NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#3661
http://www.multiupload.com/JVXA7RI6M3
#3660
Neked is köszi,az elsõ az ami nálam éppen illetve mostanság nem akarja az igazat.

Hümm.Hümm..Szép dolog a mellé muty-muty,de kinek és minek?

#3659
Köszi szerintem ez mûkszik.

Hümm.Hümm..Szép dolog a mellé muty-muty,de kinek és minek?

#3658
http://www.multiupload.com/BGJ15UNHR7
kaposi1
#3657
Én kettõt ajánlok neked ami nálam müxik és használom õket!
1.TinyPic
2.Képfeltöltés.sector

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#3656
Megpróbálok,de valaki nálam jobban tudja adni (minõségre)szívesen veszem<#wave>
http://www.multiupload.com/YLPDMSEZ59
#3655
http://imagerz.com/
Utoljára ezzel tettem fel az ITALO DISCO LEGEND cd képet
#3654
Szép bizony.<#hehe>

Off!
Tudna valaki egy faxa képfeltöltõ helyet ajánlani mert az általam használtak valamiért szünetet tartanak.<#fejvakaras>

Hümm.Hümm..Szép dolog a mellé muty-muty,de kinek és minek?

kaposi1
#3653
Nem elég hogy nincs meg egyik sem,de még csak nem is hallottam õket!<#wow1><#sir>
Tudsz ezen a pici problémán segíteni?<#help>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#3652

Igen és még 1,de rakhatnák illetve rakhatnánk még sok mindent ide ami ritkaság számba megy.Az idõ megoldja<#nevetes1>
#3651

vagy ez például,szóval ezek a zenék nem 'tömegontások'
#3650

ez gondolom már mélyebb nyomokat hagy illetve hagyott<#nyes><#wink>
Dióka
#3649
nekem ez valahogy mem hagyott mély nyomokat,de csak mert ez szerencsére nem italodisco <#vigyor>
háát,mit is mondjak? a dob és bassline alapja egész jó lehetett volna egy fasza italohoz. így síppal dobbal nádi hegedûvel meg olyan west germany-s hungaro euro disco.<#nyes>

#3648
gimbes gambes címen ismertem eddig én is ám<#nevetes1>
Musachy
#3647
Annyiban, hogy valójában Gimbes Gambes.

imo :) science fiction is science fact

#3646
szép ez így együt<#wink>
#3645

Remélem ezzel nem mutatok semmi újat az italo disco kedvelõinek,vagy mégis?!
kaposi1
#3644
Azért ez nem árt hozzá hogy más is képben legyen!<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#3643
http://rapidshare.com/users/5YGZGX<#law><#integet2>
#3642
Dióka
#3640
nyilván. <#nyes>

persze van, mostantól külön "italograbber lossless audio codec"-el.

kaposi1
#3639
De már ha csak ez meglenne akkor is nagyon örülnék!
Paris By Night (Original Edit)

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#3638
Ezt az albumot keresem de csak veszteségmentesben!<#kuss>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#3637
Köszi cimbi!<#eljen>

Majd otthon leszedem...

#3636
<#smile>

#3635
2006.07.24.-tõl nekem is.<#fogmosas><#hehe>

Hümm.Hümm..Szép dolog a mellé muty-muty,de kinek és minek?

kaposi1
#3634
T.M. - Joy - Forever Blue (Album Version)
Ahogy Atiapu mondaná "Nekem tetszik"<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#3633
ENNYI?????<#hehe>
Az információs részen azért én javítanék teljes szélességében.<#nevetes1><#wave>

Hümm.Hümm..Szép dolog a mellé muty-muty,de kinek és minek?

Dióka
#3632
ez állítólag zombi italo mix, míg egyeseknek kifejezetten tetszik

Italo Dance Mix mixed by DJ Adamson (2009)

