8765
Windows 8 - 8.1 kérdések és válaszok
  • janihunk
    #2507
    Windows 8 RTM Candidate build (8518) – képek
  • bon
    #2506
    Nem úgy tűnik.
  • Lennon1975
    #2505
    Megvan, köszi. Már felvettem a google fiókomat. Esetleg freemail fiókot is fel tudok venni?
  • Lennon1975
    #2504
    Köszönöm, de hiába viszem, nem csinál semmit.
    Semmire nem reagál.
  • bon
    #2503
    Mail alkalmazásra gondols? Ha igen akor a képernyő jobb oldal valamelyik sarkába viszed az egered setting menü fókok menüpont
  • bon
    #2502
    Várni kell Windows 8-as driver-ra.
  • Lennon1975
    #2501
    Sziasztok
    Én is elkezdtem használni a windows 8-t. Egyenlőre még próbálkozok, de amire eddig nem tudtam rájönni, az-az, hogy miként lehet a -mail-t beállítani.
    Nekem megjelenik a program, és bármit nyomok nem reagál semmire.
    Előjön a fehér képernyő, bal oldalon a mail felirat, de semmire nem reagál.
    Mit lehet ilyenkor tenni?
  • dragon11
    #2500
    az így vicces :D:D
  • Blum
    #2499
    Nalam meg pont az FF omlik ossze allandoan,ezert alltam at (vagyis vissza..) Chrome-ra. :)
  • KranaZoli #2498
    Ez a lényege a Metro-nak. A PC-s funkcionalitás már másodlagos.
  • dragon11
    #2497
    Igazad van, de W7 alatt IS b@szakszik.. pl. FB képeket nem hozza be mindig, összeomladozik[maga a böngésző, igen].. viszont az FF és az IE10 jó.:)
  • zooleeh
    #2496
    Hi ,Asus Xonar Dg hangkartya driver control panelje nem makar elindulni a WIN 8 alat, sehogyse tudom mukodesre birni,mikor rakattintok nem trotenik semmi.Azert lenne fontos mert egy csomo hangszin es egyebb bealitasi lehetoseg van amit maskepp nem lehet elerni .Ha valaki tud ra megoldast nagyon megkoszonnem.
  • Blum
    #2495
    Meg nem a vegleges statuszban levo op. rendszert hasznalod,ugyhogy szvsz ilyen hibak miatt ne vonj le messzire meno kovetkeztetest.

    A google chromeot is majd akkor kell feltenni W8-ra,amikor mar megjelent egy-ket ujabb verzio a W8 vegleges verziojanak megjelenese utan. Akkor mar tuti optimalizaltak W8-ra is.
  • kakateve
    #2494
    Elképzelhető. De a kinti fórumon is van egy csomó olyan topic, ami azzal foglalkozik, hogy sokaknál random módon lefagy akár percenként.

    A metro felület nekem sem jön be teljesen, de a hetessel ellentétben a nyolcas tényleg gyorsabb. Szerettem volna megtartani, de így kukáztam. Nincs időm arra, hogy tesztelgessem, hogy vajon miért is fagy le.
    Bízom benne, hogy az októberi teljes verzió már hibátlan lesz.
  • tmp
    #2493
    nekem nem volt gondom vele w8 alatt
  • dragon11
    #2492
    Jöhetne már.:)

    btw egy tuti, hogy google chromet nem fogok használni, SZ@R, ahogy van..
  • janihunk
    #2491
    Majd megszereted.
  • High end PC #2490
    feltettem, és csak szörnyülködök ettől a rendszertől, tisztára az a felület, mint a telefonomon, a desktop lehetőségei buták, hát e mellett biztos, hogy hagyni fogok egy partíción W7-et, mert ezt főrendszerként nem fogom tartani, az zíher
  • dragon11
    #2489
    így már világos.:)
  • janihunk
    #2488
    Helyes:D
  • Zsoltika 007
    #2487
    A Microsoft tényleg kiteszi a lelkét is, hogy megvegyük..
    Erre írtam :)
  • bon
    #2486
    Mi a proci pontos típusa, mert van egy minimális követelmény amit támogatni kell a procinak. De az is előfordulhat, hogy csak a bios-ba kell bekapcsolni a megkövektelet technológiát.
  • dragon11
    #2485
    :D ezt pontosan hogy érted ?:)


    Megmondom őszintén, Nekem sem lenne 50-60ezrem a bolti verzióra, de így.. hogy eredeti XP-ről updatelhetem $40ért, sztem nem olyan húzós.. sőt, megéri!
  • maniac78
    #2484
    Sziasztok.
    Core 2 Duo-s procira miért nem engedi felpakolni? Kellene vmi speckó driver hozzá?
  • Zsoltika 007
    #2483
    Pár órán belül kikerül torrentre. Ahogy mindig is.
  • Zsoltika 007
    #2482
    Ebből is látszik hogy lelketlenek mert nem raktak ki sokmindent... :)
  • janihunk
    #2481
    De am nem jövőhéten derül ki mi lesz az RTM build? És ha msdn-re felkerül akkor csak kiszivárog nem?
  • pxxl
    #2480
    kicsit leegyszerűsítettem a hsz-t. :D
    arra gondoltam, hogy "várjuk a megjelenèst" -> előszedem az xp-t hogy majd megvegyem a win8at. ~10e ft belefér. :)
  • KaBuTo666
    #2479
    Office 2013
  • pxxl
    #2478
    ja. elő kell kaparnom az xp-t, most jutott eszembe, hogy nálam maradt egy eredeti példány még előző melóhelyemről :DDDD
  • KaBuTo666
    #2477
    Thx a válaszokat. Akkor hát várjuk a megjelenést.
  • bon
    #2476
    Enterprise-ban lévő cuccok legtöbb embernek nem fognak hiányozni. Tábla Windows 8-ban én 2013-as office-ra tippelnék, ha még ne is végeges formában.
  • KaBuTo666
    #2475
    Ezeket értem, de közben táblázat alatti mondatot elolvastam mert az elkerülte a figyelmemet:

    "A táblázatban nem szereplő Windows 8 Enterprise változat megkap minden funkciót, amik a Windows 8 Pro-ban is megtalálhatóak, plusz lesz benne PC felügyelet és üzembe helyezés, speciális biztonsági funkciók, virtualizáció és új mobilitási megoldások. Hogy pontosan mit takarnak ezek, azt a blogbejegyzés nem részletezi."


    Officevel mi a helyzet? 2012es lesz benne ami csak Windows 8-on fut?
  • [HUN]FaTaL
    #2474
    Sosem volt az Office benne a Windowsban (tableten benne lesz).
  • bon
    #2473
    Windows RT-hez lesz office is.
  • dragon11
    #2472
  • KaBuTo666
    #2471
    Hogy hogy nincs teljesen fullos csomagjuk? Mert látom hogy a Pro változat szép tartalmas de office nincs hozzá. :S
  • TomBond
    #2470
    Nem sokat kéne visszaolvasni: #2462
  • dragon11
    #2469
    btw.. ez az update hogy fog működni?
    kifizetem a $40-t visa electronnal pl., beütöm az eredeti home xp(2003) licenszemet, aztán letölti és kész ?


    nah de mi lesz akkor, ha újra akarom rakni a rendszert..?[újra meg kell venni?:D]
  • dragon11
    #2468
    $40 belefér.. annyit bőven megér Nekem a W8.:)
    Akinek pedig nincs egy jogtiszta oprendszere sem, az szégyellje el magát.:P
    A Microsoft tényleg kiteszi a lelkét is, hogy megvegyük..