49
  • torcipepe
    #8
    sajnos az a baj, hogy nemcsak windowson kívül nem lehet mással szinkronizálni, de kell hozzá outlook is. már maga az is előrelépés lenne, ha mással is működne. pl thunderbird-hez lenne addon. vagy az activesync-ben lehetne kezelni a szinkronizált adatokat outlook nélkül.
  • narumon
    #7
    Én iphone 3G-t használok, részemre a tökéletes telefon. Atomstabil, gyors és egyszerű, ezenkivül amit eddig meg akartam oldani vele arra mindig találtam megfelelő szoftvert. Mac-el és Win-el gond nélkül szinkronizálható, linuxot nem próbáltam nem tudom.
  • Gladiator
    #6
    Hat jojjon is a kovetkezo, mert a jelenlegi egy darab fos. X1-esem van, 28x lett szoftverfrissitve, de igy is kepes hulyesegeket csinalni a win. Egyszeruen hasznalhatatlan a telefon, es ha sok penzem lenne, mar reg szetkurtam volna a betonon es vettem volna egy 3GS-t. Egesz eletemben Apple ellenes voltam, de most kiprobaltam, es hihetetlen hogy mennyivel gyorsabb es esszerubb az egesz telefon.

    Egyebkent lehet a szoftverfrissitesnek nincs koze a Win hulyesegeihez, ez esetben felvilagositast kernek:D
  • bumbi0
    #5
    Nekem HTC Touch HD-m van és teljesen meg vagyok vele elégedve. Eddig egyszer sem kellett újra tenni, amióta megvettem(kivéve ROM frissírés, gyors és nagyából mindent tud. Nekem igazából egyetlen egy bajom van a Windows Mobile oprendszerekkel. Csak windows-zal lehet szinkronizálni, ami nekem eléggé fontos, viszont linux alatt nem lehet.
    Iphon meg ráadásul mac alapú, tehát ott gonolom még jobban meg lehet lőve az ember ilyen szempontól.
  • strogg
    #4
    Csak éppen lomha, és ha telerakod szoftverrel instabil lesz, nem kicsit.
    Volt motorola 925-öm, (uiq), és vettem egy E71-et. (s60) Mindkettőtöl egy hónapon belül túladtam!
    Apámnak van winmo-s készüléke, és eszméletlen mit szív vele. Havonta rakom újra neki. Megbántam a napot is, hogy a motorola ming (A1200) telómat akartam lecserélni, és visszatértem rá, amíg összejön a pénzem egy BB bold -ra.

    Az A1200-on megszoktam, hogy akkor kell újraindítani ha akksit cserélsz, vagy új flash-t raksz rá. (egy éve nem volt kikapcsolva már), teleraktam cuccal, szét hekkeltem, és nem fagyizik, nem lassul, nem indul újra.

    Elég alap elvárás a stabilitás, de eszméletlen, hogy milyen kevés telefon képes ezt teljesíteni.
    A kollégám G1-ét is nyomkodtam, nah az már valami (andorid), de még van hová fejlődni. (lomha) Viszont a BB -t nyomkodhattam párszor (másik kolléga), és azt hiszem az egyetlen jelenleg a piacon ami tudja amit elvársz tőle.
    Az a meglátásom (pár tucat készülék után), hogy a mobil piac 80%-a parasztvakítás, és hiába a GPS, meg a mosogatógép, ha olyan alap dolgokat nem tud teljesíteni, mint a stabilitás.

    Az kicsit erős, hogy egy független iphone 3gs és két hetente érdemes újraindítani. (egy prominens sajtós barátom vette közel 2 kilóért függetlenül)
    Méregdrága készülékek, és ennyit nem tudnak :///
  • Koge
    #3
    mi a baj a symbiannal? minden van ra amit akarsz
  • FlyingV
    #2
    nincs megkötve a kezed, hogy használj egy évekkel idejétmúlt technológiát.. tényleg tök jó!

    még a mobilarénán is már-már kezdik elismerni a vérWM-esek, hogy bizony akár egy iPhonenal is jobban jár az ember, mint egy WM-es készülékkel. mert persze sok a megszokott kis kiegészítő, de az iPhone toronymagas első helyezett a szoftverellátottságban, az Android meg csak idő kérdése, hogy hasonló pozícióba kerüljön..

    Symbian az meg ugyanakkora nevetség, mint a WM.

    Várjuk a 7est!
  • STFU
    #1
    En a windows mobile os keszulekm nem cserelnem vissza semmi fele iphone, symbian, vagy android hulyesegre. En ugy erzem windows mobil al nincs annyira megkotve a kezem, mint egy iphone al.