NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#3710
#3709
http://www.multiupload.com/KCOBKZ2XW1
az jó lenne nekem is<#finom>
kaposi1
#3708
Szia István!
Why???
Nekem ez tudtommal 320-as Stereo-ban van meg!

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#3707
http://www.multiupload.com/8ZEGEGDGJ7
#3706
Sziasztok!
http://www.multiupload.com/8ZEGEGDGJ7
Laci nézd meg<#integet2>
kaposi1
#3705
Nekem furcsa volt hogy így írta ki minden esetre.
Köszi az infót!<#eljen>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#3704
Én úgy néz ki hogy ott leszek!
Bár azon a napon 18-ig dolgozom de de a hely földrajzi fekvésének köszönhetõen még odaérek!<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#3703
Fülcsikém D.J Savage zenéjét ( így kell írni hogy meg is találd<#crazya>) nem szabad kihagyni!
igen jól emlékszel hogy volt már róla szó a topikban.
Én nagyon szeretem mind a három számát amit ismerek tõle.
<#szeret>
Amanda jobbak jöhetnek!<#worship>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#3702
Szoval mi a helyzet ezzel az Italo partyval Fehervaron?

#3701

Szia Atikám,
a randit tegyük inkább át a jövõ hétre, jó, majd privát megírom hogy miért.
A DJ Savage ismerõs, szerintem volt már szó róla itt a fórumon.
Le fogom szedni az ajánlatodat.

Cserébe majd küldök Neked és mindenkinek akit érdekel Amanda számokat, vannak neki kifejezetten jók.
A legnagyobb kedvencem a csokireklámos, de szerintem mindenki ismeri, a címe Enigma (Give a bit of hmmm to me...)

#3700
Sziasztok!<#integet2>

Fülcsikém, a héten nem randizunk valamikor?<#wink>
Úgy néz ki, az idén már nem költözünk el.

Ténlyeg, Te is ismered azt a DJ. Savage-t, amit feltettem?
Marha jó. Tuti neked is tetszik, legalábbis Lacinak és nekem is bejön.😊

ui: annyira javasoljátok Amandát, hogy mostmár engem is kiváncsivá tettetek. Én csak 1-2 száméát ismerem, de azokért annyir anem vagyok oda. De azért belekóstolnék azokba, amiket ajánlotok...

#3699

Lacikám, az ízlésedben abszolút megbízok, tudod jól !!!

Akkor ez a reggel fölrakott Amanda szám jócskán veszteséges, elnézést mindenkitõl, tehát nem 320-as. Ahhoz képest nem is szól olyan rosszul.

Amandától van egy csomó lemezem, tehát ismerem jól a munkásságát.
Kétféle számai vannak, vagy nagyon jók, vagy nagyon rosszak.

Hétvégén teszek föl a jobbakból párat, ha gondolod, de érdemes szelektálni és nem komplett lemezt fölrakni, mert még a best of-jai és a greatest hits-ei se tökéletesek egy az egyben. <#wave>

Dióka
#3698
nem akarok téves infót nyomni, de tudomásom szerint ez a verzió egy 2005-ös DJ remix (ekkor Amanada már 59 éves volt), nyilván nem valószínû, hogy ekkor még tök új számként énekelte fel, inkább egy régi dalának hangsávját használhatták fel egy jó kis dance nótához.

egyébként az mp3 VBR 96-320-ig, jellemzõen 192-esnek felel meg, átlagban 178-as.<#kacsint>

kaposi1
#3697
Szia Fülcsikém!<#wave>

Talán már megbízol az izlésemben nagyon már nem nem szoktam mellényúlni ha keresek valamit!<#nevetes1>
Ezt a zenét múlt héten hallotttam elõször és igen csak meglepett hogy Amanda ilyet is elkövetett!
Nem igazán ismerem a munkásságát de nem igazán ilyen zenékre emlékeztem tõle!<#csodalk>
Ez a szám viszont nagyon megtetszett tõle.

Lehet hogy te sem tudsz róla de ha megnézed a lejátszó 178-ast mutat nem 320-at!
Köszönöm szépen a felvételt.<#puszis><#integet2>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#3696

Lacikám,
rámozdultam az Amanda Lear-rel kapcsolatos kérésedre.
Van egy rakat lemezem tõle, sorlemezek és válogatások is, de pont a Paris by night egyiken sincs rajta, sajnos.

Addig is, amíg elõkerül veszteségmentesen, hátha mást érdekel és megfelel ebben a minõségben, nagyon jó kis zene.

Amanda Lear - Paris by night (original edit) mp3 320 kbps

Wescone
#3695
Na igen... kissé olyan Dieter Bohlen-es szája van <#vigyor3> (nem gond, "családban" marad) - de valóban nem rossz!

In Lak\'ech Ala K\'in

kaposi1
#3694
Szevasz Cimbi!

Azt nem tudom hogy az a Nóra az-e a Nóra.
De ha a borítón lévõ hölgy a Nóra, akkor Nóra még mindig igen jól néz ki!
<#finom>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Wescone
#3693
Szevasztok Tagok! ...régen jártam erre gondoltam ideje beköszönni Kaposi mesterhez. <#wave>
Lady N? <#fejvakaras> ...csak nem N mint "Nora" - ha jól emlékszem "ez" lógott állandóan a Thomas Anders nyakában a klippeken. <#lookaround>

In Lak\'ech Ala K\'in

kaposi1
#3692
Részemrõl megvan ez a lemez!
És nekem is nagyon tetszenek a számok!<#eljen>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#3691
Milyen Italo Partyra ?
Nem tudok róla semmit!<#fejvakaras>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Codigoro
#3690
<#wave> Privi ment..

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

#3689
Cimbik ez a Susy In my mind is marha jó zene!

Köszönet Nektek!<#eljen>

#3688
Nekem tetszik:

D.J. Savage 3 száma:
Your eyes
I love you
In the night

http://rapidshare.com/files/401754451/D.J._Savage_-_Your_Eyes_-_Promo_Single.rar.html

lervi
#3687
Lacikám te mész az italo partyra ami Fehérváron lessz???!

kaposi1
#3686
Majd mindjárt megfülelem!

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

lervi
#3685
ez 1 kicsit igényesebb Modern Talking hangzást képviselõ csapat!

lervi
#3684
elvétettem a képet!

lervi
#3683
http://s7.directupload.net/images/100622/nkerv4ke.jpg[/mg]
http://www.multiupload.com/Y9YFEM3MFX

kaposi1
#3682
Na ez tényleg volt már szintén tõled,de nem baj ám.
Az elõzõ kettõt meg köszi!
Ezeket is oda tettem a többi Modern Tracking mellé!<#taps>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

lervi
#3681

http://www.multiupload.com/M9SRFGQ6FE

lervi
#3680


http://www.multiupload.com/HBLGWYZG9D

kaposi1
#3679
"a linket én töröltem"

Hááááát az enyémet már biztos nem fogod mert én még lementettem delete elõtt!<#nyes>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#3678
Csak nem lemeztisztító?
Ha igen lehet nekem is be kellene szereznem ilyet mert bizony az XBOX360-as lemezek nagyon kényesek a porra!<#nevetes2>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

lervi
#3677
mivel Diokától eléggé negatív választ kaptam így úgy gondoltam nem terhelem vele a netes letöltõket! ha már a gyári cd is mp tré ként szól akkor inkább linkelgetek ide máshonnan mp cuccokat azok is lesznek tán ilyen minõségüek!
a linket én töröltem!

kaposi1
#3676
Ez még biztosan nem volt itt!<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

lervi
#3675
szivesen! az igazat megvallva nem nagyon tudom már hogy mik voltak ide linkelve! ha netán már megjárta itt már pár dolog az ösvényt akkor elnézést kérek!
de ahogy Kaposi Laci barátom szokta mondani jobb többször mint 1 szer sem!<#nevetes1>

#3674
Szerinted?

Hümm.Hümm..Szép dolog a mellé muty-muty,de kinek és minek?

#3673
Szerintem is.Rémlett valami a verzióról csak tegnap a melóhelyrõl írtam és ha élne a linked most lett volna egy kis idõm foglakozni vele.
Így viszont már tárgytalan. Gondolom tegnap kielégítõ választ kaptál a kérdéseddel kapcsolatban.

Hümm.Hümm..Szép dolog a mellé muty-muty,de kinek és minek?

kaposi1
#3672
Mire való az a DJ tisztító sett?<#crazya><#nemtudom>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#3671
Szia Cimbi!

Köszi a maxit már azt hallgatom!<#eljen><#worship>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

lervi
#3670
szia! az én cd-m az komplett album!ahogy nézem a tiéd maxi lehet!

#3669
Szia Lervi!
A tegnapi kérdéseddel kapcsolatban dúrtam az este egy kicsit és találtam egy korongotGondolom a te általad feltöltött valószínûleg errõl származhat.Viszont a te linket már nem él hogy összehasonlítsam.

Hümm.Hümm..Szép dolog a mellé muty-muty,de kinek és minek?

kaposi1
#3668
A Smile csak jelképes volt, én nem iszom alkoholt!

Viszont nem hagyott nyugodni valami.

Jól emlékeztem hogy a Susy - In my mind 2010Remix verzióját feltettem már
IDE!!!
Az valamivel jobb felvétel amit Atiapu is leszedhet!<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#3667
szívessen,én nem ihatok este meló<#falbav><#wave>
de lehet hogy addig jó míg van<#wave>
lervi
#3666


http://rapidshare.com/files/391827737/MTCGirl__space_mix__2010.rar

lervi
#3665
üdv mindenkinek!<#wave>

lervi
#3664
cimbora én erre esküszöm!
http://www.directupload.net/ soem volt vele gond mióta használom!

kaposi1
#3663
Köszi szépen a felvételeket!<#pias><#worship>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#3662
Ez érdekes ,nálam mostanában ugyan így szarakodik ,de csak elsõre !!!!!!
Ha még egyszer betöltöd a képet akkor a kód megadása után már jó lesz!
Én sem értem miért van ez így!
Azt hittem egyedi probléma ,de akkor másnál is ez van!<#nemtudom><#fejvakaras>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#3661
http://www.multiupload.com/JVXA7RI6M3