NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Wind 67
#26096
"Ez Baráti 306-ft-os árfolyamon számolva 275400 Ft!!!!!!"

Lacikém, nekem erre van 1 megoldásom: NE AKARJ MINDENT BIRTOKOLNI !!!

Ami nem tetszik / ami már megvan 1x = nem kellllll !!!!

Nem kell 10 féle kiadványon megszerezni uazt a zenét.
Így talán már szűkítetted is a keretet kb 250 000Huf-ra <#hehe>

Csak a WAV peregjen

reynaud
#26095


Italoconnection feat. Francesca Gastaldi - Humanize (Remixes EP) BAP116

Jól indul 2018,januárban várható,Tobias Bernstrup remix, elképesztően jó!

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#26094
DIEGO LA RIVA - Desire (2018)

ItaloDisco4Ever !

Zephyr Retiring
#26092
Ahogy akarod. Megyek mosogatni..legalább majd megdicsér az asszony ha hazaér<#nevetes1>

Ezt most magamnak írom, mert már megint elfelejtettem:
Ha hallgattál volna, bölcs maradtál volna..

Adios Amigote<#ticking>
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.12.22. 13:23:03

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#26091
Persze te még semmit sem írtál el ugye? Te is egy nyelvtan tanár lehetsz, otthon meg egy nagy papucs. Hiú emberek vannak itt .menj mosogass.
Zephyr Retiring
#26090
Köszönjük eme remek szót kedves András.<#eljen>
Csak így tovább..

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#26089
A Nyufi az Nyugi agymenke.
<#gun>
Zephyr Retiring
#26088
Köszönöm a lehetőséget, de nem élnék most vele<#hehe>
Amúgy a totyikja pontos "J", csak azért, hogy nehogy körberöhögjenek a rejtvényfejtők..<#wave>
(nyufi ügyben továbbra is sötétben tapogatózunk..)
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.12.22. 12:57:13

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#26087
#26086
GGGGGGG
Rejtvényfejtők totyiklya.
#26085
Nyufiét bekaphatod,
<#worship>
Zephyr Retiring
#26084
Most erre mit mondjak? Helyezkedni tudni kell..<#vigyor>

..eközben ide közel, de Pesttől kissé messzebb..
Spoiler (katt a megjelenítéshez)


..mint látszik, hóembert ebből sem kell gyúrni kedves nyufi<#hehe>
(majd valaki vezesse már le, ki vagy mi a fene az a nyufi..<#falbav><#nyes>)

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#26083
Pár vágás előkészített!

#26082
Elöször is köszönök szia, Ki az új tag arról beszélhetnénk. *profil kukk*amúgy meg nem érdekel ,hogy milyen befolyásaid vannak. Nem vagyok géniusz. arra itt vagytok ti.ha tehetnéd te is elszállnál a fellegekbe az okosságaiddal. Mondtam, te és akinek nem inge. ne foglalkozzon velem, Énsem foglalkozom itt efféle tagokkal mint pl te. Legfeljebb kirugatsz , vagy kirugsz innen , nem fogok sírni nyufi.
rain70
#26081
Pesten semmilyen hav nincs, pedig a gyerekek tényleg örülnének, ha egyszer végre fehér karácsony lenne. <#wilting>
rain70
#26080
Ezt most betudom annak, hogy új vagy, ezért még egyszer:
Ha valami nem tiszta, inkább kérdezz, helyesen fogalmazz és nyomj a nyomorult válasz gombra, amelyik hozzászólásra válaszolsz. NE besértődve osztogasd ki a réi tagokat, meg hogy mennyire zenei géniusz vagy, mert itt mindenki az! <#nevetes2>
Különben Rain bácsi megmutatja, hogy milyen mikor leszakad az ég! <#bdead>
Tehát Béke, jöhetnek az új italo zenék!

Amaximus meg csak akkor avatkozik be, vagy még akkor sem, ha már folyik a vér és az újraélesztésnek sincs már értelme. Tehát most már mindeki tudja, hogy temetkezési ALLvállalkozó a HáGésága mellett. Ez rá van bízva, a többi nem lényeg! <#zavart1><#love11>

Utoljára szerkesztette: rain70, 2017.12.22. 10:00:34
#26079
Jó pár nincs még meg ami tudom nálad ott figyel a polcon már! <#wink>

PL : ILLUSION – Illusion
STARTER – Night By Night
CAPRICE – Operator
TANAY ‎- Just One More Night
MANUEL DE LEO ‎- Never Forever Away
RICCARDO CIONI – Arizona


És most egy kis fejszámolás.

A kettő sorozat 15-15 CD-je vegyük azt 30 euro /db ( de valójában drágább )
Ez Baráti 306-ft-os árfolyamon számolva 275400 Ft!!!!!!

