1481
StarWarsTheForceUnleashedLogo.png
  • SZilaJMaGGoT
    #380
    Teljesen más a 2 engine. A gép nem csak az animációt rendereli neked, hanem AI-t és más tevékenységeket. A dead rising zombi AI-ja pl nem hinném, h túl sok erőforrást zabálna. Max a hozzád legközelebb eső 20 zombi agya pörög 100%-on a többieket vehetjük fának is...
  • DarkSector
    #379
    nem kötekedni akartam, de télleg csúnya textúrák vannak.
    Nézted te a Star Wars-t hogy néz ki? szerintem egy fémdarab több poligonból áll, mint a videóban a karakter.

    csak jobb tisztázni, hogy a teljesítmény nem a mennyiségtől függ, hanem a minőségtől is.
    probálj meg megnyitni 200 10 megapixeles képet, vagy egy 3000 megapixeles képet, meikkel fogysz többet szívni?

  • MaRee
    #378
    Nem tudom mi az a DR2, de akkor kötekedj nyugodtan, megnézném neked egy akár 50 fős raid hogy futna el a gépeden dx11 full high beállításokkal nagy felbontásban, de most egy total war játékot ahol tényleg lehet több ezer egység a képernyőn ne tévessz össze egy MMOval, ahol már van amikor 100-200 embertől meghal a gép is meg a szerver.
  • DarkSector
    #377
    DR2-ben több ezer karakter lehet a képernyőn. :)
  • DarkSector
    #376
    a víz jó a többi trágya sajnos.
  • Julius Caesar
    #375
    Hát a RAM egyszeri bővítése belefér. Meg persze a HDD, mert ráhelyből sose elég. Ha van N tráhelyed, N*2 kell minimum :)
  • MaRee
    #374
    Nos nyugodtan nézd meg ezt HD-ban, itt speciel csak a vizet mutatja, de szerintem lehet képet kapni róla hogy milyen a grafika.Azt meg ne felejtsd el hogy ez egy MMO, lehet egyszerre 200 player is a képernyőn akik folyamatosan castolnak, harcolnak és futkároznak.
  • DarkSector
    #373
    a LOTRO az valóban egy gépszaggató játék. -.-
  • MaRee
    #372
    Hát én kb 2 éve vettem a konfigom olyan 110.000 forintért, én raktam össze magamnak, hardver topicban segítettek kiválogatni a dolgokat.Azóta egy 1GB-os RAMmal bővítettem, tökéletesen fut rajta minden játék, most pl a LOTRO-t nyúzom legmagasabb beállításokkal, néha ha sok ember van egy területen akkor beszaggat kicsit, de amúgy király.
  • Geri98
    #371
    igen, mert ha belegondolsz ezek a vidi kártya meg RAM terület ezek többnyire csak játékhoz kellenek de játékra nincs szükség. nem azt mondom hogy rossz játszani de az embernek tényleg nincsen rá szüksége. meg tud élni anélkül is.
  • Julius Caesar
    #370
    De hiába mondják, hogy gyorsít a technológia meg fejlődés. Igen, ez így van. De ami most megy az szimplán átlátszó pénz lehúzás.
  • Geri98
    #369
    egyébként igen. ez a spórolós egoldás :D
  • Geri98
    #368
    ja.

    azért kicsit lassíthatna a technika mert úgy rohan mint a bika aki lát egy piros kendőt lobogtatva egy ember kezében...

    tökre az van mint amit darksector mondott hogy 1-2 hónapig gyártják aztán már ha jössz egy embernek azzal hogy nézd csak vettem egy új cuccot a gépemhez CSAK két hónapja gyártják akkor az ember kiröhög és lehurrog hogy ember te nem tudod hogy egy ilyet 2 hónapig gyártanak aztán eldobják a sarokba mint egy megunt zoknit ?

    döbbenet...
  • Julius Caesar
    #367
    Persze. Meg ha csak tudod hogy 4-5 év múlva nem veszel gépet, akkor felesleges követni. Amikor kell cserélnem valamit, akkor elolvasom az akkori helyzetet.
  • DarkSector
    #366
    Jah most már NYOMONKÖVETNI a fejlődést, sokkal nehezebb mint összeszedni a pénzt a kiszemelt hardware-re.
    Én már azts se tudom sokszor hogy ha olvasok valamit, mien rendszer kell hozzá, mien széria része, hová tartozik tudásban.
    Nemrég jött ki 25fajta 5xxx-es vga, most meg már van 6xxx-es tagja is az atiknak.
    egyszerűen megveszel valamit és honapok mulva elavul szinte már nem is gyártják.
  • Geri98
    #365
    én nem szoktam gépet fejleszteni. 5-6 éves volt a régim, marhára elavult volt már, és vettünk egy korszerűbbet. 5-6 év múlva ugyanez lesz nalám.
  • DarkSector
    #364
    pontossan.
  • Julius Caesar
    #363
    Igazad van. Én ezt úgy oldom meg, hogy nem adok ki pénzt gépre. Majd ha 5 év múlva ratyi lesz vagy valami elromlik, veszek egy akkor korszerűt.

    Évente fejlesztgetni drága (tényleg drágább mint 4-5 évente egy új). És nem halok bele, ha egy játékot 2 év múlva viszek végig.
  • DarkSector
    #362
    igen pc-t nem tuningolom, vettem konzolt.

    de pc-n azért fel szokták javítani a látványt, valamint a konzol hardware-e teljessen más elven működik, és egy 3x3.4ghz-es proi van benne ami azért felhasználói gépekben még manapság is ritka.

    nem könnyű tudom ezért vettem konzolt, mert nincs pénzem fejlesztgetni, amik ott megjelennek, tökéletessen megfelelnek nekem, pc-re meg addig huzom le a cuccokat amíg megy a mostani konfigomon.

    nem nagy baj ami 2-3 játék kijön és nagyon érdekel úgyis megveszem konzolra. Szóval én 2007-ben mondtam hogy itt most elég! és befejeztem ezt a fejlesztős dolgot.

    szar a helyzet sajnos.
  • Julius Caesar
    #361
    Igen, csak nem értem minek kell egy VGA-t 2 év után kidobni, mert már nem megy rajta semmi. Ilyen hardver/szoftver árak mellet ne csodálkozzanak, hogy a népek warezkodnak meg konzolra mennek.
    Tényleg van nála rosszabban kódolt játék is, de azért ne legyünk viccesek: az xboxban fele akkora vas van, mint egy 2 éves gépben, és azon nem szaggat,a PC-n meg igen. Akkor ez most hogy is van? (ja és ne gyertek azzal, hogy a windows foglalja le a vasat, mert még akkor is jobban kéne mennie). Ja meg ugye az DX9 a mai gépek meg Dx10-11. Szóval valahol itt szar van a palacsintában.

    Szerintem.
  • DarkSector
    #360
    tudom, de ez azoknak poénos akik egy 20ezer forintos géppel akarnak nagy felbontással nyomni egy mai játékot.
    A star wars nem azért volt gépigényes mert nem optimalizálták, hanem erős hardware kell neki. Szép volt, fizika is volt.

    a gépek felett eljár az idő egy idő után.

    az hogy egy nyamvadt csúnya Undercover szétszaggatja a gépemet nah az optimalizálatlan.

    A Star Wars ami 1680x1050-ben még elment folyamatossan a gépemen, nah az minden csak nem optimalizálatlan.:P
  • Rage47
    #359
    irónikus akartam lenni:D
  • DarthStarkiller
    #358
    megegyeztünk :D
  • Magiszter
    #357
    Jaj Istenem adj neki demót! Nekem meg 5-ös lottó főnyereményt xD
  • DarthStarkiller
    #356
    jaj istenem adj egy demóóót :( :( :( :'(
  • DarkSector
    #355
    optimalizálták azt is, csak kis gépekkel nem ment jól.
  • Julius Caesar
    #354
    Mmint úgy érted, reméled ezt is jól optimalizálják, mint más játékokat, de nem az elsőt.
  • Rage47
    #353
    cool
    remélem jól optimalizálják ezt is
  • DarkSector
    #352
    október.
  • Rage47
    #351
    mikor jön a játék pc-re?
  • Szabi1991
    #350
    gyere, állj át te is a sötét oldalra :D
  • Julius Caesar
    #349
    Nem. Mivel azt hittem ezen a fórumon lehet az SW-ről beszélni.

    Ráaádásul kanonizált dolgok meg...
    Hagyjuk. te is sötét vagy.
  • bgabor
    #348
    Nem érzitek kicsit szánalmasnak magatokat így hogy egy nemlétező dolgon vitatkoztok?

    Ez olyan mintha azon vitáznátok, hogy Micimackó most akkor szalmával vagy vattával van e kitömve.
  • Julius Caesar
    #347
    Igen, de ezek a sort-of SW fanok képtelenek elfogadni, hogy nincs igazuk. Ezért faszkodnak tovább.

    Tanuljanak meg olvasni és jöjjenek vissza.
  • MaRee
    #346
    Ezt már bemásoltuk minimum 3*.De amúgy szerintem is hagyjuk, mindenki érti a lényeget csak néhány hülye próbál trollkodni.
  • Bullitt
    #345
    Basszus min megy itt a vita. Beírjátok Wookiepediába, hogy lightsaber és ott a szövegben a kulcsmondat:

    "The weapon consisted of a blade of pure plasma[2] energy emitted from the hilt and suspended in a force containment field."

    Aki hülye angolból írja be google fordítóba.
    Lézer meg emiatt nem lehet:

    "The first lightsabers came into being when Jedi combined advanced offworld technology with a forging ritual, learning how to "freeze" a laser beam. By the time of the Duinuogwuin Contention around 15,500 BBY, their studies and researches with this "frozen blaster" technology yielded success; they developed a method to generate a focused beam of energy that arced circumferentially back to its source, creating a controlled energy circuit and leading to the first portable high-energy blades. However, these preliminary lightsabers [b]were highly unstable[b]..."
  • DarthStarkiller
    #344
    :S nem teljesen mind1 hogy mi?? jól néz ki meg minden és kész.
    sok ember írta már itt hogy ez egy kitalált dolog mi köze lenne a valósághoz :S ahelyett hogy a játékról lenne szó ilyenen vitatkoztok :S
  • Szabi1991
    #343
  • Knabb
    #342
    fény
  • Julius Caesar
    #341
    Már bocs, de ez egy SW fórum, illetve valami olyasmi. Gondoltam itt szabad ilyenekről beszélni. Tudom, egy nolifer szuperkocka vagyok, de...

    Felsoroltunk 60000 forrást meg elmagyaráztunk mindent, de az lézer. Nonszensz innentől kezdve vitázni.