290
Hogy működjön, mit tudjon? Egyáltalán mitől lesz jó egy ilyen weboldal?
  • savior
    #89
    mivel a fiuknak nincs lehetosege lanyok kozeleben lenni, ezert tulsagosan konnyen kaphatoak. barmelyik lany percek alatt megszerzi barmelyik fiut. akar meg akkor is, ha az a fiu kapcsolatban van. persze a lanyok rank haragszanak, hogy megcsaljuk oket, de valojaban ebben ok is hibasak. szerencsetlen sracnak sosem jon ossze semmi, aztan amikor jonnek a lanyok, akkor persze hogy nem tud nekik nemet mondani. ha egy fiu ugy menne bele egy komoly kapcsolatba, hogy elotte mar 5-10-20 lanyon tulvan, akkor a komolyat megbecsulne. de igy...
  • Rundstedt17
    #88
    A csajt sem kellett félteni neki is volt egyszerre több.
  • savior
    #87
    egyik itt lako csaj csinalta, hogy miutan dobta a baratja, utnak indult. kiment a kozpontba, kilesett maganak egy egyedul acsorgo helyes sracot, eloadta neki, hogy o most szakitott es uj baratot keres. aztan fel oraval a szakitas utan mar az uj fiujaval maszkalt kezenfogva. es ez a lany megcsak nem is az extrem szep kategoria, hanem olyan atlagosan szep.
  • savior
    #86
    elofordulhat ilyen is. de ha annyira jol nez ki, akkor az utcan is talal maganak 10 perc alatt valakit.
  • Rundstedt17
    #85
    Azért a tökéletesekre van vevő az egyik csaj ismerősöm aki használta és egész jól nézett ki egy héten belül már talált is valakit,bár a történethez hozzátartozik hogy később kiderült a csávó vmi rutinos alak volt és más oldalakon továbbra is keresett "komoly" kapcsit,lebukott ki magyarázta magát egyszer, másodjára már nem ment:D...
  • Rundstedt17
    #84
    Szerintem jól összefoglaltad én is ilyen panaszokat hallottam azoktól akik kipróbálták és nem tetszett,főként a nem írnak visszát vagy nem is akarnak semmit.
  • savior
    #83
    a discokkal es a tarskereso oldalakkal a leszbik es a homokosok jarnak egyedul jol. a lany-lany fiu-fiu ismerkedes az nagyon megy, ugyanis a lanyok szivesebben beszelgetnek lanyokkal, a fiuknak igy meg csak fiuk maradnak.
  • savior
    #82
    raadasul ezeken a helyeken tul nagy a valasztek. aki odamegy egy ilyen helyre, az elkezdi a tokeletest keresni, es ahogy telik az ido egyre kevesebb lany felel neki meg. a vegen pedig mar nem jo senki sem.
  • savior
    #81
    a tarsakereso oldalakkal az a legnagyobb gond, hogy a lanyok nem partnert keresni mennek oda. probaljatok csak meg kapcsolatot felvenni egy ilyen oldalon vagy egy barmilyen chaten keresztul. a csajok nagy resze kapasbol szoba sem all fiukkal, a maradek pedig nem akar semmit. a disco is ugyanez. ott a sok csaj, de mind egymassal van elfoglalva. ha meg fiu akadna valakinek, akkor az egybol kihatral. kb mindenhol konnyebb csajt felszedni, mint a direkt e celbol letrejott helyeken.
  • salsoul
    #80
    Nincs ebben semmi bonyolult.
    Van aki egy körben szépség alapján, s van aki több körben több tényező alapján ítél, és miután minden kör "PASSED" eredménnyel zárul lép csak tovább.

    [Nyilván a külsőnek is "PASSED" minősítést kell elérni, ám ez még nem teszi a teljes értékelés végre, hogy "PASSED", csak abban az esetbe ha egy körben történik a vizsgálat, és ez az egy kör a kinézet.]
  • Terensz
    #79
    Azt állítottad, hogy tapasztalatból rá lehet jönni, hogy a külső nem minden. Ez túl bonyolult megközelítés, és így nem is teljes igazság. Tekintve, hogy arról volt szó, vajon külsőre ítél-e az ember.
  • salsoul
    #78
    Állítottam mást?
  • Terensz
    #77
    Szerintem kár ragozni. Persze, hogy egy kapcsolathoz több kell, csupán erről van szó: A nem megfelelő külső kizáró ok.
    Az persze egyéni ízlés kérdése, hogy kinek mi felel meg.
  • salsoul
    #76
    A külső azoknak nem minden akiknek nem minden.
    Akiknek nem minden, azok azok, akik rájöttek tapasztalatból, hogy a külső valóban nem minden. Nem több ajánlólevélnél.
  • Rundstedt17
    #75
    Ennyi,csak ugye vannak álszentek....
  • Willenbrock
    #74
    Ez természetes.Többször olvastam már én is arról hogy a külső alapján való ítélés-partnerválasztás pusztán intuíciós folyamat amit ősi ösztönök vezérelnek.Puszta genetikai okai vannak:bizonyos formák,vagy a bőr minősége,a biológiai szimmetria stb.tehát a külső jegyek olyan információkat hordoznak aminek alapján a hozzá genetikailag leginkább illő partnert ösztönösen kiválasztja az ember.Ezt a természeti jelenséget aztán szexuális vonzalomként éli meg az ember.A "külső nem minden" soha nem volt igaz,legfeljebb a párválasztási és nemzési életkor késői szakaszában válik valósággá.
  • dartonita
    #73
    Egy darabig vadaszgattam en is csajokra ilyen oldalakon,de par egyejszakas agybetetnel tobbre nem futotta.Igaz nem is kellett nagyon mas tipus.Komoly kapcsolatra neten?Haaat...vannak ketsegeim.
  • Rundstedt17
    #72
    "Amugy nem szeretem a netes társkeresőket,mert MAJDNEM mindenki külsőre itél."

    lol ezen megszakadok,mert te mire itélsz?minden normális ember külsőre ítél....
  • Tarajos Sül
    #71
    Nekem hála istennek itt a suli...
    De ez az uccsó évem,szóval még van hátra kb fél év
    ...holott 40 napom kb,amikor még suliba lehetek.
    Tudom ezt az időt kell kihasználnom,mert ha nem,vége lesz a sulinak,és ugyan ezt a kérdést fogom feltenni magamnak,mint Te.
    Próbáld meg beleölni abba az energiád,hogy sok emberkével ismerkedsz,és így "sok felé" elterjed a híred,hogy te egy ilyen-olyan lány vagy,aki pasit keres...

    Amugy nem szeretem a netes társkeresőket,mert MAJDNEM mindenki külsőre itél.
    Nem azt mondom,hogy egy hányadék vagyok,azt sem,hogy egy lovag,de a többség nem a belsőt nézi.
    Mindenkinek más az ízlése ez ok.
    Nekem ez az okom,amiért nem szeretek neten társat keresni,mert pár embernek ilyen az ízlése...
    Kivételek mindig is lesznek :)
  • NessieGraf
    #70
    Tisztelettel kérem a topiklakókat, hogy ingujjfelgyűrős problémáikat a kocsma előtt szíveskedjenek megoldani!
  • NessieGraf
    #69
    Most, hogy ilyen szépen összevitatkoztatok, szeretnék kicsit pontosítani: neten találtam már nagyon jó barátokat, akikkel élőben sose találkoztam volna. Főleg, mivel egyszerre egy helyen bírok lenni.

    Mivel olvasgatom itt a fizetős, nem fizetős funkciókat, felesleges leveleket, felmerült bennem a #12 hsz segítségével egy olyan, mi lenne, ha egy ilyen oldalon a random ismerkedést részesítenénk előnyben, a fénykép feltöltést csak bizonyos idő, aktivitás után lehetne megtenni. (Megnézem magamnak azt a hóttbuta résztvevőt, aki nem írhat nyílt szexuális felhívást, kutya se tudja, hogy néz ki és elkel.)

    #34 Mogyika szívemből szóltál, de sokan nem fogják érteni.

    Extra és a kutyásrandi:

    Extrának igaza van. Én nem régen élek kis faluban, de az itteni felhozatal olyan, hogy még mindig szűz lennék, ha itt vagyok fiatal. Kutyával ismerkedni városon lehet. A falu egészen más.

    Előre szólok, nem én nyitok ilyen oldalt. De érdekel, hogy ki mit gondol arról, mi legyen, hogyan működjön? Milyen szolgáltatások legyenek ingyen elérhetők? Hogy meg is érje, meg érdemes is legyen odamenni? Az oldal valószínűleg elkészül. És most számítani fog az, ti mit szeretnétek.
  • móóózes
    #68
    itt csak annyi a baj, hogy neked túl nagy a pofád a semmire
  • Rundstedt17
    #67
    te kezdted az egész offot,ideje volt végre abbahagynod.Az üres beszéd a te asztalod,nyárspolgár
  • karajjj
    #66
    ja és igen, tudod nagyon jól, hogy igazam van, csak megint tereled a szót a faszságaiddal :D

    najó, részemről befejezve a téma, ha bajod van még, azt pm-ben oszd meg és ne itt
  • karajjj
    #65
    ez üres beszéd, aminek semmi alapja nincs és ennyi, nagy a pofád, de nincs mögötte semmi :D
  • Rundstedt17
    #64
    El vagy tévedve:Miért kellene bizonyítanom bármit is?:D...Tudom amit tudok,te meg nem tudod amit nem tudsz :D...bár nah nagyon eltértél az eredeti témától.
  • karajjj
    #63
    jajj most nem kell a hegyibeszéd, te magad írtad, hogy emberi értelem... tudod az értelmes meg az okos között óriási a különbség, megint csak mellébeszélsz... :D ha lesz talán egy bsc vagy egy msc okleveled valamilyen műszaki egyetemi karról, vagy esetleg egy orvosi, vagy jogi diplomád, akkor igen, elismerem hogy okos vagy, mert akkor zsebből kirázod az ilyet
  • Rundstedt17
    #62
    Egy folyamatban,de véletlenül sem a diplomák száma határozza meg az emberi értelem nagyságát.Sok helyütt például a nagy seg inkább mint az ész,leül és bemagolja az egészet,a másik esetben meg lehet logikus gondolkozása ha viszont esztelenül él és amúgy csőlátású.
  • karajjj
    #61
    hány diplomád is van?
  • Rundstedt17
    #60
    Természetes hogy okos vagyok :D.És nem tudom honnét jön le az hogy beképzelt vagyok?:D...Azzal hogy ide írok már az is egyfajta leereszkedés XD.Amúgy meg nem értettél félre,azon gondolkoztam el hogy talán kéne megint barátnő,bár félre értés ne essék nem akármilyen hanem vmi nagyon jó,kis átlagos izéket rendre leráztam,lerázom.
  • bcrics
    #59
    Haverral gondolkozunk ien oldal létrehozásán,fasza dizájn,tele telepíthető és egymásal játszható applikációkal,ien hotdog féle dolog lenne, csak letisztultabb,átláthatóbb.

    És persze később fizetőssé tenni,hogy nekünk is jó legyen
  • karajjj
    #58
    jééézus asztem én értettem félre, de te tényleg azt hiszed magadról, hogy okos vagy :D nem, egyáltalán nem ész kérdése a csajozás, de tudod nem is lesz barátnőd, amíg Mr. tökéletesnek képzeled magad :D le kell ereszkedni a pórnép színvonalára és fogadd el, hogy te is csak egy vagy közülünk... kezdetnek pl. regisztrálj be valamilyen társkereső oldalra, vagy lehet tényleg féreértettelek és neked nem is kell barátnő :D
  • Rundstedt17
    #57
    bár lehet hogy félreértettem és valójában nem cinikus célzattal írtad de ezt kétlem.
  • Rundstedt17
    #56
    Röviden hogy megértsd
    Kötekedő állításod:
    -"érdekes, te mindenben olyan okos vagy, de csajod mégsincs :O"
    Magyarán szerinted:
    Ész kérdés a csaj megléte....
    Erre írtam hogy ez marhaság.

    Ha terelem a szót mégis miről?:D
  • karajjj
    #55
    jó szerintem ezt gondold át mégegyszer, mert a túl entelluktel fogalmazási kísérleted a tartalom rovására ment, de lényegében látszik, hogy csak tereled a szót " :DDDD...."
  • Rundstedt17
    #54
    Annyira volt szükséges mint a te megjegyzésed,ami nyilvánvalóan piszkálódás céljával történt,illetve a stílus fikázása miközben a tiéd még olyanabb.Ráadásul a megjegyzésed is fura és marhaság hogy az ésszel függ össze a csajozás,persze a geek csajozógép vs tinibálványnak meg akinek nuku esze csak sztárolt és külsőre ideál semmi csaj nem jut,ekkora marhaságot bár te komolyan gondolhattad :DDDD....
  • Sadist
    #53
    Szarból nem lehet várat építeni.
  • karajjj
    #52
    jórendben, köszönöm teljesen értelmes és nyilvánvalóan szükséges reakciódat...
  • Rundstedt17
    #51
    Nem de te eltörpülsz mellettem kis flegma konzum
  • karajjj
    #50
    naná, hogy sugárzik, mikor végre kiderült, hogy nem vagy tökéletes :D