288
Hogy működjön, mit tudjon? Egyáltalán mitől lesz jó egy ilyen weboldal?
  • piros mogyi
    #168
  • Molnibalage
    #167
    Ht nem tudom. Egyes oldalkon az igényeket is feltöntetik a hölgyek. Vicc, hogy 20-23 csajok olyat beírnak, hogy autó és lakásom legyen, de ő még nagyjából suliba jár és úgy tűnik, hogy szülei tartják el Aha... És ő - már elnézést - azon kívűl ami a lába között van, mit hoz egy kapcsolatba...?
  • NessieGraf
    #166
    Pedig a versenytársak ismerete is fontos... De sajnos egyesek színvonala még most sincs ott, hogyha ismerkedni akar, magát mutassa.
  • krisztak
    #165
    Lehet a keresést egy kicsit egyszerűsíteném, de így is sok variáció van, és lehetővé tenném, hogy ne csak az ellenkező nemet tudjam megnézni, bár nyilván ez is okkal van így.
  • NessieGraf
    #164
    És ha rajtad múlna, mit változtatnál a randivonalon, hogy még jobb legyen?
  • krisztak
    #163
    hát szerintem érdemes kiválasztani a legjobb társkeresőt, ha most internetes ismerkedésről van szó. mindenkinek más jön be, mindegyik másért jó. én a randivonalon vagyok/voltam fenn, és azért ezt választottam, mert itt azért normálisabb emberekkel hozott össze az élet.
  • NessieGraf
    #162
    Szemét annyi van, hogy döbbenet. A témát azért vetettem fel, mert szerintem a mostani párkeresők többsége is az. Érdekelt, van-e egyáltalán elképzelése bárkinek az ismerkedésről.
  • krisztak
    #161
    vagy csak kevésbé humoros az illető. ezért remek az internet, a sok hasonló szemét így terjed :)
  • NessieGraf
    #160
    Igazad van, erről szólt a ... is. :D

    Egyszerűen nem fogom, mi az ilyenben a poén. Néha elgondolkodtat, mekkora problémája lehet annak, aki ilyet feltesz, poénként továbbít. Nem lehet nagyon elégedett magával.
  • krisztak
    #159
    kevésbé vicces.
  • NessieGraf
    #158
    Vicces...
  • bcrics
    #157
    haverom vméér nem talál párt magának:D
  • krisztak
    #156
    értettem én, csak vicceltem. nyilván ezzel nem szabad.
  • NessieGraf
    #155
    Az msn nem az a dolog, ami az én számítógépemre felkerülhet.

    Bár ez az oldal nem ismerkedésről, magányról szól, hanem arról, hogy milyennek kéne lennie egy olyan Internetes helynek, ahova az emberek szívesen járnak és ismerkedhetnek, ha magányosnak érzed magad, szívesen meghallgatlak, de inkább priviben.
  • nar ancs
    #154

    szeretnék ismerkedni mert magányos vagyok, ha akartok vegyetek fel msn-en:

    [email protected]

    Itt vannak rólam képek http://cid-7fa786a17053d1d8.profile.live.com/
  • NessieGraf
    #153
    Alapvető félreértésben vagy. A férfiak nem partnereket, hanem lukakat találnak, már bocs. Férfiak mondják:

    "Kétféle nő van, az egyiket azonnal meg lehet, na azokat nem érdemes. Akiket érdemes lenne, azokat nem lehet..."
  • krisztak
    #152
    ja, de ez legalább a férfiaknál megoldott pár problémát. így elegendő partnert találhatnak maguknak, mielőtt rátalálnának az igazira :D
  • NessieGraf
    #151
    Az se véletlen, hogyha találkozom az országúttal, előre köszön. :D

    Viszont a legrosszabb, hogy már a nők körében is azt látom, hogy meg is vannak sértődve, ha nem akarják őket rögtön megdönteni. Sokukat ülőhellyel kínálják, már fekszik. Így azoknak is nagyon nehéz a helyzetük, akik nem ilyenek.
  • krisztak
    #150
    Igen, de mondjuk szórakozóhelyen tök más ismerkedni. Legalábbis manapság. Sajnos az a tendencia, hogy akik itt ismerkednek, azok inkább egy éjszakás kapcsolatot keresnek, és nem tartósat. Nincs vele semmi gond, csak mások az igényeim.
    Lehet, hogy ez régen nem így volt, a szüleim is egy egyetemi klubban ismerkedtek meg :)
  • NessieGraf
    #149
    Az már egészen jó. Azért érdekes ez a párkeresés neten. Erősen sajnálom, hogy az élő ismerkedési lehetőségek ennyire beszűkültek.

    Talán egyszer lesz majd olyan fiatal, aki nemcsak ábrándozik, hanem meg is valósít olyat, ahol bárkivel lehet élőben beszélgetni, ahol nem várják el, hogy folyamatosan költsd a pénzed, ahol csocsózni, sakkozni is lehet ugyanakkor, tv-t nézhet akinek arra van kedve és ugyanott, csak más szinten, hogy ne legyen zavaró élőzene és tánc is lehet.

    Mielőtt megkérdezitek, honnan ez az ötlet, ez volt a valóság egyik szelete, Budapesten, nem messze az Erzsébet híd pesti hídfőjétől. Egyetemi klubnak hívták. Nem kellett egyetemistának lenni a látogatásához. Abban a nagyon sokszor leszólt időszakban még az ilyet is támogatta az az állam.
  • krisztak
    #148
    van olyan oldal, ahol láttam, hogy lehet szűkíteni kerületekre bontva a keresést.
  • NessieGraf
    #147
    Mondjuk én nemigen fogom semmilyen nőnek mutogatni semelyik oldalt, de elég siralmas, ha valakit egy oldal győz meg bármiről.

    Magam részéről egy valós személy könnyebben meggyőz bármiről (vagy se). Nincs annál szörnyűbb, mint valamitől felhergelődni, aztán egy béna fazon mellett ébredni.
  • MB Andor
    #146
    Mutasd ezt az oldalt egy csajnak és a köv. célpont az ágy
  • NessieGraf
    #145
    Általában a netes adatlapokkal, profilokkal az a legnagyobb baj, hogy vagy ajtószámig, vagy sehogy nem töltik ki a tartózkodási helyet. A város megadása, Budapesten belül kerületig bontva célszerű dolog. Ha az oldal nem is tudja a távolságot, de legalább utána lehet nézni másképp.

    Az élő találkozók meg szerintem nagyon fontosak lehetnek. Igaz nem társkereső, hanem csetelő oldalon csináltunk ilyet, abból a csapatból több maradandó barátunk is lett.
  • rtfmZoli
    #144
    De az egész társkereső oldal sikeressége nagyrészt úgyis a felhasználók számán áll, vagy bukik.
    Pld. én Pest megyéhez közel lakom, de Bács-Kiskun megyében, és Bács-Kiskunban 10-15 ember van, aki megfelel a szempontjaimnak az egyik társkeresőn. Ha nincs távolságszűrés, akkor nem is nézem végig a Pest megyei nők nagy részét végig(mert van vagy 200, vagy afölötti a megfelelő paraméterekkel), mert nagy része távol lakik tőlem, és nincs kitöltve a lakhelye, ami szintén lehetetlenné teszi, hogy megbecsüljem, érdemes e egyáltalán neki írni, 50 km-en belül van-e. A távolságszűréssel, ahogy a legtöbb társkereső számolja, az a gond, hogy nem mindig pontos, mert nem az utakat nézi, hanem a légi távolságot. Pld. Dunaújváros 70-80 km lenne , míg valójában akár 100 km az út.
  • NessieGraf
    #143
    Ezt kicsit úgy írtad, mint akinek még rengeteg ötlete van a témához és csak a legfontosabbakat említi.

    Nekem a hely / távolság meghatározás különösen tetszik, sőt jutott eszembe, hogy pl. egy ország egyes területein jól jöhetne időnként egy élő csapattalálkozó.

    Fizetősbe a regisztrációt és az élő találkozót tenném. Azt hiszem, egy jó buliért bárki szívesen áldoz, míg egy egyéni levelezésért nem biztos.
  • krisztak
    #142
    korrekt válasz.
  • rtfmZoli
    #141
    Nem árt, ha azonos számban képviseltetik a női nem képviselői magukat, de emellett marha nehéz ismertté, és sikeressé tenni újonnan alakult párkereső oldalt: Marketing ezerrel(Google pagerank feltornászása, linkek elszórása rengeteg oldalon).

    A fizetős szolgáltatásokhoz meg max. rendezvényszervezést tudok elképzelni, főleg hogy az első időkben, amíg nincs megfelelő számú felhasználói bázisa, addig a fizetősség elrettent mindenkit.(pld. e-párosító: jó oldal, csak kicsi a felhasználói bázisa)
    Egyébként is, a fizetőssé tételnél a képek nagyban történő megnézését szerintem el lehet felejteni, meg hogy nem lehet levelezni.

    Maximum annyi korlátozást lehet berakni a nem fizetőshöz(vagy az oldal jellegétől függően akár a fizetősökhöz), hogy 1 nap maximum 2-3 emberrel lehet felvenni a kapcsolatot, de korlátlan levelezést lehet vele bonyolítani. Így talán kicsit jobban megnézik, hogy mégis kinek írnak, és próbálnak egyedi leveleket írni.

    Az adatlapokat kötelező legyen kitölteni dohányzási és egyéb szokásokra is(ne úgy, mint a love.hu-n), és a lakhelyre[és lehessen távolságra keresni, és ez a megyék között is legyen érvényes]

    e-mail címes hitelesítés, és talán még valami komolyabb hitelesítés sem ártana a spammerek kiszűrésére(ha látogatottabb lesz az oldal)

    Esetleg a fizetős változatnál azt lehetne, hogy 1 emelt díjas sms-t kell küldeni az aktivációhoz(300-500Ft), de korlátlan ideig érvényes, de esetleg csak max 10 aktív kapcsolatod lehet.

    Pontos statisztika megyére lebontva(utóbbi 30 napban belépettek száma is)
    Toplista, szavazás, kép hozzászólás nem kellenek.
  • krisztak
    #140
    mi kell ahhoz, hogy jól működjön egy társkereső oldal? fiúk, lányok? beszélgetés?
  • NessieGraf
    #139
    Már akinek ilyen feladat születik meg az agyában, nemsokat árthat egy rövidzár.
  • CamelX
    #138
    Az volt első gondolatom :D asszem azt aztán lehetne elemezni, bár 1 egyetemi órára... biztos rövidre zárná a tanár agyát :D
  • fook
    #137
    bash.hu ;D :D
  • CamelX
    #136
    Sziasztok! Ebben a topicban is megkérdem, hátha hátha :)
    Kéne nekem 1 gyors segítség, remélem tudtok tippet adni!

    Online párbeszédek kellenének, jó sok, a férfi-női kommunikációról, különböző kapcsolatok esetében (párok, házastársok, ismerkedések). Remélem valaki tud segíteni, beadandóhoz kéne 1ik előadáshoz, és ehhez van a legkevesebb kedvem hogy 15 oldalnyi faszságot összehordjak, legalább példákból legyen sok :D
  • piros mogyi
    #135
    Hát dehogynem. Mert a biológiai éréstől, hozzávetőleg 12 éves korától a lányokat is érdeklik a fiuk. Tehát az teljesen normális, ha 14 éves korára elkezd kekszuális tárgyat is látni a fiukban. Ez egyáltalán ne függ apuci hozzáállásától. Apakomplexus létezik, de annak a megnyilvánulási formája a jóval idősebb barát: Ilyen lányok leginkább a 15- 20 évvel idősebb manusokat keresik.
  • piros mogyi
    #134
    Te szekény! Mindjárt a szárnyaim alá veszlek.

    De arról szerintem nem a társadalom tehet, hogy nem mersz lányokhoz közeledni. Mert őszintén 26 éves korodig mennyi nőnél próbálkoztál? ért érzem úgy, hogy félsz tőlünk?
  • piros mogyi
    #133
    Azért komolyan:

    nem ennyire éles a helyzet. Nem minden jány leszbikus.
  • piros mogyi
    #132
    Bátor jány azt meg kell adni.
  • piros mogyi
    #131
  • NessieGraf
    #130
    Minden esetben függessz a környezettől. De beleszólásod bizony van. Sőt ez a topik is a beleszólási lehetőségről szól.
  • TreDoR
    #129
    Ha állatot tenyésztesz és növényeket termesztesz akkor lehet, hogy nem nagyon függesz senkitől, minden más esetben a körülötted lévő világon múlik az életed, beleszólási jogod pedig nincsen.