NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Wescone
#5073
Úgy vélem, belátható idõn belül nem leszel képes leszállni a magas lóról, úgyhogy ne fáradj a pü.-vel - köszönöm!

In Lak\'ech Ala K\'in

#5072
Én erõsen kiválogatom milyen tuccokat rakok ide fel. 😊

Én is így szoktam.<#nyes>

Hümm.Hümm..Szép dolog a mellé muty-muty,de kinek és minek?

kaposi1
#5071
Tudod hogy nem rád céloztam a Tuc Tuc zenével.
Neked csípem a feltöltéseid.<#eljen>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#5070
Egyszer csak elõkerül.<#awink>

Hümm.Hümm..Szép dolog a mellé muty-muty,de kinek és minek?

#5069
Most nézem mennyi smiley-t használok, mint a barátnõm... Bocsika 😊

#5068
Én erõsen kiválogatom milyen tuccokat rakok ide fel. 😊
Nekem azokhoz van forrásom (napi 10-20 maxi+album de sok tényleg ótvar), nektek meg az igazi Italo stílushoz amit én is nagyon csipázok.
De ha valamelyik erõs nektek amit megosztok szóljatok mert visszaveszek a tempóból! 😊

kaposi1
#5067
Szia!

Lényegében egyszerû, minden olyan zene ami 2000 után készült napjainkig és magán viseli a 80-as évek stílus jegyeit.

Pl: Closed - Crazy love vagy
Roby & Claudia - Stay száma.

Még véletlenül sem a Tuc Tuc italo zene, amibõl Dunát lehetne rekeszteni.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#5066
A kacatbazár kategória nem a lemez tartalmára, hanem az árára vonatkozik.
Még nem rendeltem meg, mert vártam a visszajelzésedet, hogy akkor hány példányt is rendeljek?
A terjesztését majd rád bíznám, mivel itt úgysem én akarok tökös gyereknek látszani...
Ha valakinek bármilyen egyéb hozzáfûznivalója van a témához(ami számomra már ismeretlen), azt kérném, hogy a továbbiakban privát üzenet formájában tegye.

10 print "eurodance rulez!" 20 goto 10

AeroCool
#5065
Elsõsorban az új italo discók és a régi diszkó zenék új köntösben

New Italo Vinyl

yugoslave
#5064
Rengeteg Italo album van otthon a gépemen, mégsem tudom pontosan mit takar ez a stílus. Ha kell, tudok majd feltölteni ilyen zenéket és eldöntitek ide passzol e vagy sem..

AeroCool
#5063
T Golyó eltünt mint a kámfor:-(

New Italo Vinyl

AeroCool
#5062
Én pl személy szerint nagyon szerettem volna ezt a válogatás lemezt
jó minõségben
sajna most várnom kell rá kb 1 hónapot amig elérhetõ lesz

New Italo Vinyl

AeroCool
#5061
Csatlakozom az elõttem szólóhoz

New Italo Vinyl

kaposi1
#5060
"eme ritka és értékes kacatbazár kiadványt."

Nos végighallgatva a lemezt azt kell hogy mondjam.

1.Ebben a fórumban ezen "kacatbazár" kiadvány a létezõ legnagyobb kincs lehetett volna, ha te az elmés beszólásoddal nem kúrod el a dolgot.
Igen anyagilag nem olyan nagy értéket képvisel a lemez, de hidd el aki ide jár ebbe a topikba nagyon is örült volna neki.

Jóváteheted a bakidat,nosza keresd meg ezt a lemezt, és tedd fel ide azoknak akik annyira vágytak rá.
Kíváncsi vagyok rá mennyire mennyire vagy tökös gyerek.

Hajrá bizonyíts!

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#5059
Eddigi hozzászólásaid alapján nem tartalak vitaképes partnernek, de legyünk pozitívak, egy próbát megér... Hamarosan...

10 print "eurodance rulez!" 20 goto 10

#5058
Sztem hagyjuk nõvér bácsit, biztos elhagyta az asszony és még meg is jött neki, így most kiéli magát fórumokon. Nem kell foglalkozni vele.

kaposi1
#5057
Jó Reggelt!

Elég jó kis lista.