Persze a kereslet határozza meg a kínálatot de ez az év elképesztő volt mind CD mind Digitális és az év második fele
Vinyl kiadásokban is.
Ha ezt valaki tudja követni fizikálisan anyagilag annak csak gratulálni tudok. <#worship>

Zephyr Retiring
#26078
Ma reggelre leesett már a "hav", az SG-re meg beesett egy kis "wav"<#hehe>

Isten éltesse a holo-mátrixot a kiber-űrben, valamint a space sound records áldozatos és bőkezű munkáját<#eljen><#worship>
Kellemes ünnepeket nekik is és mindenki másnak is<#wave>


Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.12.22. 07:32:57

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#26077
A szokásos karácsonyi spacesynth csemege:

Space Holidays Vol. 9
Zephyr Retiring
#26076
Pimasz fráter 😊

Bár ki tudja. Gyanúsan sokat emlegetem H.Gabcsit mint egykori lossless-fenomént, ami akár azt is jelenthetné, hogy én magam vagyok H.G. és így próbálom önmagamról elterelni a gyanút 😄

Belátom, hogy ebben az egy esetben, jól sejthetnéd a hátteres sejtésed..

De persze nem én vagyok a montreáli H.G. illetve hogy ne legyek gyanús, inkább mégis, és így most jól összezavartam mindenkit 😄

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Musachy
#26075
Ezt a montreali CD dolgot átgondolva én Zeffet sejtettem a háttérben... <#hehe>

imo :) science fiction is science fact

Musachy
#26074
(jujj)

imo :) science fiction is science fact

amaximus
#26073
<#nevetes1> ha már kijött, nekem sem lesz új az infó, hisz én is tudni fogok róla!
tehát csak az érdekelt volna, mi várható? de ha titok,majd elmondja a jézuska.<#whatever>
reynaud
#26072
Mindent a maga idejében haver ! <#integet2>

ItaloDisco4Ever !

amaximus
#26071
tehát mit tudsz? <#integet2> ne csigázz! <#vigyor0>
"várható néhány újdonság de azokkal mire meg barátkozzunk már 2018-at fogunk írni,de mint már írtam egy kiskaput nyitva hagytam!"
reynaud
#26070
That's is true or just joke?

ItaloDisco4Ever !

Wind 67
#26069
Zenére

Csak a WAV peregjen

#26068
Nekem is van 6 órás mixem nem is egy , de itt a BCR monotonsága miatt nehéz feladat ilyet végighallgatni. ( szerintem )

#26067
Már mint külön zenére , vagy sorozatra?
Mert mind a kettő sorozatban 10-15-ig találtam olyan zenéket amik nekem még nincsenek és igen csak kellenének majd!

Wind 67
#26066
Melyikre gondolsz Laci?

Csak a WAV peregjen

#26065
Volt egy szer egy -Gigamegamixem-12 órás volt. Megvolt hozzá a txt file.Na abból szedtem össze jónéhány zenécskét.Végighallgattam fülesen,
#26064
Aki ezt végig tudja hallgatni egy folyamban annak gratulálok!<#wow1>

#26063
#26062
#26061
Most hallgattam bele mind a kettőbe az összes zenébe.
Azt kell mondjam hogy most mind a kettő szériába kerültek nagyon jó és ritka zenék!

Wind 67
#26060
Bár, Én nem gyűjtöm, de 15-15 az elfogadott!!

Csak a WAV peregjen

#26059
A 14 et kiböngésztem, Ritka zenék
reynaud
#26058
A topic zenei stílusain belül maradva ,várnék a legjobb videó klipre javaslatokat,én nem tudok dönteni!

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#26057

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#26056
A visszapillantás következő darabja.
The best new-italo song from Germany :

Steve Burbon project feat. Tom Garrow - Sweet Summer Love (Retro Mix by Marco Rochowski)

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#26055
reynaud
#26054
Az italo disco sorozat nem egy nagy durranás,az új 5 részből két dal érdekelne (Thomas-Another Game ,Max & Max – Celebration).
Viszont az euro disco széria kincset ér!
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2017.12.21. 16:28:07

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#26053
Mint ahogy kiderült Montrealban árulják is boltban pár kiadatlan CD-met! WOW!!!!!!
Majd a jogdíjaidért jelentkezz be náluk!<#nevetes2>

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#26052
#25623
#25628



Elkapkodták,még itt látok 2 beszerezhető példányt!
S aztán ennyit most Mflex-ről,mert még megvádolnak elfogultsággal!

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#26051
Igen a kérdés csak poénkodás volt,sajnálom hogy senki nem akarta meglovagolni,természetesen Elen Cora!

Az írásod többi részét olvasva egy-két dolgot leszámítva osztom a véleményed! <#eljen>
Amiben nem ,én és sok millió más zenekedvelő is látja értelmét differenciálni egy-egy zenész dalait,még abban az esetben is ha valaki kiegyensúlyozottan hoz egy jó szintet rendszeresen,

Az év végi összegzéshez, a hátralévő 10 nap alatt nem lesz földindulás,várható néhány újdonság de azokkal mire meg barátkozzunk már 2018-at fogunk írni,de mint már írtam egy kiskaput nyitva hagytam!
Az egyik leghallgatottabb italodisco rádiónál is folyik már javában a (szavazás ,Top 100).

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#26050
Eltűntél néhány napra,aggódtam érted <#law>,meg közben röpködtek az offok !

ItaloDisco4Ever !

Zephyr Retiring
#26049

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

amaximus
#26048
picit zenéljünk is.
a hallgathatók közül csemegézve ajánlom ezt az egy hete megjelent remek újdonságot az NRW stílushoz csapva

Freeweights & Tarmo - Close Call (radio edit)
amaximus
#26047
te vagy a szóvívője? szívesen. <#nevetes1>