01 - Spoot - Dont Cry Tonight (Italo Extended Mix)
02 - DJ Impuls-ER vs. Mike-D. Feat. Viki - Elmúlt Egy Nyár (Italolovers Remix)
03 - DJ Páz Feat. Andy - Grouve It
04 - Studio 68 Feat. Danceflow - Érzem (Italolovers Remix)
05 - Minage Boyz - Kiss Me (Italo X10ded Mix)
06 - Dancelovers - Gyere És Táncolj (DJ Páz Italo Club Mix)
07 - Peat Jr. And Fernando - Nyári Este (Páz Italo Remix)
08 - Disco Bee - This Is My Club (Indietro Remix)
09 - DJ Fumetti Ft. D-Jmc - Di Fumetti (Original Mix)
10 - Colonia - Za Tvoje Snene Oci
11 - Gabry Ponte Feat. Miani - Vivi Nell Aria (Manian Remix)
12 - DJ Paz - Szombat Esti Láz (Italo Clubmix)
13 - Szatmári Feat. Jucus - Mondd (DJ Páz Italo Club Mix)
14 - Italobrothers Vs. Floorfilla - Italodancer 2007
15 - Szatmári Feat. Jucus - Súgj Egy Titkot (DJ Páz Italo Mix)
16 - DJ Paz Feat. Christine - Elmúlik Minden (Club Mix)
17 - Pedro & Lovi Feat. Andy - Egy Újabb Éjszaka (Paz Italo Statico)
18 - DJ Alex Key - Ismeretlen Érzés (Slate'S Italo Club Remix)
19 - Stefy NRG - It'S A Fable (Datura Deseo)
20 - Prezioso Feat. Marvin - Survival (Gabry Ponte Extended Rmx)
21 - DJ Lhasa - Calabria 2006 (Extended Edit)
22 - DJ Lhasa - No Controles (C.Y.T. Extended Remix)
23 - Josh & Jutta - Zakatol A Szívem (Páz Italo Statico)
24 - Master Blaster - Pay 4ur Life
25 - Manian - Turn The Tide (Italobrothers New Vox Rmx)
26 - Fantasy Project - Like A Fool (Tbm DJ Extended Mix)
27 - Disco Bee - Its My Party (Fortezza Remix Extended)
28 - Commercial Club Crew - La Luna (Italoshakerz Remix)
29 - Bassrockerz - Show Me (Clubraiders Rmx)
30 - K Maro - Let's Go (Decco Remix)
31 - Ma Bra - Al Ritmo
32 - Ravekoor & Sander - Baila With Me 2009
33 - Robinho Dy - Esperança (Italo Mix)
34 - Surisun - Where Have You Gone

Time: 79:18
Bitrate: wav by italograbber
Style: Italo / Dance

rapidshare flac

4shared flac

Dióka
#3631
Italo Dance Brasil Vol. 19

Year Of Release: 01.05.2010
Quality: Italograbber lossless wav
Bitrate: 1411 kbps
Total Time: 103 min

Tracklist:

1. Angel & Devil - System of love (dj francy m vs. j.v.d.j Remix 2010) (4:28)
2. Sfigato - Leone Di Lernia (Dj Niky Rmx 2010) (3:41)
3. Tami-Insieme A Me(Power Radio Mix) (3:41)
4. Ultrabeat - Pretty green eyes ( Marcovox kassa remix ) (7:40)
5. Primetime - Fly With Me (DiMa Dj Fly Mix) (3:41)
6. Sensazioni (Dj sTore Rmx) (4:24)
7. Maverick-Feel the Rhythm (Dj sTore Rmx 2010) (6:08)
8. Khrys Tarquini Feat. Pol Cris-Nothing Can Change (5:57)
9. Dj Seleco feat Torny I Love You ( dj dany italo remix) (4:24)
10. Jluis dj chiara (na.mi.bros remix) (5:06)
11. Gigi D'Agostino vs Danijay - Il tripd ell impazienza Dj Power (4:22)
12. Dj Power - Historias De Amor (emj concept) (5:28)
13. Dj Paolo Benvenuto - Cupido (Radio Edit) (4:14)
14. Deejay Matrix - Tu Vivi Intorno A Me (Dj Seleco Extended ReWork Mix) (5:20)
15. Prevale & Gianna Nannini - I Maschi Rmx (extended version) (5:16)
16. Promiseland - Live Your Life ( Dj Triax Vs Mark J Remix) (7:33)
17. Daniele de Bellis - Cos E (the produxer remix) (3:23)
18. Sun Kidz feat Sandra - Forever (tbm dj extended) (5:22)
19. Dj ReD - Sensazione Indescrivibile Vision 2 (8:21)
20. Tiziano Ferro Indietro Marcovox Lento Violento Remix (4:38)

part1
part2

Dióka
#3630
Dióka
#3629
nem gond, nekem minden lementve, lesz még alkalmam publikálni.<#vigyor>

kaposi1
#3628
Két hozzászólás törölve!
Én szóltam ,bocs fiuk!

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#3627
Szia Apukám!

Sajna a Marc & Susy - In My Mind / Fly Me To The Moon zene egyrészt új, más részt még egyenlõre a ritka mint a fehér holló kategóriába tartozik!
Nekem is nagyon tetszik ám.
Jobb verzióval én sem tudnék szolgálni mint amit István barátunk feltett neked!<#szomoru1>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#3624
Sziasztok!

