2411
tsw
  • Umahtar
    #2211
    Induláskor lett létrehozva:)
    /chat join hun
    :)
  • MerlinW
    #2210
    Volt magyar chat?:D 4 éves pályafutásom alatt, találkoztam vagy 10 magyar szóval:) Leszámítva, mikor magyar ismerőssel játszottam:)
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2017.01.16. 19:21:51
  • Umahtar
    #2209
    Sziasztok !
    Játszik valaki aktivan ?
    Csak mert a magyar chat teljesen kihalt..:)
    Utoljára szerkesztette: Umahtar, 2017.01.16. 19:19:16
  • s1lkforrent
    #2208
    TheHiveLeader - i am sucking this games metaphorical dick







  • s1lkforrent
    #2207
    De ne vegyétek meg az alapot. https://buy.thesecretworld.com/ Itt lehet tölteni a 10 napos trialt, ha tetszik, tessék rástartolni a 17 eurós teljes csomagra, mert a DLC-ket NEM lehet később olcsón megvenni sehol, ha nem tetszik, akkor ajánlom The Black Watchmen-t, ami a TSW nyomozós küldetéseihez hasonló(annál jobb) utánanézős-puzzle-minijáték hibrid ARG játék, most Steamen kapott 50% leárazást, 17,78€ a teljes Season 1-2 ruszkikkal webbel.

    Aki tényleg csak az investigation mission-ért menne(a másik amit szeretnek az a sabotage, de rettenetesen borzalmas a TSW lopakodós játéknak, picsám félig belóg a lézerbe szarik rá, következő helyen a kamera kilométerről fedezék mögül észrevesz és rám robbantja az egész kócerájt, következő próbára már behozza a lézer a lemaradást, már akkor jelez ha csak felé sandítok, a mozgó őrszemeket nem nehéz kijátszani, de az érzékelés mintha scriptelve lenne, vagy egyszerűen bugos, megengedhetetlen egy lopakodós játékban), az simán jobban jár ezzel, TSW sztoriról ugyan lemarad, de eszetlen sok in game futkározást megspórol vele.
    Utoljára szerkesztette: s1lkforrent, 2016.12.24. 20:53:48
  • MerlinW
    #2206
    Az előfizetés csak amolyan támogatás. Apró bónuszokkal jár, amelyek minimális hatással vannak a játékra. Havonta ajándék (pet, ruha, stb), illetve kicsit nagyobbak az endgame token limitek.
  • fluency
    #2205
    Nincs havi díja csak az zavar be, hogy jár hozzá a membership, ami bónuszokat ad.
    Aktiválni úgy tudod, hogy ha bejelentkeztél az accountodba, akkor jobb oldalt felül lesz egy key registration fül. Oda kell beírni a kapott kulcsot aztán elfogadni és megjelenik az adott tartalom az account detail-ben.
  • Maala
    #2204
    A játék B2P (Buy to Play), azaz csak egyszer megveszed, és játszol vele, amíg meg nem unod. Vannak kiegészítők is hozzá, de anélkül is el van vele az ember pár hónapot.
  • tomy88trance
    #2203
    Üdv! Most akarnánk megvenni Steamen az alap 7 eurós verziót,de nem igazán értjük,hogy most ez havi díjas-e vagy se,mert havernál kiír valami 30 napot ,illetve az oldalukon kártya nélkül,hogy kell regisztrálni,ha Steamen vettük meg?
  • darkling
    #2202
    Complete edition (issue 1-15) 17,5 euró.
  • MerlinW
    #2201
    Azon. Volt egy issue is ami csak investigation-öket tartalmazott. Illetve az Orochi tower-es issue is nagyon jó, ahogy az új AEGIS dungeon-ök is.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2016.12.19. 20:26:02
  • Although
    #2200
    Alapvetően nem a te hibád. Ez a fickó aki csinálta, egy zseni. És nem izgatja én meg mások már nem az a szint vagyunk mint régen voltunk, az újakról most nem beszélek, vagy a tömegjátékok korát éljük, ő megcsinálja amit jónak gondol, és akkor a funcom partner volt benne, sok hülyesége mellett ebbe is bukott bele. Mind az AOC mind a TSW rétegjáték lett az üzletpolitikájuk meg nem volt jó hozzá ha volt egyáltalán. A TSW-nél már jobban csinálták, de nem az igazi. Nem tudom a kiegek is azon a színvonalon vannak mint az eredeti fejtörők tekintetében pl, ez érdekelne is.
  • MerlinW
    #2199
    Nekem eddig ~50k Ft-ban van játék és a legutóbbi 2 kieget még nem vettem meg :) Igaz ár/óra arányában így is szinte ingyen volt:)
  • lammaer
    #2198
    Közi, ezt a témát nemrég jól kiveséztük (mely verziók vannak, milyen áron), én egyelőre csak 5 dolcsiért vettem meg humblebundléban. Kb amiat amiről eddig beszélgettünk (tetszik is, meg nem is :) )
  • MerlinW
    #2197
    Last Train az asszem issue #6. A pucér #4-ig tartalmazza.
  • fluency
    #2196
    Az alapba nincs, az Ultimate Edition-be már benne van. Mondjuk a The Complete Edition-t érdemes megvenni, ha le van árazva, mert az éri meg a legjobban. Nem tudom milyen verzió van meg, de a steam-en nemsokára téli vásár lesz és tuti ez is le lesz árazva.
  • lammaer
    #2195
    Az benne van a pucér alapjátékban vagy az már külön pénzes?
  • Maala
    #2194
    Last train of Cairo, huh... Hányszor megcsinálja az ember... De a Nightmares küldik jobbak szerintem, bár kevesebbet kell bennük harcolni.
  • Maala
    #2193
    Másodlagos felszerelés, 3 féle támadás (képzeld mondjuk tűz-vz-villám), és egyszerre a két kezedben 1-1 lehet a 3ból, és csak adott sebzésre érzékeny lényeket sebzel. Váltani lehet. Moboknak van másodlagos-harmadlagos HP barja, más-másra érzékeny mindegyik.

    Jó móka. :-)
  • fluency
    #2192
    Nem próbálom bizonygatni, hogy nem játszottál a játékkal, hanem csak arra céloztam, hogy bizonyos dolgokon átsiklottál vagy nem tapasztaltad meg. Az nem ugyan az. :)
    A Something Wicked-nél írja, hogy beszélj a csávó szellemével. Amig nem halsz meg, addig valóban nehéz kitalálni, hogy hogy beszélj egy szellemmel. A Kingsmouth Code-nál volt, hogy 15 percet futkostam fel-alá a városban, mert nem a helyes képet néztem meg. Ahova meg mennem kellett volna, amellett meg vagy 3x elfutottam, mire feltűnt, hogy ott virít a homlokfalon az eligazító szöveg. :D
    Egyébként ha már eljutottál Scorched desert-be, érdemes lenne végig menned az issue 6-on. Szerintem ezeknek a küldiknek komoly feelingje van. Főleg a whip-es küldinek meg a The last train to Cairo-nak.
    Egyébként nem hinném, hogy bárki valami rondaságot szabadítana rád csak azért, mert kritikát fogalmazol meg. :)
  • lammaer
    #2191
    Azmiaz?
  • lammaer
    #2190

    (nemtom miért próbálod te is azt bizonygatni hogy nem játszottam a játékkal... :) )

    Na pont a Something Wicked volt olyan, hogy ugyan áruld már el nekem, mi abban a logikus vagy magadtól rájövős hogy a cella ahol körbe kell nézned zárva van alapból, de ha meghalsz és anima formában mész akkor meg nyitva van...?
    A varjúk az ötletes volt, azt aláírom, de ide a rozsdás bökőt hogy segítség nélkül mind elakadtatok a cellánál, mert abban semmi logikus, semmi nyomozós nincs :)

  • MerlinW
    #2189
    Tokyo más harcrendszer tekintetében, ott jön be az AEGIS rendszer.
  • fluency
    #2188
    Nem akarom az egekbe magasztalni a játékot, mert ha annyira jó lenne, sokkal többen játszanának vele. Ez a dolog önmagáért beszél.
    Nem is azt írtam, hogy a kezdő területen menthetetlenül meghalsz, hanem ha nem figyelsz oda, akkor simán kifektetnek. Azért máshol a kezdő terület egyszerűbb: kevesebb és gyengébb mobok...
    Nem tudom mennyi investigation küldit csináltál meg, de ahogy olvaslak szerintem nem sokat. Néha kicsit túllőttek a célon ezeknek a küldiknek a nehézségével, bár volt akinek ezek sem jelentettek gondot, ahogy olvastam. Azért a Something wicked vagy a The Vision nem 7x4 szintű kvesztek, a Digging Deeper pedig főleg nem. ;)
  • lammaer
    #2187
    Hát nemtom, youtubeon rákerestem a TSW dx9 vs dx11-re, de azon kívül hogy kicsit szebbek a sziklák pont a mobeffektek meg harceffektek nem változtak szinte semmit.

    De nem is elvárás ez itt, csak ha már felhoztad (marhára nem vagyok grafikabuzi, sőt, sok grafikus effekt még taszít is, még akkor is kikapcsolom ha egyébként a gépem minden további nélkül viszi...)


    Na de mostmá' tényleg kussolok, nehogy megidézzetek ide nekem vmi csápos szörnyet a Chuthulluból :)
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2016.12.17. 20:10:18
  • lammaer
    #2186
    Hát, azért nem kell az egekbe vinni a játékot, a kezdő területen bőven nem muszáj kifeküdni (nekem se volt semmi különösebb problémám vele), és azért sok olyan fejtörő van benne ami valóban nehezen megfejthető, de nem azért mert olyan sok logikát vagy ismeretet igényel, hanem egyszerűen azért mert perverzek a játék készítői... :)

    Érted, azt magasztalni hogy hejj de mennyire furmányos a küldi, mert azért kell egy küldetés során a 7.ik kapcsolót 4x megnyomni, mert 2 térképpel azelőtt egy tök más küldetésnél az egyébként tökre nem releváns lángoló roncs indexe 28szor villog, és mint tudjuk 7*4 az 28 tehát....

    Természetesen azért valóban sok ötlet van benne (külön emlékszem hogy tetszett egy küldetés ahol még valódi weboldalt is csináltak a játékban szereplő kutatócégnek), de azért volt rendesen a fenti jellegű genyóságból is.

    De hát emiatt van az hogy se vele, se nélküle...
  • lammaer
    #2185
    Nem tudom miért kell végletekben gondolkodni és lehülyézni azokat akiknek esetleg más igényeik vannak...
  • fluency
    #2184
    Nem hiszem, hogy belebotlasz sok "hülyébe", mert ez nem az ő játékuk. Sok küldehez fifika vagy türelem kell és ez sokakra nem jellemző. Ráadásul itt nincs "látványorgia" és már a kezdő "területen" is kifektetnek, ha nem figyelsz oda. Azért ez a legtöbb MMO-ban nem megszokott. :)
  • Although
    #2183
    Jogos :) Mindegy lehet holnap leporolom a karit és megnézem saját szememmel. :)
  • Although
    #2182
    Még szerencse hemzsegne a sok hasonló azokhoz itt is. Remélem sose lesz!!! Tervezem folytatni, mert nem fejeztem be a sztorit. De hülyéket nem akarok kerülgetni!
  • fluency
    #2181
    Hiába a DX11, ha nincsenek Látványos animációk. Csak hogy értsd mire gondolok: hasonlítsd össze a BDO-val, GW2-vel, TERA-val vagy a Blade&Soual-al. Azok az animációk innen hiányoznak, amiket sokan várnának. A történet pedig ezeknek a típusú embereknek mellékes vagy kevésbé érdekes.
    Utoljára szerkesztette: fluency, 2016.12.17. 19:32:43
  • Maala
    #2180
    Honnan tudjam, hogy mindenféle low-end gépeken milyen FPS-t lehet összehordani? :-D
  • Although
    #2179
    Akkor sorry. Ez a B változat amit kevésbé feltételeztem. De téged ez a játék kicsit sem fogott meg ha egyiptomig eljutottál és ami addig volt tartalom, nem fogott meg akkor ez a játék nem neked való. A többit elmondtad. Kicsit reméltem azért mert nem láttad igazából, de így tényleg felesleges, mert akkor neked ez a harcrendszer tényleg szar sajna. :) Azt hittem a tartalom mellékesé tesz de nem :)
  • Although
    #2178
    Még mindig? Mennyi most a dx11-en az fps?
  • lammaer
    #2177
    "szerintem fogalmad sincs mi ez" - hát nemtom hogy illik e véleményt formálnom a játékról azután hogy eljutottam egyiptomba, vagy kéne még tovább játszanom hogy kiderüljön tényleg nem láttam semmit a cuccból mert teljesen más lesz később... gyanítom hogy tokió semmivel se lesz másabb :)

    De igazából befejezem, úgy gondolom bőven túlbeszéltük a témát, csak ismételgetnénk önmagunkat amig át nem megyünk személyes síkra :)
  • Maala
    #2176
    A skilleffektek és a mobeffektek miatt kérdezem. DX9 és DX11 között elég nagy a különbség.
  • Although
    #2175
    Egyébként a barmok pont ezért kerülik. Már az igazi barmok. És Merlin szavaiból úgy veszem ki ez továbbra sem tömegjáték hülye gyerekeknek. Ne vedd magadra persze. Azt látom te gyorsan átlátsz dolgokat csak épp semmihez nincs türelmed ami lassabb mint az elvárásaid. Nekem ez jött le az írásaid alapján.
  • Although
    #2174
    Alapvetően a Funcom élő legendája csinálta aki kalandjátékokat készített korábban itt próbált egy rpg-kalandjáték keveréket csinálni rengeteg baromi jó fejtörővel fő és mellékszálon is. Lehet persze lószart se láttál még az egészből de ez egy ilyen élet van aki beszalad azt elszalad van aki tovább időzik benne és megfogja egy nap. Nekem közelharcos buildem van, volt és ez sok melóval járt még nem most hanem az elején amikor ez még tényleg brutál volt. Hogy őszinte legyek manapság nem tudom mennyire nerfelték. De mindent mindenhol nerfelnek. Sajnos. Szóval neked igazából szerintem fogalmad sincs mi ez. Egyet segítek. Ilyen nincs közel-távol másik. És nem is lesz. Mert sajna ez az ember nem csinál több mmo-t. Visszament kalandjátékokat készíteni egy kis céggel. Még őszintébb legyek jópár fejtörőnél wikit használtam. Mert egyszerüen nem tudtam megoldani.
    Utoljára szerkesztette: Although, 2016.12.17. 19:03:58
  • lammaer
    #2173
    Most ez hogy jön ide?

    Felrakhatom ultrabrutálmegagrafikára attol még ugyanolyan jellegtelen lesz a harcok grafikus megjelenítése.
    Mégegyszer, ez a harceffektekre/harcrendszerre vonatkozik, amúgy a játék világainak marha jó a hangulata, megvan a jó kis darkos hangulat ami miatt továbbra is radaromon van a játék (azzal együtt hogy bőven túlhaladott a játék ugy globálisan grafikailag, de ez nem zavar), csak egyszerűen a harcrendszer az ami borzasztóan elnagyolt/jellegtelen, nem élvezetes számomra. Márpedig harcolni muszáj benne, sokat...

    @Merlin: pontosan ezt írtam, a build építés az komplex benne, de az egész csak tényleg a counterek rárakásáról meg elhasználásáról szól, viztuális orgazmus nélkül. Kis túlzással Kb olyan mint régen még a telnet korában a MUD harcrendszere, hogy sak pörgött a képernyőn sok szöveg :)

    "Egyébként tök felesleges erőltetni, ha nem tetszik a játék."
    Egyetértek, sajnos az a tudathasadásos álapotom van vele, hogy a világ tetszik, a storyline tetszik, csak a harc - az nagyon nem tetszik :) Kár hogy nincs ilyen adventure mód vagy autobattle benne. Igazság szerint az őszi 10 napos trial után nem is játszottam vele, ugye azért került nálam megint a képbe mert humblebundlé volt occsóért, és azt nem akartam elszalasztani. Hogy hátha egyszer előjön a kedv...
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2016.12.17. 18:58:12
  • Maala
    #2172
    Milyen grafikai beállításokon játszol? :-o