NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
In Lak\'ech Ala K\'in
Én is így szoktam.<#nyes>#nyes>
Hümm.Hümm..Szép dolog a mellé muty-muty,de kinek és minek?
Neked csípem a feltöltéseid.<#eljen>#eljen>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Hümm.Hümm..Szép dolog a mellé muty-muty,de kinek és minek?
Nekem azokhoz van forrásom (napi 10-20 maxi+album de sok tényleg ótvar), nektek meg az igazi Italo stílushoz amit én is nagyon csipázok.
De ha valamelyik erõs nektek amit megosztok szóljatok mert visszaveszek a tempóból! 😊
Lényegében egyszerû, minden olyan zene ami 2000 után készült napjainkig és magán viseli a 80-as évek stílus jegyeit.
Pl: Closed - Crazy love vagy
Roby & Claudia - Stay száma.
Még véletlenül sem a Tuc Tuc italo zene, amibõl Dunát lehetne rekeszteni.
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Még nem rendeltem meg, mert vártam a visszajelzésedet, hogy akkor hány példányt is rendeljek?
A terjesztését majd rád bíznám, mivel itt úgysem én akarok tökös gyereknek látszani...
Ha valakinek bármilyen egyéb hozzáfûznivalója van a témához(ami számomra már ismeretlen), azt kérném, hogy a továbbiakban privát üzenet formájában tegye.
10 print "eurodance rulez!" 20 goto 10
jó minõségben
sajna most várnom kell rá kb 1 hónapot amig elérhetõ lesz
New Italo Vinyl
Nos végighallgatva a lemezt azt kell hogy mondjam.
1.Ebben a fórumban ezen "kacatbazár" kiadvány a létezõ legnagyobb kincs lehetett volna, ha te az elmés beszólásoddal nem kúrod el a dolgot.
Igen anyagilag nem olyan nagy értéket képvisel a lemez, de hidd el aki ide jár ebbe a topikba nagyon is örült volna neki.
Jóváteheted a bakidat,nosza keresd meg ezt a lemezt, és tedd fel ide azoknak akik annyira vágytak rá.
Kíváncsi vagyok rá mennyire mennyire vagy tökös gyerek.
Hajrá bizonyíts!
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
10 print "eurodance rulez!" 20 goto 10
Elég jó kis lista.
Título - The Best Of Italo Disco - Lost Tapes from Sweden
Label - ZYX Music
País - Germany
Fecha de lanzamiento - 2010
Estilo - Italodisco
Calidad - MP3 320 Kbps CBR
Tamaño: 260 Mb
Tracklist
CD1
01 — <07:45>07:45> — G.F. Lunghi — Acapulco Nights (Swedish Remix)
02 — <06:01>06:01> — Alan Ross — Valentino Mon Amour (Swedish Remix)
03 — <05:29>05:29> — Baby's Gang — Challanger (Swedish Remix)
04 — <06:35>06:35> — Ken Laszlo — Tonight (Swedish Remix)
05 — <05:42>05:42> — Radiorama — Aliens (Swedish Remix)
06 — <06:28>06:28> — Ago — I Want You (Extended Vocal Remix)
07 — <07:11>07:11> — Brian Ice — Night Girl (Extended Vocal Remix)
08 — <07:13>07:13> — J.D. Jaber — Don't Wake Me Up (Swedish Remix)
09 — <07:21>07:21> — Linda Jo Rizzo — Heartflash (Tonight) (Extended Vocal Remix)
10 — <06:03>06:03> — Swan — Don't Talk About It (Swedish Remix)
CD2
01 — <06:14>06:14> — Mike Cannon — Voices In The Dark (Remix)
02 — <07:32>07:32> — Roy — Destiny Time (Swedish Remix)
03 — <06:37>06:37> — Ken Laszlo — Don't Cry (Swedish Remix)
04 — <06:40>06:40> — Baby's Gang — America (Swedish Remix)
05 — <06:45>06:45> — Radiorama — Yeti (Extended Vocal Remix)
06 — <06:37>06:37> — Brian Ice — Tokyo (Swedish Remix)
07 — <07:06>07:06> — Cyber People — Doctor Faustus (Swedish Remix)
08 — <06:49>06:49> — G.G. Near — Living In A Room (Swedish Remix)
09 — <07:09>07:09> — Alan Ross — The Last Wall (Swedish Remix)
10 — <07:24>07:24> — Flo Astaire — Monkey Monkey (Extended Vocal Remix)
CD1
CD2
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Smiley fóbiád is van?!! <#wow1>#wow1> <#nevetes1>#nevetes1>
Komolyra fordítva a szót - írd már meg nekem priviben, hogy ne szennyezzük tovább e topikot; hogyan is kellene kinéznie egy zene topiknak szerinted?