Nos most hogy elhangzottak érvek & kontra érvek akkor itt a vége!!!
Többé kevésbé a határon belül maradt a hangnem!
Innentõl kezdve ez a téma legyen lezárva.
Én voltam a barom mert megint.
Az én kis beírásom ( Flac) indította el a vitát.
Megjegyzem Dióka jogosan írta ( nekem) azt amit írt a zenével kapcsolatban!
Ha valami nem az aminek hirdetve van az más számára is derüljön mi
ki mint hogy téves hitben ringatózzon.
De akkor ezt a témát pro és kontra kiveséztük szóval ugorjunk please!!!!

Legyen ismét a zenéé a fõszerep és a békességé!

Ezeket a hozzászólásokat nem törlöm ki de mint házigazda, élve jogával ami esetleg még ezzel kapcsolatban születik azt már ki fogom gyomlálni!

Szóval "ahogy Kozsó mondaná - Legyen békesség a szívetekben!"

És koncentráljunk ismét a zenékre!<#worship>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#3623

30 May 2009 | Music » Pop |

Systems In Blue - Heaven & Hell (The Mixes) (2009)

Artist: Systems In Blue
Title Of Album: Heaven & Hell (The Mixes)
Year Of Release: 2009
Label: Spectre Media
Genre: Dance
Format: mp3
Quality: ABR 256 Kbit I 44 Khz I Joint Stereo
Total Time: 1 h 18 min 36 sec
Total Size: 113 Mb

Tracklist:
----------
01. Systems In Blue - Magic Mystery (extended remix) (5:10)
02. Systems In Blue - Heaven & Hell (remastered '2009 version) (3:35)
03. Systems In Blue - Point Of No Return (ms project full intention rmx) (3:31)
04. Systems In Blue - Shadows Of Love (kevin taschler aka blackened rmx) (5:18)
05. Systems In Blue - 1001 Nights (dj moraz rockhouse mastercut) (5:17)
06. Systems In Blue - Shangri-La (remastered '2009 version) (3:17)
07. Systems In Blue - 1001 Nights (c.c.f. party mix) (4:39)
08. Systems In Blue - Point Of No Return (kevin madison club rmx radio version) (3:44)
09. Systems In Blue - Gambler (remastered '2009 version) (3:55)
10. Systems In Blue - Point Of No Return (ms project classical rmx) (3:35)
11. Systems In Blue - Dr. No (extended version) (6:02)
12. Systems In Blue - 1001 Nights (dj moraz long ethno rmx) (6:30)
13. Systems In Blue - Winner (reflex club mix) (3:53)
14. Systems In Blue - Winner (dj moraz long version) (8:26)
15. Patty Ryan feat. Systems In Blue - One Summernight In Moscow (3:29)
16. Mark Ashley feat. Systems In Blue - Give A Little Sweet Love (3:52)
17. Systems In Blue - Winner (reflex house mix) (4:23)
http://rapidshare.com/files/232377433/SIB_09.rar
<#wave>ha valakinek még hiányozna
#3622
http://www.filestube.com/6fbf6f58f3eea4a303e9/details.html<#wink>
#3621
Ez érdekelne cimbi.<#wave>

#3620
Szia !
Bizony nagy italo disco zene.De ez is SUSY - IN MY MIND<#wave>
#3619
tudom, majd most jön a válasz, hogy te is hangmérnök vagy és pont ott végeztél, ahol anno Trend Boy is. nem is mondd, teljesen megértelek

Dióka egyébként te hol végeztél?<#hehe>

Mindig TB-t hozod példaként.Te kb ugyanabban hiszel mint õ.<#mf1><#mf1>

Kettõtök között az a lényeges különbség hogy õ hitt abban hogy a több tízezre nagyságrendû netrõl összeharáccsolt cuccot ha átalakítja veszteségmentessé akkor az a frankó.

Nálad viszont ami elõnyödre vált legalább védekezel a bepróbálkozók ellen.(128-ból 1411?)<#hehe>kb 40% eséllyel.<#fejvakaras><#falbav><#mf1><#mf1><#mf1><#mf1>

Hümm.Hümm..Szép dolog a mellé muty-muty,de kinek és minek?

#3618
Valóban remek muzsika.<#eljen>

Hümm.Hümm..Szép dolog a mellé muty-muty,de kinek és minek?