Título - The Best Of Italo Disco - Lost Tapes from Sweden
Label - ZYX Music
País - Germany
Fecha de lanzamiento - 2010
Estilo - Italodisco
Calidad - MP3 320 Kbps CBR
Tamaño: 260 Mb

Tracklist

CD1

01 — <07:45> — G.F. Lunghi — Acapulco Nights (Swedish Remix)
02 — <06:01> — Alan Ross — Valentino Mon Amour (Swedish Remix)
03 — <05:29> — Baby's Gang — Challanger (Swedish Remix)
04 — <06:35> — Ken Laszlo — Tonight (Swedish Remix)
05 — <05:42> — Radiorama — Aliens (Swedish Remix)
06 — <06:28> — Ago — I Want You (Extended Vocal Remix)
07 — <07:11> — Brian Ice — Night Girl (Extended Vocal Remix)
08 — <07:13> — J.D. Jaber — Don't Wake Me Up (Swedish Remix)
09 — <07:21> — Linda Jo Rizzo — Heartflash (Tonight) (Extended Vocal Remix)
10 — <06:03> — Swan — Don't Talk About It (Swedish Remix)

CD2

01 — <06:14> — Mike Cannon — Voices In The Dark (Remix)
02 — <07:32> — Roy — Destiny Time (Swedish Remix)
03 — <06:37> — Ken Laszlo — Don't Cry (Swedish Remix)
04 — <06:40> — Baby's Gang — America (Swedish Remix)
05 — <06:45> — Radiorama — Yeti (Extended Vocal Remix)
06 — <06:37> — Brian Ice — Tokyo (Swedish Remix)
07 — <07:06> — Cyber People — Doctor Faustus (Swedish Remix)
08 — <06:49> — G.G. Near — Living In A Room (Swedish Remix)
09 — <07:09> — Alan Ross — The Last Wall (Swedish Remix)
10 — <07:24> — Flo Astaire — Monkey Monkey (Extended Vocal Remix)

CD1
CD2

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

AeroCool
#5056
irtam a srácnak hogy mit kér érte de még válaszra sem méltatott:-(

New Italo Vinyl

AeroCool
#5055
Még mindig keresem Marc Frutteró zenéjét.Úgy látszik hiába:-(

New Italo Vinyl

Wescone
#5054
"...4000 zöld, sárga, lila smiley..."

Smiley fóbiád is van?!! <#wow1> <#nevetes1>

Komolyra fordítva a szót - írd már meg nekem priviben, hogy ne szennyezzük tovább e topikot; hogyan is kellene kinéznie egy zene topiknak szerinted?

In Lak\'ech Ala K\'in

#5053
Azért nem lehet mindenki harácsoló és tötikemester egy adott közösségben.Tudom ez a menõ manapság,de egyébként milyen jó hogy nem rád van ez bízva hogy ki mit és hogyan csinál és tesz.Ennyi!<#wave>

Hümm.Hümm..Szép dolog a mellé muty-muty,de kinek és minek?

#5052
Erre gondoltam én is fõleg hogy elolvastam a történteket.

Hümm.Hümm..Szép dolog a mellé muty-muty,de kinek és minek?

#5051
"Semmit nem osztok"

Bólcs döntés.Én is csak ritkán.

"csak véleményt nyilvánítok"

Ez állampolgári jogunk.

"500 youtube link."

Ezek a leghasznosabbak fõleg ha valós információt is tartalmaznak.

"Ezekkel menõbb lennék?"

Egészen biztosan.<#hehe>

Hümm.Hümm..Szép dolog a mellé muty-muty,de kinek és minek?

Wescone
#5050
Figyelj, ha nem bírod elviselni a topik természetét, keress olyat amely közelebb áll a lelkivilágodhoz. Ennyi!

In Lak\'ech Ala K\'in

#5049
Gondolom az, hogy privátban megkapták eme ritka és értékes kacatbazár kiadványt.

10 print "eurodance rulez!" 20 goto 10

#5048
Semmit nem osztok, csak véleményt nyilvánítok. Nézd már vissza az utolsó 5000 hozzászólást bármelyik topikban, hogy azok mennyire értelmesek? 4000 zöld, sárga, lila smiley. 500 youtube link. 400 átlinkelés. 100 nyöszörgés, hogy nekem ez+az kellene. Ezekkel menõbb lennék?

10 print "eurodance rulez!" 20 goto 10

#5047
Mi tudjuk hogy mi a lényeg!

Én sajnos nem.Azért lettem volna kíváncsi rá.<#nemtudom>

Hümm.Hümm..Szép dolog a mellé muty-muty,de kinek és minek?

kaposi1
#5046
Srácok ez már sajnos szó szerint lejárt lemez!
Mi tudjuk hogy mi a lényeg!
Szerintem ezt a témát ejthetjük is.
Mert semmivel nem jutunk elõbbre.<#shakehead>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#5045
Üdv!

miközben fingod nincs a lényegrõl

Mi a lényeg?

Hümm.Hümm..Szép dolog a mellé muty-muty,de kinek és minek?

Wescone
#5044
'Estét Tagok!

