NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

kaposi1
#3559
Bátrak vagytok.
Én ilyen SMS dolgokba eleve bele se megyek semmilyen szinten!

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#3558
Tanulságos ez az egész történet és a hozzászólások is, így ha nem gond marad az egész.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#3557
Inkább örülök hogy kiderült az igazság ezzel az albummal kapcsoltban!<#eljen>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#3556
Én is belenéznék ha nem kellene más száz albumba is belenéznem!
Ez idáig kimaradt.
Sok örömöm nem volt benne !<#wilting>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#3555
"Hát szerény becslésem szerint a zenekedvelõk 95%-a így van ezzel manapság'

Ezt nem is vitatom de ezt az albumot tényleg úgy kaptam valakitõl!
Tehát nem én keresgéltem a neten utána!
Persze a végeredmény ugyan az lett volna ezen példány esetében! <#szomoru1>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Dióka
#3554
nana, pontosítok, a zenegyûjtõk 95%-a van úgy,
a zenekedvelõk mindent meghallgatnak (és én bele is nézek) legalább egyszer.<#nyes>

#3553
amit amíg nem tudsz,az nem is fáj,

Ez bölcs megállapítás.<#hehe>Az igazság az egészben habár már nálam okosabbak is leírták ezt hogy a csekkolókkal veszteségmentesnek tûnõ anyag sem biztos hogy az aminek látszik.Ennek a lossless sztorinak egy orvossága van az eredeti korong üzembehelyezése.Ekkor is csak 99%-os valószínûséggel mondható ki az igazság.<#hehe>

Hümm.Hümm..Szép dolog a mellé muty-muty,de kinek és minek?

Musachy
#3552
Velük már én is próbálkoztam, elsõ alkalommal sikeresen, kb.200Ft-os sms után jött a válaszban a kód és mûködött is.
Aztán még pár sms-t elküldtem, de már nem jártam sikerrel, mert vagy az volt, hogy "a fájl eltávolítva vagy blokkolva" vagy lejött, de az exe fájl hibás volt és nem mûködött (ez idegesítõ, miután több, mint 1GB-os állományt többször leszedtem emiatt és mégse volt jó).
Szóval zsákbamacska.

imo :) science fiction is science fact

#3551
Én még nem is hallottam ezt az albumot sõt azt sem tudom kitõl kaptam

Hát szerény becslésem szerint a zenekedvelõk 95%-a így van ezzel manapság.<#hehe><#nyes>

Hümm.Hümm..Szép dolog a mellé muty-muty,de kinek és minek?

#3550
Sziasztok!
<#hehe><#nevetes1><#mf1><#mf1><#mf1><#mf1>

Hümm.Hümm..Szép dolog a mellé muty-muty,de kinek és minek?

Dióka
#3549
ne haragudj,nem akartalak kizökkenteni senmmilyen hitbõl, azt is tudom,amit amíg nem tudsz,az nem is fáj, de meg kell mondjam, az sem kizárható (mint ahogyan azt mostanság nem is egy -fõleg netes kiadású- albumon fordult elõ), hogy az albumkész zenei anyagot mp3-ból maszterelték, és így került eme csodafreki akár kisgyártású bakelitre, akár cédére. szóval nincs kizárva, hogy nem "direkt" vágtak át....ha meg igen, akkor valószínû belefuthatsz még hasonló manõverbe máskor is.

kaposi1
#3548
Annyira utálom hogy megint neked van igazad!<#rinya>
Minden porcikámmal tiltakoztam a kijelentésed ellen ,de sajnos ami tény az tény.
Elnézést mindenkitõl.
Én még nem is hallottam ezt az albumot sõt azt sem tudom kitõl kaptam!<#falbav>
Még egy vagy két napig hagyom az ezzel kapcsolatos "zenét" és képet, aztán törlöm mint ahogy azt a bizonyos albumot is!<#duhos2>
Mondjuk az érdekes hogy még a cover képek is pedig 25Mb-os png képek!<#wilting>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Dióka
#3547
jujjjjjj, ez nagyon youtube rip vagy 128-as mp3





kaposi1
#3546
Persze közben én is tudom hogy ez a tisztességes neve!<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#3545
István barátomnak amit ígértem!

Érdekes hogy egy betûvel sem említik a lemezen hogy TIZIANA csak ennyi minden számnál hogy Rivale!
Egyáltalán honnan jött ez a Tiziana név?<#nemtudom><#fejvakaras>

Rivale - Ash ( Flac )<#eplus2>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Codigoro
#3544
Sajnos nem..
Ezt próbáltam minden ország és szolgáltató esetében (elõször az orosszal kezdtem)-nem fogadta el...<#rinya>

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

#3543
Пароль на архив/Password: cdport
Nem ez a jelszó? (nem nekem nem is kérte a 600megás exe fáj

Csak kérdezem ott volt az oldalon!<#nemtudom>
Vebfordítás ezt hozta ki!



Kedves zene szerelmeseinek!
Studio ritkaság együtt az oldalon Limpopomusic.com tart a 30 napos példátlan akció!
Most már vásárolhat is ritka gyûjteménye letöltõ közvetlenül honlapunkról rögzíti a saját a CDR vagy hallgatni a számítógépen vagy a zenelejátszó!
Minden szám ritka vinil-kibocsátás nem adják ki CD-n.
Példátlan intézkedéseket, hogy a költsége minden 4-lemezes gyûjtemény mindössze 150 rubel egy mp3 formátumban - 256 kb., És 255 rubelt - a nerazzhaty formátum (veszteségmentes)!
Ez a költség a CD-audio formátumban csak 64 rubelt, és mp3 formátumban csak 38 rubel!
Önnek csak le és csomagolja ki a letöltött fájlokat. A kifizetés akkor kell elõállítani csak akkor már letöltött zenéket a számítógépre! Fizetési megbízások belül a letöltött fájlokat.
Én mp-3ban hóztam le de én sem jutottam messzebb mint ti....Sajnos
Az emelt díjas hívással én is megjártam 1x nem akarok még plusz 200Fz sem fizetni a másik is így volt csak 400-ról szolt a fáma de a számlán 1800 volt a minusz!Na akkor fogadtam meg ,hogy többet nincs ijesmi!

#3542
Codigoro
#3541
Chip Chip - So Close To Heaven(2010)

Label:ZYX Music
Catalog#:ZYX 20919-2
Format:CD, Album, Remastered
Country:Germany
Released:23 Apr 2010
Genre:Electronic
Style:Italo-Disco

Itt flac és mp3-ban is...

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

Codigoro
#3540
Szép napot mindenkinek <#wave>

Egy kis ébresztõ:
Khrys & Atzur - Life

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

kaposi1
#3539
Magamtol is rajohettem volna!
Koszi az infot.

Akkor holnap vegig is hallgatom az egesz lemezt hatha felismerem benne Andy keze nyomat!<#taps>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Dióka
#3538
Hát persze, hogy van köze hzozzá! Õ zeneszerzõ, a zenei elõadó és a mixelõ is, tehát gyakorlatilag ez rendesen így néz ki:
Andy Romano feat. Tiziana Rivale-Ash (a fentiek miatt én így tartom nyilván)

és van még pár ilyen apró trükk Andy körül.

Nyilván üzelti okokból sokféle névvel és variációval kerülnek napvilágra a különbözõ zenék.

kaposi1
#3537
De meg milyen jokkal!<#eljen><#wink>
De van valami koze TIZIANA RIVALE-hez?
Csak mert arra a hozzaszolasra valaszoltal!<#nemtudom><#fejvakaras>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#3536
Szerintem megvan nekem.
Szinten este tudom megnezni!<#wave>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Dióka
#3535
hát igem, A. Romano kétségtelenül jó zenékkel gazdagította az elmúlt pár évet. <#kacsint>

#3534
Srácok, valakinél megvan "Leslie Mandoki & Csepregi Eva - Korea" jó minõségben? Min. 192 kbit keresek ebbõl a remek zenébõl. Köszi!

kaposi1
#3533
Tegnap ossze vissza kerestem neked a TIZIANA RIVALE - ASH szamot mert tudom hogy megvan az egesz lemez!
Es vegul is megtalaltam.<#wink>
Majd ha hazaesek este felteszem a szamot!

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#3532
Csak akad azért valaki,nem tudom elképzelni hogy ne segítsen senki.<#nevetes1><#wink>
kaposi1
#3531
Sokáig lehetne még folytatni a sort sajna!<#sir>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#3530
Ezeket még mindig gõzerõvel keresem veszteségmentesen!
FRED VENTURA & ANDY ROMANO - I WANT YOU BACK
TIZIANA RIVALE - ASH
FELLI - SHADOWS OF THE NIGHT(WIZARD MIX)
DYVA - MY LOVE(P.R.MIX)
BRUNO MOSTI - MUSIC OF MY STAR
GEORGE AARON- HEAVEN
KARL OTTO & JOEY MAURO - COME INTO MY DREAM
<#help><#wave>
#3529

Érdekesség<#nyes>
kaposi1
#3528
Már Stephanie-töl is nagyon szerettem ezt a zenét és ez is nagyon jó feldolgozás bizony!<#finom>

Már éppen le akartam kapcsolni a gépet de akkor még egy kicsit töltikézek a tõled!<#eljen><#worship><#worship>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#3527
Mark Medlock - In The Mix - Album (mixed by DJ Starky)
01-This Is Love (Strawberry Mix) 3:49
02-You Can Get It (Long Summer Mix) 4:37
03-Over You (Long Rain mix) 5:05
04-Second Chance (Tropic Mix) 5:04
05-Mr. Love (Voice Mix) 3:32
06-Back In My Arms (Extended Beat Mix) 5:11
07-She Walk Like An Angel (Extended Mix) 4:02
08-Why This Kiss (Long Mix) 4:48
09-Wonderful Girl (Funky Mix) 5:01
10-Hungry For Your Love (Hamburg Night Club Mix) 4:54
11-Real Love (Deep In My Heart Mix) 3:54
12-Sing Hallelujah (Beat Mix) 3:46
13-This Is Love (Enjoy Mix) 4:41
14-U Can Get It (Nektarios Fast Remix) 6:19
15-Starky Rainbow's Megamix 7:28

http://www.multiupload.com/IA1TJJNIEE

#3526
Mehrzad Marashi -You're My Heart (You're My Soul Edit DJ Moderator)
http://www.4shared.com/audio/YCXWnXQo/Mehrzad_Marashi_-Youre_My_Hear.html

#3525
Sziasztok!
Jolie - Ouragan (2010) Stephanie - Ouragan
Bitrate : 256 kbit/cek
32MB
Ouragan (radio edit)
Irresistible (radio edit)
Ouragan (extended)
Irresistible (extended)
http://ul.to/4qzcvw
http://depositfiles.com/files/dkp1mscd5
http://www.megaupload.com/?d=YRFQBRKP

kaposi1
#3524
Köszi szépen!!!!<#taps><#worship>
Fõleg a keresett zenét!<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#3522
Egy elég érdekes mix sajna 128-as!

Download

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#3521
Helló!

Én elvittem ,köszi szépen!<#wave>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#3520
Üdv,
most csak egy verziót tolnék ide, mert az egész maxi tré volt. De ez a változat nekem nagyon bejövõs! Ajánlatos 2:00 perctõl belehallgatni, onnan indul be szépen.



Cody - I feel for you (Dagma 90's remix) - Zippyshare

#3519
igen tudom,mert bele hallgattam <#wink>
kaposi1
#3518
Szia István!
Ez ugyan az mint amit én keresek csak olaszul!<#wow1><#nevetes1><#worship>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#3517
Szia Laci!
Esetleg ezt ismered?Mert ha nem akkor szedd és vidd!
http://www.multiupload.com/IFTGF8L4AF
<#wave>
kaposi1
#3516
Vagy ez a lemez is nagyon jó lenne!<#wow1>
INFÓ

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#3515

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#3514
Srácok én ezt keresem 128-nál jobb minõségben!
Gelateria Italiana Vs. DJ Happy Vibes - Tonight's The Night

Download

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#3513
Tgolyó Barátom!

Ismét egy nagyon jó zenét hoztál nekünk!

De tõled ezt már megszoktam!!!<#wink><#worship>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#3512
Rics78!
Köszönöm szépen nagyon jó!!!!!<#worship><#worship>

Lervi Cimbi!

Itt a megoldás hogy honnan is van meg nekem!<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#3511
Szintén tetszett !
Köszi!<#worship>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#3510
Szia!

Nekem tetszett ez a zene jöhetne az egész album is!<#crazya><#wave>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (: