NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

kaposi1
#3810
MP3 192 kbps | 254 MB?<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

okiland
#3809
Ezen a cd-n meg van más is (vagy errõl van?)<#papakacsint>:

Best Touch Of Club Music No.5 (Summer 2010)

Tracklist:
CD1
01 Franck Amarell - Get On The Dancefloor (Radio Edit)
02 Miani Feat. Mariana - Holiday (Radio Edit)
03 Vengaboys & Perez Hilton - Rocket To Uranus (Hitradio with Perez)
04 49ers - I Got It 2010 (Falko Niestolik Radio Mix)
05 Samantha Vs. Sabrina - CallMe (Andrea T. Mendoza Vs. Tibet Yes Radio
06 Spankers Vs. Lipps Inc - Sex On The Funky Town (Deejay-jany FM Bootle
07 David Guetta Feat. Chris Willis, Fergie & lmfao - Gettin' Over You
08 2someone - Star Unkind (Manyus Radio)
09 Lady GaGa - Alejandro (Bimbo Jones Radio Mix)
10 Sanny J Project Feat. Ruly MC & Leo D. - We Can Change (DJ Sanny J Or
11 Elizabeth Elias - I Wanna Dance With Somebody (Radio Edit)
12 Dr. Alban vs. Sash! - Hello South Africa (World Cup 2010 Mix)
13 Infernal - Love Is All (Original Version)
14 DJ Sava Feat. Raluka - I Like (The Trumpet) (Extended Version)
15 Boris & Michi - Azzurro 2010 (The Cube Guys Molleggiato Edit)

CD 2
01 Johnny Maker - Summer Is Love (Radio Edit)
02 The Sweetheart Feat. Manu LJ - Falling Star (Radio Mix)
03 Aisa Feat. DJ Yaang - Sexy Bunny (Sugardaddys Sweetest Radio Mix)
04 Karma - Temperatura (Album Version)
05 Enrique Iglesias - I Like It (Cahill Club Mix Edit)
06 In-Grid - Tout Pour Toi (Album Version)
07 B.O.S. Feat. Dot Comma - Hold Out (Paki & Jaro Radio Remix)
08 Frank Ti Aya Feat. Francesco Palmeri - C'est L'amour (Nbg Radio Mix)
09 Basshunter - Saturday (Digital Dog Club)
10 Mark Medlock - Hungry For Your Love (Berlin Night Club Mix)
11 Rihanna - Rockstar 101 (Dave Aude Radio Mix)
12 R.I.O. - Lay Down (Extended Mix)
13 Exotika - Real Love (Joy Di Maggio Remix Radio)
14 Electroluv - Stand Up (if You're Ready) (Raf Marchesini 2010 Radio Mi
15 Mattara Feat. Winston - Sunshine Lady (Mattara Video Edit)

CD 3
01 DJ Andrew Steel Feat. Lady Isabel - I Love Pum Cha! (Radio Edit)
02 Synkro Team - Hit Me Now (Radio Edit)
03 Jimmy Dub - Love Dealer (Radio Edit)
04 Xana - Amor D'Estiu (Original Radio Mix)
05 Extazy - Chciala (Jorsh Party Remix)
06 Colonia - Nek Vatre Gore Sve (Radio Mix)
07 Inna Feat. Play & Win - Keep My Heart (Radio Edit 2010)
08 DJ Project Feat. Giulia - Regrete (Radio Edit)
09 Cody - I Feel For You (Matteo Petrone Remix)
10 Edward Maya & Vika Jigulina - Stereo Love (Deejay-jany FM Dance Remix
11 Omonimo - Vamos a La Playa (Rudeejay Original Radio)
12 Colonia - Stranac (Summer Mix)
13 Promise Land - Push The Feeling on (Radio Edit)
14 Italo Brothers - Love Is On Fire (Rob & Chris Remix)
15 Die Atzen Frauenarzt & Manny Marc - Das Geht Ab (WM Version)

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

#3808
pontossan<#wink>
kaposi1
#3807
Ugye ez nem véletlen hogy pont most tetted be?<#hehe>
Nagyon köszi!<#worship>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#3806
Samantha vs Sabrina - Call Me 2010 (maxi)
http://tastro.org/DL-XS-Samantha-Vs-Sabrina-Call-Me-8014090061782-WEB-2010-DWM-RS-HF-Megaupload-Rapidshare-Netload-Hotfile
#3805

Talán még nem volt<#wink>
#3804
Köszi cimbi!<#integet2>

Még van 2 linkem, majd megnézem, hogy melyik albumok.
Azokba is belehallgatok ... És majd meglátom, hogy jöhet-e még a többi, vagy megállok 3-nál.

lervi
#3803
a Shamall nagyon kellemes muzsika! ajánlom mindenkinek!
Atiapu ha netán gyüjtöd és nincs meg valamelyik albuma akkor jelezd!
nekem jelenleg 8 albuma van meg!

lervi
#3802
üdv mindenkinek!

lervi
#3801
Codi!!!!<#wave><#eljen><#eljen><#eljen><#eljen><#alien2>

#3800
Lehet, hogy nem ebbe a topicba való...

SHAMALL - Collector's Items 1986-1993

http://depositfiles.com/files/awl74xr47

#3799
Érdekes zene, de nekem tetszik:

Hoxygen-The Sound of Liberty (with Klaus)
http://rapidshare.com/files/403287629/Hoxygen-The_Sound_of_Liberty__with_Klaus_.mp3.html

ui: egyébként marha érdekes, a gépem nem játsza le, viszont a dvd lejátszón nagyon szépen szól. Nem tudom, hogy miért...

Codigoro
#3798
Galaxi=Galaxy <#falbav>

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

Codigoro
#3797
Helló<#wave>

Mivel a Galaxi Hunterrel kapcsolatban (más totyikban látva) a Running High 2010 jut mindenki eszébe, én egy másikkal kívánnék errõl a lemezrõl szép hétvége végét <#nyes>

Galaxy Hunter - See You Again In Venice

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

#3796
Szerintem nem rossz válogatás:

01.Tyrants_In_Therapy_-_Too_Tough_To_Cry
02.Q_Boys_-_Beyond_The_Clouds
03.Tapps_-_My_Forbidden_Lover
04.Sunbelt_-_Spin_It
05.Finzy_Kontini_-_Cha_Cha_Cha
06.Mc_Miker_and_Dj_Sven_-_Holiday_Rap
07.Various_Artists_-_The_L.A._Party_Mix
08.Tapps_-_Hurricane
09.Mo_Boss_-_Tequila
10.Jeanneete_and_The_New_Dance_-_Feel_The_Energy
11.Johnny_Chingas_-_Samba
12.The_Glass_Family_-_Mr_Dj_You_Know_How_To_Make_Me_Dance
13.Various_Artists_-_The_Jdc_Mixer_non_Stop_Hi-Nrg

http://rapidshare.com/files/338150163/JDCByNrg-Fanatic.part1.rar
http://rapidshare.com/files/338221401/JDCByNrg-Fanatic.part2.rar

#3795
Szép vasárnapot Mindenkinek!<#integet2>

#3794
Köszi IC!<#eljen>

Italo carlos
#3792
Jó reggelt mindenkinek!

RICCARDO CAMPA-MISTRESS OF MY HEART (2010)

http://www.speedyshare.com/files/23147803/Riccardo_Campa-Mistress_Of_My_Heart.mp3

okiland
#3791
Bocsi! Rosszat linkeltem be.
Ez az ami megvan (french version):

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

okiland
#3790
Hi Atiapu! <#integet2>

Elég szabadon fordították a címét : "Wavin' flag - Nálunk van a labda"

Valóban jobb az eredeti, de azért nekem ez is kell.

Ja, és köszi! <#worship>

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

#3789
Szia oki cimbi!<#wave>

Múltkor véletlenül ráakadtam egy másik fórumban. Nem tudom, hogy milyen, én maradtam a külföldi verzióknál.

http://focivb.blog.hu/2010/06/16/wavin_flag_nalunk_van_a_labda

okiland
#3788
Tényleg Laci!
A magyar változatot nem tudod merre kereshetném?