Szavamra - elképesztõ egy fazon vagy Te Twisted Sister... ööö Mr.Sister (fenébe, mindig elvétem a neved! <#nyes>) Topikról topikra szállsz és osztod az igét miközben fingod nincs a lényegrõl. <#pardon1>

In Lak\'ech Ala K\'in

lervi
#5043
sziasztok!

cimbi szerintem nemsokára annyi verzióban meg formában lesz a neten hogy ihaj!<#nevetes1>

na ez volt a vicc része<#hehe>

kaposi1
#5042
Sziasztok!<#wave>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

okiland
#5041
Eggyel több lenne, ha linket (esetlegesen) adnál.

Köszönöm!

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

AeroCool
#5040
még egy Marc Frutteró kell és számomra ennyi a lemez:-))a többi nem érdekel.

New Italo Vinyl

AeroCool
#5039
Már tárgytalan:-) Megoldva

New Italo Vinyl

AeroCool
#5038
az 5006-os hozzászólásról kérnék egy 320-as felvételt akinek sikerült rögzitenie Elõre is köszönöm!

New Italo Vinyl

#5037
Akkor most ezt külön kérni kell? Mert én kérem szépen! Akár privátban is, mindegy. Elõre köszönöm.

AeroCool
#5036
Jó reggelt kivánok mindenkinek!

New Italo Vinyl

AeroCool
#5035
+ Marc Fruttero - Miracle Of Love ez is érdekelne

New Italo Vinyl

AeroCool
#5034
Beszállok én is ebbe.

New Italo Vinyl

AeroCool
#5033
sziasztok!
Látom már valakinek megvan az ÚJ Mirko Hirsch.
Mit kér érte?

New Italo Vinyl

#5032
Én csupán tényeket közlök, tehát biztosan nem rám céloztál.
Szerinted nem furcsa, hogy egy ilyen igaz, meghitt és õszinte baráti közösségben is már-már a földön kell csúszni egy olyan lemezért, amibõl akár egy raklappal is rendelhetsz?
Ha a barátaid a lemez beszerzésében nem tudnak segíteni jelezd felém. Én ismerek egy okoskodó fazont, aki ugyan sem átlinkelésekkel, sem az általa vásárolt lemezek fótóival nem emeli eme topik színvonalát, viszont a keresett hanghordozót eredetiben szívesen beszerzi neked.
Megnyugtatlak, elég a sógoroknak füttyenteni, nem kell az USA-ig ordítani érte...

10 print "eurodance rulez!" 20 goto 10

gyorgy74
#5031
Igen Laci aki megszállott italo disco rajongó és minõségi zenét hallgat azt tisztelni kel a fórumon. Idõt pénzt szán saját vagy mások szórakoztatására az rossz ember nem lehet.

Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))

kaposi1
#5030
Valóban nem kell besz..ni egy 10 dolcsis lemeztõl.
Ha most lemennék a lemezboltba és megvehetném hidd el megtenném,de mivel ahhoz hogy pl: Elen Cora számához hozzájussak lossless Amerikából kell lemezt hozatni igenis nekem nagy szám.

Egyébként már unom azon emberkék beszólásait akik néha néha feltûnnek, a topikba még semmit se tettek érdemileg, de okoskodni tudnak.


Név és cím nélkül.
Akinek nem inge nem veszi magára.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Dióka
#5029
na akkor meg is beszéltétek <#nyes>, legközelebb valaki venni akar valamilyen zenei kiadványt,azt itt bejelenti és némi másolt bit-ért cserébe várja a szponzorokat,támogatókat.<#kacsint>

végülis....<#nevetes2> a végén még majd csak legális online zeneboltok linkjei lesznek megosztva<#vigyor2>

#5028
Azé' be ne szarjunk már egy 10 dolcsis lemeztõl..

10 print "eurodance rulez!" 20 goto 10

gyorgy74
#5026
Én is csak a digitális másolatra tartanék igényt a lemez a borító nem kell a pénzt meg ráutaltam volna a folyószámládra és ennyi 15 euro + posta osztva hárommal.

Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))

kaposi1
#5025
Mondtam neked anno hogy a lemez a tiéd, én csak a digitális másolatot kérem.<#nyes>
Ezen nem veszünk össze.<#nevetes2>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

tgolyo
#5024
Hali!
sz.tem összevesztünk volna rajta. az egyik fele (tok+borító)a Tied a másik fele(cd lemez) az enyém.<#hehe>

forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!

Dióka
#5023
óóóó, ha mondtátok volna korábban, én meg megveszek mindenkit kilóra! kerül,amibe kerül, pénz nem számít!<#nevetes1>