NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))
De nem volt ez két hét ugye?<#nemtudom>#nemtudom>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Az Elen Cora collectionom-ban van benne.
És most hogy kérted, derült ki hogy ez bizony nagyon gyenge.
Sajnálom,de azon leszek hogy megtaláljam jobba.<#email>#email>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Amikor megláttam én sem hittem a szememnek a track lista láttán,de az már régebben volt.<#crazya>#crazya>
Már volt szó errõl a lemezrõl itt, hogy egy sorozat borzasztó erõs elsõ darabja lesz.<#taps>#taps>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
pedig csak most raktam felés 13 letöltés

forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!
Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))
Azok vajon mik lehetnek?<#nyes>#nyes>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Ezer köszönet érte, ha feltolod valahova. <#taps>#taps><#taps>#taps><#worship>#worship><#worship>#worship>
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
2010 Space Sound Records New York Made In U.S.A.
és a 15db vinyl is a mai postával jött.<#pias>#pias>
forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!
Megérkezett????????????????,,
Hát komám az tudod hogy ezzel a lemezzel mindent viszel?<#taps>#taps>
Ugye most csak viccelsz a kérdéseddel.
Ha ezt ide felteszed még a lábad nyomát is meg fogják csókolni.
De jelszóval lásd el és csak priviben add ki.
Mert ez bizony minimum egy köszönetet megérdemel.
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
http://www.multiupload.com/3Q8JOMQJIT
Elfelejtetted hozzá írni hogy + fél liter házi pálesz<#nyes>#nyes>
De három NeoCitran teljesen helyrehozott.<#worship>#worship>
Már nem szedek gyógyszereket mert ez nagyon bevált.
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Forró fürdõ tengeri sóval + forró tea házi gesztenye mézzel.
Kiváló gyógyszernek bizonyult.
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Januárban indítottam ezt a topikot és most elértük a bûvös 5000-ik<#guluszem1>#guluszem1>hozzászólást.
NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM mindenkinek aki ebben segített ( segít).<#worship>#worship><#worship>#worship><#worship>#worship>
Remélem talált mindenki olyan csemegét amiért érdemes benézni ide.<#integet2>#integet2>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Mielõbbi jobbulást kívánok!<#wave>#wave>
Nekem tegnap nem volt kedvem meghallgatni.
Hozzáteszem sem et sem mást.
38,7 lázzal nyomtam az ágyat. <#duhos2>#duhos2>
Ma sem vagyok sokkal jobban, de dolgozni azt kell(ene). <#vigyor2>#vigyor2>
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Köszi szépen a Vampire dalokat.
Itt még csak az (eurodisco mix) szerepelt.
A többi feltöltésedre még nem tudtam sort keríteni.
De ami késik az nem múlik.<#wink>#wink><#worship>#worship>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Felesleges bármit is feltöltenem, ami nekem van azt itt megtalálod ha beírod a keresõbe a varázsszót! Diamond Rain <#crazya>#crazya>
Ha valamit még sem találnál ,szólj nyugodtan.<#wave>#wave>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Ha valakinek kell audióban is szóljon.<#wink>#wink>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Na akkor az ígért dal.
Sajna jobb minõségben nekem sincs meg.
Elen Cora - Tell me why
És egy bónusz amit ma gyûjtöttem be .
Nem tehetek róla de nekem még mindig a szívem csücske.<#szeret>#szeret>
Imádom a hangját.
Download<#wink>#wink>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Szóval az albumon kívül amik vannak még feltöltenéd annak örülnék!
Elõre is köszi!
Holnap megkapod !
De csak Tell me why a címe!
Nem tudom minek biggyesztették elé a C'ant szócskát.<#wow3>#wow3>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
De már ott bukott a mutatvány hogy a Vocal versio 6:45 hosszú nem pedig 3:59!!
A spektrumképet meg azt hogy hogyan szól már nem is említeném.<#wilting>#wilting><#ijedt>#ijedt><#wow3>#wow3>
De továbbra se te tehetsz a dologról.
De hogy ilyet 320-ként feltenni......<#gun>#gun>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Laci ezt a James Manoro nótát keresed?
http://www.multiupload.com/L29YS276IK
nem én csináltam 320ba!!!!!!!!!
így terjeng a neten!
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
New Italo Vinyl
Felszedlek mint rõzsegyüjtõ anyóka a kézigránátot:-))
New Italo Vinyl
inkább nézd meg a 90-esben ebbõl a szórásból a THE_JETS_-_PRIVATE_NUMBER(M-PHASIS RMX) számot. azon én már sírva fakadtam a röhögéstõl....
nem Zalbroto tehet róla, jó számokat szokott linkelni, de ez már a burleszk kategória.<#nyes>#nyes><#nevetes1>#nevetes1><#falbav>#falbav>
Azt kell mondanom hogy akár a te 128-as minõséged is megtarthatod hely takarékosság szempontjából.<#szomoru1>#szomoru1>
Ugyanis Lervi barátom és a te általad feltett felvétel között csak egy különbség van.( Nem õ tehet róla!!!!!!!)
Lervi-é több MB.Ennyi!<#rinya>#rinya>
Hogy az isten verné meg a sok tutyikázót!!!!!!!!!
Okulásként kiteszem.
Jó lesz elrettentõ példának.
A te 128-as felvételednek a képe.
Ez pedig Lervi " 320-as " maxijáról való
No comment részemrõl!
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
D'Mixmasters - Telephone (M.B. Remix) (2010)
D'Mixmasters - Monster (A.R. Remix) (2010)
Kate Project - California Gurls (The Factory Team Remix) (2010)
In.Deep - Revolver (M.B. Remix) (2010)
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Cora oldalán is újnak irják
New Italo Vinyl