NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
remélem ez már nem az új hullám (megkövezési szokások) <#nevetes1>#nevetes1>
meg is lepődtem volna, ha ez régen szóba sem kerül itt. persze hogy járt erre réges régen a dupla cd, ezt a zenét úgy látom, d.fresh hozta és ajánlotta majd 6 éve wav-ben és sanyo nevű pedig a duplát.
ennyi idő távlatából is szuper zene.
meg is lepődtem volna, ha ez régen szóba sem kerül itt. persze hogy járt erre réges régen a dupla cd, ezt a zenét úgy látom, d.fresh hozta és ajánlotta majd 6 éve wav-ben és sanyo nevű pedig a duplát.
ennyi idő távlatából is szuper zene.
#26143
Csak kettő dal aminek nálam itt lett volna a helye és szintén Vinyl megjelenés!
Koit Toome & Laura - Verona
Lian Ross – Dr. Mabuse
Igaz előbbi az euroviziós selejtezőn kihullott már.
Ebből is látszik mennyire nevetséges az az egész dalverseny!
Koit Toome & Laura - Verona
Lian Ross – Dr. Mabuse
Igaz előbbi az euroviziós selejtezőn kihullott már.
Ebből is látszik mennyire nevetséges az az egész dalverseny!
#26142
Kövezzetek meg, de Én még ezt a dalt sem Youtube-n sem itt nem láttam megosztva,,,Brutális 2011-es sláger...<#taps>#taps>
Látom, lenyugodtál 😊
Szép új napot kedves kipihent new italo kedvelő kolléga!
Aztán ma inkább csak olyan zenéket hallgass, amitől jó kedved lesz..
Szép új napot kedves kipihent new italo kedvelő kolléga!
Aztán ma inkább csak olyan zenéket hallgass, amitől jó kedved lesz..
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
#26140
ilyen zenéket halván ez természetes.Jóéjt zefír.
Csak óvatosan azzal a falfejelgetéssel..
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
..szerintem már így is akadnak némi gondok a fejedben<#hehe>#hehe>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
#26138
<#falbav>#falbav>
PiMO - Lion Heart (Italo Brutalo Remix) (2014)
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Csabax Hard To Belive zenéje idén már 4 esztendős..
..és akit még ez nem babonázott volna meg, annak szóljon "ugyanakkorból" a Colder Than Ice magyarul<#vigyor>#vigyor>
..és akit még ez nem babonázott volna meg, annak szóljon "ugyanakkorból" a Colder Than Ice magyarul<#vigyor>#vigyor>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Idén is megkértem egy kedves lemezgyűjtő ismerőst,véleményezze egy lista keretein belül a 2017-es év new-italo zenéit.
Mivel az úriember vinyl korongokat, kiadványokat gyűjt,ez egy speciális az idei év vinyl megjelenésein található dalok rangsorolása.
A listát ahogy kaptam, úgy másolom ide,csupán kiemelem színnel.
1. Charly Danone – I live in my dream
2. Italove feat TQ – I need your love
3. Mirko Hirsch feat. Trans-X – Video night
4. Magic System DJ – Up and down
5. Tom Hooker – My Russian lady night
6. Tobias Bernstrup – Utopia
7. Mflex – Love in the rain
8. Synergic Silence feat. Fred Ventura – Follow your instinct
9. Carino Cat – Passion of love
10.Heaven 42 – Just tonight
Akkor hallgassuk meg hazánk egyik legnagyobb lemezgyűjtőjének listájáról ,az első helyezett dalt.
Charly Danone - I Live In My Dream
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2017.12.25. 12:23:56
Mivel az úriember vinyl korongokat, kiadványokat gyűjt,ez egy speciális az idei év vinyl megjelenésein található dalok rangsorolása.
A listát ahogy kaptam, úgy másolom ide,csupán kiemelem színnel.
1. Charly Danone – I live in my dream
2. Italove feat TQ – I need your love
3. Mirko Hirsch feat. Trans-X – Video night
4. Magic System DJ – Up and down
5. Tom Hooker – My Russian lady night
6. Tobias Bernstrup – Utopia
7. Mflex – Love in the rain
8. Synergic Silence feat. Fred Ventura – Follow your instinct
9. Carino Cat – Passion of love
10.Heaven 42 – Just tonight
Akkor hallgassuk meg hazánk egyik legnagyobb lemezgyűjtőjének listájáról ,az első helyezett dalt.
Charly Danone - I Live In My Dream
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2017.12.25. 12:23:56
ItaloDisco4Ever !
#26134
Sziasztok,mindenkinek boldog karácsonyt kívánok 😊
#26133
Szia peti köszönöm és viszont kivánom neked is.
persze mindenkinek.
persze mindenkinek.
#26131
Így van, óriási köszönet is érte!!!
Amúgy én se sok torrentet nézegetek, azért se vettem észre, hogy már felkerültek!
Amúgy én se sok torrentet nézegetek, azért se vettem észre, hogy már felkerültek!
#26130
"Mindig attól tartok, hogy le sem lesz tölthető, mert azért olyan is akad szép számmal, ami soha nem kerül fel a letöltési oldalakra."
Azt meg zömmel megkapod tőlem! <#nevetes1>#nevetes1>
Azt meg zömmel megkapod tőlem! <#nevetes1>#nevetes1>
#26129
<#wave>#wave>
#26128
Még reggelni sem kell hozzá.
Igen valóban felkerültek.
Nem nagyon nézegetek már torrenteket , csak filmre.
Igen valóban felkerültek.
Nem nagyon nézegetek már torrenteket , csak filmre.
ha valami megvehető és azonnal kell, akkor aki teheti, eddig is megvette, és ezután is ezt fogja tenni. a többiek mint jó 'falkatagok' <#vigyor>#vigyor> pedig kivárnak. <#kacsint>#kacsint>
ez a sorozat szerintem nem kritikus ritkaságú, biztos hogy fent lesz a neten minden darabja.
ez a sorozat szerintem nem kritikus ritkaságú, biztos hogy fent lesz a neten minden darabja.
#26126
Köszi az infót, akkor lehet, hogy érdemes volna várni rá, csakhogy az idő nagy úr.
Ami most megjelent, lehet, hogy megint egy fél év, mire letölthető.
Mindig attól tartok, hogy le sem lesz tölthető, mert azért olyan is akad szép számmal, ami soha nem kerül fel a letöltési oldalakra.
És ez az Euro Disco 6-10-ig csak nagyon keservesen volt rendelhető, marha sokáig megvenni sem lehetett.
No mindegy... legyünk türelmesek, nem igaz?
Ami most megjelent, lehet, hogy megint egy fél év, mire letölthető.
Mindig attól tartok, hogy le sem lesz tölthető, mert azért olyan is akad szép számmal, ami soha nem kerül fel a letöltési oldalakra.
És ez az Euro Disco 6-10-ig csak nagyon keservesen volt rendelhető, marha sokáig megvenni sem lehetett.
No mindegy... legyünk türelmesek, nem igaz?
#26125
Köszi az infót, én eddig nem találtam!
A dologhoz hozzá tartozik, hogy nyár vége óta vártam rá, és december első hetéig tuti nem került fel sehová, mert naponta néztem.
A dologhoz hozzá tartozik, hogy nyár vége óta vártam rá, és december első hetéig tuti nem került fel sehová, mert naponta néztem.
nem szeretném, hogy karácsony derekán kardba dőléssel töltsd az időd, de már sok helyen fent van, kb 10-15 torrent oldalon, fájlmegosztókon stb mint minden, ami bárhogy megjelenik, az fel fog kerülni. te a fizikai lemezért, annak birtoklásáért és az érzésért fizettél, a sokaknak lényegesebb tartalom viszont előbb-utóbb mindig felkerül a netre. csak idő kérdése.
Utoljára szerkesztette: amaximus, 2017.12.24. 10:32:10
Utoljára szerkesztette: amaximus, 2017.12.24. 10:32:10
#26123
LoSSLESS-ben Manócska.
#26122
https://soundpark.red/
Ide beregeltek ott lesz mind sorban
Ide beregeltek ott lesz mind sorban
#26121
Okés, pár perc és kapod, amúgy netes.
Azért kíváncsi lennék rá, hogy yblm kollega hol találta meg az euro disco 1-10-est, mert az szerintem nincs a neten!!!!
Kardomba is dőlnék, ha 130 ezer forint kiadása után letölthetném ingyen a netről...
Azért kíváncsi lennék rá, hogy yblm kollega hol találta meg az euro disco 1-10-est, mert az szerintem nincs a neten!!!!
Kardomba is dőlnék, ha 130 ezer forint kiadása után letölthetném ingyen a netről...
#26120
Fülcsikém akkor az Italo Disco 6-10ig feltöltését elfogadnám! <#worship>#worship>
A többit meg megbeszéljük Később! <#taps>#taps><#wave>#wave>
A többit meg megbeszéljük Később! <#taps>#taps><#wave>#wave>
#26119
Szia Laci,
az Euro Disco beszerzését eredeti CD kiadásban 11-15-ig vállalom!
Az Italo Disco 1-10-ig már elérhető flac-ban.
De nem olyan jó, sajnos , mint az euro disco..... <#smile>#smile>
az Euro Disco beszerzését eredeti CD kiadásban 11-15-ig vállalom!
Az Italo Disco 1-10-ig már elérhető flac-ban.
De nem olyan jó, sajnos , mint az euro disco..... <#smile>#smile>
#26118
A valódi! <#wink>#wink>
#26116
Majd akkor jelezz legközelebb ha a 11-15-ig fent van.
Illetve az Italo Disco Lost legend 6-15-ig.
De Csak is veszteségmentesbe. <#wink>#wink>
Illetve az Italo Disco Lost legend 6-15-ig.
De Csak is veszteségmentesbe. <#wink>#wink>
a magán válogatások közül az ABC hosszabb is egy picit 😊 , és átlagban tényleg jobb, de az ilyen sorozatok azt hittem már évek óta kihaltak vagy lefutottak, úton útfélen dobálhatna ki bárki hasonlókat, pl italomucsacso is bőven szórhatná az ilyeneket.
#26114
Az ABC Collekciót jobbnak tartom,Nem azért tapsolok , mert jaj de jó hogy megvan, ez csak egy smili,a sok közül, így sírhattam volna is.
#26113
Voltam ez is az is!
Egy kettő Kiadványon megtalálható a nevem is. <#nevetes1>#nevetes1>
Egy kettő Kiadványon megtalálható a nevem is. <#nevetes1>#nevetes1>
szerintem elképesztően jó csak a A Visitor From Another Meaning Remix-re mondható <#kacsint>#kacsint>, a tóbiás féle zeneileg semmi megerőltető LD alapok (remix szempontból)
#26111
Faxa lesz!!!!<#eljen>#eljen>
egyszer fent,egyszer lent.
pl. az enyém, ami maradt belőle, a nason és mobilon van. ezért mégsem tapsikolok. <#vigyor>#vigyor>
ez is olya sorozat, mint a többi hasonló, bő kilencvensok % töltelék zene,ami korábban sosem fogyott, és néhány olyan,ami meg már rég meg van.
nem rád gondolva, persze a új gyűjtőket minden szar lázba hozza. <#vigyor>#vigyor>
pl. az enyém, ami maradt belőle, a nason és mobilon van. ezért mégsem tapsikolok. <#vigyor>#vigyor>
ez is olya sorozat, mint a többi hasonló, bő kilencvensok % töltelék zene,ami korábban sosem fogyott, és néhány olyan,ami meg már rég meg van.
nem rád gondolva, persze a új gyűjtőket minden szar lázba hozza. <#vigyor>#vigyor>
#26104
fenn van az Euro disco legend sorozat. <#taps>#taps>
#26103
#26102
#26101
A Humazine nagy zene, megérdemli a remix verziókat is.
Az italo-disco spanyol vonalán evezgetve a visszapillantásban ,Ismael Blanco Ramos zenéi mellett van még egy kiemelendő muzsika,s ha még az angol kiejtés is helyén volna....<#hehe>#hehe> <#nevetes1>#nevetes1>
Night In Wales - Sunday Night
Night In Wales - Sunday Night
ItaloDisco4Ever !
Én gyakorlatilag ugyanezt fejtettem ki valahol lentebb.
Örülök, hogy valamiben legalább egyet tudunk érteni..
Örülök, hogy valamiben legalább egyet tudunk érteni..
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
