NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Ket napon belul mind a ket szama felkerult ide!<#taps>#taps>
Nagyon szepen koszi!<#eljen>#eljen><#worship>#worship>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Marc & Susy - In My Mind 2010 (12\ Instrumental) (Vinyl).mp3 (15.7 M😎 http://www.multiupload.com/HVWZ39L3A3
Marc & Susy - In My Mind 2010 (12\ Vocal) (Vinyl).mp3 (15.67 M😎 http://www.multiupload.com/2ATPMDVDVI
320kb
Köszi a figyelmet!<#wave>#wave><#worship>#worship>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Lacikám nekem vannak verziók ezek 320asok!
1. Don't Let Me Down (Extended Euro Mix) (6:16)
2. Don't Let Me Down (US Club Mix) (6:50)
érdekel??

Én is erre a következtetésre jutottam a klipp alapján amit reggel már megnéztem.
Szóval a fene se tudja mi az igazság most már!<#nemtudom>#nemtudom>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Este megnézem, hogy mi van meg tõlük, hátha.... (ha addig senki nem elõz meg) <#awink>#awink>
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
De biztos jó lehet, mert az I'll follow you marha nagy szám. Még a Jenny is elmegy.<#wink>#wink>
Ilyen számot én csak Boytronic-tól ismerek. De az sem rossz.
Csak nekem ilyen nehéz feladat 192-nél jobb minõségben megtalálnom ezt a számot?
Nem napjaink az biztos!<#wink>#wink><#worship>#worship>
Boys Next Door - Don't Let Me Down
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Biztos jobb mint ami nekünk volt idáig!<#taps>#taps><#worship>#worship>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
imo :) science fiction is science fact
Találtam: (320-nak mondják, de majd ti megmondjátok, hogy valóban az-e)
MARC & SUSY - FLY ME TO THE MOON (12'' VOCAL)
http://www.filefactory.com/file/b235c51/n/Marc_amp_Susy_-_Fly_Me_To_The_Moon_12_Vocal_.mp3
MARC & SUSY - FLY ME TO THE MOON (12'' INSTRUMENTAL)
http://www.filefactory.com/file/b235cdc/n/Marc_amp_Susy_-_Fly_Me_To_The_Moon_12_Instrumental_.mp3
A bulival kapcsolatban sajnos én elõtte 7-én külföldre megyek kb 10napra.Nem nyaralni mielõtt valaki irígykedne hanem melózni.<#hehe>#hehe>
Hümm.Hümm..Szép dolog a mellé muty-muty,de kinek és minek?
Remélem nem gond hogy itt köszöntem meg!<#nemtudom>#nemtudom>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Remélem mindenki megkapta a privit aki számított rá,ha mégsem akkor kérem priviben jelezze.<#hehe>#hehe><#mf1>#mf1><#mf1>#mf1><#mf1>#mf1><#nemtudom>#nemtudom>
Köszönöm
Hümm.Hümm..Szép dolog a mellé muty-muty,de kinek és minek?
Hümm.Hümm..Szép dolog a mellé muty-muty,de kinek és minek?
Hümm.Hümm..Szép dolog a mellé muty-muty,de kinek és minek?
Úgy hogy már nincs visszaút!<#nyes>#nyes>
Különben is már elkéredzkedtem a nejemtõl is!<#crazya>#crazya><#taps>#taps>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
imo :) science fiction is science fact
Hümm.Hümm..Szép dolog a mellé muty-muty,de kinek és minek?
Hümm.Hümm..Szép dolog a mellé muty-muty,de kinek és minek?
Tényleg legyél ott.Ellenõriztetni fogom.<#hehe>#hehe>
Hümm.Hümm..Szép dolog a mellé muty-muty,de kinek és minek?
Tájékozódtam és úgy gondolom hogy nekem is ott a helyem!<#wink>#wink>
Fõleg ha sok olyan ismerõssel is találkozhatok akivel neten már jó ideje
tartom a kapcsolatot és persze veled is szívesen találkoznék!
<#wave>#wave>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Ez az Amanda Lear-Paris By Night egy 2005-ös Vanni G. Remix.
Hümm.Hümm..Szép dolog a mellé muty-muty,de kinek és minek?
Na igen ezért is próbálok ott lenni!<#eljen>#eljen>
Nagyon köszönöm Amandát, a privire meg nem igazán találok olyan szót ami kifejezné a hálámat.
Szóval csak így egyszerûen KÖSZÖNÖM!!!!!<#worship>#worship><#worship>#worship><#worship>#worship>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Sajnos én is ott lennék,de ebben az idõpontban éppen külföldön leszek.
Ott lesz Imi barátunk és már csak ezért is érdemes elmenni egy kicsit dumcsizni vele.Ilyen helyen úgyis az italo a fõ téma.Más helyzetekben nem biztos.
Hümm.Hümm..Szép dolog a mellé muty-muty,de kinek és minek?
Közben szétnéztem én is kb 2percig tartott és ezt találtam.Ez már hasonlít a 320-ra szerintem.
AMANDA VS.NUTKA<#nyes>#nyes>
Hümm.Hümm..Szép dolog a mellé muty-muty,de kinek és minek?
Hümm.Hümm..Szép dolog a mellé muty-muty,de kinek és minek?
imo :) science fiction is science fact
Mert hivatalos lemezen nem valószínû!<#nevetes1>#nevetes1>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Ha neked megvan ez a verzió
Ambra - Sulphur, salt & mercury (remix extended version) '06
akkor azt a (Cinderella Edit) nevezetût nyugodtan törölheted mert a kettõ ugyan az!!!!
Még idõben is (8:01) és MB-ban (19.2) is stimmel a dolog.
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
<#eljen>#eljen>
A 11-ik másodpercben nem megijedni!<#nyes>#nyes>
Fabian Nesti - Devilwar 2103
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
http://www.multiupload.com/KCOBKZ2XW1
http://www.multiupload.com/D5FJLVTINA
http://www.multiupload.com/8ZEGEGDGJ7
Nekem ez a szám viszont nagyon is mond mivel az egyik nagy kedvencem!<#szeret>#szeret>
Megvan 11 féle verzióban de ilyet még nem hallottam hogy Cinderella Edit<#wow1>#wow1>
Szóval kíváncsi vagyok rá.<#worship>#worship>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (: