hallgatni a számítógépen vagy a zenelejátszó!
Minden szám ritka vinil-kibocsátás nem adják ki CD-n.
Példátlan intézkedéseket, hogy a költsége minden 4-lemezes gyûjtemény mindössze 150 rubel egy mp3 formátumban - 256 kb., És 255 rubelt - a nerazzhaty formátum (veszteségmentes)!
Ez a költség a CD-audio formátumban csak 64 rubelt, és mp3 formátumban csak 38 rubel!
Önnek csak le és csomagolja ki a letöltött fájlokat. A kifizetés akkor kell elõállítani csak akkor már letöltött zenéket a számítógépre! Fizetési megbízások belül a letöltött fájlokat.
Én mp-3ban hóztam le de én sem jutottam messzebb mint ti....Sajnos
Az emelt díjas hívással én is megjártam 1x nem akarok még plusz 200Fz sem fizetni a másik is így volt csak 400-ról szolt a fáma de a számlán 1800 volt a minusz!Na akkor fogadtam meg ,hogy többet nincs ijesmi!
Szia Rics78,
ebben a kérésedben tudok segíteni, feltöltöttem 2 változatot is:
Csepregi Éva & Mándoki László - Korea (magyar változat) wav
Csepregi Éva & Mándoki László - Korea (angol változat) mp3 320 kbps
Label:ZYX Music
Catalog#:ZYX 20919-2
Format:CD, Album, Remastered
Country:Germany
Released:23 Apr 2010
Genre:Electronic
Style:Italo-Disco
Itt flac és mp3-ban is...
Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!
Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!
Koszi az infot.
Akkor holnap vegig is hallgatom az egesz lemezt hatha felismerem benne Andy keze nyomat!<#taps>#taps>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Andy Romano feat. Tiziana Rivale-Ash (a fentiek miatt én így tartom nyilván)
és van még pár ilyen apró trükk Andy körül.
Nyilván üzelti okokból sokféle névvel és variációval kerülnek napvilágra a különbözõ zenék.
De van valami koze TIZIANA RIVALE-hez?
Csak mert arra a hozzaszolasra valaszoltal!<#nemtudom>#nemtudom><#fejvakaras>#fejvakaras>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Szinten este tudom megnezni!<#wave>#wave>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Es vegul is megtalaltam.<#wink>#wink>
Majd ha hazaesek este felteszem a szamot!
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
FRED VENTURA & ANDY ROMANO - I WANT YOU BACK
TIZIANA RIVALE - ASH
FELLI - SHADOWS OF THE NIGHT(WIZARD MIX)
DYVA - MY LOVE(P.R.MIX)
BRUNO MOSTI - MUSIC OF MY STAR
GEORGE AARON- HEAVEN
KARL OTTO & JOEY MAURO - COME INTO MY DREAM
<#help>#help><#wave>#wave>
Érdekesség<#nyes>#nyes>
Már éppen le akartam kapcsolni a gépet de akkor még egy kicsit töltikézek a tõled!<#eljen>#eljen><#worship>#worship><#worship>#worship>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
01-This Is Love (Strawberry Mix) 3:49
02-You Can Get It (Long Summer Mix) 4:37
03-Over You (Long Rain mix) 5:05
04-Second Chance (Tropic Mix) 5:04
05-Mr. Love (Voice Mix) 3:32
06-Back In My Arms (Extended Beat Mix) 5:11
07-She Walk Like An Angel (Extended Mix) 4:02
08-Why This Kiss (Long Mix) 4:48
09-Wonderful Girl (Funky Mix) 5:01
10-Hungry For Your Love (Hamburg Night Club Mix) 4:54
11-Real Love (Deep In My Heart Mix) 3:54
12-Sing Hallelujah (Beat Mix) 3:46
13-This Is Love (Enjoy Mix) 4:41
14-U Can Get It (Nektarios Fast Remix) 6:19
15-Starky Rainbow's Megamix 7:28
http://www.multiupload.com/IA1TJJNIEE
http://www.4shared.com/audio/YCXWnXQo/Mehrzad_Marashi_-Youre_My_Hear.html
Jolie - Ouragan (2010) Stephanie - Ouragan
Bitrate : 256 kbit/cek
32MB
Ouragan (radio edit)
Irresistible (radio edit)
Ouragan (extended)
Irresistible (extended)
http://ul.to/4qzcvw
http://depositfiles.com/files/dkp1mscd5
http://www.megaupload.com/?d=YRFQBRKP
Fõleg a keresett zenét!<#wink>#wink>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
most csak egy verziót tolnék ide, mert az egész maxi tré volt. De ez a változat nekem nagyon bejövõs! Ajánlatos 2:00 perctõl belehallgatni, onnan indul be szépen.
Cody - I feel for you (Dagma 90's remix) - Zippyshare
Ez ugyan az mint amit én keresek csak olaszul!<#wow1>#wow1><#nevetes1>#nevetes1><#worship>#worship>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Esetleg ezt ismered?Mert ha nem akkor szedd és vidd!
http://www.multiupload.com/IFTGF8L4AF
<#wave>#wave>
INFÓ
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Gelateria Italiana Vs. DJ Happy Vibes - Tonight's The Night
Download
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Ismét egy nagyon jó zenét hoztál nekünk!
De tõled ezt már megszoktam!!!<#wink>#wink><#worship>#worship>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Köszönöm szépen nagyon jó!!!!!<#worship>#worship><#worship>#worship>
Lervi Cimbi!
Itt a megoldás hogy honnan is van meg nekem!<#wink>#wink>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (: