NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Dióka
#5023
óóóó, ha mondtátok volna korábban, én meg megveszek mindenkit kilóra! kerül,amibe kerül, pénz nem számít!<#nevetes1>

gyorgy74
#5022
Én is beleszálltam volna anyagilag azon nem múlik!!!

Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))

kaposi1
#5021
Ezért mondtam hogy vegyük meg felesben.<#nyes>
De nem volt ez két hét ugye?<#nemtudom>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#5020
Hidd el nem tudtam róla.<#szomoru1>
Az Elen Cora collectionom-ban van benne.
És most hogy kérted, derült ki hogy ez bizony nagyon gyenge.
Sajnálom,de azon leszek hogy megtaláljam jobba.<#email>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#5018
És én le sem szedtem!<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Szebby
#5017
Még egyszer köszi! Csak a minõség ahogy Te is írtad kb. mint a YOUTUBE!

kaposi1
#5016
"Amikkor megláttam a borítót nem hitem a szememnek "

Amikor megláttam én sem hittem a szememnek a track lista láttán,de az már régebben volt.<#crazya>

Már volt szó errõl a lemezrõl itt, hogy egy sorozat borzasztó erõs elsõ darabja lesz.<#taps>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Dióka
#5015
<#wave><#kacsint>

tgolyo
#5014
<#eljen>

forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!

tgolyo
#5013
<#merges2>
pedig csak most raktam felés 13 letöltés

forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!

Dióka
#5012
igen, van határa!<#nyes>

gyorgy74
#5011
Szia! Amikkor megláttam a borítót nem hitem a szememnek nagyon nagy alkotások vannak rajta!!! Hála és köszönet érte ha elérhetõvé teszed ha nem nagy kérés losslessben. Tudom hogy a pofátlanságnak is van határa de nagyon szeretném a gyûjteményeim közé elõre is köszönöm.

Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))

kaposi1
#5010
"15db vinyl is a mai postával jött"
Azok vajon mik lehetnek?<#nyes>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

okiland
#5009
Na, ma már megérte felkelnem!!

Ezer köszönet érte, ha feltolod valahova. <#taps><#taps><#worship><#worship>

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

tgolyo
#5008
Itt van a kezemben. olvasom a hátoldalát:
2010 Space Sound Records New York Made In U.S.A.
és a 15db vinyl is a mai postával jött.<#pias>

forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!

kaposi1
#5007
Atya Isten!<#guluszem1>
Megérkezett????????????????,,

Hát komám az tudod hogy ezzel a lemezzel mindent viszel?<#taps>
Ugye most csak viccelsz a kérdéseddel.
Ha ezt ide felteszed még a lábad nyomát is meg fogják csókolni.
De jelszóval lásd el és csak priviben add ki.
Mert ez bizony minimum egy köszönetet megérdemel.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

tgolyo
#5006

forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!

#5004
Riccardo Campa - Delantero igaz sajnos egyenlõre csak 128-as kb...de hallgatható
http://www.multiupload.com/3Q8JOMQJIT
#5003
Sziasztok,szia Laci!
Elfelejtetted hozzá írni hogy + fél liter házi pálesz<#nyes>
kaposi1
#5002
Én is cefetül voltam a hétvégén.
De három NeoCitran teljesen helyrehozott.<#worship>
Már nem szedek gyógyszereket mert ez nagyon bevált.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

okiland
#5001
Azért megmaradok, legnagyobb bánatotokra tovább bldogítalak Titeket. <#crazya><#crazya>

Forró fürdõ tengeri sóval + forró tea házi gesztenye mézzel.
Kiváló gyógyszernek bizonyult.

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

kaposi1
#5000
Srácok & Fülcsi!

Januárban indítottam ezt a topikot és most elértük a bûvös 5000-ik<#guluszem1>hozzászólást.

NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM mindenkinek aki ebben segített ( segít).<#worship><#worship><#worship>
Remélem talált mindenki olyan csemegét amiért érdemes benézni ide.<#integet2>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#4999
Okiland!
Mielõbbi jobbulást kívánok!<#wave>

okiland
#4998
Ennyivel elõbbre jársz.
Nekem tegnap nem volt kedvem meghallgatni.
Hozzáteszem sem et sem mást.

38,7 lázzal nyomtam az ágyat. <#duhos2>
Ma sem vagyok sokkal jobban, de dolgozni azt kell(ene). <#vigyor2>

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

#4997
Köszi Péter!<#eljen>
kaposi1
#4996
Okikám!

Köszi szépen a Vampire dalokat.
Itt még csak az (eurodisco mix) szerepelt.

A többi feltöltésedre még nem tudtam sort keríteni.
De ami késik az nem múlik.<#wink><#worship>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#4995
Szia Rics!

Felesleges bármit is feltöltenem, ami nekem van azt itt megtalálod ha beírod a keresõbe a varázsszót! Diamond Rain <#crazya>

Ha valamit még sem találnál ,szólj nyugodtan.<#wave>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#4994
SIBERIAN HEAT - FLUTE CRIES

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#4993


Ha valakinek kell audióban is szóljon.<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#4992
Elen Cora-s jó napot kívánok!<#wave>

Na akkor az ígért dal.
Sajna jobb minõségben nekem sincs meg.

Elen Cora - Tell me why

És egy bónusz amit ma gyûjtöttem be .
Nem tehetek róla de nekem még mindig a szívem csücske.<#szeret>
Imádom a hangját.



Download<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#4991
Az az igazság hogy neked sokkal több van mint nekem! <#worship>
Szóval az albumon kívül amik vannak még feltöltenéd annak örülnék!
Elõre is köszi!

AeroCool
#4990
remek akkor én is elkérem bár nem valami jó zene :-(

New Italo Vinyl

AeroCool
#4989
nekem megvan,de nem teszem fel 128-ban hátha valaki feltolja 320-ban

New Italo Vinyl

Szebby
#4988
Igen Tell Me Why, ok köszi!

kaposi1
#4987
Szia!

Holnap megkapod !

De csak Tell me why a címe!
Nem tudom minek biggyesztették elé a C'ant szócskát.<#wow3>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Szebby
#4986
Hello Házigazda! Keresem ezt a jó zenét 'Elen Cora - Can't Tell Me Why' talán neked megvan. Elöre is köszi!

kaposi1
#4985
Igen Cimbi ezt keresném.
De már ott bukott a mutatvány hogy a Vocal versio 6:45 hosszú nem pedig 3:59!!
A spektrumképet meg azt hogy hogyan szól már nem is említeném.<#wilting><#ijedt><#wow3>
De továbbra se te tehetsz a dologról.
De hogy ilyet 320-ként feltenni......<#gun>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

AeroCool
#4984
Nagyon Szivesen!

New Italo Vinyl

lervi
#4983
sziasztok!
Laci ezt a James Manoro nótát keresed?
http://www.multiupload.com/L29YS276IK
nem én csináltam 320ba!!!!!!!!!
így terjeng a neten!

kaposi1
#4982
Peti nem tudom hogy megint hol jártál,de nagyon szépen köszi!!!!!!<#eljen><#worship><#law>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

AeroCool
#4981

New Italo Vinyl

AeroCool
#4980
Mindjárt jön a maxi semmi gond:-))

New Italo Vinyl

AeroCool
#4979
Köszim szépen Okiland szedem már szedem máááár:-)))
Felszedlek mint rõzsegyüjtõ anyóka a kézigránátot:-))

New Italo Vinyl

Dióka
#4978
áááá, ez tényleg semmiség.szóra sem érdemes, mindennapos történet,mióta a világ világ....
inkább nézd meg a 90-esben ebbõl a szórásból a THE_JETS_-_PRIVATE_NUMBER(M-PHASIS RMX) számot. azon én már sírva fakadtam a röhögéstõl....
nem Zalbroto tehet róla, jó számokat szokott linkelni, de ez már a burleszk kategória.<#nyes><#nevetes1><#falbav>

kaposi1
#4977
Petikém soha nem ellenõriztem volna ha most nem hozod elõ ezt a furcsaságot.
Azt kell mondanom hogy akár a te 128-as minõséged is megtarthatod hely takarékosság szempontjából.<#szomoru1>
Ugyanis Lervi barátom és a te általad feltett felvétel között csak egy különbség van.( Nem õ tehet róla!!!!!!!)
Lervi-é több MB.Ennyi!<#rinya>
Hogy az isten verné meg a sok tutyikázót!!!!!!!!!
Okulásként kiteszem.
Jó lesz elrettentõ példának.

A te 128-as felvételednek a képe.


Ez pedig Lervi " 320-as " maxijáról való


No comment részemrõl!

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

okiland
#4976

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

AeroCool
#4975
vagy valamit én kevertem el vagy nem értem ezt most Spacesound Elen Cora zenéjét ma kaptam hogy 2010-es :-)))) és nálad meg a 2007-es mappádban van :-)) rendesen le vagyok maradva
Cora oldalán is újnak irják

New Italo Vinyl

AeroCool
#4974
az nem ugyanaz a tiéd 2007-es ez pedig már 2010 uj:-)

New Italo Vinyl

AeroCool
#4973
Okiland jó kis feldolgikat tettél fel :-)) le is vettem mindet:-)köszönöm!

New Italo Vinyl

lervi
#4972
a Laza rádióban mûsorvezetõ!

amúgy nem scak angolul hanem olaszul is nyomja a szövegeket!!