8765
Windows 8 - 8.1 kérdések és válaszok
  • pxxl
    #2467
    ty
  • pxxl
    #2466
  • bon
    #2465
    Igen: link
  • KranaZoli #2464
    Egyik szarabb, mint a másik.
  • pxxl
    #2463
    van valami táblázat amúgy, hogy a win8 verziók miben különböznek egymástól?
  • bon
    #2462
    Részletek a Windows 8-ra frissíthetőségről: link1

    Frissítés Windows 8-ra 40$-ért: link2
  • bon
    #2461
    legalább XP tehát ennél újabb is jó, Vista, Windows 7
  • R3TR0
    #2460
    Windows Vista liszenszem van
    meg tavalyi windows 7


    Egyik utan se jar kedvezmeny???
  • bon
    #2459
    RP használatra nem lesz, de ha rendelkezel leglaább érvényes xp licensszel akkor 40 dollarért frissíthető lesz Windows 8 pro-ra.
    Van egy másik lehetőség is, aki 2012 Június után vásárol Windows 7-el gépet azok kedvezményesen frissíthetnek Windows 8 pro-ra az ár 15 euro lesz állítólag.
  • R3TR0
    #2458
    Arról lehet tudni valamit hogy itthon is lesz e olyan kedvezmény hogy akinek eddig volt Windows 7 vagy Vista liszensz vagy most is Release Previewt használ az olcsobban tud W8at venni?
  • dragon11
    #2457
  • Zsoltika 007
    #2456
    Igen
  • dragon11
    #2455
    btw 07-es Office fog menni W8-on, ugye ?
  • dragon11
    #2454
    Én bízom, hogy Aug. elején már kinn lesz.. kb. 1hónap múlva jön egy nyelvcsomag frissítés, ami tartalmazza a Magyar nyelvet, s Nekem ez tökéletesen jó, hisz ugyanaz, mint a boltos verzió..
  • bon
    #2453
    Bejelentés erről nem szólt, de én bizzok az rtm fázisba kerülés utánni napokban.
  • [HUN]FaTaL
    #2452
    Az MSDN, Technet, ActionPack és MSDNAA dátumokról van valami info?
  • bon
    #2451
    Friss bejelentés: Október 26.-án jelenik meg a Windows 8
  • dragon11
    #2450


    Feltöltöttem ide azoknak, akik esetleg nem találnák meg.

    azért jó látni, hogy a YT ott van.=)
    kényelmes lesz..
  • bon
    #2449
    Találtam egy listát a támogatott flash oldallakról: link flash bekezdést keresd.
  • dragon11
    #2448
    igaz.. bár a nagyok úgy is fognak menni..
    ha meg nem, akk. desktop és kész..
  • bon
    #2447
    kizárt, olyan sok oldal van a világon, hogy erre nem lehet kimutatást csinálni, úgyis észreveszed ha nem megfelelően jelenik meg az oldal.
  • dragon11
    #2446
    világos.. azért remélem release date előtt közzé fogják tenni egy -akár nyomtatható- formában..
  • bon
    #2445
    Bizonyos flash tartalmúakat sem, mert csak néhány oldal flash tartalamtá engedi a Microsoft (szerinte megbízhatóakat youtbe közte van)
    Oldal lisát nem tudok adni, mert nem jegyzetelem őket. Java-t is csak egyet tudok az sg.hu foruma (url, kép stb beillesztése gombok)
  • dragon11
    #2444
    Értem, köszönöm!

    YT flash alapú, de akkor milyen oldalakat nem tudok megnézni METRO IE10 alatt ?
  • bon
    #2443
    Nem probléma ez, szándékosság, Metro-s IE10, semmilyen bővítményt nem támogat, leszámolva a rendszerbe integrált flash-t (frissítést a Microsoft végzi, nem pedig az Adobe). Így gyors és stabil a böngésző, mert a felmérések szerint lassúságot és stabilítási problémát a bővítmények okozzák.
    Ha bővítmény kell, akkor át kell váltani az asztali változatra, ami két kattintás.
  • dragon11
    #2442
    S ez a java probléma nem lesz orvosolva ?
  • bon
    #2441
    pl. driver probléma, vagy valmai olyasmit raktál fel ami nem kompatibilis vele.
  • kakateve
    #2440
    Sziasztok!

    Nekem egy olyan kérdésem van, hogy miért fagy nálam a Win 8?
    Feltettem, körülbelül fél óráig működött normálisan, utána 5-10 percenként random lefagyott.

    Gép: Intel Core i5 2,8 Ghz, 6 Gb Ram, GTX 550 Ti videokártya, 500 gigás vinyó...

    Ötlet?
  • bon
    #2439
    Használd és megtudod, már most is nagyon jó, bár a metro-s változatnak van egy hülyesége ami alkalmanként zavarni szokot, nem kezel bővítményket. Flash-t beleintegrálta a Microsoft így az már nem gond, de nekem még hiányzik a java. Így ha szükségem van rá akkor át kell váltanom az asztali változatra.
  • dragon11
    #2438
    az is kérdés volt, hogy az IE10 jobb lesz-e, de mindegy akkor..

    azért köszönöm.
  • Blum
    #2437
    Nem lesz.

    A vilag legtobbet hasznalt bongeszojet nem fogjak W8-ra tovabb fejleszteni,mert egyszeruen nem eri meg

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ezeket a hulye kerdeseket azert teszed fel,mert szimplan unatkozol vagy tenyleg komolyan kerdezed?
  • dragon11
    #2436
    srácok ?
  • Jim Morrison
    #2435
    ó, köszi, kövi indításnál meglesem :)
  • [HUN]FaTaL
    #2434
    BIOSban/UEFIben tiltsd le a hot plugot.
  • Jim Morrison
    #2433
    Jobb alul kint van az ikon hogy eszköz biztonságos eltávolítása. ha rányomok ott vannak a winchesterek is. Nem lehetne valahogy beállítani, hogyha nincs rádugva penyó vagy másik winchi akkor ne jelenjen meg?
  • MerlinW
    #2432
    Mégis mitől menne?:) A következő frissítés az RTM lesz.
  • zooleeh
    #2431
    Sziasztok ,a punkbaster kick a BF3-nal meg mindig meg van a windows 8-on,vagy mar mukodik rendesen ?Az utolso verziot meg nem mertem felrakni ...
  • [HUN]FaTaL
    #2430
    Nekem is online (google) de már megszoktam, hogy telefonon nézem. Mondjuk nem csoda, hogy a metros appok buták, nem a PC a felhasználási területük.
  • bon
    #2429
    Nekem online a naptáram, valamennyi készülékemen elérhető. Windows 8 naptár alkalmazás, Windows Phone beépített naptár alkalmazás, Egyéb gépeken Hotmail oldalán keresztül, vagy ha van fent outlook akkor azzal. Bárhol is szerkesztem, mindig napra kész.
  • [HUN]FaTaL
    #2428
    Én először Live Mail, utána Outlookot használtam, most egy ideje Operát, mert nem kell külön cucc hozzá. A naptáram meg telefonon van :D