2532
Mindenféle élőholtas cucc - könyv, film, játék
  • SötétBarom
    #2252
    Fos 3D. Sokkal jobbak is vannak. Mondjuk én nem csípem eleve a technológiát.
  • oneal1
    #2251
    röviden és tömören nem volt nagy durranás ha úgy nézzük, hogy milyen volt 3dben:)

    A film zseniális, szerintem ugyanúgy élveztem volna 2Dben is
  • Evoluti0N
    #2250
    Tegnap megnéztem a WWZ-t. A trailerekből kiderült, hogy kb. semmi köze se lesz a könyvhöz és emiatt elég negatív véleménnyel ültem be a moziba. Ennek ellenére egész kellemeset csalódtam. Kicsit zavaró volt, hogy a korhatár miatt minimálisra vették a brutális részeket, de attól függetlenül tetszett a film hangulata. A trailerből még nevetségesnek tűnő zombioszlop pedig a filmben már nem volt annyira az. Sőt! Nekem nagyon tetszettek a zombik. Szerintem még sehol se lettek ilyen jól megvalósítva. Látszott, hogy teljesen agyatlan ragadozók, akik saját és egymás testi épségét nem sajnálva üldözik zsákmányukat. Az, hogy csoszogás helyett futottak, pedig szintén plusz pont. Fantasztikus élmény volt az őrülten rohanó, egymást taposó, mindenhonnan potyogó zombik látványa.
    Egyébként mivel kisvárosban élek és a közelben sincs 3D-s mozi, ez volt az első, amit így láttam. Nekem igazából nem nagyon jött be a 3D. Azoktól kérdezném, akik láttak már több 3D-s filmet, hogy ez a jobb, vagy a gyengébb filmek közé tartozott ebből a szempontból? Mert ha az előbbi, akkor inkább ezentúl maradok a 2D-nél.
  • Teppik Amon
    #2249
    elég sok zombi rajongó van a világban. Vagy Brad Pitt rajongó :D Vagy nem volt jobb a héten. :) Várom a következő részt! ;)
  • Prof William
    #2248
    A boxofficemojo szerint a World War Z világviszonylatban jelenleg $259,022,000 -nál jár ami elég impozáns egy zombifilmtől. Meg úgy általában...

    http://www.boxofficemojo.com/movies/?id=worldwarz.htm
  • Waczkor
    #2247
    Én is 3dben néztem,számomra élvezhetetlen volt.Amikor több dolog zajlott a képen nem tudtam követni.Azt kívántam bárcsak ne 3dre vettem volna jegyet.

    Ha kijött én is megnézem még egyszer,kicsit nekem olyannak tűnt hogy nagyon meg lett vágva,amúgy tetszett de mindenképp megnézem majd itthon még egyszer.

    Sokkal rosszabbra számítottam az előzetes sírások alapján.
  • Prof William
    #2246
    Szintén. Sehol nem találtam eredeti nyelven bár nekem sikerült 2D-ben megnézni. Haverom szerint a 3D nem az igazi plusz sötétít is a képen.

    Amúgy magán a filmen is látszik, hogy 2D-re tervezték.
  • SötétBarom
    #2245
    Tessék menni megnézni, én ma voltam, kibaszott jó lett.

    Az viszont kurvabiztos, hogy ahogy kijön megnézem itthon is tűéles 2D_ben, eredeti nyelven. :)
  • tutituti
    #2244
    és csak 3d-ben adják szinte.Legalább is nálunk.Ha simában is van akkor az meg délután kettő körül..
    úgyhogy meló után megyek hétfőn este hatra valszeg.Így addig nem írok róla semmit :)
  • Lammer
    #2243
    En is raizgultam VOLNA a WWZ filmre (cimborat is izzitottam), de mindenhol szinkronos...

    errol ennyit...

    marad az itthoni megtekintes :S
  • Prof William
    #2242
    World War Z

    Sokkal jobb lett mint vártam. Világméretű eseményeket mutat be de mégis jó pár jelenetben meg van az a kausztrofób zombis hangulat.

    Olvastam, hogy eredetileg milyen lett volna a vége és sztem ennek a fényében jót tett neki a vég újraírása.

    A MUSE zenéje tetszett főleg a főcímben. Ha már itt artunk maga az egész főcím is nagyon hatásos volt.

    A zombik egyáltalán nem voltak olyan nagy massza, mint amit a trailerek sugalltak és ráadásul jó pár jelenetben szép közelről is meg lehetett ket csodálni őket, ahol természetesen nem volt cgi csak maszk. Egész jól.

    A könyvre tényleg csak nyomokban emlékeztet, bár az Izraeli jelenetben majdnem szóról-szóra idézik a könyv egyik fejezetét. Ha könyvet nézzük, akkor rossz adaptáció, de ha csak a filmet akkor megállja a helyét a zombifilmek között.

    Érdekes zombikoncepciót vet fel és maga konklúzió is meglehetősen érdekesre sikerült. A vértelenség annyira nem zavart. Attól még hogy nem beleztek ki benne 5 percenként agy embert a film még izgalmas volt.

    Amit sajnálom, hogy lehetett volna benne még 1-2 nagyszabású jelenet égő városokról meg a többi dologról, de így is jó volt az arány. A színészek tették a dolgukat de senki sem tett semmi kiemelkedőt, hiszen Pitt volt a főhős, aki a legtöbbet volt a vásznon. A többiek túl gyorsan cserélődtek ahhoz, hogy érdemes legyen kibontani a személyiségüket.


    A film végig pörög szinte sosem ül le. Aki el tud vonatkoztatni attól, hogy kb semmi köze könyvhöz az egy pörgős nyári akcióthriller zombiapokalipszissel.

    Megérte megnézni és lehet hogy még1 nézés lesz belőle a jövő héten a haverokkal.

    Személy szerint ajánlom.
  • tutituti
    #2241
    egy dologtól ódzkodtam az a vér hiánya,legalább is tudtommal nem lesz/van benne.
    érthető persze,de azért azt csíptem volna ha belsőségek szaokadnának mindenhol ha már zombófilm.

    de a traileren kívül semmi infót nem merek nézni róla így lehet marhaságokat dumálok ám :)
  • oneal1
    #2240
    sztem be fog jönni neked is:)
  • tutituti
    #2239
    pénteken megyek rá.nem akartam a premierre menni mert utálok teletömött moziban filmet nézni.

    Remélem annyira fogom élvezni amennyire várom :)
  • oneal1
    #2238
    nagyon király volt a film, nekem nagyon bejön!
  • Teppik Amon
    #2237
    WW Z megvolt? Nekem tetszett. Mondhatni, egy új fejezet a könyvből.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Mondjuk ilyen megoldásra nem emlékszem a könyvben, amit itt alkalmaztak, lehet, hogy újra el kéne olvasnom :)
  • oneal1
    #2236
    köszi!:D
  • SötétBarom
    #2235
    Desuran van a legfrissebb :D
  • oneal1
    #2234
    zomboidnek van esetleg újabb verziója a 2.91 nél?
  • Fidolorous
    #2233
    Photo
  • Teppik Amon
    #2232
    zombis nyereményjáték a ThinkGeek-en. Valszeg csak emilcímet gyűjtenek, de mira tartjuk a spam-es, mindenhová feliratkozós emilcímet, nem? :D
  • Lammer
    #2231
    Most neztem meg en is, haaat nem volt rossz, de egyszer eleg volt nekem. Sajnos tul old school hc fan vagyok, hogy ezt a reverse regen love-feleing-caring stylet csuklobol elfogadjam ^^

    Juliet meg R az nekem is gyanus volt :)
  • tutituti
    #2230
    pc-re várom.nincs konzolom(vagyis apáméknál van egy,de itthon tv nincs hozzá).
    Elég jó véleményen vannak róla.
  • Waczkor
    #2229
    State of Decay 8.9 pont IGN
  • tutituti
    #2228
    Van valami ilyesmi csak iphone-ra :/
    Asszem ott még lootolni is kell
  • Prof William
    #2227
    Kellemes kis zenés trailer... Többet már nem merek nézni a filmig.
  • Teppik Amon
    #2226
  • Teppik Amon
    #2225
    Ingress-t gondolom ismeritek páran.
    Az alapján lehetne csinálni egy zombis játékot is, nem? Nem portálokat kéne foglalni hanem épületeket a túlélésért, zombi hordák az utcán, stb.
    De szép is volna :)
  • tutituti
    #2224
    World War Z - Isolated System Trailer

    Azért ez nem lett rossz!
  • Guren
    #2223
    Kurva anyjukat
  • Prof William
    #2222
    Közben jönnek az első World War Z kritikák is. Általánosságban pozitívak. Nem tartják világrengető filmnek, de állítólag kellemesen szórakoztató zombiapokalipszis. Persze Pg12-vel szóval milliárdok halnak meg de vér az nem sok fog hullani.
  • Waczkor
    #2221
    Ájáj:(


    Az EA és a PopCap megtörte a csendet és leleplezte a Plants vs Zombies 2: It’s About Time-t, amely - mindenki legnagyobb megelégedésére - free-to-play cím lesz és július 18-án érkezik iOS-es eszközökre.

    Habár a Plants vs Zombies 2: It’s About Time alapeseteben ingyenes lesz, az EA mikrotranzakciókból remél bevételt. Vásárolhatunk ingame elemeket, ha túl erősnek érezzük a vánszorgó zombik "rohamát".

    A játék egyfajta időutazás lesz a történelemben, megfordulunk az ókori Egyiptomban, de a vadnyugaton is, lesznek kalózos pályák és jövőben játszódóak is. Ha nagyon elakadnánk, bármikor segítséget kérhetünk Őrült Dave-től, bárki is legyen ő.

    "A Plants vs Zombies 2: It’s About Time-ot imádni fogják a rajongók" - fogalmazott a producer, Allen Murray. Kapunk egy csomó új tartalmat, de a fejlődés a megjelenés után sem áll meg.

    A játék július 18-án jelenik meg - első körben iPhone-ra, iPadre és iTochra. Bővebb részletek a jövőheti E3-on várhatóak.
    Forrás:Gamekapocs

    Egyben akarom megvenni,teljes áron,nem kérek mikrotranzakciókat.
  • Waczkor
    #2220



    Ez kurvajó:D
  • tutituti
    #2219
    elég érdekes kezdeményezés.bár nem igazán zombi de szerintem rohadt jó az egész éra
    http://www.darkwoodgame.com/
  • Waczkor
    #2218



    Már tolható akit érdekel.
  • Waczkor
    #2217
    Az kimaradt hogy a végét nagyon felpörgették szerintem,túl összezsúfoltak mindent.
  • Waczkor
    #2216
    Megnéztem én is tegnap,teljesen korrekt volt,voltak benne apróbb hibák de a témát illetően jól megcsinálták.
    Zenék meg jók voltak nagyon:)
  • tutituti
    #2215
    Na maradok még a filmnél egy picit.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A csaj neve Juliet ugye,a srác neve pedig R betűvel kezdődik.
    Aztán ott az erkélyes jelenet.
    Be nem ugrott volna saját magamtól de most olvastam hogy másvalaki a Romeo névre gyanakszik ezek miatt.
  • tutituti
    #2214
    az tényleg jó volt.meg a lassú mozgás miatti hátrány.
  • oneal1
    #2213
    oké köszi az infókat! hétvégén megnézzük akkor:)