8765
Windows 8 - 8.1 kérdések és válaszok
  • dragon11
    #5904
    Havernak 3G-s nete van pcre, mégis simán játszunk..:D
  • [HUN]FaTaL
    #5903
    Nem, én a lagra értettem. Legjobb helyen is 100-200 a ping mobilon, avval értelmes online játékot játszani lehetetlen.
  • dragon11
    #5902
    3G-n azért illene elmennie, havernak még hsdpan is szaggatva, de megy...

    de egyébként a controllert így, vezetékesen felismerné és használhatnám?
    vagy nem?
    vezeték nélkül esetleg a gaming receiverrel ?:P
  • bon
    #5901
    Szerintem adatforgali részére értette, hogy felejtsd el a mobilneten a játékot.
  • dragon11
    #5900
    köszii:)

    és ha mondjuk rendes w8-as tabot veszek, amihez veszek bluetoothos billt.. és mondjuk felrakom rá a fifa 13-t... mobilneten 3G-n nem tudok onlnine játszani?:D

    és esetleg van hozzá USB-s vezetékes controllerem, ha azt bedugom menne-e a játék így ?:P

    fontos lenne.. köszi :)
  • aate
    #5899
    Gépház > felhasználók > további beállítások az interneten a > Window live fióknál tudsz fiók beállításokat változtatni, vagy létrehozol egy új felhasználófiókot másik e-mail címmel és a régit utána törlöd.
  • High end PC #5898
    kérdés!

    van lehetőség arra, hogy a rendszergazda email címét megváltoztassam vagy a teles windowst újra kell telepíteni hozzá?

    kössz
  • xxx007
    #5897
    Újraraktam a 8-ast a Biosban minden hdd látható 1/c,2/d,3/e ... viszont a windows lemezkezelöje ezt látja : 1/e,2/d,3/c ... na ez miért van ?
  • xxx007
    #5896
    Hát ja , hol látja hol nem ... vagyis inkább csak néha nem lássa de mindig csak azt az egy lemezt , de az ritka , viszont windows alatt a lemezkezelő többnyire nem a helyes sorrendbe mutassa ... a lemezeket .
  • bon
    #5895
    Ha a bios nem látja az egész winyót akkor alaplap vagy táp hiba is okozhatja.
  • xxx007
    #5894
    kb.egy hete telepítettem , telepítésnél kiírta scanning & repair D majd ugyanez E , C-re semmi ...
  • bon
    #5893
    Nem feltétlen jelenti, hogy más baja is van, simán lehet, hogy egy szabálytalan leállás miatt volt a baj. Windows magától javította, de ha véletlenül még nem is sikerült volna neki akkor is a telepítő lemez javító funkciójával még meglehet próbálkozni. sőt ha az se segít végső esetben egy rendszer visszaállítással is meglepet próbálni.
  • xxx007
    #5892
    Ja , én is reggel tervezem , az okozhatja hogy néha nem lássa a bios a C meghajtómat ? Szóval valamikor ha megnyitom a lemezkezelőt a C nem a 0.-ik lemez hanem a 2.-ik , 3 van. Azt hittem csak a kábel szarakodik , de azt már cseréltem ... hd sentinel nem ír rá semmit ...
  • dregnarr1 #5891
    Nem is kell, a lényeg a többi teendő (safe mode, dll reinstall vagy registry fix).

    Én amúgy ilyen problémák esetén egyből újratelepítek, ha már corrupt lett valami, akkor biztos más baja is van...
  • xxx007
    #5890
    Jó de aztán elindult ... én meg mindenféle nemtommit nem telepítek ...
  • dregnarr1 #5889
    http://fixwindowserror.com/easy-fix-missing-corrupted-hal-dll-error-booting-problem/
  • xxx007
    #5888
    Ma reggel indításkor meghalt a win 8 ... A hibát előídéző drájver : hal.dll ! A hibát elöidézö cím : hal.dll+1ce3b ! Valaki :
  • [HUN]FaTaL
    #5887
    Szóval *asztali appjaid, *mobilneten

    Mobilról küldtem a tegnapi hozzászólást :D
  • bon
    #5886
    RT esetén csak az áruház programjait telepítheted. A többi lényeges infót meg már leírta [HUN]FaTaL.
  • bon
    #5885
    Windows 8-ast (nem RT-T) tartalmazó gépeket ajánlok pl. Asus vivobook x202e volt szerencsém már kéttőhöz és nagyon szimpatikusak voltak.
  • bon
    #5884
    Meg se közelítik az MS office-t.
  • [HUN]FaTaL
    #5883
    Az RT csak ARM CPU-n fut, ennélfogva az asztalin appjaidat elfelejtheted. A sima win8 tablet lényegében ugyanaz, mint egy subnoti csak esetleg kisebb és touch screen van touchpad és billentyűzet helyett. Mobilnetezni felejtsd el az online játékot. :)
  • dragon11
    #5882
    Oké, lehet ez picit off lesz, de úgy érzem csak itt tudom föltenni a kérdést.

    Tehát ha valaki venni szeretne egy tabletet, amin Windows 8 van, vagy Windows 8 RT, akkor azok között mi lesz a különbség?(rágugliztam, fogalmam sincs...)

    Illetve ha a tablethez veszek vlmi bluetoothos billentyűt, akkor mondjuk a tabletre(konfigurációtól függően) felmenne mondjuk egy FIFA 13 ? és mondjuk ha van 3G lefedettségem, tudnék online játszani?
    ehhez controllert lehetne használni v nem ?:D

    bocs a sok hülye kérdésért, de kb ez dönti el h laptopot v tabletet veszek...:) csak a laptop túl nagy + nem érintős.:S

    KÖSZI!
  • benőmenő
    #5881
    Kérlek definiáld mit jelent nálad a "kötött".
    Jelenleg az android a legtöbb szabadságot nyújtó mobil OS.

    Igazából attól függ mire akarod használni.
    Ha nem fontosak az asztali gépen megszokott szoftverek, és csak böngészni, facebookra, meg tapijátékra kell, akkor szvsz az android a befutó, mert a winRT legelnézőbb szemmel is még nem forrta ki magát és lehet, hogy már nem is fogja.
    Ha mindenképpen tabot akarsz, de nem tudsz meglenni az asztali programok nélkül akkor win8 tab. De ha nem akarsz minden áron tabot akkor inkább már egy notebook.
    De ez csak az én véleményem egy win8-as pc-t, meg egy nexus 7-et használva minden nap.
    Még annyi, hogy droidon az office programok még nem igazán érték el az ms office-ét, ha ez neked nagyon fontos lenne.
  • dregnarr1 #5880
    Üdvözlet!

    Szeretnék valamilyen hordozható gépet.

    Tetszik az érintéssel történő irányítás lehetősége, viszont a kötött oprendszerek (pl. Android) már nem annyira.

    Valamilyen win8-as táblagépre gondoltam először, de mivel nem értek a témához, talán más dolgok is szóba jöhetnek, ha esetleg szerintetek nem előnyös az előbbi.

    Milyen negatívumokat tudnátok mondani win8-ról, ami miatt nem ajánlanátok (mondjuk a korábban is említett Androiddal szemben)?

    Köszönöm a választ!
  • cody1994
    #5879
    Help? Az mért van hogy el kezdem használni a képernyőbillt és el kezd akadni az egér meg laggolni ez volt win7en is és itt is meg maradt valaki tudvalamit hogy lehet ezt orvosolni?
  • TomStorm
    #5878
    Ezzel sikerült,köszi szépen
  • bon
    #5877
    Zune programmal lehet fenyepeket, videokat, zenet szinkronizalni.
  • TomStorm
    #5876
    Windows phone 7.8
  • bon
    #5875
    Milyen oprendszer futt a telefonon?
  • TomStorm
    #5874
    Úgy se működik,adatkábelt is próbáltam.Offline-nak is jelzi bluetooth.Kábelen pedig bedob egy ablakot 1/4 mp-ig és semmi,nem küld semmit
  • bon
    #5873
    Bluetooth esetén bárosítod az eszköt és már megy is. De legjobb és gyorsabb is ha usb kábellal összekötöd a telefont és a notebook-ot.
  • TomStorm
    #5872
    Üdv.
    Szeretnék csatlakozni más eszközzel(telefon) Notebook-hoz Wi-fi/BT de Otthoni csoportnál nem látok "kapcsolat létrehozása ilyesmi opciót.
    Hogyan oldhatnám ezt meg??
  • polfi
    #5871
    Sziasztok, egy kis segítségek kérnék! A problémám a következő: Windows 8 Pro-t használok.
    VPN használatával érem el a munkahelyem hálózati megosztásait, amik hálózati meghajtóknak is fel vannak véve.
    A VPN kapcsolat bontása után, minden könyvtár tallózás percekig tart. (pl. programokban a megnyitás, mentés másként, de néhány program lassan is indul.)
    Ugyan ez a jelenség akkor is, ha az otthoni hálózatban kikapcsolom azt a gépet, melynek a megosztása fel van csatolva meghajtónak.
    Korábban Win7-et használtam, de ott nem volt ilyen gond. Win7-nél a VPN kapcsolat megszakítása után rögtön "észrevette", hogy a hálózati meghajtók már nem érhetőek el.
    Van valakinek bármilyen ötlete a fenti jelenségre? Köszi előre is.
  • [HUN]FaTaL
    #5870
    +1
  • Solt
    #5869
    Óóó, hogy nyálazzák meg a ...

    Köszi az infót!
  • bon
    #5868
    Megérkeztek az e havi frissítések jó telepítést!
  • aate
    #5867
    Mert ha jól tudom a Google vs MS vitában a Google megszüntette a támogatást.
  • Solt
    #5866
    Üdv Urak!

    Miért van az, hogy a naptár nem akarja magát szinkronizálni a gmail naptárammal? Eddig gond nélkül ment...
  • bon
    #5865
    Friss hír: augusztus 1-én jelenik meg a végleges 8.1