NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Italo carlos
#5123

<#email><#wave>

kaposi1
#5122
Igen biztos tud,ha küldesz neki egy privit!<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#5121
Nagy köszönet érte!<#worship><#eljen>
#5120
Szia-Pass????
kéri a jelszót---
Italo carlos
#5119

Sziasztok!

nagyon nagy lemez köszönjük....<#worship><#wave><#integet2>

viszont jelszóval van ellátva .... tudnál nekem segíteni benne??

kaposi1
#5118
Akkor lenne igazán jó cimbi, ha már a Stay is veszteségmentesben lenne meg.<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#5117
Ez jó Lacikám!!

kaposi1
#5116
Köszönöm Zoli hogy még is elérhetõvé tetted itt mások számára is ezt a fantasztikus albumot.<#worship><#worship><#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

okiland
#5115
Csatlakozom az elõttem szólóhoz!! <#taps><#worship><#law>

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

#5114
Hááát le a kalappal,1000 köszönet ezért a lemezért!!!!<#wave><#worship><#wow1>

#5113
Sziasztok!EZ se túl régi
Antonello Gabelli - Moliendo Café
Label:I.D. Limited
Catalog#:I.D.L. 009
Format:Vinyl, 12", 33 ? RPM, EP
Country:Italy
Released:05 Mar 2010
Genre:Electronic
Style:Italo-Disco
Tracklist

A1.Cheaps - Moliendo Café 7:58
A2.Duke Lake - Do You 6:30
B1.Faxe - Time For Changes 5:20
B2.Mac Jr. - Elephant Song 7:13
B3.Sky Creackers - You Should Be Dancing 6:00
http://rapidshare.com/files/421416328/Antonello_Gabelli_-__2010__-_Moliendo_Caf__12__.rar
pass-26092010

#5112
Sziasztok!<#integet2>

Hátha érdekel valakit:

Silent Circle - Hits & More 2010
01.Stop The Rain In The Night (Maxi Version) 5:39
02.Touch In The Night (Original Radio Version) 3:43
03.I'm Your Believer (Maxi Version) 5:48
04.Highway Driver 4:28
05.Forget The Stranger (Remix) 5:03
06.Anywhere Tonight 3:21
07.Love Is Just A Word (Ragga Maxi Mix) 5:50
08.Shy Girl 3:40
09.Oh Don't Lose Your Heart 5:54
10.Hide Away - Man Is Coming (Special Maxi Mix) 5:14
11.Time For Love (Super Action Maxi Mix) 5:25
12.Danger Danger (Original Racing Maxi Mix) 6:03
13.What A Shame (Radio Version) 4:01
14.Touch In The Night (Remix) 5:36
15.Moonlight Affair (Remix) 3:55
16.Touch In The Night (25 Jubilee Exclusive Remix) 3:24

http://depositfiles.com/files/i70vbha4k

tgolyo
#5111
Space Sound Records Presents - Italo Euro Disco vol.1
link

forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!

Szebby
#5110
#5109
igen pontosan!


Bocsánat nem figyeltem reggel!<#wow1><#csodalk>

#5108
Sziasztok!
Szerintem ez az a link:
http://www.megaupload.com/?d=HGXNESIC
#5107
Hát ezt igazából nem tudom eldönteni hogy jó-e vagy nem. Azért tessék:

DJ_Szatmari_Feat._Jucus_-_Mondd_2010-HU-WEB-2010-M4E (Zippyshare)

kaposi1
#5106
Pedig erre en is kivancsi vagyok am.

Majd ha hazaertem megszakertem .

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#5105
Hát ez a link nem is link. Javítsd kérlek. <#conf>

#5104
Amon vs Alex Mix - Fotonovela (Feat Talia)


Title — Fotonovela (Feat Talia)
Remixed by — DJ Alex Mix
Year — 2010
Genre — Italo Dance
Time — 11:45
Format — MP3
Bitrate — 256 Kbps CBR
Size — 21 Mb

1. Fotonovela (Feat Talia) (Extended Remix) (6:15)
2. Fotonovela (Feat Talia) (Club Remix) (5:30)

megaupload.com HGXNESIC

gyorgy74
#5103
Saját gyári maxim a szekrény legaljáról vadásztam elõ és megosztom veletek garantáltan lossless minõség saját rip!!!
01.Joy vs. Area 51! - Touch By Touch (7-Inch Cut).flac (30.39 M😎http://www.multiupload.com/KLR9REZUTK
02.Joy vs. Area 51! - Touch By Touch (12-Inch Club Cut).flac (49.67 M😎http://www.multiupload.com/HADK7DBCG5
03.Joy vs. Area 51! - T.BT. Millennium (Karaoke Cut).flac (33.46 M😎http://www.multiupload.com/7K4OVVNS66
04.Joy vs. Area 51! - T.BT. Millennium (Extended Dub Cut).flac (48.84 M😎http://www.multiupload.com/Y91K88NW7U

Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))

kaposi1
#5102
Janikám ez nem az én keresett zeném.

Az All the night meg van nekem.

Nekem egy másik új zenéje kellene a Mirko Hirsch - Agent Of Love

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

gyorgy74
#5101
Martinique - Fantastic Life.flac (26.79 M😎 http://www.multiupload.com/01XKOSHRIS <#eljen>

Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))

#5100

http://www.megadanceradio.hu

kaposi1
#5099
Szia Tesó !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hát téged mi jó szél fújt erre??<#worship><#taps><#wave>

Jöhet úgy is nekem még nincs meg sehogy.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

gyorgy74
#5098
A nõi elõadónak a hangja az baromian jó. Peter Schilling - The Different Story (World Of Lust And Crime).flac (31.36 M😎 http://www.multiupload.com/JXE9MRZJV0

Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))

#5097
Szia Laci! Nekem megvan, de sajna nem jó minõség......

http://www.megadanceradio.hu

#5096
Szia Kaposi kollega 😊 Régen duncsiztunk.....

http://www.megadanceradio.hu

kaposi1
#5095
A megamix-et nem szabad ám darabolni!!!!!<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

gyorgy74
#5094
Igen errõl Monte Kristo - Master Collection 1985-1988.

Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))

kaposi1
#5093
Csupa jókat ajánlasz!<#eljen>

Õk is a kedvenceim.
Szinte minden számuk telitalálat.
A régi fórumra fel is tettem az egész Discográfiát a megamix-el együtt flac-ban.
Nagyon nagyon szeretem ezeket a lemezeket is.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#5092
Ez pedig errõl van neked is ugye?

Monte Kristo - Master Collection 1985-1988
Nagyon jó az a két lemezes CD.

Nekem ez a szám igazi meglepetés volt róla.
Elõtte még sose hallottam és nagyon tetszik.

(06) FBI My Baby's Gone (Maxi Version).flac

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

gyorgy74
#5091
Fresh Fox - Official Discography (lossless)esetleg ha valami hiányzik szívesen feltöltöm igaz még annyira friss hogy le se ért. Egyébként Silent Circle nekem is egyik kedvencem Silent Circle - Touch In The Night (Crash Version)& Silent Circle - What A Shame ezen két alkotáson nõmet fel nagyon szeretem!!!

Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))

kaposi1
#5090
Miért kérnél elnézést.
Én köszönöm hogy aktív vagy.<#eljen>

Hallod ezzel a Silent Circle számmal nagyon megijesztettél.

Össze vissza kerestem a katalógusban és nem találtam.
Te nem tudod de én nagy rajongója vagyok az együttesnek(ki nem)és úgy tudom hogy nem nagyon van hiányom a zenéikbõl.
Na aztán végül is a Single albumoknál találtam meg.<#taps>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

gyorgy74
#5089
Itt egy kedvenc kicsit másképp. Monte Kristo - Lady Valentine (Maxi Version Drion).flac (34.84 M😎http://www.multiupload.com/9SKBHU1V6I

Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))

gyorgy74
#5088
Elnézést kérlek Laci hasztalan dolgoztam. De ez a két alkotás remélem belefér a topikba. Joy - Felicidad.flac (30.45 M😎http://www.multiupload.com/8ZL1BI8J5Q
Silent Circle - Oh Don't Lose Your Heart Tonight (Radio Version).flac (27.25 M😎http://www.multiupload.com/OU2TLIZ7T3

Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))

kaposi1
#5087
Két kedvenc egybeöntve!
Az egyik megvan lossless, a másik sajna még hiányzik.<#szomoru1>

Roby & Claudia - Stay & Closed - Crazy Love (Vinyls Remix).mp3 (18.76 M😎

Download

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#5086
Szia Gyuri!

Elõször is köszönöm szépen a feltöltésed,mert idõd és munkád fekszik benne.<#worship>

Viszont azt javaslom hogy bármit feltöltesz elõtte légyszi keress rá itt a fórumban a lap alján mert már ezt is megtalálhtó a 1584 alatt.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

gyorgy74
#5085
Siberian Heat - In Your City 2010 Maxia aki szereti sajnos csak mp3 320kbps de nagyon szépen szól!!!
01.Siberian Heat - In Your City (radio mix) http://www.multiupload.com/JMWN60HLA1
02.Siberian Heat - Angel's Heart (radio mix) http://www.multiupload.com/0NZJDKYT5H
03.Siberian Heat - In Your City (maxi version) http://www.multiupload.com/ADIY6CGN25
04.Siberian Heat - Angel's Heart (maxi version) http://www.multiupload.com/BXWMYF9L9U
05.Siberian Heat - In Your City (album version) http://www.multiupload.com/JKJWKQHLP1
06.Siberian Heat - Angel's Heart (album version) http://www.multiupload.com/RP4HYEGN8C

Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))

kaposi1
#5084
Aki itt belehallgat a Retronic Voice muzsikáiba az megérti miért nem fogom sajnálni a pénzt hogy ezt a lemezt eredetiben vegyem meg.<#szeret>
Csak végre jelenne már meg!<#rinya><#worship>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#5083
Sziasztok!

