NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
az jó lenne nekem is<#finom>#finom>
Why???
Nekem ez tudtommal 320-as Stereo-ban van meg!
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
http://www.multiupload.com/8ZEGEGDGJ7
Laci nézd meg<#integet2>#integet2>
Köszi az infót!<#eljen>#eljen>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Bár azon a napon 18-ig dolgozom de de a hely földrajzi fekvésének köszönhetõen még odaérek!<#wink>#wink>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
igen jól emlékszel hogy volt már róla szó a topikban.
Én nagyon szeretem mind a három számát amit ismerek tõle.
<#szeret>#szeret>
Amanda jobbak jöhetnek!<#worship>#worship>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Szia Atikám,
a randit tegyük inkább át a jövõ hétre, jó, majd privát megírom hogy miért.
A DJ Savage ismerõs, szerintem volt már szó róla itt a fórumon.
Le fogom szedni az ajánlatodat.
Cserébe majd küldök Neked és mindenkinek akit érdekel Amanda számokat, vannak neki kifejezetten jók.
A legnagyobb kedvencem a csokireklámos, de szerintem mindenki ismeri, a címe Enigma (Give a bit of hmmm to me...)
Fülcsikém, a héten nem randizunk valamikor?<#wink>#wink>
Úgy néz ki, az idén már nem költözünk el.
Ténlyeg, Te is ismered azt a DJ. Savage-t, amit feltettem?
Marha jó. Tuti neked is tetszik, legalábbis Lacinak és nekem is bejön.😊
ui: annyira javasoljátok Amandát, hogy mostmár engem is kiváncsivá tettetek. Én csak 1-2 száméát ismerem, de azokért annyir anem vagyok oda. De azért belekóstolnék azokba, amiket ajánlotok...
Lacikám, az ízlésedben abszolút megbízok, tudod jól !!!
Akkor ez a reggel fölrakott Amanda szám jócskán veszteséges, elnézést mindenkitõl, tehát nem 320-as. Ahhoz képest nem is szól olyan rosszul.
Amandától van egy csomó lemezem, tehát ismerem jól a munkásságát.
Kétféle számai vannak, vagy nagyon jók, vagy nagyon rosszak.
Hétvégén teszek föl a jobbakból párat, ha gondolod, de érdemes szelektálni és nem komplett lemezt fölrakni, mert még a best of-jai és a greatest hits-ei se tökéletesek egy az egyben. <#wave>#wave>
egyébként az mp3 VBR 96-320-ig, jellemzõen 192-esnek felel meg, átlagban 178-as.<#kacsint>#kacsint>
Talán már megbízol az izlésemben nagyon már nem nem szoktam mellényúlni ha keresek valamit!<#nevetes1>#nevetes1>
Ezt a zenét múlt héten hallotttam elõször és igen csak meglepett hogy Amanda ilyet is elkövetett!
Nem igazán ismerem a munkásságát de nem igazán ilyen zenékre emlékeztem tõle!<#csodalk>#csodalk>
Ez a szám viszont nagyon megtetszett tõle.
Lehet hogy te sem tudsz róla de ha megnézed a lejátszó 178-ast mutat nem 320-at!
Köszönöm szépen a felvételt.<#puszis>#puszis><#integet2>#integet2>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Lacikám,
rámozdultam az Amanda Lear-rel kapcsolatos kérésedre.
Van egy rakat lemezem tõle, sorlemezek és válogatások is, de pont a Paris by night egyiken sincs rajta, sajnos.
Addig is, amíg elõkerül veszteségmentesen, hátha mást érdekel és megfelel ebben a minõségben, nagyon jó kis zene.
Amanda Lear - Paris by night (original edit) mp3 320 kbps
In Lak\'ech Ala K\'in
Azt nem tudom hogy az a Nóra az-e a Nóra.
De ha a borítón lévõ hölgy a Nóra, akkor Nóra még mindig igen jól néz ki!
<#finom>#finom>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Lady N? <#fejvakaras>#fejvakaras> ...csak nem N mint "Nora" - ha jól emlékszem "ez" lógott állandóan a Thomas Anders nyakában a klippeken. <#lookaround>#lookaround>
In Lak\'ech Ala K\'in
És nekem is nagyon tetszenek a számok!<#eljen>#eljen>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Nem tudok róla semmit!<#fejvakaras>#fejvakaras>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Köszönet Nektek!<#eljen>#eljen>
D.J. Savage 3 száma:
Your eyes
I love you
In the night
http://rapidshare.com/files/401754451/D.J._Savage_-_Your_Eyes_-_Promo_Single.rar.html
http://www.multiupload.com/Y9YFEM3MFX
Az elõzõ kettõt meg köszi!
Ezeket is oda tettem a többi Modern Tracking mellé!<#taps>#taps>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Hááááát az enyémet már biztos nem fogod mert én még lementettem delete elõtt!<#nyes>#nyes>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Ha igen lehet nekem is be kellene szereznem ilyet mert bizony az XBOX360-as lemezek nagyon kényesek a porra!<#nevetes2>#nevetes2>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
a linket én töröltem!
de ahogy Kaposi Laci barátom szokta mondani jobb többször mint 1 szer sem!<#nevetes1>#nevetes1>
Hümm.Hümm..Szép dolog a mellé muty-muty,de kinek és minek?
Így viszont már tárgytalan. Gondolom tegnap kielégítõ választ kaptál a kérdéseddel kapcsolatban.
Hümm.Hümm..Szép dolog a mellé muty-muty,de kinek és minek?
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Köszi a maxit már azt hallgatom!<#eljen>#eljen><#worship>#worship>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
A tegnapi kérdéseddel kapcsolatban dúrtam az este egy kicsit és találtam egy korongotGondolom a te általad feltöltött valószínûleg errõl származhat.Viszont a te linket már nem él hogy összehasonlítsam.
Hümm.Hümm..Szép dolog a mellé muty-muty,de kinek és minek?
Viszont nem hagyott nyugodni valami.
Jól emlékeztem hogy a Susy - In my mind 2010Remix verzióját feltettem már
IDE!!!
Az valamivel jobb felvétel amit Atiapu is leszedhet!<#wink>#wink>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
de lehet hogy addig jó míg van<#wave>#wave>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Ha még egyszer betöltöd a képet akkor a kód megadása után már jó lesz!
Én sem értem miért van ez így!
Azt hittem egyedi probléma ,de akkor másnál is ez van!<#nemtudom>#nemtudom><#fejvakaras>#fejvakaras>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
