NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

kaposi1
#3760
Hoho micsoda finomsagok !
Ket napon belul mind a ket szama felkerult ide!<#taps>
Nagyon szepen koszi!<#eljen><#worship>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#3759
Sziasztok!!
Marc & Susy - In My Mind 2010 (12\ Instrumental) (Vinyl).mp3 (15.7 M😎 http://www.multiupload.com/HVWZ39L3A3
Marc & Susy - In My Mind 2010 (12\ Vocal) (Vinyl).mp3 (15.67 M😎 http://www.multiupload.com/2ATPMDVDVI
320kb

Dióka
#3758
nekem meg egy 6"26-os van meg, és fingom sincs, hogy végülis milyen verzió,mert hosszban semelyik koronghoz nem passzol, viszont nagyon jó remix.

kaposi1
#3757
Srácok holnap visszatérünk rá most rohanok !
Köszi a figyelmet!<#wave><#worship>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

lervi
#3756
sziasztok!
Lacikám nekem vannak verziók ezek 320asok!
1. Don't Let Me Down (Extended Euro Mix) (6:16)
2. Don't Let Me Down (US Club Mix) (6:50)

érdekel??

Dióka
#3755
szerintem igen, de akkor végülis most mi kell? boytronic vagy BND? egyáltalán kell még?

kaposi1
#3754
Szia Cimbi!

Én is erre a következtetésre jutottam a klipp alapján amit reggel már megnéztem.
Szóval a fene se tudja mi az igazság most már!<#nemtudom>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

AlterEgo5561
#3753
AlterEgo5561
#3752
Hmm, hang alapján Boytronic az a 192-s

AlterEgo5561
#3751
Hali! (Sajnos csak 192-ben van meg nekem is)

kaposi1
#3750
Igen ugyan az a szám csak ez Boys Next Door-nak van írva mint elõadó!

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

okiland
#3749
Szia!

Este megnézem, hogy mi van meg tõlük, hátha.... (ha addig senki nem elõz meg) <#awink>

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

#3748
Ezt a számot én még nem is hallottam tõlük.<#conf>

De biztos jó lehet, mert az I'll follow you marha nagy szám. Még a Jenny is elmegy.<#wink>

Ilyen számot én csak Boytronic-tól ismerek. De az sem rossz.

kaposi1
#3747
Jó reggelt!<#wave>

Csak nekem ilyen nehéz feladat 192-nél jobb minõségben megtalálnom ezt a számot?
Nem napjaink az biztos!<#wink><#worship>

Boys Next Door - Don't Let Me Down

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#3746
Köszi szépen!
Biztos jobb mint ami nekünk volt idáig!<#taps><#worship>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Musachy
#3745
Nekem nincs vele bajom, csak ami nekem van az nem szépen szól.

imo :) science fiction is science fact

#3744
Sziasztok!<#integet2>

Találtam: (320-nak mondják, de majd ti megmondjátok, hogy valóban az-e)

MARC & SUSY - FLY ME TO THE MOON (12'' VOCAL)
http://www.filefactory.com/file/b235c51/n/Marc_amp_Susy_-_Fly_Me_To_The_Moon_12_Vocal_.mp3

MARC & SUSY - FLY ME TO THE MOON (12'' INSTRUMENTAL)
http://www.filefactory.com/file/b235cdc/n/Marc_amp_Susy_-_Fly_Me_To_The_Moon_12_Instrumental_.mp3

Guccy 1
#3743

<#wave>

janesz.virtualisan.net

#3742
Miért lenne gond?Én vagyok már napok óta szétszóródva egy kicsit az állandó rohanás mindenfelé.<#hehe>Egy kicsit teleszaladt a postafiókom a napokban egyéb kérésekkel illetve kérdésekkel és reagálásokkal.Szerettem volna illetve remélem hogy sikerült is mindenkinek válaszolni.Nem a mennyiség volt a sok hanem a sok..re..re.re.Biztos voltál már te is így.<#nevetes1>

A bulival kapcsolatban sajnos én elõtte 7-én külföldre megyek kb 10napra.Nem nyaralni mielõtt valaki irígykedne hanem melózni.<#hehe>


Hümm.Hümm..Szép dolog a mellé muty-muty,de kinek és minek?

kaposi1
#3741
Én megkaptam!
Remélem nem gond hogy itt köszöntem meg!<#nemtudom>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#3740
Off!
Remélem mindenki megkapta a privit aki számított rá,ha mégsem akkor kérem priviben jelezze.<#hehe><#mf1><#mf1><#mf1><#nemtudom>

Köszönöm

Hümm.Hümm..Szép dolog a mellé muty-muty,de kinek és minek?

#3739
<#eljen>

Hümm.Hümm..Szép dolog a mellé muty-muty,de kinek és minek?

