8765
Windows 8 - 8.1 kérdések és válaszok
  • High end PC #5944
    kérdés!
    Windows Media Center merre van? Windows 8 Pro-t használok, elvileg fent kéne lennie, de az alkalmazások keresésénél nem dobja ki... kéne az alkalmazás, hogy az Xbox-al tudjak csatlakozni a PC-hez
  • RYO21
    #5943
    Ma klónoztam egy merevlemezt amelyen windows xp, 7-es és egy 8-as volt. Az xp és a 7 működik tökéletesen de a nyolcas nemakar beindulni. Előszöris a winload.exe-vel volt probléma de azt az installerrel repairoltam. Viszont most oprendszert nemakarja betölteni. Írja hogy WELCOME és nemtörténik semmi csak loadingol. Próbáltam installerrel javítani de aztmondha h képtelen rá. Valami ötlet?
  • [HUN]FaTaL
    #5942
    Nem is tudod, benne van a rendszerben.
  • setuh
    #5941
    Erdemes feltelepiteni a security essentialst vagy itt mar nem fontos?
  • setuh
    #5940
    Ertem,koszonom valaszod.
  • bon
    #5939
    Szerintem érdemes kipróbálni. A hardverek egy részét szerintem a Windows felismeri, a többihez meg érdemes nem az acer oldalán drivert nézni. De a windows 7-es driverek is jó eséllylel mükődhetnek.
  • setuh
    #5938
    intel pentium t440,ati radeon hd 4570,3gb ram,nem tom mit irjak meg?
    Am meg acer 5732zg.
  • bon
    #5937
    Mi a gép felépítése?
  • setuh
    #5936
    Az mar ugy nem rossz.
    Szerintetek erdemes-e egy viszonylag regebbi acer laposon frissiteni win 8-ra?Uj drivereket nem adott hozza ki az acer,mukodni fognak a 7-es driverek?
  • bon
    #5935
    Nincs is metro, Modern ui a neve, nem lesz kikapcsolható. De beállítható lesz, hogy asztallal induljon a Windows 8.1.
  • setuh
    #5934
    A win 8.1-ben kikapcsolhato lesz a metro ?
  • dragon11
    #5933
    hát én is, de hordozhatóság :P
  • bon
    #5932
    Persze és még nagyob teljesítmény is kapsz. Bár én továbbra is asztali gép párti vagyok.
  • dragon11
    #5931
    jaoké:D egy laptop inkább megéri már ennyiért, nem ?
  • bon
    #5930
    Senki se mondta, hogy megéri, most ez a divat.
  • [HUN]FaTaL
    #5929
    Ki mondta, hogy jobban megéri? Drága és igazán semmire sem jó.
  • dragon11
    #5928
    uhh. egy vagyonba kerül:D ennyiből lehet venni egy fain laptopot is.. nem?:D miért éri meg jobban akk a tablet ?
  • Hecker007
    #5927
    Köszi a gyors választ!
  • bon
    #5926
    Igen, de jó részét magától felfogja ismerni a Windows 8.
  • bon
    #5925
    Tudtommal nem lehet.
  • Hecker007
    #5924
    Üdv!
    Fel szeretném rakni kipróbálás céljából a Win8-at laptopra, kérdés hogy a Win7 driverei jók-e hozzá?
    Asus K52De laptopom van és a hivatalos oldalon csak a heteshez vannak driverek.
  • High end PC #5923
    kérdés:

    olyat lehet csinálni, hogy létrehozok egy felhasználót, rendszergazdává teszem, és minden a mostani rendszergazda felhasználón levő beállítást átteszek rá? intallált progik, kinézet, mindent áttennék, így csak a felhasználó e-mail címe változik amivel be kell jelentkezni, lényegében ezt akarom elérni, hogy ugyanazzal a Microsoft accounttal tudjak bejelentkezni, mint amin az Xboxom is van hogy lássák egymást a PC-émmel (az Xboxon nem tudok váltani a Windowsos gép bejelenkezési email címére meg minden felhasználóhoz kötött fizetős tartalom elveszik a konzolon).

    kössz
  • bon
    #5922
    Ja és a nagy kedvencemet még nem is említettem, igaz Magyarországon beszerezhetetlen: Surface Pro + Touchcover vagy Typecover.
  • bon
    #5921
    Számtalan típus létezik. Szerintem minden nagy gyártó termékpalettáján láttam már billyentyűzetett valamelyik táblájához. pl: Samsung ATIV Smart PC Pro, ASUS Transformer Book TX300CA Tablet, Acer Iconia Tab W510 (ez atom proci s így azon nem nagyon lehet játszani)
  • dragon11
    #5920
    aha, pont ilyenre gondoltam.:D de létezik ilyen billentyűzet, amibe úgymond belerakom az egész tabletet és úgy áll ?:P
  • dregnarr1 #5919
    Keress rá, hogy "tablet convertibles", vagy "tablet dokkoló".
  • dragon11
    #5918
    értem, köszi.:) és akk milyen tabletet ajánlanál amihez lehet kapni olyan billt, ami úgymond tartja a tabletet? tehát kb olyan állása lesz, mintha egy noti lenne :D csakmert ha controllerrel akarok játszani, nemtudok annyi mindent az ölembe tartani, érted.:)
  • [HUN]FaTaL
    #5917
    Azokhoz igen. De abszolút real time (értsd nem stratégia) játékokhoz, ahol célozni kell, vagy gyors események vannak (fps, akciójáték, sport) szerintem alkalmatlan. Nyílván egy flight simulatorhoz is tökéletes.
  • Solten
    #5916
    Fps-ekhez lehet (tuti nem eroltetnem), mmo-khoz / rts-ekhez boven jo.
  • [HUN]FaTaL
    #5915
    Van lag, maximum nem annyira észrevehető. Próbálj meg 140-es pinggel fpsezni :D
  • Solten
    #5914
    Nagyon is lehetseges, 100-140 ping boven jo a WOT-hoz, nincs lag. Neha tolom mobilnetrol ha ejszakas vagyok :D
  • xxx007
    #5913
    p5qpl-am az alaplap ...
  • [HUN]FaTaL
    #5912
    Hol írtam, hogy lassú?
  • bon
    #5911
    Azért más a sorrend, mert a rendszer indító rejtett partíció/beállítások a 3. meghajtón vannak így azok az elsők. Kár vele foglalkozni, mert a C: kivételével bármilyen betűjelet belehet állítani a partícióknak. Nekem is telepítés után más a sorrend mint amit megszoktam. Átállítom a lemezkezelőben és máris a nekem megfelelő a következő telepítésig, ami min 1 év szokot lenni nálam.

    Amúgy milyen biosod van, hogy betűjelet is ír, rendszerint csak meghajtókat szokta jelölni olyan sorrendben mint ahogy rávan dugva az alaplapra.
  • bon
    #5910
    Ha teljes értékű Windows 8-as táblát veszel és van Windows 8-as driver vagy a rendszer felismeri az eszközt akkor gond nélkül menni kell bármilyen hardvernak.
  • xxx007
    #5909
    Erre senki semmit ?
  • bon
    #5908
    Valóban, felénk vodafone mobil netnél 95-ös ping volt ma.
  • dragon11
    #5907
    de a controllerrel miújság, menne vele a vezetékes USB-s ?
  • dragon11
    #5906
    :D a 3g nemis lassú, miért mondod h az?:D
  • [HUN]FaTaL
    #5905
    Akkor sok sikert ahhoz a lagos szarhoz :D