2532
Mindenféle élőholtas cucc - könyv, film, játék
  • Calver
    #1052
    ha elég gyors vagy, 2. pontot még túléled... viszont vadászbolt, öhm... nos, azoknak a tulajdonosai hajlamosak jól lőni az általuk tartott fegyverekkel, és több mint valószínű nem szívesen akarják odaadni a kint őrjöngő tömeg egyikének sem (mert ne hidd h ez csak neked jutna eszedbe), viszont kellő feszültség mellett 1-2 golyót szinte biztos h szívesen adakoznak

    szóval ha nincs otthon fegyvered, és szereted az életedet, nos... akkor kénytelen leszel elleni nélküle.
  • mijki
    #1051
    Mit tegyünk zombie apokalipszis idején:

    1, Szedjük össze a családot. Ne hagyjuk őket megdögleni.

    2, Irány a legközelebbi super vagy hipermarket. 1-2 bevásárló kocsinyi ásvány vizet, és konzerveket vigyünk. Utoljára még ehetünk túró rudit is, előbb utóbb leállnak a gyárak és nem lesz áram. Ezért jól élvezzük ki őket.

    3, Felfegyverezni a családot! Irány a legközelebbi, vadászbolt, fegyverbolt, barkácsáruház stb. Könnyű és pusztitó fegyvereket keressünk! Szerezzünk növénymagokat is!

    4, Itt kell eldönteni hogy mit csináljunk! Járjuk-e folyton az utakat vagy valahol húzzuk meg magunkat. Én a meghúzás mellett voksolok. Keresek egy szép állapotban lévő várat(pl.: Visegrádi, de pl.: a Gyulai vár is alkalmas lehet, vagy mondhattok egy olyan várat ami szerintetek jó lenne), amelynek elég nagy területe van ahhoz, hogy növényeket ültethessünk oda.

    5, Megerősíteni a várat, eltorlaszolni minden bejáratot. Megerősíteni amit mindent, amit csak tudunk!

    6, Élet a várban. Növénytermesztés, esővíz gyűjtés és a zombik éhenhalásának a várása.

    Én így élném túúll.

    Ui.: Egy ideig úgyis ellehetne élni, hogy reptérről reptérre kis repülővel repdesni. Szerintem.
  • SötétBarom
    #1050
    Itt az ideális vas :DDD

  • tutituti
    #1049
    Keresgéltem éppen mikor rábukkantam erre a plakátra.
    na az első részét apár hete láttam a viasat3/6-on.
    elég érdekes film volt.
  • Protosz
    #1048
    Akkor zombi túlélő lecke add 1:
    Mindig legyen nálad egy ilyen, ha forróvá válik a talaj időt akarsz nyerni bármelyik ajtót keritést kaput bezárhatod vele:

    Add 2:
    olcsó fegyver bármelyik barkácsboltból:

    ADD 3:
    biztos bújó hey:
    a ház Lengyelben van... :] tehát nincs is olyan messze :P

    És a leges legfontosabb ha kitör a pánic itt mindent megtaláltok:
    http://zombieresearch.net/
  • mijki
    #1047
    A Walking Dead-be se kelt fel a szarvas, pedig a zombie azért nyammogott belőle :D
  • SötétBarom
    #1046
    A a rovarokra is átterjedne a cucc, akkor alapvetően esélytelenné válna mindenki.
  • mijki
    #1045
    De ha az állatok is megfertőződhetnének (pl.: zombie medve), akkor jobban félnék azoktól mint maguktól a zombiktól. Érted, este alszol, megharap egy zombie hangya és zombie leszel. Ez elég gáz :D
  • tutituti
    #1044
    meg feláldozható a ló( a la W.D.)
    És mi magunk is megehetjük,csak nekem 10 km után nem maradna seggem.
    De a ló a legjobb megoldás.
  • SötétBarom
    #1043
    A ló elég ijedős állat, nagyon gyorsan fut, és mint említetted füvet eszik, így valószínűleg túlélnék. Amúgy az ötlet sem rossz. Annyi vele a baj, hogy roppant sérülékeny. Ha egyszer kimegy a lába, vagy ne adj isten eltörik, akkor vége a dalnak. És lovat nem találni minden sarkon.
  • mijki
    #1042
    Rájöttem: a tökéletes jármű a ló! Gyors, fűvel működik és olyan helyeken is tud menni ahol a kocsik nem :D

    Ha lenne ilyen vírus, akkor szerintetek az állatok is zombivá válhatnának vagy csak az emberek?
  • tutituti
    #1041
    Pedig vicces volt szerintem.De akkor itt van még egy,amíg nem lesz új téma.
  • Guren
    #1040
    akkor nem csak én nem szeretem az olyan képregényeket, aminek a 95%-a szöveg D:
  • SötétBarom
    #1039
    TL;DR
  • tutituti
    #1038
    na még egy kép:
  • Protosz
    #1037
    érted :D 5 sec-es szabály :DD

