1481
StarWarsTheForceUnleashedLogo.png
  • DarkSector
    #580
    "konzolok memóriája köztudottan kicsi"

    Pontossan ez igaz. Sajnos igaz. de ettől talán még élvezhető a harc nem ? :)
  • SZilaJMaGGoT
    #579
    Ez azért van mert a célközönség konzolos, s mivel a konzolok memóriája köztudottan kicsi, így a fölösleges dolgokat, pl hullák nem tárolják még világ világ(persze pc-n se, de megszokott h tovább maradnak, s persze konzolon sem kizárt, csak játéka válogatja, hogy melyik min spórolja az erőforrásokat). Igaz pc-n lehetne mondjuk konfigolható, de érthető, h nem fordítanak nagy figyelmet a pc verzióra, mivel a pc-sek ígyis úgyis megveszik örülvén, h egyáltalán jön pc-re... :)
  • balays82
    #578
    Ha még este sem lesz fenn, akkor az lesz. Kösz szépen!
  • DarkSector
    #577
    Akinek x360-ra kell a demo (allul jobbra a kis CLICK HERE feliratra kattintsatok):
    SW FU 2 demo x360 letöltés.

    Sokan kértétek privátban, most sikerült feltöltenem. Nem számít wareznek nem kell megijjedni. :)
  • balee4
    #576
    Igen, amcsis accal szedtem fent. Ha nincs reggelj egyet.
  • DarkSector
    #575
    gagyi, de az a baj ezzel hogy ez egy álltalános hiba tudtommal, nem csak itt van eltünéses gagyi probléma, nekemis faszább lenne ha minden játékbn minden törmelék meg hulla ott maradna, de ugye ez technikai akadályokba ütközik sajnos.
    Majd lehet 2-3 év múlva elérünk odáig hogy a nagy minőség mellett erre is jut a gépek teljesítményéből.
    Nézd meg Crysis-nál szétrobbantasz egy épületet a darabkák nem tűnnek el, de gép is kell hozzá. :)
  • morvaigaben
    #574
    Igen az egy kicsit gagyi úgy
  • DarkSector
    #573
    jah de sok játékban van ien, engem annyira ez a része nem érdekel.
  • balays82
    #572
    Gondolom, a PS3-as demót szedted le. Ez furcsa, én egy fél óraja néztem, de még mindig nem volt fenn. Angol PSN regisztrációm van, lehet, hogy az a gond? Volt már rá példa, hogy valami az amerikai régióban sokkal előbb kint volt.
  • elite
    #571
    Engem csak az azonnal eltűnő hullák zavarnak. De azok nagyon. Bután néz ki, hogy legyakja az ATST-t, és az már azelőtt eltűnik, hogy a roncs földet érne...
  • DarkSector
    #570
    mindegy a fejlesztők hogy oldják meg részemről. a végeredmény a lényeg.
    Oldják meg ennyi. :)
  • aricsi
    #569
    Mint az Alan Wake-nél,ott is csak akkor veszed észre a blurt-t ha körbeforogsz rohadt gyorsan és az is jól néz ki,mint amikor részeg vagy és forog veled a világ.
  • DarkSector
    #568
    Akkó fenetudja mien trükkel oldották meg de elég hatásos lett. alkalmazhatnák más játékokban is.
  • Seth
    #567
    Nem fut 60 fps-sel, csak úgy tűnik. Vmi újféle motion blur-ros technikát alkalmaztak
  • DarkSector
    #566
    Persze nagyon sokat javult a játék, bár nekem nem volt uj a mozgás, mert leszedtem a 2 test videót ahol mutatják hogy 1x 30fps-mellett ugrálnak a karakterrel, meg ütnekvágnak, utána meg átváltanak 60-ra és mindketőt még lassítva is mutatják. ITT a narancssárga szövegekre nyomkodva tudod mindkét videót leszedni ha jólemlékszem.
  • DarkSector
    #565
    jah és az E3-on kék fénykardal megy a tag. a Demo-ban pirosakkal. :)
  • ratgab
    #564
    Valahogy az animációk sokkal folyamatosabbak, mint az első részben, erre értettem, hogy gördülékeny. Tehát 1-ik mozdulatból a másikba villámgyorsan átcsap a játékos és ez nagyon valósághű, filmes... igazán nem is tudom jellemezni.

    Ha és amennyiben végre nem ratyi kameraállás lesz a Bossoknál (nálam ott jópár 10 %-ot bukott az értékelésem szerint), akkor lehet, hogy meg is fogom venni (persze kicsit alacsonyabb áron).
  • Rage47
    #563
    oké
  • DarkSector
    #562
    persze hogy az ez az amit régebben linkeltem hogy 60fps-re lötték be a játékot, talán 2-3 hasonlo cucc van konzolon ami ekkora gyorsasággal fut.

    2x annyi képet vetít eléd a játék alatt és ezéert látod folyamatosabban. Amúgy a többi konzolos cucc csak 30-35fps-re van belőve.
    pont ez a hihetetlen hogy fejlődött a látvány és 2x gyorsabban fut mint az első rész (persze ez csakis konzolon).
    Pc-n ugye az fps a gépedtől függ.
  • DarkSector
    #561
    tegnap meg beraktam a szar medal of honort 1680x1050-be maxon és sokszor akció alatt szaggatott a játék. Kéremszépen. Tudom optimalizálás, de miért akartok ennyire egy olyan dolgot ami sok esetben kivitelezhetetlen. És nem a port vagy a fejlesztők végett hanem a PC-n sok új sokkal több régi hardware.
    Most naponta kijön egy uj vga meg egy proci, hogy a franca tudjanak mindenre felkészülni, én már fejbentartani alig tudom a hardware-eket nemhogy még esetleg valaki optimalizáljon egy játékot 150-200 féle hardware-re.
    és rendszerre.

    Mert soknak hangzik, de ha valaki utána jár kb ennyi eltérő hardware van a piacon.
    vagy rosszul mondom?
  • ratgab
    #560
    537-es videóba belenéztem és nekem is az jott le, hogy sokkal gördülékenyebb az akció.
  • morvaigaben
    #559
    Nekem a Mafia 2-vel az volt, hogy a demo minimumon akadt néha, a teljes meg maxon repesztett :D
    Lehet ennél is így lenne
    Meg a gépigénnyel szerintem csak belövik azt a kategóriát ahol vígan elfut(hat :D)
  • DarkSector
    #558
    érdekes mindenki úgy emlékszik az első rész rajtjára mint egy rémálom.
    nekem a 4-5 éves gépen 1650x1080-ban maxon tudtam játszani, én még sodálkoztam is hogy elfut.
    Azért nemgyengén volt szép a játék, meg nagy területek is voltak benne.
  • Kindred Blades
    #557
    Vegyes érzéseim vannak. Egyrészt emlékszem a botrányos indulásra PC-n, úgyhogy először mindenképp letöltöm. Én a PC-t favorizálom, egy több éves konfigon is elfutott, szebben, mint konzol, bár annyi hátránya van, hogy nem a csilli-villi képernyőn díszeleg.
    Azt hiszem, ha megint igénytelen portot kapunk, akkor megint megvárok egy akciót, egy arcade játékért egyébként sem esik jól ötezer forintnál többet kiadni.
    De hogy meg fogom venni, így vagy úgy, PS3-ra vagy PC-re, az szinte biztos, bár az előbb esetben a feleségem el kell üldöznöm a konzoltól. :)
  • DarkSector
    #556
    LoL.
    ezt figyeld: KATT
    Gondoltam készitek egy GIF-et vagy valakivel készítettek egyet és ez ugye az E3-as demo. De bazz most vettem észre hogy amit akartam csinálni részről GIF-et frankón nem is így néz ki, és nem így van a demo-ban. XD

    nézd meg kb az 1/3-ánál mikor beesik a kupolába nem is így van a demo-ban. XD
    sokkal több törmelék van oldalt mintha tüzijáték lenne szikrák lövellnek ki, és az egész bullet-time-ba megy 2-3 másodpercig. :)
    vagyis az e3-as demot kapuk, de nem az eredeti (régi) állapotában.
  • DarkSector
    #555
    igen énis megveszem majd box-ra, mert az első rész is arra van meg.
    tv-n szeretném lenyomni ezt is, mert az én helyzetemben sajna pc-t kéne tunnyingolni, hogy tudjak normálissan játszani vele.

    És ahogy elnézem énse kockáztatok konzolon is annyira folyamatos a játék még a legnagyobb terhelés alatt hogy akkor ez csak megerősitett benne.

    DE!
    Pc-re is azért letöltöm és meg szeretném nézni mien lesz.
    Megvettem az első részt x-re is meg pc-re is, majd kiderül hogy ezt is 2 platformra veszem-e majd meg vagy csak box-ra. :)

    A demo nem jött steam-re ez még nem vészes de a gépigény már elég zavaró hogy nem képessek felmérni egy várható gépigényt mert brutálpontossan ugyse fogják tudni meghatározni.
  • Magiszter
    #554
    6 csillió új üzenet. Csak nem kijött a demo? :)
  • tommygear
    #553
    rengeteg demo nem jön ki pc-re csak konzolra
  • balee4
    #552
    Én azon se lepedőnék meg, ha a PC-st elhalasztanák, még lehet neki se álltak portolni. :D Hát ha az első rész remek portjából indulunk ki, sztem nagyobb lesz a gépigény, illetve azért jóval szebb a grafika és jobb a fizika. De persze ki tudja, most lehet jobban ráfekszenek a PC-s portra. De az hogy a demó sem jön ki PC-re, nem jelent jót.
    Mindenestre én most már tuti, hogy PS3-ra veszem meg, már elő is rendeltem. Nem bízok én már semmiben.
  • DarkSector
    #551
    Nézem gépigényt hátha van már, de így durván két héttel a játék előtt ez van:

    "Még nem ismert a játék hivatalos gépigénye."

    Hát így hogy akarnak pl előrendeléseket pc-n? A játékosokkal azért kéne közölni hogy ha megveszi hogy mire számítson. Ez elég fura.
  • DarkSector
    #550
    Jah és most őszintén tekintve hoogy az első rész hogy futott el pc-n szerinted erősebb gép kell majd ehhez?
    Vagy mint itt sokan mondogatták gyengébb gépigénye lehet esetleg mint amien volt az elsőnek?

    Mi a tipped?
  • DarkSector
    #549
    Szerintem a videók is renderelt-ek, mert nézd meg mikor közelről mutatja a főszereplőt ugyanugy ki van dolgozva mint a videókban a videókban talán van kis utómunka, de nem cg az látszik.

    Darth Vader sisakja is áramvonalassabb már, mint egy similabda gec. remélem vele is lehet maj menni a játékba. :)

    nekem megvan az első rész eredetibe egymás után betettem mindkettőt, és nagyon feltűnő az eltérés, annak ellenére hogy az első rész se volt kutya. :)
  • balee4
    #548
    De jó hogy nem tudtam éjjel aludni, 2 körül felébredtem, lehúztam a demót. A játék eleje, a szabadulós rész van benne, hatalmas lett, sokkal profibb mint az első rész, itt már tényleg látszik, hogy mekkora badass jedik lettünk az első rész végére. Persze köszönhetően annak hogy konzolon sokkal kézre állóbb az irányítás, sokkal élvezetesebb a játék. A grafika és a fizika is messze jobb lett, tényleg olyan mint a videókban és egy pillantra sem lassult be. Másrészt végre nem tölt, ha lépkedünk a menüben. Nem vittem végig a demót, csak belenéztem, de így 10 perc game után rohadtul bejön. A másik, ami még nagyon tetszik, hogy sokkal simább az átmenet az átvezetők és a játék között, olyan mintha az átvezetők is motorral készültek volna, annyira összemosódik a 2, vagy ennyire szép lett a grafika.
  • Seth
    #547
    Már a Jedi Knight 2-ben is XD
  • MrAndree
    #546
    Hát ez már a Jedi Academyben is így volt. :D
  • MrAndree
    #545
    Legyen. :)
  • DarkSector
    #544
    akik próbálták a demo-t, észrevettétek hogy ha az esőben kiáltok a fénykarddal, az eső ha ráesik a lézerre, elgőzölög! :D
  • DarkSector
    #543
    jah.
  • morvaigaben
    #542
    Ábszolúte
  • tommygear
    #541
    Házigazda szeretnék lenni a topikban még a játék megjelenése előtt, hogy majd a warezpisti hozzászólásokat szépen lehessen törölgetni... csak ehhez pár ember beleegyezése szükséges.
    Támogattok ebben?