Nem tudom elérhetõ-e már valamilyen formában,de elsõ számú keresésem
Mirko Hirsch - Agent Of Love címü száma ami a SPACE SOUND RECORDS PRESENTS - REVELATION MIX-ben hallható.

Úgy látszik Mirko nem tud hibázni,ez is rohadt jó zene.<#finom><#szeret>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#5082
Szia!

Már többször is volt itt Pl: 4981-en van a maxi!<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#5081
Sziasztok!
Ha már a Siberian Heat-ról van szó,akkor énis keresnék 1db.zenéjét.
Siberian Heat-flute Cries cimü zenéjét,ha felraknátok az jó lenne.
Nekem mp3-ba lenne jó.
Köszi.
gyorgy74
#5080
Köszönöm Laci a segítséget!

Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))

kaposi1
#5079
Szia Gyuri!

Ha lossless-re gondolsz azt sajnos én sem tudok mutatni neked.

Amúgy Elen Cora a Siberian Heat énekesnõje is, amikor nem szólózik.
Így együtt, a az együtteshez is köthetõen, 124 száma van nekem tõle, de sajnos csak mp3-ban.
Amúgy Orosz a hölgy és a csapat is, de lemezüket még soha sehol nem láttam losslessben sajna.
Pedig meg is venném eredetiben.
Ha rákeresel itt a nevére szerintem nagyon sok mindent fogsz találni.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

gyorgy74
#5078
Sza Laci Elen Cora száma van neked audióba ha prezentálnád megköszönném nekem is nagyon tetszik az énekes nõnek rendkivül jó hangja van!!!

Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))

okiland
#5077
Biztos sok fórumtagnak meg volt már, de nekem eddig még nem.
Nem mind jó, de van rajta jó pár kellemes változat:

VIVA Dancing of the 80's Remix (2000)

01. A-Teens - Medley 2000
02. Yamboo - Come With Me
03. Soleil - La luna
04. The Jungle Groover - Tarzan Boy 2000
05. Kella - Puerto Rico 2000
06. Europe - Final Countdown 2000
07. Mondial - Amoreux Solitaires
08. Ryan Paris - Dolce Vita 2000
09. Lipstrip & Jodie - Hands Up
10. Body Lotion - Breaking Up Is Hard To Do
11. Cabballero - Dancing With Tears In My Eyes
12. Sister DJ - Sailing 2000
13. Ken Laszlo - Hey Hey Guy 2000
14. Intrance - Take On Me (Maxi)
15. Goombay Dance Band - Sun Of Jamaica 2000
16. Mixed Emotions - You Want Love
17. Pegah - A Whiter Shade Of Pale
18. Abbadance By Angeleyes - Hit Medley 2000

hotfile 1.,
hotfile 2.,

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

okiland
#5076
Sziasztok!

Van egy linkem hozzá, de azt nem sikerült leszednem, viszont más élõ linket nem találtam hozzá.
Találkoztatok esetleg ezzel az albummal:

The Best Of Summer Hits Ever (2010)

01. Vavjan & High Definition DJ Team - Porvi Menja (Phillerz Bootleg)
02. Erik Vee - Far Away (Raindropz Remix)
03. Marco Van Bassken - If You Leave (Giorno Remix)
04. Lacuna - Celebrate the Summer (Tune Up! Remix)
05. Discotronic meets Tevin - To The Moon And Back (Club Mix)
06. Raveboy - Dancing Through The Night (Club Mix)
07. Franky B - Say Hallo (Club Mix)
08. Klubbingman - Love Message (Tune Up! vs. Manian Remix)
09. Monkey Business & Danny Suko - How Will I Know (Bootleggerz Shake Their Humps Remix)
10. Tune Up! - Forever Young (Club Mix)
11. Discotronic - I Surrender (Brooklyn Bounce vs. Sample Rippers Remix)
12. M.Y.C. - Freakshow (Tune Up! Remix)
13. Siria - Desenchantee (Original Mix)
14. Mark Van Dark & Dino - Let Me Stay (Club Rockerz Remix)
15. Bee Four - The Same Way (Radio Mix)

Köszönöm elõre is a segítséget!

U.i.: Ha még válogathatok is, ne torrent legyen.

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

#5075
Tudom csak gondoltam széljegyzetnek leírom.
ezek szerint jól érzem mit érdemes ide beválogatni. <#taps>

lervi
#5074
szevasztok szép estét mindenkinek!