  • SötétBarom
    #1036
    Ez kemény kép :D
  • Protosz
    #1035
    hát nem cukik? :D
  • tutituti
    #1034
    előbb találtam:)
  • tutituti
    #1033
    de az utak állapota se kecsegtető:DD
    De persze igazad van,bár én nem mennék lakóbusszal.Nekem lomhának tűnik.
  • Guren
    #1032
    magyarországon vidéken nem hiszem, hogy problémát jelentenének a lerobban autók.
  • tutituti
    #1031
    Lerobbant autók elállják az utat akkor a egy busz eltol párat de aztán annyi,a kisebb meg elmanőverez köztük.Véleményem szerint.
  • Guren
    #1030
    ha lehet, aszfaltos úton kell menni és nem fog elakadni.
  • tutituti
    #1029
    Nehéz mint ökör,egyszer elakad valahol nehéz kiszedni,akkor már pár kombival mennék,hátra matrac azt ott alvás.
  • Lammer
    #1028
    ez tok hangualtos ^^
  • Guren
    #1027
    szerintem az alap
  • Attila8805
    #1026
    És mit szólnátok egy nagy lakóbuszhoz?
    Lehet benne aludni.
    Lehet vele közlekedni.
    fel lehet szerelni fegyverrel.
    Páncélozni.
    És rakni bele egy motort a gyors egyéni közlekedés érdekében.
  • tutituti
    #1025
    http://maps.google.hu/maps?q=Zavikon+island&um=1&ie=UTF-8&sa=N&hl=hu&tab=wl
  • Protosz
    #1024
    ha édes vízi a tó akkor már csak a koordinátákat kérem :] ez eddig a legtökéletesebb... :] esztétikai szempontból :] bár a házon átalakítást eszközölnék :D:D
  • tutituti
    #1023
    De szépnek szép:)
    De eddig nem találtunk ilyet ahol konzervgyár lenne a nagyszoba mellett:D
  • Teppik Amon
    #1022
    Már ha édesvizű a tó, és a pincében hegyekben áll a konzerv :D
  • tutituti
    #1021
    belestem humiariba és mit láttam:

    Tökéletes hely.
  • Protosz
    #1020


    az arab sejkek tutira túlfogják élni :|
  • Protosz
    #1019
    Nos a Land of the Deadben hajnalban vagyis nap kelte előtt fosztogatták a városokat. Dead walkinben meg nappal. A városban szerintem ajánlatos este portyázni, bár te sem látsz sokat a zombók sem fognak sokat.

    Városba sokáig maradni öngyilkosság... inkább bejárni portyázgatni, mint ott dekkolni.
  • MEdievil
    #1018
    Mit csinálnék a sötétben? Aludnék! Most vagy olyan helyen vagyok este ami védett és nincs miért aggódni vagy már úgy is mindegy. Viszont napközben ha fáradt vagy akkor könnyen a bőröd bánhatja.

    Ha bedrogozva vagy részegen próbálsz aludni és történik valami akkor koccintasz a zombik egészségére vagy mit csinálsz? :) Szerintem a józanság nagyon fontos ha életben akarsz maradni.
  • Teppik Amon
    #1017
    kicsit elmegyek egy napra és 38 új üzenet? Whaow :D

    Még mindig nem győztetek meg hogy menni vagy maradni a célszerűbb. Én a maradás mellett voksolok.
    A víz kérdéshez: Honnan szerzel naponta vizet a tisztítódba? Egy lakótelep közepén? Meddig jó a home made víztisztitó? Amikor már megfosat akkor csere? :)
  • Lammer
    #1016
    (kifizettem helyett: szoval kifizettek a belepomet, jofejek voltak)
  • Lammer
    #1015
    Huhhh ezt mar korabban lattam^^ Nem volt rossz! :)

    (feligOff: Hehhh voltam eletem elso live turbo pokeren[9./73. buborek voltam kifizettem, de nem banom, megaoszom volt!)]... es elgondolkoztam, hogy epp donto asztal folyik... mar mindenkinek tok jol fizet... es akkor kitor a panik... -> "jajj meg add meg az allinemet! AAA nem meg nyerni szeretnek!44 horrr placcs... :DDDD penzehseg rulz :D)
  • Lammer
    #1014
    Sajnos ide nincs modijogom :(

    (irj eZSkújének, psszt nem en mondtam ^^)
  • SötétBarom
    #1013
    Szerintem valamilyen drog nélkül nem nagyon vállalható. Alvás meg nélkülözhetetlen. Én valószínűleg innék. A szesz úgy sem romlik meg, évtizedekig kitartana a készlet. :)