1481
StarWarsTheForceUnleashedLogo.png
  • tommygear
    #620
    ja, süllyedjen csak a játékipar mégjobban
  • Hector Troy
    #619
    és ez így a jó
  • DarkSector
    #618
    :D
  • tommygear
    #617
    boxosok csak ne hőbörögjenek, ki van nyalva a picsájuk így is
  • DarkSector
    #616
    jah nemgond, nekem az alapjáték elég bőven. :)
    annyira nem izzit fel hogy csak ps3-ra lesz az a kosztüm.
  • morvaigaben
    #615
    :D:D:D
    A PS3 tulajok kapnak egy különleges kosztümhöz kódokat a játékban, twitteren keresztül.
  • DarkSector
    #614
    jah nemtudom mi van odaírva angolul. :)
  • morvaigaben
    #613
    Mert csak PS-re elérhető elvileg
  • DarkSector
    #612
    miért sírnak a boxosok?
  • morvaigaben
    #611
    Fészbúk:"With less than two weeks to go, our Twitter feed will be dropping codes for the Evil Apprentice costume on PSHome all day. Get your consoles ready..."
    Sok boxos sír, de legalább nekik volt demo
  • Hector Troy
    #610
    Az első részben lósz@rt sem lehetett fogni, de vannak ott is rakéták. :D
    Úgy értettem, hogy a force grip nem változott semmit az első részhez képest. ua. gomb, működés, stb.
  • DarkSector
    #609
    én steam-en akcióban vettem meg 7.5 euro!!! :P
  • DarthStarkiller
    #608
    aztarohadt ennyire lement neki az ára???
  • samsung123
    #607
    2990FT az első rész!!!
  • DarkSector
    #606
    jah énse. még nagyon rakétákra se emlékszem. :)
  • DarthStarkiller
    #605
    az első részében is meg lehet fogni a rakétákat?? erről nem is tudtam :D
  • SZilaJMaGGoT
    #604
    Nem ugrottam én neked, valamit félreértelmeztél. Kissé nyers vagyok az tény, de no-offense. Írtad, hogy a játékmenet az említett hiányosságoktól még élvezhető, és arra írtam, hogy egy szóval sem mondtam, hogy nem az.
  • DarkSector
    #603
    nem. ha elkezded egyfolytában ütni-vágni akkor mindig megtorpan kicsit.
    1x-2x leüt a földre, de ahhogy felállsz megint LB-vel odasuhansz oszt adagolás az X-el.
  • Hector Troy
    #602
    Na, ügyes vagy!
    Ha én közel megyek, vagy csak közép távon is, de befagyasztja a lyukamat.
  • DarkSector
    #601
    jaja, ez zsír ieneket nem is próbáltam még. az első részt is lenyomtam de nem is tudtam hogy lehet ilyeneket csinálni.

    most is csak közelsuhantam és a lézerrel legyaktam a fagyasztót, nem volt ideje már fagyasztani. :)
  • Hector Troy
    #600
    Ugyanúgy mint az 1-ben. Force Grip, asszem RT-vel megfogja, majd a joyyal abba az irányba "tolod" amerre szimpatikus. Arra figyelj hogy időben kapd el, ne túl korán (nem kapja el), ne túl későn (bekapod).
  • DarkSector
    #599
    nah ezt nem próbáltam még hogy kell visszaküldeni a rakétákat??? :)
  • Hector Troy
    #598
    Na igen, ez a 2. rész amire tényleg azt mondom hogy unleashed. Két lépegetőt úgy összecsomagolod a force fury-vel mint a gyufásdobozt. De legalább az alapkatonák is sebeznek, pláne hogy sokan vannak. Mindenféle rakétát vissza tudsz "küldeni" a feladóhoz.
    Spoiler!:
    A hórobot legyőzéséhez egy tipp: leszeded a pajzsát, távolra futsz, és a fagyasztós rakétákat visszaküldöd, egy pár után lelassul az szar, odamész, szétcsapod. Hardon simán működik.
    Spoiler vége.

    Úgy érzem számomra az "év játéka" gyanús, számolom a napokat a megjelenésig.
  • DarkSector
    #597
    utána se fogsz tudni rosszat mondani. :D
  • Hector Troy
    #596
    "Végigvittem" az első pályát xboxon, szerintem elég jó lett. A fizikája a játéknak sokat javult aminek nagyon örülök.
    A kard végre vág, nem pedig üt. Utoljára ilyen jó érzés a Jedi Knightban fogott el.
    Grafika úgyszintén jobb lett.
    A demo alapján nem tudok negatívumot említeni, azért megyek és alszok rá egyet.
  • DarkSector
    #595
    jah azért is.
  • tommygear
    #594
    elvileg a besorolás miatt nem maradhatnak ott a hullák
  • balee4
    #593
    Sztem az azért megoldható lenne, hogy egy bizonyos ideig megmaradjanak a hullák, levágott testrészek, mondjuk ha egy bizonyos távolságra elmegyünk, akkor törölhetné a játék.

    Kicsit tényleg illúzióromboló, amikor a szemünk előtt tűnnek el, de ez legyen a játék legkisebb hibája.

    Ha olyan állat lesz mint a demó, 100%-ig elégedettek lehetünk.
  • DarkSector
    #592
    ba+ :)
  • szabii98
    #591
    pedig azjóaz :D
    Megnéznélek 1 hellokitty-s logoval :D
  • DarkSector
    #590
    tuti mint mindenki másnál aki nekemugrik. ettől már csak egy Hello Kitty-s lenne veszélyesebb az egészségemre. :P
  • Knabb
    #589
    Lehet a logód teszi :D
  • DarkSector
    #588
    irtam azt hogy szapultad a konzolt? nem
    pont hogy egyetértek veled mert ez a tény kicsi a memória.

    nemtuom mi van veled hogy nekemugrasz. :)
  • SZilaJMaGGoT
    #587
    Én egy szóval nem szapultam, a konzolgyártók ostobasága, hogy a XXI-ik században ilyen minimális memóriával szerelik a konzolokat, és persze, hogy jobb így mint, hogy a látvány rovására menjen a hullahalom... Szóval természetesen élvezhető ettől a harc, és ahogy mondtad, 2-3 év múlva(inkább a köv generációs konzoloknál ami nemtom mikor lesz) már remélhetőleg ezen problémák is megoldódnak... :)
  • szabii98
    #586
    Hmm nagy játék lesz, annyi szent!
  • balee4
    #585
    Nah végre végig tudtam tolni a demót, hatalmas, ahogy lentebb is írtam. Úgyhogy 100% a megjelenésnapi vétel.
  • DarkSector
    #584
    persze félre ne értsd nekemis jobb lene hülye az aki nem akarná. de ha a látvány csorbulna ez végett akkor inkább legyen szebb környezet meg karakterek. Úgyis a hullákat magam mögött hagynám killezés után.
  • elite
    #583
    Élvezhető, csak ez némileg illúzióromboló. Legalább lenne benne korlát, hogy mondjuk egyszerre 20-50 hulla megmarad. Na mind1. Csak egy apró vélemény...
  • szabii98
    #582
    igen
  • aricsi
    #581
    Király vagy,köszi!