217
  • NEXUS6
    #97
    "Mellesleg az előtem hozzászólónak, ebben semmi pénz nincs. Mert senki se fog venni 12 porszívót meg 213123 vakcinát azért mert világvége lesz."

    Totálisan igaz!

    A 2012. c. filmet nonprofit módon hozták össze és az alkotók biztosak a totális bukásban is.
    Mint ahogy Dan Brown és más népszerű hasonló témában munkálkodó tollnokok is a Moszkvatéren laknak, ők azok akik lebarnulva ajánlgatják magukat valami melóra.

    Ne csacsiskodjunk már emberek, tudjuk jól, hogy akkor lesz világvége, ha nem csak várjuk hanem teszünk is valamit érte!!!

  • Chaosman88
    #96
    a lisszaboni szerződés melyet 2007-ben írtak alá az EU tagállamok pont ezt csinálja. Kiöli a nemzetiséget és a nemzeti kultúrát egy "szorosabb, hatékonyabb együttműködés" érdekében! Ezt már aláírták! Gyorsabban ki fog alakulni mint hinnéd.

    Válasz szedRick-nek:
    igen az antikrisztus szerintem is már megszületett. Medjugorjeban a látnokoknak Szűz Mária megüzente, hogy még az ő életükben be fognak ezek az események következni és a legidősebb látnok most 45 éves.
  • szedRick
    #95
    Az antikrisztusnak már most is léteznie kell.
    A Jehovák azt mondják hogy akik 1914 ben születtek még azok életében eljön a megváltás napja, mert a nagy igaztalanságok kb a XIX század elején kezdődtek.
    Van benne igazság mert ugye I,II vh + a nagytőke, kizsákmányolás mind-mind erre az időintervallumra tehető. Ezek az utolsó idők.

    Pio atya jóslatai pedig számomra igazságosak, de szerintem Isten nem ilyen kegyetlen.
  • USAMEN POWER
    #94
    Az egy dolog, de az tény hogy Iránnal rengeteg probléma volt az utóbbi időben. Olyan népek akik nem tudnak, vagy nem akarnak érvényesülni a piacon, azok fegyverhez fognak nyúlni. Közelmúltban volt is Iránnak egy rossz húzása, Amerika meg fenyegetése. Nem is tudom hogy mit képzelnek magukról. Ott van pl. Oroszország, szerintem kibaszott nagy kusba van, elvan foglalva az űrrepüléssel, új űreszközök kifejlesztésével, ha őket nem háborgatják, ők se háborgatnak senki, és ha a II vháborút valaki ismeri, reménykedik hogy így is marad. A nagy kommunista Kína is inkább a piacon terjeszkedik. közelkeletet meg nem tudom hova sorolni, ott mindig is balhéztak, és fognak is, a nevetséges viták miatt. Amerika meg egy kígyó, ha valaki 2001. Szept. 11, és azirakiháború mögé néz, erre rá is jön hogy egy veszélyforrás.
  • USAMEN POWER
    #93
    Zeitgeist szaga van ennek amit írtál. A világkormány meg a közeljövőben 100 hogy nem alakul ki. Nem sok nemzet viselné el a kultúrájuk eltünését, és hogy egy diktátor mondja meg mit, és hogyan csináljanak.
  • Chaosman88
    #92
    az antikrisztus emberként fog megszületni a földön akárcsak Jézus. Valódi csodákat fog végrehajtani akárcsak Jézus. Magát a megváltónak fogja kinevezni, akárcsak Jézus. Szinte mindenben hasonlítani fog rá, 1 NAGY dolgot kivéve: Jézus a lelkek megmentésén és a bűnök eltörlésén fáradozott, az antikrisztus minél több lelket igyekszik majd elragadni Istentől. Lénynek hívtam, habár emberi külseje lesz mégsem hívhattam embernek. Kötelezővé teszi majd a chipek beültetését, de ezt jó dolognak fogja beállítani (fizetni lehet vele, bün megelőzés stb), de a valódi célja a lelkek megjelölése. Akik ezen átlátnak, azok a rendszer ellenségei lesznek, mint manapság pl a "terroristák" vagy a "holokauszt-tagadók" és mártírhalált halnak majd vagy üldözöttek lesznek.
    Összefogja az országokat, úniókat létrehozva. Összefogja az úniókat világkormányt létrehozva. Egységes hadsereget képez és végső csatára indul, melyet Izrael földjén Megiddónál vívnak, és el fogja veszteni.
    Tündérmesének tünik a mi "modern" világunkban. De ha majd eljön egy bácsi aki csodákat hajt végre, jusson eszetekbe hogy én megmondtam :)
  • djhambi
    #91
    Nem is olyan rég elgondolkoztam, és rájöttem, hogy nem is biztos, hgoy lesz 3. Világháború. Mert a világ vezetői rájöttek, hogy nem kell elbereknek meghalnia, hogy az életkörülményeink jobbak legyenek másokénál. Fegyverek helyett gazdaságilag kell leigázni a világot, és Kína pont erre hajt. És ez ellen az egyetlen esély hogy egy picit is labdába rúgjunk, egy összeurópai gazdasági összefogás (lásd EU), és végiggondolva, én inkább iszok fele felében magyar és spanyol bort, minthogy kínai seszt kelljev nedelnem, ha értitek... A gondolatmenet végén rájöttem, hogy néhány magyar identitás magasztosabb dolgot szívesen csökkentenék életemben, hogy megőrizzem az összeurópai identitású dolgokat az ázsiaival szemben. Tudom, nem könnyű végiggondolni, és lehet vle egyet nem érteni, de a gondolatmenet indokolttá tesz olyan dolgoat, melyeket sok magyar ellenez. (Épp ezért nem népszerű gondolat.)
    Nem azt mondm, hogy váljunk meg a kultúránktól. A népzenénk egyszeri csoda, hagyományainkegyedüllállóak, mint nyelvünk, (mentalitásunk), gondolataink. Csak azt mondom, hogy ezek inkább területileg közhetők és nem országhoz, hanem a nemzet őrzi, amit tudjuk, hogy nem a határ tart ösze. Sőt, a határ gátol. Én szívesen élnék egy olyan országban, amit úgy hívnak, hogy Európa, sok-sok más bőrszínű, nyelvű és gondolkodású emberrel. Ez olyan, mit Párizs; egyváros, egy nyelv, mégis városnegyedei egy adott kultúrát, stílust képviselnek. Van tradícionális része, gettó, ltin negyed, egy futurisztikus La Defense negyed, stb...
    Tudom, nem a Földön élek, hanem Roddenberryland-en. De mindig is voltak újító emberek, akik kiálltak a rabszolgaság eltörlése ellen, vagy mertek érvelni a Föld gömbölyűsége, vagy az evolúció mellett, vagy felülkerekedtek kerekesszékbe erőltetett testükön, vagy azon, vagy felülkerekedtek holmi pilátusokon. Ők az igazi hősök.
  • Pharaoh
    #90
    Néró császárt hívták bestiának és az ő nevének a szám átírata a 666.
  • USAMEN POWER
    #89
    Jahogy, és leszáll az űrből egy valami, ami majd lógatja a mézesmadzagot, az emberek meg nyalják... A 21 -ik században ez egy kicsit nevetségesen hangzik nem igaz ? Másrészt Biblia szaga van...
  • djhambi
    #88
    A bestia, kinek jele 666.
  • USAMEN POWER
    #87
    "Ha majd elérkezik ez a lény" ---> Na ez alatt mit értesz ?
  • Chaosman88
    #86
    így igaz! Valódi csodákat fog végrehajtani, hogy megtévessze az embereket. Mindenki imádni fogja, kivéve azokat akik átlátnak majd rajta. De ők a rendszer ellenségeiként lesznek beállítva és üldözöttek lesznek. Ha majd elérkezik ez a lény, és a valódi csodák hatására megtérnének az emberek már késő lesz, azt írtam lejjebb hogy miért.
  • Chaosman88
    #85
    semmi gond nem is vettem magamra :)
  • USAMEN POWER
    #84
    Ezt Wikipedián találtam Nostradamus jóslatainál:

    "Arab vezér, Mars, Nap, Vénusz az oroszlánban.
    Az egyház uralma a tengeren összeroskad,
    Perzsia táján közel jó egymillió készen
    Bizáncot, Egyiptomot kígyókkal(?) megtámadni."


    Magyarázatt: "Ha Nostradamus szerint egymillió perzsiai fog támadni a nagy háborúban, akkor valószínű, hogy Irán lesz az aki ezt a harmadik világháborút kirobbantja. A mostani híreket nézve nagyon nagy az esély rá."
  • Zenszkij
    #83
    "25 800 évente a Nap egy téli napforduló alkalmával egy vonalba kerül a galaxis közepével. Ez 2012. december 21-én következik be, amikor a Nap ugyanazon a ponton kel fel, ahol a galaxis fényes középpontja helyezkedik el." Hmm, nem bírtam szó nélkül hagyni. A galaxisunk középpontja egy hatalmas fekete lyuk, mellesleg az összes galaxis közepén egy fekete lyuk van ...lol, gyönyörű fényben pompázhat!
  • USAMEN POWER
    #82
    Antikrisztus elég furán hangzik, de utánanéztem a jelentésének.

    "a Jelenések könyve szerint az utolsó időkben egy rövid időszakra Krisztus helyébe áll" ---> Érdekes...
  • djhambi
    #81
    Mert a hozzászólásomat a telefonon gyógyítóknak meg Egely-fanoknak írtam. :)
  • djhambi
    #80
    Bocsi, hamarabb leírtam a mondanivalómat, mint ahogy leírtad a sajátodat, nem támadni akartalak. Nem akarom, hogy úgy tűnjön, hogy azért nézek le valakit, mert keresztény. Sok keresztény barátom van, de nem nézem le őket. :)
  • djhambi
    #79
    Először is: nem lesz világvége 2012-ben, mert már 2010-ben világvége lesz! XD
    mellékelt info: http://magyaristentudat.webs.com/ Mindig vannak, akik úgy várnak hírnévre, hogy úgy képzelik, hogy küldöttek, jósok, és elég elborultak. Csak egy kis elismertségre vágynak, és dolgozni luxus. És amúgyis Dan Brown, Daniken, Egely, és mindenki más, aki azért ír le ökörségeket, mert a média majd híressé teszi, elmehet a pontosn oda. (Vonatkozik ez a tudományokat megcsúfuló kuruzslókra, pl. a gyógyító kristályrezgéses nőre is, meg a távgyógyító pacákra) de a politikusok és reklámírók is marionett-bábu módjára cibálják őket.

    Amúgyis: mindenki tudja, hogy mikor a mi Napunk és a galaxis közepe vonalának hosszabbítása egy lakott bolygóhoz ér, akkor a Nap mágneses mezeje fókuszálja a galaxis szuperfeketelyukának elektromágneses hullámait, és az útba eső lakott bolygókat kiirtja. XD

    2012-ben mi követklezünk!

    Ja, és mi volt még?
    Világvége 2000-ben, 2001-ben, 2006-ban, nem unják még?

    A legjobb dolog a világon: évente van világvége-szex!!!

    Hogy egy nagyon okos ember szavaival éljek:

    "[...] a mágia és bölcsesség (tudás, tudomány) ekkor (Kr. e. 6. sz.) összefonódott [...] a XX. században ismét elkezdett összecsúszni." - Dr. Csurgayné Ildikó

    De a világvége dologban hívőknek egy valamiben igazuk van:

    "Minden, ami elkezdődik, véget is ér egyszer." - The Matrix (Reloaded)

    Egy ilyen agybaj után egy kép lebeg a szemem előtt. Szokták Mózest úgy ábrázolni, hogy lejön a hegyről, kezében két kőtábla, rávésve római számmal Isten törvényei. Mellette néhány érthetetlen kriksz-kraksz. S Mózes maga sem tudja elolvasni, ezért elkezd kamuzni, valamit improvizál. A kamera lassan ráközelít a kőtáblákra. Világosan kivehetők Isten törvényei: Newton I,II,III,IV, Terodinamika 0,I,II,III, Maxwell I,II,III,IV.

    Mostanában a hitet az emberek félreértelmezik. A hit az, amit a TERMÉSZETtudomány nem igazol, de nem is cáfol.
  • Chaosman88
    #78
    én keresztény vagyok, és hiszek a világvégében! De nem a pogány találgatásokban, hanem amelyik a Bibliában van megírva. Nah ott nincs időpont, csak a világvége közeledtét leíró jelek találhatók meg. Ilyen jelek pl:

    a)
    "az emberek viselni fogják a fenevad (Sátán) jelét/számát jobb kézfejükön vagy homlokukon. Senki nem vehet vagy adhat el javakat a jel nélkül."
    - ez a mikrochipekre vonatkozik, amely a bőr alá lesz beültetve, nem is olyan sokára. Ezzel fizethetünk majd kezdetben, és végül már CSAK azzal. Igy teszik kötelezővé: akarsz vásárolni? ÜLTESD BE! Aki pedig beülteti elveszett..

    b)
    "számos megmagyarázhatatlan égi jelenség fog bekövetkezni még a kegyelmi időszakban, hogy minél több ember megtérjen az apokalipszis elkezdéséig. Ezeket a jeleket megpróbálják majd féremagyarázni/megmagyarázni, hogy megtévesszék az embereket."
    - http://atv.hu/hircentrum/091012_gigantikus_ufo_alakzat_moszkva_felett___megdobbento_videoval_.html
    - itt ez a videó, ez a jelenség a napokban jelent meg Moszkva egén, nincs rá magyarázat!
    - szerintem lesz még pár ilyen figyelmeztető jel a világvégéig, figyeljetek oda!

    c)
    Pio atya próféciái a világvégéről. Most sokan támadtok majd, mert ezeket leírom és mert keresztény vagyok és ezekben hiszek. Azért linkelem most be a próféciákat, hogy olvassátok el és adjatok legalább egy esélyt a dolognak! Ha nem is hiszitek el most rögtön, majd ha eljön az idő jó lesz ha emlékeztek az itt leírtakra, a lelketek és az életetek fog múlni rajta. Tehát a próféciák:
    http://www.karizmatikus.hu/utolso-idok.htm


    "jelmagyarázat":
    - kegyelmi időszak:
    amikor érezzük, hogy el kéne menni templomba, meg kéne gyónni, imádkozni kéne stb stb azt hisszük a saját gondolataink. De ezek Isten sugallatai, amelyeket egyfajta kegyelemként fogjunk fel, és csak a kegyelmi időszakban kapunk ilyeneket, utánna már nem. Ebben az időszakban lehet csak megtérni. A világvége ez az időszak után fog bekövetkezni, és ekkor már mindenki el fogja hinni amiket most leírok, de ekkor már nem lesz meg a kegyelem, nem lehet majd megtérni!!
    Pusztán jóindulatból írom, hogy menjetek el gyónni, áldozni amig nem késő!
    - világvége:
    a medjugorjei látnokoknak (lehet utánna olvasni) rendszeresen a mai napig megjelenik a Szűz Mária. A kegyelmi időszak addig tart, ameddig a jelenések is tartanak. Szűz Mária elárulta a kiválasztottaknak, hogy a világvége még az ő életükben be fog következni. Ez lehet holnap, lehet 2012 vagy 50 éven belül akármikor!

    Figyeljétek a jeleket, legyetek résen, és olvassátok el a próféciákat amit linkeltem. Köszönöm, hogy végigolvastátok, kicsit hosszúra sikeredett. Építő jellegű hozzászólásokat várok, ha a hitemet támadjátok arra nem fogok reagálni!

    Peace

  • Reteek
    #77
    Arról viszont nincs szó, hogy Nostredamus elég szépen leírta a próféciáiban, hogy mi is lesz. És mint tudni illik neki nem 1 dolgot sikerült megjósolnia. (Hitler, lenin, 2 vh, hideghábarú (ő ezt 3. ként említi), Napóleon stb) És egy maja felirat ha jól tudom (Valamilyen enciklopédiába vagy hol ovlastam) azt írta, hogy 13 pápa lesz a földön és 13. után jön az "Antikrisztus". Nostredamus azt is elmondta, hogy 2006 ban valami el fogja érni a földet, ez majdnem össze is jött neki mert éppen, hogy csak elkerülte amit az USA kormánya egy ideig titkolt is.

    .Egyszer biztosan világvége lesz, lehet 2012 ben lehet nem. Mellesleg az előtem hozzászólónak, ebben semmi pénz nincs. Mert senki se fog venni 12 porszívót meg 213123 vakcinát azért mert világvége lesz.

    - NO OFF3NSE! -
    - NO OFF3NSE! -
    - NO OFF3NSE! -
    - NO OFF3NSE! -
  • m minnifield
    #76
    gyerekek, én már tervezem az űrhajót amivel itt hagyjuk a földet.szűkös a hely, jobbféle csajok jöhetnek, meg srácok akik szeretik a sört, a többiek maradnak.úgy 2-300 emberre gondoltam, keresünk egy jó kis bolygót, ez már kezd belefulladni a hüyeségbe...nem lesznek kereskedelmi tv csatornák, politikusok, hitvány popzene, torghelle sanyi, kiszel tünde, stb...kb 2013. 13.13.-án indulunk...
  • Utokverek
    #75
    Na elég legyen a sok hülyeségből!

    Világvége ugyanis igen, lesz!
    Meglátjátok, mind elpusztulunk, meghalunk, elégünk, megfulladunk!
    És nem kell semmi őrült antiapokaliptikus próféciája!!
    Egyébként is, minnél több ember hisz benne, annál jobb a buli, alig várom a világvége goa-partikat mindenhol, videózni egy jót, nézni a híreket a fosztogatásokról aztán másnap szétcsapva röhögni egy jót a világon :D
    Szóval terjesszétek, világvége!
  • who am I 7
    #74
    MINDMEGHALUNK


    (spoiler:)
  • NEXUS6
    #73
    Az az igazság, hogy a mayáknak igazuk volt!

    A maya civilizáció a 8-9 szd táján összeomlott. Az ok az volt, hogy rájöttek arra, hogy MINMEGHALUNK 2012-ben, így aztán kivándoroltak. De mivel marha lassan vándoroltak általában kifelé, ezért kezdték ilyen korán, mert még a kereket sem ismerték, hogy kocsit építsenek, és ugye tudták, hogy marha nagy kataxtrófea lesz, és így kiba messze kell menniük, de ahhoz meg korán kell indulniuk, hogy odaérjenek.

    Na most ezek a marha mayák, mivel Kolombuszkristóf elött indultak, így aztán nem tudhatták, hogy a Föld gömbölyű. Namost ugye a nagy vándorlásban pont mostanában érnek vissza mekcikóba, ahol megintcsak nincs maradásuk, és mennének tovább az egybesültálmokba. Onnan meg jól ki vannak toloncolva.

    Ezértaztán mire mind megint összejönnek, addigra rájukesik a kasztrófa is.

    Szal nagypancserek szegények!

  • Hmuda
    #72
    Igen. Feltevések. Van olyan feltevés is, hogy váltás közben mindenfelé több pólus is feltűnik, de akkor se egyik pillanatról a másikra történik, hanem hosszadalmas folyamat (emberi szemszögből nézve).

    Ha lesz is a közeljövőben egy pólusváltás kezdete, akkor a jelenleg élő emberek (és unokáik unokáinak unokái) meg se érnék a végét és nem a káros sugárzás miatt. Se Nibiru, se a Tejút SMBH-ja, se a 13. csillagjegy, se bármi hasonló agymenés nem fogja ezt elindítani ha el is indul (ez nem pont neked ment hanem azoknak akik hisznek ezekben :) ).
  • Pharaoh
    #71
    Azért vannak felvetések, hogy pólusváltáskor megszűnik, de legalább is csökken majd a mágnese mező.
  • Archenemy
    #70
    "a Föld tengelye inog, minden évben egy picit megváltozik ezáltal a csillagok együttállása. 25 800 évente a Nap egy téli napforduló alkalmával egy vonalba kerül a galaxis közepével. Ez 2012. december 21-én következik be, amikor a Nap ugyanazon a ponton kel fel, ahol a galaxis fényes középpontja helyezkedik el"

    Ez annyira gyönyörű, hogy elsírtam magam.
  • NEXUS6
    #69
    Hát persze!

    Hiszen májuselseje is az volt, ha kiszámolod pont kijön!

  • Hmuda
    #68
    Semmi nem fog történni.

    Együttállások mindig is voltak és lesznek és ugyan annyi ráhatásuk lesz az emberekre és a Földre mint eddig: semmi. A hajad gravitációja sincs kihatással az agyműködésedre (nem sarkítás, kábé egy kategória).

    A pólusváltás sem egyik napról a másikra történik. Hosszú folyamat és a váltás alatt is ugyanúgy élvezzük a védelmet a Nap sugárzásával szemben mint mikor nyugiban voltak a pólusok.

    2000-re is sokan ígértek világégést, meg hasonlókat. Nem lett belőle semmi. Ezek után mondták, hogy a naptár 7 évet téved. 2007-ben se volt semmi.

    Persze máris látszik a séma amit már egy ideje megjósoltam a témával kapcsolatban. Először azt hangoztatják, hogy azonnali katasztrófa fog bekövetkezni. Most mikor vészesen közeleg az időpont és annak rendje és módja szerint sorban cáfolják meg az összes létező világvége-teóriát józan paraszti logikát felhasználva, az azonnali katasztrófa hirtelen átment "fokozatos" kategóriába, hogy majd akkor kezdődik valami. A végén már csak az ufókba és a természetfelettibe fognak tudni kapaszkodni az önjelölt próféták (már most is vannak ilyenek bőven).

    Majd 2020-ban valahogy senki nem fog emlékezni erre a néphülyítésre, mert az akkor épp aktuális időpont lesz terítéken.

    Már előre látom: az Apofisz biztos a megfelelő helyen fog elhaladni és ezzel lesz tele a net jóval azelőtt, hogy még azok akik értenek hozzá se lennének képesek ezt előre megmondani, de az önjelölt néphülyítők ezt jobban tudják, mert ez meg az a bolygó ilyen meg olyan szögben lesz és az ufók is megmondták nekik.
  • szedRick
    #67
    Valószínűleg valami történni fog. Nem véletlen az sem hogy ezek az együttállások bekövetkeznek, pont mostanában. A föld mágneses pólusa pedig bármelyik pillanatban megváltozhat, ez sem véletlen. A 2012 dec. 21. csak egy viszonyítási szám, ekkor gyorsulnak fel az események. Én nem kezelném ennyire félvállról a jeleket. A végén még megdöbbenhettek!
    A világvége meg csak értelmezés kérdése. Valaminek a végét jelenti a mostani világnézetnek stb...
  • tom235
    #66
    Egy "informatikai és tudományos" fórumon mit keres ez az agyhalott világvégés téma egyáltalán?
  • Sanyix
    #65
    neemáá téényleg?
  • Tsol
    #64
    Úramisten! -.-'
  • NEXUS6
    #63
    És azt tudjátok, hogy idén a karácsony is péntek 13-ára esik!!???
  • johnsmitheger
    #62
    A lenti kis videóban azt mondja a srác, hogy minden évben van ilyen együttállás csak most gondolom nagyon együtt áll :)
  • NEXUS6
    #61
    Két angol beszélget:
    -Hétvégi program?
    -Gondoltam átruccanok a kontinensre Párizsba kocsival.
    -Te meg vagy őrülve, hiszen azok a másik oldalon vezetnek! Én nem kockáztatnék, a helyedben átgondolnám a dolgokat.
    Két nap múlva csörog a telefon:
    -Igazad volt, mégsem megyek!
    -Hogyhogy?
    -Tegnap lementem Doverig próbaképpen a másik oldalon, mit mondjak kész katasztrófa volt!!!!


  • Tsol
    #60
    Az indiánok jó emberek. :)
  • NEXUS6
    #59
    "Tehát ha ragaszkodunk ahhoz, hogy a maja naptár nem megy tovább a bűvös 13-nál, akkor készüljünk fel, hogy újra 0.0.0.0.1-et fog mutatni..."

    Vazze ez a Qurva M$ már a maya naptárat is elbaxta, jön a Y13K probléma. De majd a Widóz13ME (MayaEdisön) 2013-ban (ha lesz ilyen) kijavíccsa.

  • Skeez
    #58
    Még nem olvastam végig a kommenteket, de gyorsan leírom, mert elfelejtem..
    Tehát: "25 800 évente a Nap egy téli napforduló alkalmával egy vonalba kerül a galaxis közepével"
    E?
    Értem, hogy a Földről nézve ez nagy szám, mivel jóval ritkább, mint a Napfogyatkozás, de szerintem kb. ugyanannyira ártalmas a földi életre nézve. Mert a köztes időszakban mindig van olyan pont a világűrben, ahonnan ez az együttállás megvan.
    Nem vagyok csillagász zseni, de talán nem rossz a következtetésem.