2532
Mindenféle élőholtas cucc - könyv, film, játék
  • Attila8805
    #1092
    +1
  • Protosz
    #1091
    Igy engem nem igen tudsz felszedni :D próbálkozz másnál :D

    (Esetleg ha minden főre jutna 3 zombi lány benne lennék XD)
  • Lammer
    #1090
    ja igen... asszem 6 fo a max :=(
  • Lammer
    #1089
    En mar korabban felvetettem az otletet, hogy lehetne peldaul nyaron talizni eloben egy mininyaralas alkalmaval (hetvege pl)... Kollegam balatonfoldvaron (ha jol emlexem, ja es olcson) pont most hirdet nyaralot berbe! tokeletes lenne! Lehetne 1-et szerepjatekozni (van egyebkent zombis pen and paper rpg is), bogracs, meg minden zombis temaval kapcsolatos dolgokat csinalni (kivetito zombis film nezes, egyebz)

    Ki mit szolna hozza? :)
  • Fletley9
    #1088
    De én pl olyanra gondoltam ,hogy á inkább lássunk egy konkrét példát:
    "...Este kivételesen a híradóra kapcsoltam, csak a szokásos, tömegbalesetek, egy újabb vírus, terror támadás....." Szóval az újabb vírus itt amiről kiderülhetne, hogy a zombók forrása, persze csak lehet, hogy késöbb, de teszem azt feltünik , hogy a hírekbe egyre többet emlegetík és ezt is dokumentáljuk..aztán ha ebből alakul ki a vírus oké de akkor ugye a többieknél is ebből kell. (szóval az ilyen dolgokat nem árt tisztázni előre. a végén pedig hogy derülne ki? meg kinek mi a vég ugye :D)
  • tutituti
    #1087
    Ezt úgyse tudjuk,majd kiderül a vége felé.
  • Fletley9
    #1086
    Meg egy teljes háttér történet is kell (hogyan lettek a zombik/honnan indult ki stbstb), hogy ez is egységes legyen
  • tutituti
    #1085
    kis kedvcsináló aki nem olvasta még el.(keresem a letölthető változatot!
    http://lfg.hu/15766/ismerteto/the-zombie-survival-guideworld-war-z/
  • Protosz
    #1084
    Akkor ki van adva a feladat srácok :]
  • Teppik Amon
    #1083
    Úgy értettem hogy a "szabályrendszer" miatt. Hogy ne legyen 4 különféle képpen viselkedő zombi, hanem mindenki "ugyan abban a világban" írja a történetét.
  • Protosz
    #1082
    Senki ne olvasson semmit. Az a lényeg az egészben hogy mindenki maga talál ki valamit, és tapasztalatot szerez belőle... Hidd el hogy ha tényleg megtörténne nem fogsz leszaladni a boltba megvenni :] Neten rendelni meg már késő lesz...
    Ha soknak tetszik az ötlet össze kéne hozni. De mivel én közgazdásznak tanulok és nem egy informatikus vagyok valakinek meg kéne oldani a technikai részét. Mert ez a zombi fórum jó de kellene valami több is. :D
  • Teppik Amon
    #1081
    :D
    Az ötlet zseniális ^^. Amikor már mindenki meghalt a történet szerint akkor kiadatjuk egy könyvben és gazdagok leszünk :D

    Nade, kiindulási alapnak, világ leírásnak jó kezdés elolvasni mindenkinek a 2 "mondhatni" alapművet, a zombi survival guide-ot (sajna még csak angolul láttam), illetve a World war Z-t (megjelent már magyrul is!)
    Ezek szépen leírják a zombikat, tanácsokat adnak hogyan is kell túlélni, etc. Ezen alapokra aztán mindenki elképzelheti magát hogy mit hogy tenne. Vagy néha kitérőt tenni, KisBence egy napja az apokalipszisben, etc.
  • Protosz
    #1080
    Hát ezért kéne elején leszögezni milyen is legyen a világ. Nem kitalált város, a lényeg az, hogy saját város, saját gondolatok. De ha mondjuk többen laktok egy városban miért ne szőnétek egybe a storyt. Összefüggőnek kell lennie, még sem lehet az hogy egyik nap Tatabányán, másnap meg Amszterdamban vagy. Gondoltam itt naplóra. Fokozatosan napi szinten meséled el mi történt veled. Számításba veszed hogy kis városban vagy vagy falun vagy épp nyaralsz....Érted. Nem azt hogy egyik napról a másikra azt történik hogy invázió felkapod a puskád és millió lőszerrel mész világon végig... Adminok kellenek, modderek, és level szint, minél többet írsz aktiv vagy az oldalon fejlődsz :]
  • tutituti
    #1079
    pár órán nekem is akad.Kérdés annyi,hogy mennyire legyen hosszú,és legyenek kötöttségek,mint például:mindenki egy adott kitalált városban van vagy a sajátjában.és az elhangzott "tények" is legyenek fixek.Tehát a zombik lassú buta húskupacok...ilyesmi
  • Protosz
    #1078
    Államvizsgám is van következő hónapban, de egy órára este van időm. :]
  • Fletley9
    #1077
    Az ötlet egyébként remek, de vizsgaidőszakban nemsok ideje van az embernek :)
  • Protosz
    #1076
    tegnap valahogy ne kérdezd hogyan,(nem szabad részegen netezni) találtam egy oldalt SW témával. Tudom hogy nem témához vág addig mig meg nem jelenik a kis Yoda vérbefagyott szemekkel, de olyan volt az oldal, hogy mindenki saját történetet mondott egy adott Világ szabályai alatt.

    Nekünk is kéne csinálni ilyne blog izét, megegyezni a szabályokon, mondjuk futnak vagy steppelnek a csontik, hogy terjed a virus, és azért reális legyen minden.
    Naplóként kéne írni, naponta egy témát összefoglaló a napodról. Tök jó lenne, mert mindenki más nézőpontjával tudnád látni a világot. Meg egy egész napos hajtás után jó szórakozás lenne olvasni három négy oldalt :]
  • Fletley9
    #1075
    meg a zombi vadász jedik is ^^ ha eddig nem tudtad volna :D (de ez titok psszt)
  • tutituti
    #1074
    övet csak a kavbojok hordanak:D
  • Fletley9
    #1073
    1. fénykardot az övön hordunk:D
    2. ha már összeeszkábál az ember egy fénykardot egy biztonságos be/ki kapcsoló gombot csak tudjon mér rá szerelni :D (am valahol sw-s topicba volt vita a fénykard be és kikapcsolását illetően újlenyomat felismerő vagy kétszermegnyomni a gombot bekapcshoz szal lehet variálni)
  • tutituti
    #1072
    elemlámpa+gyémánt kombinációjából meg is kapjuk(dead rising:D)
    CSak nehogy bekapcsolódjon a zsebemben
  • Teppik Amon
    #1071
  • Fletley9
    #1070
    Am ha csak annyira kell a realitás talaján maradni mint amennyire egy zombi invázió lehetséges akkor a tökéletes fegyver egyértelműen a fénykard. könnyű pontos, gyors és ha vágsz vele sincs fröcsögés megmég vagány is :D
  • Protosz
    #1069
    ne izgulj Lammer. Csontik nem válogatnak :D

    Amúgy van egy jó hírem :D Nálunk van egy élelmiszer üzlet ami totál megfelelne a zombi bázisnak. Két dolgot kéne megoldani a raktár helységnél való berakodási ajtó és a fő bejárat megerősítését. Mivel fotocellás az egyik. De megérné a kockázatot főleg azért is mert a kaja helyben van és sok.
  • Noodlee
    #1068
    Ez tényleg jó :)
  • Lammer
    #1067
    tudom buzi-e vagyok, de en akkor citromosat kernek maj, ha lehet
  • Protosz
    #1066
    Ha rajtatok állna itt döglenék meg... :D Inkább majd egy komplett bázissal várok rátok. OKS? :] Mindenkinek hideg sört :]
  • nyuny01 #1065
    Ha írsz nekik elvileg kirakják ők! :)
  • SötétBarom
    #1064
    Korrekt. Ha odaadták volna a HG jogot, már tenném is ki :DDD
  • nyuny01 #1063
    Te ülsz és vársz az átalakított SG-s buszra amivel megyünk érted! :D
  • tutituti
    #1062
    hú.mehet is be bannernak.
  • Protosz
    #1061
    és hol vagyok én róla amint konyhai felmosóval végzek velük? :D
  • nyuny01 #1060
    Készítettem bannert nektek,ha kell!

    Ő az!
  • Lammer
    #1059
  • Protosz
    #1058
    ezt saját tapasztalataid alapján mondod?:P :D
  • Noodlee
    #1057
    Nomeg idővel "megszokja" a saját szagát, és azt már nem érzi :P
  • haxoror
    #1056
    Egy idő után az agy kifilterezi az állandó szagokat
  • Protosz
    #1055
    klotyón ülve rájöttem, hogy a zombik nem fognak téged megérezni. Olvastam valahol hogy egy feltevés szerint a zombik nem érezhetnek téged mivel saját rothadó szaguk körbe lengi őket. Példának okáért:
    ha egy kutya mellé rothadó erős szúrós szagú izét raksz ő sem fog tudni megkülönböztetni szagokat...

    De sajna ez is csak egy feltevés... Majd mikor kitör ez a szar pár ellenségemet kikötözöm és rájuk rakok egy sniper álcát... :]
  • SötétBarom
    #1054
    Hú ez jó ez. Csókának kéne adni egy egész estéset. :>
  • Guren
    #1053
    ószom