8765
Windows 8 - 8.1 kérdések és válaszok
  • Krisztiam #2547
    A windows 8 egy katasztrófa...
  • dragon11
    #2546
    Sztem legkésőbb jövőhét Péntekig kinn van.:)
  • janihunk
    #2545
    +1
  • bon
    #2544
    Majd kiderül, ha kint lesz az msdn, technet oldalakon akkor lesz csak biztos. Na meg ha bejelentik a Fejelsztők a blog-ukon.
  • janihunk
    #2543
    De ha nem akkor ne hibáztass. Mert elvileg a hír fake mert most meg már 9200 as build-et emlegetnek ami még mindig csak Pre RTM
  • Tomy Lee
    #2542
    Addig még kihúzom ezzel,thx:)
  • bon
    #2541
    Október 26.-án biztos letölthető lesz, persze miután kifizetted.
  • janihunk
    #2540
    Pár nap max.
  • Tomy Lee
    #2539
    Megadta magát W7-em.Béta W8-at meg nem használom már egy ideje.Kérdésem,hogy RTM letölthető lesz és mikor?Vagy várni kell Októberig,hogy legyen win8?
  • bon
    #2538
    Miért ne lenne haszálnható, ez egy majdnem kész rendszer. A felsoroltak egyike se a Windows 8-on múlik.
  • bon
    #2537
    Na ez jó hír.
  • Morpheus
    #2536
    Köszönöm!
  • janihunk
    #2535
    8888.16384.win8_rtm.120724-1555 RTM
  • janihunk
    #2534
    Tud mindent amint a win7. Mivel 80-90% ban arra épül a rendszer.
  • Morpheus
    #2533
    Sziasztok!

    Egyrövid kérdésem lenne. RP verziót tenném fel. Mivel a Windows 7-et is az RC verzió óta használom, illetve szeretem a kihívásokat ( ), kipróbálnám, hátha beválik. Ami jó lenne, ha menne rajta. 2 képernyős kezelés (tv+monitor), asszony miatt facebook játékok, minimálisan játékok (gyermeknek Ice Age, nekem pedig mondjuk a MW3). Erre már használható esetleg? Mert akkor telepítem is fel.:)

    Nem kell regény, elég ha azt mondjátok igen, ezek működnek rajta.:)

    Köszönöm:

    Morpheus
  • zooleeh
    #2532
    Ezt a driver szedtem le : Version: 7.12.8.1794
  • zooleeh
    #2531
    Ugy tudom a legfrissebet eztde az is 2011 es.Kulonben van egy ilyen driveris ami nem tudom milyen
  • Jim Morrison
    #2530
    nem, nem ez, sima event viewert akartam. Előbb is lefagyott a rendszer, de a metró felületbe még be tudok menni, rákattolni az ikonokra, de nem történik semmi.csak ezt a warningot írja:
    The driver \Driver\WudfRd failed to load for the device WpdBusEnumRoot\UMB\2&37c186b&0&STORAGE#VOLUME#.


    Most nézem guglin mi lehet.
  • Jim Morrison
    #2529
    biztos a legfrissebb verziót próbálod? én a tálcán csak dupla kattolok rá és be is jön.
  • zooleeh
    #2528
    Igaz nekem xonar dg -m van....
  • zooleeh
    #2527
    Sha hogy budos francba sikerult ,nekem nem akar elindulni sehogysem,rakattintok es nem tortenik semmi
  • Jim Morrison
    #2526
    nem tudom, azt hittem lesz valami baja.

    bon: köszi, majd meglesem.

    zooleeh: igen.
  • zooleeh
    #2525
    Szia latom asus xonar kartyad van ,sikerult elinditani az audio centert? :)
  • janihunk
    #2524
    Na ja. Hétvégén kiválasztják melyik lesz az RTM. Addig még csiszolgatják.
  • bon
    #2523
    ami még nem a végleges
  • bon
    #2522
    bluescreenview progi.
  • janihunk
    #2521
    Latest Windows 8 RTM Candidate: 8888.16384.win8_rtm.120724-1555
  • Zsoltika 007
    #2520
    Miért mi baja lenne az ssd-nek?!
  • Jim Morrison
    #2519
    el kezdett megint fagyogatni... kb 10percenként nyomnom kell a restart gombot (nem hiszem hogy jót tesz az ssd nek) tegnap tettem fel a visual studio 2010 ultimatet de csaknem windowsos program akasztja ki :D azt hittem azért mert a mobilom rá volt dugva de nem .. hogy keressek rá hogy mi volt a hiba? itt van a nyelvem hegyén de nem jut eszembe.
  • bon
    #2518
    Sajnos a telefonos piactér se olcsó, így eléképzelhető, hogy valóban így lesz.
  • KranaZoli #2517
    Ehhez mit szóltok?! (Tudom, Index...)

    Drága lesz a Windows Store

    "A felső határ pontosan ugyanannyi, mint a legnagyobb rivális, az Apple App Store-jának maximum ára, a minimum viszont másfélszerese az Apple-féle 99 centes minimum árnak. Hogy ennek az árképzésnek mi az oka, azt egyelőre senki nem érti igazán, a Microsoft pedig nem kommentálja. Mindenesetre ez mindenképpen hátrányt jelent majd az Apple-lel szemben, aminek így nem csak a több éves megszokás lesz az előnye, de az is, hogy több tízezernyi alkalmazást a lélektani egy dolláros ár alatt ad."
  • zooleeh
    #2516
    Persze :)
  • [HUN]FaTaL
    #2515
    Igen.

    #2514:
  • pxxl
    #2514
    igen arra gondolt, amúgy MSE-nek (is) szokták rövidíteni...

    de lehet, hogy a Master of Science in Software Engineering-re gondolt
  • zooleeh
    #2513
    Az MSSE az a Microsoft Security Essentials ?
  • zooleeh
    #2512
    Ok Koszi :) akkor hagyom
  • [HUN]FaTaL
    #2511
    Jó az MSSE, nyugodtan hagyhatod. :)
  • zooleeh
    #2510
    Windos 8 integralt virusirtorol mi a velemenyetek ,megbizhato vagy rakjak mast?Azt hallotam eleg jo
  • janihunk
    #2509
    Én is mert a win7 jóval lasabb, de az eaero-t nagyon sajnálom. Remélem tudják majd aktiválni a moderek valahogy.
  • berczely
    #2508
    Tetszetős a minimalizmus! Én biztosan elsődleges, normális rendszernek fogom használni úgy mint a Windows 7-et!