In Lak\'ech Ala K\'in
Hümm.Hümm..Szép dolog a mellé muty-muty,de kinek és minek?
Hümm.Hümm..Szép dolog a mellé muty-muty,de kinek és minek?
Bólcs döntés.Én is csak ritkán.
"csak véleményt nyilvánítok"
Ez állampolgári jogunk.
"500 youtube link."
Ezek a leghasznosabbak fõleg ha valós információt is tartalmaznak.
"Ezekkel menõbb lennék?"
Egészen biztosan.<#hehe>#hehe>
Hümm.Hümm..Szép dolog a mellé muty-muty,de kinek és minek?
In Lak\'ech Ala K\'in
10 print "eurodance rulez!" 20 goto 10
10 print "eurodance rulez!" 20 goto 10
Én sajnos nem.Azért lettem volna kíváncsi rá.<#nemtudom>#nemtudom>
Hümm.Hümm..Szép dolog a mellé muty-muty,de kinek és minek?
Mi tudjuk hogy mi a lényeg!
Szerintem ezt a témát ejthetjük is.
Mert semmivel nem jutunk elõbbre.<#shakehead>#shakehead>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
miközben fingod nincs a lényegrõl
Mi a lényeg?
Hümm.Hümm..Szép dolog a mellé muty-muty,de kinek és minek?
Szavamra - elképesztõ egy fazon vagy Te Twisted Sister... ööö Mr.Sister (fenébe, mindig elvétem a neved! <#nyes>#nyes>) Topikról topikra szállsz és osztod az igét miközben fingod nincs a lényegrõl. <#pardon1>#pardon1>
In Lak\'ech Ala K\'in
cimbi szerintem nemsokára annyi verzióban meg formában lesz a neten hogy ihaj!<#nevetes1>#nevetes1>
na ez volt a vicc része<#hehe>#hehe>
Köszönöm!
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
New Italo Vinyl
Szerinted nem furcsa, hogy egy ilyen igaz, meghitt és õszinte baráti közösségben is már-már a földön kell csúszni egy olyan lemezért, amibõl akár egy raklappal is rendelhetsz?
Ha a barátaid a lemez beszerzésében nem tudnak segíteni jelezd felém. Én ismerek egy okoskodó fazont, aki ugyan sem átlinkelésekkel, sem az általa vásárolt lemezek fótóival nem emeli eme topik színvonalát, viszont a keresett hanghordozót eredetiben szívesen beszerzi neked.
Megnyugtatlak, elég a sógoroknak füttyenteni, nem kell az USA-ig ordítani érte...
10 print "eurodance rulez!" 20 goto 10
Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))
Ha most lemennék a lemezboltba és megvehetném hidd el megtenném,de mivel ahhoz hogy pl: Elen Cora számához hozzájussak lossless Amerikából kell lemezt hozatni igenis nekem nagy szám.
Egyébként már unom azon emberkék beszólásait akik néha néha feltûnnek, a topikba még semmit se tettek érdemileg, de okoskodni tudnak.
Név és cím nélkül.
Akinek nem inge nem veszi magára.
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
végülis....<#nevetes2>#nevetes2> a végén még majd csak legális online zeneboltok linkjei lesznek megosztva<#vigyor2>#vigyor2>
10 print "eurodance rulez!" 20 goto 10
Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))
Ezen nem veszünk össze.<#nevetes2>#nevetes2>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
sz.tem összevesztünk volna rajta. az egyik fele (tok+borító)a Tied a másik fele(cd lemez) az enyém.<#hehe>#hehe>
forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!