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

okiland
#3787
Bocs, hogy megint elõhozom, de valahogy mindig beleütközök valahol.
Már a 4. féle videoklippet sikerült beszereznem, de valahogy még egy maxi cd-t sehol sem találtam
Ha valaki találkozott már vele, kérem ossza meg (szerintem a Laci is hálás lesz érte).



Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

#3786
Az hagyján, de még a külföldieknél is.<#smile><#conf>

okiland
#3785
Szia Laci!

Sajna nálam is negatív! <#nemtudom>

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

#3784
Fülcsi itt a mi 'ügyünk':<#wave>

http://rapidshare.com/files/403001564/Marc_Susy-Fly_the_moon.mp3.html

http://rapidshare.com/files/403002797/Marc_Susy-Fly_the_moon__inst_.mp3.html

#3783
köszi az infót!<#worship>

Szívesen.<#hehe><#wave>

Hümm.Hümm..Szép dolog a mellé muty-muty,de kinek és minek?

#3782
Köszönöm elvittem!!

kaposi1
#3781
Mivel egy másik topikban volt róla szó de inkább idevaló, mi sem hagyhatjuk ki!<#nyes>


Moving Heroes
Born To Win
2009
EuroDisco
MP3
CBR 320 kbps
143,76 MB (137,1 M😎

Tracklistings:
1. Crazy (Radio Edit)
2. Country Of The Sun
3. Life Is Hard
4. Promise Tonight
5. Andy
6. Memories
7. Not Good Enough (American Version)
8. Mystic Myth
9. Run To The Light
10. You Are My Angel And My Devil (Rmx. Version)
11. You Will Always Be Here
12. Crazy (Dance Remix)
13. Not Good Enough (Rock Version)
14. Andy (Deutsche Version)
15. Crazy

Download

Moving Heroes
Golden Times - 2007



320 kbps
01 - You Are My Angel And My Devil
02 - 1000 Years
03 - Happy Birthday
04 - Low-down World
05 - Not Good Enough
06 - New Land
07 - Golden Times
08 - Love and Magic
09 - You Are My Angel And My Devil (Extended Version)
10 - 1000 Years (Extended Version)
11 - Low-down World (Extended Version)

Download

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Dióka
#3780
én a barnát min. 1 hétvégére!<#nevetes1><#puszis>

Dióka
#3779
sziwi!

#3778
köszi szépen<#worship><#eljen>
kaposi1
#3777
Köszönöm szépen a Boytronic zenéket Dióka & Lervi neked is!<#worship><#worship>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#3776
Én kérném akár priviben is!<#wave><#worship>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#3775
Sziasztok.Mivel nem épp ide illõ,de nagyon fülbemászó kis muzik😊ezért csak így:
Dj Layla & Dee-Dee ''Planet Mars''
#3774
Köszi szépen<#worship>
Dióka
#3773
köszi az infót! <#worship> néha azért használhatnál idézõjeleket, hogy ne olvadjon össze minden az óvodás példáiddal.<#nyes>

van erre a "Nutka Full Remix"-re valamilyen hiteles forrás vagy ahogy mondani szoktad, bizonyíték?!<#kacsint> jó lesz ovis mobilos telóval is,csak mert nem szeretnék pontatlanul nyilván tartani egy ilyen italograbber lossless audio remekmûvet.<#nevetes1>
a szúnyog helyzet javult, azóta egy sem volt, gondolom oviba mentek.

üdv.<#worship><#hehe>

#3772
Akkor én is elviszem....<#wave>

lervi
#3771
nem gond 😊 és nem jelszavas!

#3770
Köszi már hallgatom is.<#eljen>

Bocsi de ki voltam éhezve egy kis tötikére.<#mf1><#mf1><#mf1><#mf1>

Hümm.Hümm..Szép dolog a mellé muty-muty,de kinek és minek?

#3769
Cimbora ha nem gond elviszem.Remélem nem jelszavas?

Köszi a feltöltést <#worship>

Hümm.Hümm..Szép dolog a mellé muty-muty,de kinek és minek?

