2411
tsw
  • MerlinW
    #1851
    Miután MMO-ról van szó nagyon széles körűen skálázható a grafika, tehát nem hiszem, hogy gondod lenne. Sok "játszótársam" laptop-on játszik.
  • TomStorm
    #1850
    Ja és Win8.1 OS.Ezen futtatnám
  • TomStorm
    #1849
    Mi lehet az esélyem egy i3-as processzorral és 4GB RAM-al?Gtx760 az van mellette a VGA az biztos jó csak a többit nem tudom
  • Maala
    #1848
    Jah, a méhecske szett. :D
  • MerlinW
    #1847
    Azt hiszem pénteken ugrottam fel negyed órára, megcsinálni az egyik altommal a kimaradt filth küldetéseket. Holnap is leszek egy húsz percet, mert megnyitják a filth dungeon-öket is pár napra. (kell a sapka a méhecske szetthez:))
  • Maala
    #1846
    Tegnap éjjel is láttalak ám fent! (Vagy tegnapelőtt)
  • MerlinW
    #1845
    Most Dark Souls 2 szünet van:) két héten belül jön a Tokyo kiegészítő, akkor majd visszatérek:)
  • slicchabib
    #1844
    Igen London-ban költöm a penzt rendesen.Persze nincsen sok, igy mindig egy valamit tudok venni csak ami eppen kell. :D Jätszik meg vele amugy valaki?Nagyon kihalt a forum mostanäban.Aullah meg Merlinw van felveve friend-nek a jätekban de egyiköjüket se lätom soha fent.
  • Maala
    #1843
    Nem, nem lesz gondod, persze fokozatosan kell majd egyre jobb, és jobb cuccokat szerezned. Erre a Londoni AH-t kifejezetten tudom ajánlani!
  • slicchabib
    #1842
    Most jutottam ät Egyiptomba.Ezek szerint ha le tudtam gyözni beaumont-ot akkor nem lesz gond az ellensegekkel egyiptomban?Persze fokozatosan haladnek.
  • slicchabib
    #1841
    Jolvan, majd ha lätlak räd irok.
  • Fpocok
    #1840
    Aullah, de mostanában mással játszok, nem a TSWvel.
  • slicchabib
    #1839
    Közben mär meg is van. :) Az a garäzsos küldi mär reg megvolt.Jätekban mi a neved?Felvennelek es nyomulhatnänk akär együtt is.
  • Fpocok
    #1838
    Igen.
    Rámész karakter lapra, ahol a fegyverek meg a talismanok vannak, ott dressing room, ott uniform és ott kéne lennie. Ha nincs, akkor meg kell csinálni a templar küldit, ami new york garázsba vezet.
  • slicchabib
    #1837
    Te is templar vagy?
  • Fpocok
    #1836
    Én 4 csillagos vagyok és szerintem már megkaptad. A ruháknál van egy új kategória, ami a teljes ruházatra vonatkozik (most nem ugrik be, mi a neve), elvileg ott lesz.
  • slicchabib
    #1835
    Egyre jobban haladok a jätekban.Persze Merlinw segitsege nelkül meg sehol se lennek. :) 3 csillagos vagyok most a templarok között (asszem elect a rang neve)Ezt a piros feher templar ruhät mikor vagy hogy lehet megkapni?Väsärolgattam london-ban magamnak pär cuccot de jobban bejön ez az egyenruha.
  • Although
    #1834
    Na igen, de az adott napra külön készülnek :)
  • Fpocok
    #1833
    De hát az mindennap van a játékban :D
  • Although
    #1832
    De pl Halloween :D
  • Evoluti0N
    #1831
    BTW itt nem szoktak lenni ilyen ünnepekkel kapcsolatos eventek? Most is húsvét van és nincs semmi.
  • Evoluti0N
    #1830
    *jelentkezem
  • Evoluti0N
    #1829
    Nem. Az egyetemen volt, a második területen. Azt írta a GM, hogy ez akkor fordul elő, ha küldis NPC közelében jelentkezik ki, illetve be.
  • Fpocok
    #1828
    Ez nem a rendőrségen volt?
  • Evoluti0N
    #1827
    Beszarok. 5 percen belül válaszolt is egy GM. Annyit írt, hogy tudnak a bugról és... hát kb. ennyit írt. :D
  • Evoluti0N
    #1826
    Tegnap is és ma is találkoztam egy érdekes buggal. Tegnap Devastating nehézséget mutatott olyan küldikre, amikre tegnapelőtt még Normalt. Miután elfogadtam az egyiket, utána megint mindegyikre Normalt mutatott. Ma pedig lakat volt néhány küldinél, amikhez meg kell előtte csinálni más küldiket. Csak az a helyzet, hogy én tegnap már megcsináltak azokat a szükséges küldiket. Szóval rákattintottam az egyik lakatos küldire, elfogadta és utána a többit is megfelelően, lakat nélkül mutatta.
  • Fpocok
    #1825
    Ja igen, már látom.
  • Fpocok
    #1824
    Nekem most töltött le/telepített valamit. Patch? Note?
  • MerlinW
    #1823
  • Evoluti0N
    #1822
    Jah, hogy Vicinity NPC nametags. Double fail.
  • Evoluti0N
    #1821
    Ok. Epic fail. Azt hittem a Sparring Partner alapján, hogy azok játékosok és ez valami PVP. :D Egyébként bekapcsoltam az opciót, újra is indítottam a játékot, de nem mutatja, amit kéne. Ezt kapcsoltam be, ahogy Merlin is írta: Interface options, Nametags, Show healthbars.
  • Fpocok
    #1820
    Úgy érted... mint ahogy a képemen? :D
  • Evoluti0N
    #1819
    És én azt hittem, hogy ez... és aztán kiderült, hogy mégse. :( Olyan opció nincs, hogy az NPC ellenségek nevét mutassa anélkül, hogy rájuk klikkelnék?
  • Tejbajusz
    #1818
    Sziasztok!

    3/4 év kihagyás után (de teljesen lilában) nemrég visszatértem játszani,és aktív magyar játékosokat keresek elsősorban nm, lair és new york raidre. Tejbajusz néven elértek a játkban,de ha kapok nickeket,akkor felveszek barátnak bárkit,és megdumáljuk a részleteket a játékban.

    Köszönöm előre is!
    üdv.
  • Maala
    #1817
    F1-F5-el szoktam, sztem gyorsabb, mint egérrel klikkelgetni. Raid-ben meg nem az én dolgom. :)
  • MerlinW
    #1816
    Ha healer vagy akkor a friendly-t is:)
  • Maala
    #1815
    plusz még a Vicinity NPC tag-et is be kell pipálni, ez volt a problem eddig.
  • Evoluti0N
    #1814
    UUuuuuuu!!!! Van ilyen? Jó tudni. :D
  • Fpocok
    #1813
    Azért mindjárt más a játék, ha látod ezeket :D

  • Fpocok
    #1812
    Jah... én elején átnéztem, aztán valahogy még is elmentem mellette :D