#3617
Elõször is azzal kezdeném hogy tegnap este már kezdtem aggódni az egészségi állapotodért illetve szerettem volna hogy jól aludjál,de mint látható a felturbózott idegállapotod ezt hajnali 2-kor még nem tette lehetõvé.<#hehe>Egy õsrégi küztdõsport technikát alkalmaztam veled szemben amikor hagytam hogy gyõzésre álljál és egy kicsit elszaladjon veled a paci.<#hehe>

bizonyítékot követeltél
Az amit bizonyítékként raktál ki az lófarok.Egy óvodás is kitudja másolni egy spektrum analizáló képét karikázgatni és színezni is tud,és természetesen mellébeszélni is.<#hehe>

meg büszkén raktál ki nekem pár gramm préselt mûanyagot, hogy eredeti és milyen fasza.

Az igazi lecke ebben van.Elmondom neked miért.Csekkolsz üres fejjel bamba arccal szaktudás nélkül és soha nem fogod az igazságot megmondani még 50%-os valószínûséggel sem.Láthatod a magam fajták tesznek a feltöltésük mellé egy hiteles fotót oda sem írják hogy wav.Mi a csöcsnek.Ez a hozzád hasonlók kiváltsága.Néha hasznos az a pár gramm mûanyag is.Ennek hiányában bajos az a mûvelet és véleményezés amiben te hiszel.Lehet hogy jobban állna neked még a sárga dömpi-t húzogatni a homokban az árnyékos helyeken és egy sikeres lossless tötike és csekkolás után mást is.<#hehe>

Regényt nem fogok írni különösen nem egy nethero tötikemajsztró kedvéért.

Függönyzárás?? Részedrõl?
Említettem tegnap hogy a csekkolási tudományodnak vége.Szavaidat idézve ha nincs referencia anyag akkor nem megy.Neked ez nem fog menni mert azt mondtad hogy nem vásárolsz cd-t egyet sem.A netes anyag a referencia anyag bránerkám?Olyat bármikor kreálok én is pár pillanat alatt bitrátától függetlenül(hangminõséget változatlanul hagyva) úgyhogy az összes csekkoló és tutyikázó progidnak delete-t nyomhatsz a gépeden holott látható hogy a feltöltéseim mellé mindig tudok csatolni hiteles fotót is.Egyébként a csekkolás meg a ki a segget érdekli már rajtad kívül?Szerintem a lõtéri vizslát sem.<#hehe><#mf1><#mf1><#mf1>

Hümm.Hümm..Szép dolog a mellé muty-muty,de kinek és minek?

#3616
Sziasztok!<#integet2>

Ezt találtam, s nekem marhára tetszik.
De csak 128-as. Nincs meg valakinek 320-ban?

MARC & SUSY - FLY ME TO THE MOON (VOCAL)
http://www.filefactory.com/file/b225bg7/n/Marc_amp_Susy_-_Fly_Me_To_The_Moon_Vocal_.mp3

#3615
amikor Te még tán a piros lavórt huzogattad a homokban

Szerintem kolléga dömper volt az és lehet hogy sárga volt a színe.<#hehe>
Habár Dióka a rejtelmek embere.<#mf1><#mf1><#mf1>

Hümm.Hümm..Szép dolog a mellé muty-muty,de kinek és minek?

Dióka
#3614
"976 óta hiradástechnikával foglalkozom"

ez nagyon kemény Codigoro bácsi!
már ne haragudj, csak te olyan vén róka vagy, hogy majdnem csókolomot köszöntem.

csak nem eladó vagy egy second hand hifi boltban? <#nevetes1>

tudom, majd most jön a válasz, hogy te is hangmérnök vagy és pont ott végeztél, ahol anno Trend Boy is. nem is mondd, teljesen megértelek.<#hehe>

Papi (csak a korod miatt)! <#nyes>Ha figyeltél volna az elején,akkor le sem írtad volna,amit megtettél. mindenki azt oszt meg,azt rak fel, amit akar,eddig is az töltötte le,aki akarta....nem valaki feletti ítéletrõl volt szó eddig sem, csupán arról,ahogy amit felrakunk veszetségmentesnek, akkor az legyen az.
ha meg nem az és ez kiderül,mert mondjuk valakit érdekel, vagy megnyugtat, hogy azt szedi le,amit vár, akkor nyugodjunk meg és ne kezdjünk erõsködni, meg feszegetni a témát, hogy a wav-nak hívott mp3 márpedig veszteségmentes, hisz wavban van, meg úgyse hallani semmi különbséget, stb...ez ennyire egyszerû egy bizonyos IQ felett.
és mielõtt még régi okos mondások, szólások és jó öreg tapasztalatok érkeznének a hifi hõskorából válaszként, csak szólok, hogy 1983, nem 1987 vagy 1992 van,mert már 2010-et írunk.<#nyes>

és ahogy te is mondtad, én is mondom neked kedves codigoro apó bácsi:

"Ahogy Kozsó mondaná - Legyen békesség a szívetekben!
Én kérek elnézést!"