#3738
Igazán sok örömöd nem lenne az egészben.Gondolom ismered a lemez tartalmát.Egyébként +old lyuk.<#hehe>.Viszont ha csak egy pár dolog tetszik róla akkor megkönnyítenéd a dolgomat,ha konkrétan azokat kérnéd amik a szívedhez nõttek,de ha nincs kegyelem számomra akkor tolom az egészet.<#hehe>

Hümm.Hümm..Szép dolog a mellé muty-muty,de kinek és minek?

kaposi1
#3737
Ebben a percben jelentkeztem a megadott E-mail címen.
Úgy hogy már nincs visszaút!<#nyes>
Különben is már elkéredzkedtem a nejemtõl is!<#crazya><#taps>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Musachy
#3736
És nem is ártana, ha annak a lemeznek a tartalma a barázdákról átkerülne ide lossless formában... <#nyes>

imo :) science fiction is science fact

#3735
Ezekkel a netrõl származó verziókról nehéz igazán megállapítani hogy milyen verziók is igazán.Szerintem te jársz közel az igazsághoz.<#hehe>

Hümm.Hümm..Szép dolog a mellé muty-muty,de kinek és minek?

#3734
<#wave>

Hümm.Hümm..Szép dolog a mellé muty-muty,de kinek és minek?

#3733
Tájékozódtam és úgy gondolom hogy nekem is ott a helyem

Tényleg legyél ott.Ellenõriztetni fogom.<#hehe>

Hümm.Hümm..Szép dolog a mellé muty-muty,de kinek és minek?

kaposi1
#3732
Szia Cimbi!

Tájékozódtam és úgy gondolom hogy nekem is ott a helyem!<#wink>
Fõleg ha sok olyan ismerõssel is találkozhatok akivel neten már jó ideje
tartom a kapcsolatot és persze veled is szívesen találkoznék!
<#wave>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#3731
Sziasztok!
Ez az Amanda Lear-Paris By Night egy 2005-ös Vanni G. Remix.
lervi
#3730
Lacikám gyors voltál!<#nevetes1>

lervi
#3729
szép estét mindenkinek!

#3728
Természetesen nemcsak õ a régi ismert arcok közül.Remélhetõleg ott lesz a színe java akik igazán tudták a régi idõkben is hogy mi fán is terem az italo.<#hehe>

Hümm.Hümm..Szép dolog a mellé muty-muty,de kinek és minek?

kaposi1
#3727
"Ott lesz Imi barátunk "

Na igen ezért is próbálok ott lenni!<#eljen>

Nagyon köszönöm Amandát, a privire meg nem igazán találok olyan szót ami kifejezné a hálámat.
Szóval csak így egyszerûen KÖSZÖNÖM!!!!!<#worship><#worship><#worship>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#3726
Én úgy néz ki hogy ott leszek!

Sajnos én is ott lennék,de ebben az idõpontban éppen külföldön leszek.

Ott lesz Imi barátunk és már csak ezért is érdemes elmenni egy kicsit dumcsizni vele.Ilyen helyen úgyis az italo a fõ téma.Más helyzetekben nem biztos.

Hümm.Hümm..Szép dolog a mellé muty-muty,de kinek és minek?

#3725
megvolt, van
#3724
Lehet hogy te sem tudsz róla de ha megnézed a lejátszó 178-ast mutat nem 320-at!

Közben szétnéztem én is kb 2percig tartott és ezt találtam.Ez már hasonlít a 320-ra szerintem.


AMANDA VS.NUTKA<#nyes>






Hümm.Hümm..Szép dolog a mellé muty-muty,de kinek és minek?

#3723
youtub írta csak jimbes jambes nek,aki ismeri ez bizony 'G'
#3722
Téyleg az.Itt is úgy írják.

Hümm.Hümm..Szép dolog a mellé muty-muty,de kinek és minek?

Musachy
#3721
Mert AZ is!

imo :) science fiction is science fact

kaposi1
#3720
Na és ez megvolt?
Mert hivatalos lemezen nem valószínû!<#nevetes1>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#3719
ok,köszi jó tudni.Mert ez a verzió valamiért eddig nem volt meg.
kaposi1
#3718
István utána néztem kicsit ennek a számnak!

Ha neked megvan ez a verzió

Ambra - Sulphur, salt & mercury (remix extended version) '06

akkor azt a (Cinderella Edit) nevezetût nyugodtan törölheted mert a kettõ ugyan az!!!!
Még idõben is (8:01) és MB-ban (19.2) is stimmel a dolog.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#3717
<#worship>elég érdekes rmx,tetszik és jobb minõségben máshol sincs ám!
<#eljen>
kaposi1
#3716
Ha már Fabian Nesti akkor egy érdekes felvétel a Heigh Ho örökzöldbõl!
A 11-ik másodpercben nem megijedni!<#nyes>

Fabian Nesti - Devilwar 2103

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#3715
Ambra - Sulphur, Salt & Mercury (Cinderella Edit)
http://www.multiupload.com/KCOBKZ2XW1
#3714
Fabian Nesti - A Brand New Day
http://www.multiupload.com/D5FJLVTINA
#3713
Fabian Nesti - Tell Me (Vocal Version)
http://www.multiupload.com/8ZEGEGDGJ7
kaposi1
#3712
Megoldjuk!<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#3711
István légyszi másold ki a címeket mert késõbb ha valaki ránéz egy linkre az neki nem fog mondani semmit hogy multiupload....
Nekem ez a szám viszont nagyon is mond mivel az egyik nagy kedvencem!<#szeret>
Megvan 11 féle verzióban de ilyet még nem hallottam hogy Cinderella Edit<#wow1>
Szóval kíváncsi vagyok rá.<#worship>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (: