288
Hogy működjön, mit tudjon? Egyáltalán mitől lesz jó egy ilyen weboldal?
  • Rundstedt17
    #128
    Hát az nem jó..
  • Rundstedt17
    #127
    Tovább megyek mintha mi sem történne,nem tudok mit tenni
  • savior
    #126
    amugy konkretan ismertem olyan embert, akit miutan megvertek telefonon felhivta az egyik csaladtagot, hogy mit csinaljon. szerinted ez igy rendben van? nem szabad ennyire tamaszkodni vagy fuggeni senkitol.
  • savior
    #125
    szoval kerulhetsz olyan helyzetbe, amikor nincsenek ott a szuleid, hogy tanacsokat adjanak. es akkor vagy a korabbi tapasztalataidra alapozol, vagy pedig leblokkolsz esetleg hirtelen csinalsz valamit, hatha jo lesz.
  • savior
    #124
    vagy mit csinalsz, ha az utcan 3 gyerek ut egy 4.-et?
  • savior
    #123
    azert lemernem fogadni, hogy anyad kezeli a penzed. tehat csak rabizod valakire.
  • Rundstedt17
    #122
    A pénzel kapcsolatban senkibel sem szabad megbízni...A lányok meg átvernek lol na és van elég jó csaj az országban :D...
  • savior
    #121
    ez csak egy pelda volt. most ha azt mondjak, vigyazz fiam, mert atvernek a penzzel, akkor mire fogsz figyelni? vagy ha kozlik, hogy a lanyok atvernek, akkor azt hogy kezeled le? nem lesz veluk kapcsolatod? node akkor singli leszel egesz eletedben. ha meg lesz, akkor meg kiborulsz majd.
  • Rundstedt17
    #120
    Meghallgatnám az érveiket és hogy miből gondolják ezt....szóval a szitut bonyolítsd..
  • savior
    #119
    most oszinten, ha a szuleid szolnanak, hogy hagyd fel a kapcsolatod a legjobb barataiddal, mert atvernek, akkor mit tennel?
  • Rundstedt17
    #118
    Akinek ezt a szülei elmondják nyiltan az feltudja fogni hogy emberekben nem lehet megbízni(sőt talán túlzásba is esik),semmi szükség ahhoz hogy vki megtapasztalja hogy mi a rossz,elég elmagyarázni,vagy szemléltetés kedvért ha a gyerek nem hiszi el hogy forró a kályha és megérinti utána tudni fogja hogy talán nem is olyan hülyeség amit a szülő mond és hallgatni fog rá,tudja hogy a szülője csak a javát akarja.persze akinek az kell hogy átbasszák...
  • NessieGraf
    #117
    Az általad mondottakkal abszolút egyetértek, de kiegészíteném. Az én véleményem szerint az egész ott van elbaltázva, hogy elmaradnak a legfontosabb oktatások. Valószínű, hogy egy gyereknek tökmindegy, hogy 6, vagy 7 éves korában tanul meg számolni, meg olvasni. De egyáltalán nem tökmindegy, hogy megtanulja-e, ki ő, hogyan működik az ember. Talán azzal kéne kezdeni az oktatást, hogy van tested, lelked, szellemed.

    Mit kéne enned, miért fontos, mitől jó a mozgás? Mire valók a barátok, kortól és nemtől függetlenül? Hogyan ismerkedj, hogyan viselkedj másokkal? Hogyan tudod fejleszteni gondolkodásodat? Hogyan kell úgy tanulni, hogy azt fel is tudd használni és összekapcsolni a más témákban tanultakkal?

    Na most ezt megtanítanák a gyerekeknek már, sokkal egyszerűbb lenne az élet. Ezzel szemben mit tanul a gyerek? Különböző tantárgyakat, jól - rosszul, a többségük fenékkel, azaz magol. Az emberről elmondják: van csontja, ízületei, izmai, különféle szervei. Aztán pironkodva emlegetik, hogy bizony ivarszervei is. De hogy azok a kapcsolatokban csak másodlagos, harmadlagos szerepet kéne kapjanak, arról egy kukk se.

    A fogamzásgátlás valódi értelméről meg végképp semmi. Pedig igen érdekes volt számomra, mikor kórházi gyakorlaton azzal szembesültem, hogy 11 éves kislány is volt a nőgyógyászaton, épp szülés után.

    A régebben mi volt kérdés: kb. hasonló, a nemek szempontjából durvábban. Ötödik általánosba jártam, amikor a vegyes osztályokat bevezették az oktatásban. A családom kiakadt ettől. Tőlem meg mégjobban, mert lány létemre 40 évet vártak arra, hogy a barátaim közé nőnemű kerüljön. Addig csak fiúkkal barátkoztam, fiúsítva voltam.

    Sok barátnő kiakadt, hogy őket nem hívták bizonyos programokra, engem meg igen. Volt aki megkérdezte: Ő miért mehet? A válasz: Mert ő fiú. Egy igazi probléma volt, mikor tőlem kérdezték, bizonyos helyzetekben hogy reagál egy lány. Honnan tudtam volna? Kevesebb lánnyal beszélgettem, mint aki kérdezte.
  • savior
    #116
    jo neked :)
  • Rundstedt17
    #115
    Én az ellentétjét...
  • savior
    #114
    tapasztalat nelkul meg eletkeptelen az ember. ha te gyerekkent nem tapasztalod meg, hogy barmikor barki atverhet, hogy mindenki csak a penzedre hajt, hogy minden ember megbizhatatlan, akkor kesobb olyan leszel, mint egy barany a farkasok kozott. latjak majd, hogy te artatlan vagy, es mindenki ott hasznal ki, ahol csak tud.
  • savior
    #113
    en meg pont azt tapasztalom, hogy akik tizenevesen onmegtartoztatoak voltak, azok huszonevesen hajlamosabbak elzulleni. akik pedig tizenevesen csinaltak ezt, azok beleuntak es mas iranyba mozognak. egyaltalan nem biztos, hogy a 40 eves kocsmazo az tizeneves koratol fogva oda jar. lehet hogy 20 vagy 30 evesen kezdett el inni, vagy meg kesobb.
  • Rundstedt17
    #112
    Tapasztaltan meg már nem tud normálisan életet élni nem tudnak elszakadni fiatal kori önmaguktól és persze az ilyenek nem képesek elfogadni az idő múlását,és agyilag még 30-40 is tini szintjén vannak,pl a miniszoknyás vénasszonyok,festett hajjal vagy a kocsmázó férfiak...
  • savior
    #111
    mindenki azzal szemben vedtelen, amit nem tapasztalt meg. ha egy fiatal lany nem el szexualis eletet, akkor nem fogja tudni kezelni ezt a dolgot idosebb koraban sem. majd felnottkent lefekszik egy fiuval, amiert az beigert neki fut-fat, utana pedig honapokig veri majd a hisztit, amiert csak kihasznaltak. hidd el, sokkal nehezebb lesz ezen tulesnie felnott korban. ugyanez a helyzet a fiuknal is, es nem csak a szexben, hanem mindenben.
  • Rundstedt17
    #110
    Az a baj hogy úgy fogod fel a születésünktől fogva minden az élvezetről szól és ezzel nem vagy egyedül,a problémák nem az elfolytásból erednek hanem pont abból hogy az élvezet mindenek felett,ha fiatal korban is ilyen szellemben élt és tett akkor ezt idősebb korára sem fogja abbahagyni,néhány kivételtől eltekintve akiknek benő a feje lágya....
  • savior
    #109
    az a baj, hogy te ugy fogod fel a szexet, mintha a fiu bantana a lanyt. a dolog nem errol szol. mindket fel akar valamit, ezert megadjak egymasnak. a fiu elvezetet nyujt a lanynak, a lany pedig a fiunak. az elvezetekre pedig szuletesunktol fogva szuksegunk van.
  • Rundstedt17
    #108
    omg azért nem kell túlozni :D
  • Rundstedt17
    #107
    Egy boldog rendes családban élő lánynak még nincs arra szüksége hogy szexuális életet éljen,csak abban az esetben a apja ideje nagyrészét nem otthon tölti..amcsi tudósak kutatásai azt igazolták apa közelségének hiánya gyorsabb nemi érést eredményez a lányoknál és idősebbekhez való vonzódást...
  • savior
    #106
    egy lany ugyanugy vagyik a szexre mint egy fiu. ha a 14 eves lanyom kefelni fog egy fiuval, akkor azert teszi majd, mert jol erzi magat tole. miert vonnam en ezt meg? raadasul az en tizenevesen szexualis eletet elo lanyom felnott korra egy tokeletes csaladanya lesz, mig a tied egy leszbikus.
  • Rundstedt17
    #105
    Ez ostobaság,belekerülnének egy olyan körbe életstílusba amitől soha nem tudnának szabadulni...ez a gondok gyökere és nem a visszafogás,pont hogy a túlzott elengedés
  • savior
    #104
    nekem 20 eves koromig csak fiu barataim voltak. jo sok. 25 eves koromig pedig kemeny 1 lany barat. igy aztan 25 eves koromra marha jol megtanultam, hogy hogyan kell egy fiuval megismerkedni, beszelgetni, problemakat megosztani, szorakozni, kozos programokat szervezni, mi az amit szeret, amit utal... marha jol felkeszitettek arra, hogy hogyan eljek egyutt egy masik fiuval. nade konyorgom, nekem erre nincs szuksegem. en nem fiuval fogok/akarok egyutt elni, hanem egy lannyal. mi a szart csinaljak en most igy? itt vagyok 26 evesen es fingom nincs, hogy milyen az a hetero kapcsolat :)
  • Rundstedt17
    #103
    Szerintem te pesti lehetsz esetleg ott szokás a nem hetero kapcsolat,bár én még nem hallottam hogy olyan kevés lenne a hetero kapcsolat...Itt meg főleg nem az a gond,hanem az hogy a lányok többsége már 12-13 évesen kezdi a szexuális életet ez végig kiséri fiatal korúkat amitől később sem képesek megszabadulni magyarul kurvákká válnak,ahogy meg a férfiak is akik kocsmás társaságukból 40 évesen sem szakadnak ki a család meg leszarva....
    Egyébként te meg majd küldöd a fiúkat a 14 éves lányodhoz,vagy mjad ha hozz egyet megvendégeled és felenged a lányodhoz :D???
  • savior
    #102
    akkor az lenne, hogy:
    1. a fiuk es lanyok nagy resze ellenne halmozva hetero kapcsolattal
    2. jol erezne magat ott mindenki
    3. kikellene boviteni a kollegiumot, mert minden fiu es lany oda akarna menni
    4. mire kikerulnetek az iskolabol alkalmasak lennetek egy komoly hetero kapcsolatra (esetleg ez mar meg is lenne)
  • savior
    #101
    amig a tarsadalom ugy van felepitve, hogy az embereknek 20-30 eves korig a sajat nemukkel valo (meleg) egyuttelest kell tanulniuk, addig ez igy is marad.
    az apuka felti a 14 eves lanyat, hogy nehogy megdugja valaki, ezert eltaszitja tole a fiukat, de arra nem gondol, hogy igy annak a szerencsetlen lanynak csak a lanyok maradnak.
    regen nem tudom mi volt. en azt tudom, hogy most mi van. (egyebkent valoszinuleg regebben joval termeszetesebb volt a heteroszexualitas)
  • Rundstedt17
    #100
    Borbélyház lenne akkor a kollégium ha ellenkező neműek együtt,már ígyis idegesítő a csaj hozogatás minden egyes estére akár három is akkoe mi lenne egész nap nyögés :DDD...
  • Rundstedt17
    #99
    Akkor régen miért nem ment tönkre annyi házasság?Itt az emberi fejekkel van a baj és nem(már elnézést a kifejezésért)a faszok és a puncik kielégülésének hiányával....
  • savior
    #98
    szamomra a fiu es lany kollegium a tetopont. az baj, ha egy fiu kapcsolatba kerul egy lannyal, de az nem baj, hogy a fiuk es lanyok egymassal elnek, egymassal alszanak, furdes kozben egymas csupasz testet lesik. az nem gond, ha a fiuk rakattannak es kikezdenek a fiukkal, a lanyok meg a lanyokkal. az egesz celja az, hogy fiu-lany kapcsolat ne alakulhasson ki. mi ez ha nem agyrem?
  • savior
    #97
    amugy meg ha jol mukodne a jelenlegi rendszer (tehat a szex tiltasa es a gyerekek nemek szerinti kulonvalasa), akkor nem lenne ennyi homosok, leszbikus, biszekszualis. nem lenne ennyi zatonyra futott kapcsolat es hazassag. nem lenne ennyi megcsalas.
  • savior
    #96
    elobb utobb kurvava valik a lany. most ez nem jobb ha tizenevesen megtortenik, mintha ferj meg gyerek mellett?
  • savior
    #95
    a meleg kapcsolat alatt azt ertem, hogy a fiuk es a lanyok ugy nonek fel, hogy kozben vegig a sajat nemuekkel ismerkednek, baratkoznak, veluk alakitanak ki kapcsolatot, veluk toltik a szabadidejuket. ugyhogy felnott korra marha tapasztaltak lesznek a meleg dolgok teren, de a hetero dolgok teren meg szart sem fognak tudni.
  • Rundstedt17
    #94
    Én ebben,nem hiszek.Jóhogy már nem azt írod hogy a lánynak kötelessége lenne magát felajánlani a szexre a társadalom érdekében...
  • savior
    #93
    ha a lanyok konnyebben kaphatoak lennenek a kapcsolatokra es a szexre, akkor idosebb korban nem lenne annyi gond a ferfiakkal (meg veluk sem). viszont a fiuktol valo elzarkozasuk az oda vezet, hogy elkezdenek vonzodni a lanyokhoz, a fiuk pedig a fiukhoz (mindenki azokhoz vonzodik, akikkel korul van veve). ez elkezdodik az ovodaban, aztan folytatodik az iskolan at. a vegen pedig ott van egy csomo huszoneves, akinek csak meleg kapcsolatai vannak es szexualisan kieletlenek. hogy fognak ezek igy tartos hetero kapcsolatot kialakitani?
  • savior
    #92
    pont azert, mert kivannak ehezve a nokre. amig nem kapnak meg 5-10 csajt, addig vagynak erre. miutan ez megvan beleunnak, es inkabb 1 allandot akarnak. csakhogy sokan a komoly kapcsolatuk elott nem hogy 5-10 -et nem kapnak meg, hanem egyet sem. aztan baratno vagy feleseg mellett kezdik el bepotolni a lemaradast.
  • Rundstedt17
    #91
    Azért ne essük túlzásba a fiúk ugyanolyan hibásak sőt sokszor ők kezdeményeznek még akkor is ha van kapcsolatuk.
  • Rundstedt17
    #90
    Így van aki egy kicsit is jól nézz ki és valóban akar valamit akkor pillanatok alatt találhat magának vkit megintcsak ebből kiindulva elég béna a társkereső oldal.
  • savior
    #89
    mivel a fiuknak nincs lehetosege lanyok kozeleben lenni, ezert tulsagosan konnyen kaphatoak. barmelyik lany percek alatt megszerzi barmelyik fiut. akar meg akkor is, ha az a fiu kapcsolatban van. persze a lanyok rank haragszanak, hogy megcsaljuk oket, de valojaban ebben ok is hibasak. szerencsetlen sracnak sosem jon ossze semmi, aztan amikor jonnek a lanyok, akkor persze hogy nem tud nekik nemet mondani. ha egy fiu ugy menne bele egy komoly kapcsolatba, hogy elotte mar 5-10-20 lanyon tulvan, akkor a komolyat megbecsulne. de igy...