Dióka
#3613
nocsak-nocsak, hirtelen hangnem váltás, már nem érzem azt a mellényt,amit eddig toltál az arcod elõtt! a "hibáztatást" természetesen én is csak jelképesen értettem, gondoltam lejön, de mint eddig más sem akart nagyon, ez sem....
eddig az volt a bajod, hogy nem értetted (nem akartad érteni) mirõl beszélek meg mindenfajta illusztrációt, bizonyítékot követeltél, meg büszkén raktál ki nekem pár gramm préselt mûanyagot, hogy eredeti és milyen fasza.
most hogy raktam, meg mégegyszer leírtam,ábrázoltam, amit eddig is, azért persze a végére eljátszottad a hattyú halálát, "azért nekem ebben nem volt semmi új" függönyzárást. gratula.5-ös vagy ecsém képmutatásból.
ha olyan bráner nagy szakember lennél, mint ahogyan elõadod itt magad, akkor azt is tudnád, hogy a "csekkoláshoz" nem kell extra idõ,egyszerûen rá kell nézni egy normális player normális spektrum kijelzõjére és szinte azonnal látszódik, ha bibire lehet számítani.ha kell,akkor a további ellenõrzés is pár másodperc. mondjuk te annyira ragaszkodsz a minõséghez, hogy igazából teljesen tökmindegy mit hallgatsz.szíved joga, engem nem zavar.

én csak egy dolgot szoktam teljesen alkalmadtán jelezni, ha egy-egy, kifejezetten Veszteségmentesnek felrakott anyag vélhetõen vagy biztosan nem az.....és csak azért, mert ha mindenre ráfoghatnánk, hogy lossless, akkor ennyi erõvel bármilyen mp3-at is felrakhatna bárki wav-ben ugyanezen címmel és büszke lehetne magára.

tényleg a legjobbakat a továbbiakhoz is!<#wave><#eljen>

Codigoro
#3612
Ezzel pedig kívánok jóccakát minden fórumlakónak <#wave>

Marius M.21 - Sweet dreams (maxi version 2010)

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

Codigoro
#3611
Tudod Dióka - tudnék többet is hozzászólni, mert 976 óta hiradástechnikával foglalkozom, amikor Te még tán a piros lavórt huzogattad a homokban - de én itt sem a feltöltött, sem az ajánlott linkek alapján nem ítélek meg senkit.
Reményeim szerint itt mindenkit a jószándék és nem a megszopatás lehetõsége mozgat.
De ezt már megannyi totyikban elmondták mások is. (leszed - megköszön - fülel - megtart, vagy kidob) ENNYI.

Ahogy Kozsó mondaná - Legyen békesség a szívetekben!<#puszi>

Én kérek elnézést..

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

#3610
Alakul ez már szépen mint az a bizonyos a prés alatt.

Természetesen egyet kell hogy értsek a leírtakkal sõt a multkoriban szándékosan nem tértem ki amikor említettem hogy a cd-re préselés sokszor siralmas.Szándékosan nem említek kiadókat mert számtalan példa támasztja alá az általad is felvázoltakat.Azért mielõtt egy pár embert elbizonytalanitanánk az eredeti hanghordozókkal kapcsolatban hogy azért ez a tényezõ ritka mint a fehér holló.

Egyébként senki nem hibáztatott senkit.Aki eredeti korongokkal fényessel és feketével dolgozik azok találkoznak ezzel,de hála Istennek nem sûrûn.
Látható hogy azért van ilyen is.<#hehe>A netes anyagnál viszont valószínûleg sûrûbben elõfordulhat viszont ezt nem tudom csak sejtem.
Csekkoljon akinek van ideje és szakértelme.
<#hehe>Nekem egyikbõl sincs sok.
Egyébként köszönöm a választ sok újdonságot nem tartalmazott,de egy neki futást megért.<#hehe><#eljen>

Hümm.Hümm..Szép dolog a mellé muty-muty,de kinek és minek?

Codigoro
#3609
Válasz ment. Link halott nálam <#nemtudom>

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!