619
RIP SlágerRádió
  • zdlr
    #539
    #537
  • BaliBoy
    #538
    #536
  • zdlr
    #537
    nem kaptam választ, objektíven alkotok véleményt.
    a helyesírásba belekötni nem érv, fórum, szarok a helyesírási szabályokra, mindent kisbetűvel írok, ha megfigyelted.

    érveket, mert egyre gázabb vagy, de legalább feldobod a délelőttömet. bocsiéknak ez nagyon ritkán sikerült. :)
    (jelentkezz valamelyik új szarba műsorvezetőnek)
  • BaliBoy
    #536
    Megkaptad a választ! Ha nem tetszik az a te bajod. Aki kényszerből hallgatja, annak nem is lehet értelmes véleménye.

    Jah, és a mondatokat nagy betűvel kezdjük, ahogy a neveket is azzal írjuk.
  • zdlr
    #535
    a véleményemet mondtam el a nagy ösznépi felháborodás miatt... azt hittem egy fórumon szabad.
  • Monoton
    #534
    De te ne foglalkozzál azzal, hogy ki mit hallgat, kinek mi tetszik.
  • zdlr
    #533
    de a bumeráng pont olyan igénytelen szutyok volt, mint a zenei felhozatal.
    különben nemsokára lesz újra, ne sírjon senki ez miatt.

    baliboy:
    érveket, könyörgöm, így magadat járatod le :(
  • Monoton
    #532
    Legtöbb ember nem a zene miatt hallgatta a slágert és a danubiust.
  • BaliBoy
    #531
    Jah. Akkor ehhez mérten adok a véleményedre.
  • BaliBoy
    #530
    Benkő
  • zdlr
    #529
    a sértegetést nem én kezdtem ;)
    leszűrni meg egyszerű volt, mivel kb. minden délelőtt ez ment, amennyire véded és hiányzik neked egyértelmű, hogy hallgattad.
    a neo fm-t meg leszarom, a vendégivel és műsorvezetőivel együtt.
    soha nem hallgattam önszántamból ezeket a rádiókat, ezentúl sem fogom. de ha már munkában ez szól örülök, hogy kicsit változatosabb zenéket is hallani.
  • Monoton
    #528
    Ki?
  • BaliBoy
    #527
    Jah meg Neo FM...... Éppen most ki a vendég, na ki...??? Ez el is mondott mindent a rádióról.
  • BaliBoy
    #526
    Oszdd már meg velünk, hogy miből szűrted le ezeket!
    Egyébként meg nem hallgatok egész nap rádiót, így még ha igaz is lenne amit állítasz akkor sem zavarna.
    A sértegetéssel meg csak magadat minősíted.
  • zdlr
    #525
    mit hiányolsz, bochkor álszent műfelháborodásait, vagy boros eröltetett de midig félresiklott poénpróbálkozásait?
    esetleg a napi 5 ac/dc highway to hell-t, guns and roses november raint? vagy azt az összesen 15 zenét amit minden nap folyamatosan ismételgettek? hm.. borzasztó igényes vagy, látszik.
    a neo zeneileg magasan túlszárnyalja a slágert, a classba még nem volt szerencsém belehallgatni.
  • xido
    #524
    Bumeráng felvételről azért nem rossz,csak szegény úton lévőknek nincs internet a kocsiban..:)
  • Monoton
    #523
    Webmester is a Danubiustól érkezett? :D



  • Bandee1987
    #522
    á, sztem még össze kell hozniuk a dolgokat, haver mesélte, hogy ma hallgatta jáksó műsorát a class fm-en és ott sem voltak technikailag a helyzet magaslatán, ahogy egész nap sem...áthivhatnának egy-két ex-danubiusos munkatársat, hogy hogyan is kő beállítani a potikat...
  • Monoton
    #521
    Ez a logójuk? Most komolyan? :S

  • Bandee1987
    #520
    A Class FM honlapja

    Nézzétek kik vannak az oldalon...Jáksó, Balázs, Abaházi. Sztem mostmár egyértelmű, hogy a danubius megszűnt, és ide vándoroltak át a munkatársak mind.
  • Bandee1987
    #519
    Egyébként online megy a sláger rádió perpill most a vas maya műsora megy élőben. A bumeráng meg asszem bestofokat adnak.
  • akyyy
    #518
    a kt új rádió eléggé szar ahogy sejtettem. kalsz fm még elmegy, de a neo nagyon szar volt, főleg ganxtáék. remélem minnél hamarébb megbuknak.
  • BaliBoy
    #517
    Én reggel belehallgattam mind a kettőbe. Háááát... Ganxtáék jópofizmusa elég unalmas volt. Átkapcsolok a másikra... éppen elmondják, hogy mindenféle sms-t kapnak majd zene. Ennél foghatta be minden fanyalkodó a szájacskáját aki a Slágert szidta. Valami '60-as évek beli zenét tettek be. Borzalmas volt.
  • BaliBoy
    #516
    Az még szomorúbb...
  • FZoleee
    #515
    Neo fm-en volt Ganxta
  • kirol
    #514
    Akkor melyik az, amelyiken G. Zoli volt reggel? Na az a szar.

    És a másikon vannak többnyire a Danubius -osok.
  • DjDano
    #513
    Dede a Classhoz ment át a Danubiusosok nagy része :D
  • kirol
    #512
    A Class reggeli műsora egy rakás szar, a csávó még beszédhibás is kicsit szerintem.

    A Neo meg olyan danubius. Oda full átment az egész banda?

    (Remélem nem kevertem össze a neo -t a class -al.)
  • DjDano
    #511
    Én csak egy dolgot nem értek, miért nem követelték meg a 2 új rádiótól, hogy már az indulás napján egy minden igényt kielégítő honlappal rendelkezzenek?!

    A Neo egy blognak is csak jóindulattal nevezhető oldalt dobott össze, semmi információ a műsorokról, műsorvezetőkről... stb A Class oldalán meg fél napja csak a nagy fehérség van...

    Engem irritál ez a nagyfokú amatörizmus!
  • gergely1991
    #510
    "Ma reggel is volt bumeráng is?"
    Tudtommal válogatás volt de holnap megint ujra lesz...
  • kirol
    #509
    A sláger akkor most online megy rendesen? Ma reggel is volt bumeráng is?
    Bár gondolom ma nem, de jövő héten már lesz?
  • Szabi1991
    #508
    neked eddig bejövős a NeoFM.. a másik nem annyira.
  • bosco05 #507
    szerintem ott zenei szerkesztő évek óta nem volt, be volt téve egy 40 számos válogatás lemez random lejátszásba...
  • zdlr
    #506
    legyen elég annyi, hogy nálad idősebb ;)
  • BaliBoy
    #505
    Hány éves vagy? 14? Gondoltam....
  • zdlr
    #504
    a rádiózásnak igen szerves része a zene!!
    a boros bocskor féle álszent, nyálas, túlspirázott eröltetett fost pedig nehéz lesz alúlmúlni, mint ahogy a sláger zenei szerkesztőjének munkáját is.
  • gergely1991
    #503
    ezt nem hiszem el,a neocskánk egy blogot hasznalXD
  • Monoton
    #502
    Danubius búcsúnapja hatalmas volt
  • xido
    #501
    jajó,csak nosztalgia percek voltak,épp mikor odakapcsoltam:)
  • xido
    #500
    nahát..Bumeráng megy...Uri Geller van online..vagy felvételről megy nosztalgiából?