#3768
sajnos 100%-os infóm nincs a remixrõl.

Segítek neked😞Nutka Full Remix)<#nyes>

akiknek már az óvodában sem lehetett újat mondani semmirõl

Hát tényleg nem.<#nyes>Csak óvatosan jegyzem meg hogy manapság az ovisoknak is van fényképezõjük ha máshol nem a telójukban és így tényleg úgysem látható ami egyébként hallható.<#eplus2><#mf1><#mf1><#mf1><#mf1>

na léptem mára, jó éjt.
Remélem ma hagynak a szúnyogok pihenni.<#nyes>

Good Night & Sweet Dreams Mr.Nutka

Hümm.Hümm..Szép dolog a mellé muty-muty,de kinek és minek?

lervi
#3767
itt van Lacikám a kért Boytronic cuccos!
http://www.multiupload.com/3RJG3EPMRD

#3766
<#eljen><#hehe>

Hümm.Hümm..Szép dolog a mellé muty-muty,de kinek és minek?

Dióka
#3765
elnézést kérek, ha ez a(z egyik) verzió mégis csak más néven azonosítható be, sajnos 100%-os infóm nincs a remixrõl.


egy az eredeti hanghordozó gyûjtés ész nélküli megszállotjainak,akiknek már az óvodában sem lehetett újat mondani semmirõl <#nyes>
Boytronic-Don't Let Me Down (extended 12 inch)_wav_lossless_a la italograbber

és egy meg csak úgy felesleges letölteni alapon,mert úgysem hallod,amit látsz <#nevetes1>
Boytronic-Don't Let Me Down (extended 12 inch) (csak mert i-dio-ta vagyok edition)
ehhez kell allofmusic radio

na léptem mára, jó éjt.

#3764
Csatlakoznék én is Kaposi kollégához !


Várom a 2 verziót!
<#nemtudom><#integet2>

#3763
Köszönöm a háttér információt!<#eljen><#eljen><#wave>

Dióka
#3762
A legtöbbször és legkönnyebben természetesen az elõadók nevét jegyezzük meg vagy fûzzük egy-egy zenéhez, pedig mindannyian tudjuk, hogy kevesebbszer esik egybe azzal vagy azokkal,akik igazából megalkotják, dalba öntik azt az érzést, ritmust, dallamot és dalszöveget,amiért aztán sokáig rajongunk.
Azt is tudjuk, legalábbis sejtjük, hogy ezekben a zenékben is sok minden és sok mindenki összefonódik egymással.

Ha már erre a fórumra is megérkezett viszonylag friss remekmûvek egyike, akkor néhány gondolat erejéig érdemes azért rájuk is figyelmet fordítani, aminek legutóbbi apropóját épp a Marc & Susy lemezének alkotópárosa, a már többször is külön-külön és együttmûködve is bizonyított és többnyire háttérben dolgozgató szerzõpáros adja, akik asszem hollandok és hát az utóbbi években (a teljesség igénye nélkül) nem kisebb sikerek megalkotása vagy projektek fûzödnek a nevükhöz, mint

Stage - I Can't Get You Out Of My Mind
Marc & Susy - In My Mind / Fly Me To The Moon
Eddy Huntington - Love For Russia
Ken Laszlo - Dancing Together (háttér ének: Marc & Susy)
George Aaron - Fear / Heaven (clouds mix)
Galaxy Hunter - We Came From Space
Paul Parker - Don't Stop (What You're Doin' To Me) (Hi NRG Remix) (keverés)

Bár nyilván ezt nem olvassák, de a legnagyobb tiszeletem nekik, hogy ezen nagyszerû hagyományosan klasszikus italodisco nótákat megalkották.

a páros,akik bár kétféle úton járnak, mégis sokszor szívesen dolgoznak együtt:

Edward den Heijer alias Eddy Mi Ami
Marcel van den Belt alias Marc (Susy-val szokta több helyre is hangját kölcsönözni)

kaposi1
#3761
Lervi Cimbi es Dioka!

Mindkettotok verzioit szivesen vennem a Don't Let Me Down - bol!<#worship>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (: