316
ha igen miért?Ha nem miért nem?
  • nan76
    #116
    de ha egész életedben a boldogságot keresed és mégse találod??illetve azt hiszed,hogy megtaláltad aztán koppansz mert mégse?..akkor mi van?
  • karajjj
    #115
    jaaaa, így már más... hát nekem hála istennek adott az élet pár olyan barátot, akik tizensokéve velem vannak, de én se vagyok amúgy az a nagy barátkozós típus, akit ismer a fél város
  • nan76
    #114
    aaazt ismerem....tartozik nekem a csávó...amúgy micsoda???????????????????
  • Willenbrock
    #113
    Azt szokták mondani hogy a boldogság elérése a cél,ami végül is a kiteljesedett életet és az ebből fakadó elégedettséget jelenti.A szaporodás ebben egy kulcsfontosságú dolog.Egy állat mégsem lehet boldog mint egy ember hiába van családja-mégis az ember is csak azt hagyja maga után mint az állatok:utódjait.Illetve ezen kívül ha alkot valami maradandót vagy a tudományos megismeréshez járul hozzá akkor még azt is.
  • karajjj
    #112
    ja és a legjobb, hogy megkérdezed, hogy "te figymár, itt leszünk, ebben a teremben?" erre felnéz a karján lévő laptopról és ennyit válaszol: "mért most mi holvagyunk?"
  • nan76
    #111
    no igen..de a kowboj:):) és a vasutas közt van pici külömbség..tehát neked is volt egy álmod..ami sikerűlt??...vagy nem...
  • Aquir
    #110
    Nem, csak mivel fiatal koromban sem sikerült szorosabb kapcsolatokat kötnöm ezért nem mindig tudom hogyan viszonyuljak másokhoz(persze, mondjuk jófejként, de nem ilyen egyszerű), beszélgetni sem tudok mindig másokkal. Ennek ellenére az eszem a helyén van, tudok róla, és ezért egyre szarabb, mert nem tudok ellene tenni. Ha valamit megpróbálnék, mindig kőkemény falakba ütközök.
  • Csabesz6
    #109
    Alakul, az autóbuzéria úgy is irányít.
  • karajjj
    #108
    mert én 90%-ban kockákkal jártam egyetemre, a többi meg nem életképes faj volt ott :D
  • nan76
    #107
    kukásautó..hmmm..én is akartam az lenni de anyámék azt mondták azok csak diplomás(!!)emberek lehetnek:):):):)...főleg az égig érő fű- után kezdtem bezsongani...ja meg villamosvezető is akartam lenni de arról is lebeszéltek hamar:)
  • dartonita
    #106
    Persze hogy nem.De egy kiskolyok nem is lathatja at a lehetosegeit es korlatait a felnottkornak.
    Vegulis ilyen megkozelitesbol nem jott be az elet.Nem kovboj lettem :)
    Ahhoz kepest ahol voltam 3-4eve es a mostani allapot kozt van oriasi kbseg,szal nem kell feladni.Relative rovid ido alatt is valtozhat sokminden.
  • Csabesz6
    #105
    Egyetemre járok, gépész szakra, és kocsog lógós majom vagyok sajna.Na jó, ez egy kicsi túlzás, de marha nehezen veszem rá magam a tanulásra.Szívem szerint autószerelő OKJ-ra mentem volna, de gondoltam megpróbálom az egyetemet.Egyelőre csinálom ahogy tudom, aztán meglátjuk.Autószerelő szakmát mindenképp szeretnék, hogy egyetem után/közben/helyett az elválik.
  • David2
    #104
    miből gondolod h egyetemre csak kockák járnak?
  • Rockynhooo
    #103
    sírva röhögök ezen a szövegen :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDdddddddddddddddd
  • Rettenthető
    #102
    Több is van :-)
    Elsősorban rajz (és 3D modellezés). Tudom lehet tanulni (próbáltam is egy pár évig, mai napig erőltetem, de khm, nah majd megbüntetem vele a "Rajzaink" topik lakóit:-D ), de a kreativitás nem tanulható. Innentől kezdve diszkréten szólva is sz*rt vág a kerék.
  • nan76
    #101
    TÉK...na már boldogan hajtom álomra a fejem....
  • karajjj
    #100
    hát figy, én kukásautón akartam dolgozni, vagy markológépet vezetni, szerintem még mindkettő lehetek :D

    bár mostmár másik két "álmom" van, amiből szívesen megélnék, és mindkettő felé haladok
  • nan76
    #99
    jujj de izgi....
  • karajjj
    #98
    akkor te is ilyen "ahogy elaludtam a hajam, úgy megyek be suliba" típus vagy, aki nem szól senkihez és olyan pulóverekbe mászkál, mint nagyapámék '70-ben?
  • nan76
    #97
    na akkor másként teszem fel a kérdést:ki az aki az ami gyerekkorába is szeretett volna lenni?:)
  • Aquir
    #96
    Én egyetemista vagyok, nem tudom mi akarok lenni konkrétan, mindig is nagy vonalak voltak csak és olyan szakra mentem ahonnan kicsit szélesebb felé lehet talán menni.

    Nem nagyon sikerül úgy elvegyülnöm a társaságokban, mint másnak, zárkózottabb is vagyok emiatt. Ja, és van pár függőségem. Az erkölcsöm talán túlságosan is a helyén van, jószívű vagyok csak ez senkit nem érdekel, mivel nincsenek túlburjánzó társas kapcsolataim.
    Szóval ez a része igen szar.
  • kas123
    #95
    eddig teljes mértékben bejött :) és miért ne folytatódna így tovább?! :)
  • nan76
    #94
    Gyermekkori barrátok nálam is vannak..főleg 1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!de amikor siheder voltál gondolom nem ezt képzelted el jövőnek?...
  • karajjj
    #93
    nekem is ottlenne választható opcióként az egyetem, de én menetközben rájöttam, hogy nem vagyok odavaló a sok kocka közé :D
  • nan76
    #92
    akkpor ebben jobb vagyok....ugyanis van jogsim!Hurrá...:(ezentúl nem sokat tudok felmutatni..ja meg van egy érettségim +2 szakmám...hurrá:(:(
  • Aquir
    #91
    A fájdalom ha megnézed végülis egy segítő. Mindig megmutatja mi a rossz, azért mész a jó irányba mert a másik út fáj, és ez tol téged. Ha lusta vagy, akkor is, mert fájni fog különben.

    Ezen érdemes elgondolkodni.
  • David2
    #90
    hát én 20 évesen, úgy állok, h rengeteg a lehetőség előttem, egyetem is bejött (koppkopp), de rengeteg a meló. Tehát napjaim kb úgy telnek, h reggel felkelek, bemegyek, hazajövök, tanulás alvás. Lehet h így kívülről nem hangzik túl jól, de hát én választottam, abban a reményben h később nagyon be fog jönni.

    perpill tele vagyok tervekkel, ambíciókkal, amiért tenni is hajlandó vagyok, és teszek is.
  • dartonita
    #89
    Most ugy erzem igen,de volt ez maskepp is.Van hol laknom,van munkam(akarmilyen szar is),a gyerekkori barataim mellettem vannak a mai napig,tok normalisan gondolkodo csaladom van,igaz sajat nincs.Megtanultam gondolkodni,disztingvalni,ismerem a tisztelet es szeretet fogalmat,ahogy az idiotakat is kepes vagyok kezelni.A nokkel sem volt sosem gond.
    Szal osszessegeben lehetne rosszabb,kepes vagyok ertekelni az elet jo dolgait.
  • nan76
    #88
    lehet..szentimentális vagyok
  • karajjj
    #87
    de még azzal sem jó kitörölni, mert kemény és vág
  • Rockynhooo
    #86
    Van jövőd ha kitartó vagy és ténylegesen beszélsz nyelvet nem csak papírod van róla. Eddigi vendéglátós tapasztalataim alapján... nekem is csak nyelvet kéne beszélnem és elindulnék a világba , semmi sem érdekelne... és az is lesz csak az angolomat fel kéne hozni egy jó erős közepesre amin rajta is vagyok.
  • Csabesz6
    #85
    3/3-as vagy.

  • karajjj
    #84
    konkrétan miaz? :D
  • nan76
    #83
    igen..fogadjuk el amit agép dobott..na de ha csak rosszat dob folyamatosan???Én elfogadom...csak nekem nem jött be ez az egész ...van aki 20 éves korára körbeutazta a világot,más megtalálta a boldogságot,megint más trilliárdmilliárdokat keres havonta,sőt olyan is van aki azt csinálja ami reggel eszébe jut..ne érts félre,nem bőgők csak érdeklődőm,hogy kinek hogy teljesűltekaz álmai,vágyai.Nekem spéciel sehogy!!Amikor kis habókós voltam arról álmodtam tűzóltó leszek vagy kaszkadőr,esetleg régész aki olyat fedez fel mint senki más...ehelyett egy boltban vagyok eladó,van egy macskám és egy anyám aki korházban fekszik...tehát ennyit az álmaimról...bár még kaszkadőrnek jó lennék..én lennék a püré akit feltakarítanak ewgy sikertelen trükk után:):):)
  • [HUN]FaTaL
    #82
    Érettségitől boldog? LOL:D

    Vegyél egy guriga WC Papírt. Az többet ér, az érettségi még a segged kitörlésére sem alkalmas. Egy diploma már talán ér valamit. :)
  • Rettenthető
    #81
    Nem, nem jött be.
    Szép lassan rájöttem, hogy ami érdekel, ahhoz amennyire lehet, hülye vagyok, és ezen felül még megélni sem lehet belőle (az érzékem pedig már-már negatív hozzá). :-)
  • jazzy
    #80
    Azt kell mondanom igen is, meg nem is.
    22 vagyok, elmentem egyetemre, abba is hagytam, mert nem érdekelt. Jelenleg végzős vagyok főiskolán mint vendéglátós, mixer, nyelvvizsgával. Rohadt sok fizikai meló áll még előttem, északázás, szenvedés, de azt hiszem nyitott vagyok a dologra.

    Szerintem nagyon fontos, hogy az ember mindig tanuljon valami újat, értékesebbnek tartom azokat az embereket akik sokat tudnak de átlagosan élnek, mint azokat akiknek sok pénzük van és hatalmas arcuk a semmire.
  • Rockynhooo
    #79
    kicsit félre értelmezted.
  • Fbn Lx
    #78
    Megválaszoltad a saját kérdésed, ja. Örömet okoz, nem boldogságot. A boldogság egy olyan összetett, és mégis egyszerű dolog, amihez pusztán testi-lelki-szellemi harmónia szükséges, az alappillére ezeknek a dolgoknak ha materiális, akkor sem konstans. Te is máshogy éred el meg én is, a megélhetést viszont elég fontos oszlopnak tűnik.
  • Doddy a düdő
    #77
    nem jön be, mert KÖCSÖG