2532
Mindenféle élőholtas cucc - könyv, film, játék
  • Prof William
    #2052
    Nagyjából ennyi közös lesz a könyv és a filmben, de ettől függetlenül várós.
    A WWZ cím meg gondolom a plusz nézők miatt kellett, bár én akkor is megnézném ha Bratt Pitt vs Zombiapocaklypse lenne a címe.

    Zombis katasztrófafilmet még úgysem nem nem láttam, ahol a Zék a cunami/járvány/támadó idegenek szerepét töltik be.
  • Miguel125
    #2051
    100% egyetértés!!! :)
  • SötétBarom
    #2050
    Minden fika ellenére instawatch :DD

    Egyszerűbb lett volna, ha nem licenszelik a könyvet, csak simán aszondják a népnek, hogy Pitt meg zombik.
  • Prof William
    #2049
    Na emberek itt a pillanat amire sokan vártunk.

    World War Z trailer

    Már látszik hogy erősen "based on" lesz de a hangulata, főleg az elején nagyon meggyőző volt. Bár úgy tűnik itt nem lesz egy-másfél év az események kibontakozására mint a könyvben.

    Ha a végégig megtartják ezt a "esemény méretet" akkor jó film lesz.

    És milyen üdítő dolog egy katasztrófafilmhez képest...

    A FŐHŐS VÉGRE NEM ELVÁLT CSALÁDAPA, HANEM HÁZAS ÉS A CSALÁDJÁVAL VAN!

    Azért remélem az elnök néger lesz. :) Jó szórakozást!
  • Calver
    #2048
    péntek hajnal valószínűleg, hja. -6 órás időeltolódás van magyar időzóna és EST között.
  • Prof William
    #2047
    Ha csütörtök v. csütörtök estére ígérik a World War Z trailert Amerikában, akkor gondolom ide olyan pénteken kerül majd fel ugye?
  • Lammer
    #2046
    haaat akkor ennyi... :S
  • Prof William
    #2045
    Mellesleg remélem hogy az újkori katasztrófafilmekhez hasonlóan itt sem a megmentésről, hanem csak az esemény TÚLÉLÉSRŐL fog szólni a dolog.

    Mondjuk Brad Pittet én még nem láttam igazán rosz filmben szerepelni, szóval remélhetőleg amit csak tud kihoz a dologból.
  • Guren
    #2044
    ugyanezt mondtam ismerősnek én is. kb. olyan szint, mint amikor a tv2-n bejátszottak egy arkham city videót, mint a legújabb batman film előzetese.
  • Prof William
    #2043
    A Dawn of the Dead nállam is nagy kedvenc volt de a 2004 -óta n+1 egy épületes film már kissé megfeküdte a gyomrom.
  • Noodlee
    #2042
    "Már a tököm tele van azzal hogy ilyenkor 5-6 túlélő lelkizését nézhetjük egy plaza-ban. Itt legalább az izgalmas első napokra koncentrálnak nem pedig a már rég kihalt zombivilágra... "

    Nekem pont bejött az a film :P
  • Noodlee
    #2041
    Bah. Hát ezt elbaszták.
    Megy a kukába a film, ahogy a könyv is, legalábbis nálam.
  • Prof William
    #2040
    Amúgy a sokak által vitatott "One man can save the world." -os rész nem más mint a bemondónő (Aki ezt a showt vezeti) dumája, szóval messzemenő következtetéseket még nem kell levonni belőle. Emlékszem amikor a SW EP2- t még úgy reklámozták egy magyar showműsorban, hogy "Obi-Van és Anakin ISMÉT megmentik a földet" :)
  • SötétBarom
    #2039
    Alakul a Zomboid minden AAA címet megalázó harcrendszere. :)))

    Érdemes végignézni a videót, az utolsó negyedben jön át, mekkora jóság ez a játék :)

  • Guren
    #2038
    ebből még bármi kisülhet, egyelőre tetszik.
  • SötétBarom
    #2037
    Hmmmm.
  • Prof William
    #2036
    De rég vártam már egy hasonló képre...




    Végre nem az eredményét láthatjuk a zombulásnak, hanem az izgalmas első napokat...
  • tutituti
    #2035
    Egy mozinak mostanság pörgősnek kell lenni.Ezért gyorsak a zombik benne.Én se ülök be egy hat és fél órás filmre amiben négy órát a zombi cammogást nézem.Azok a ruszki filmes idők elmúltak:)

    Én se örülök a rohanózombóknak,de mindenképp meglesem.Bár Pitt jobban idegesít mint bármi más.
  • Miguel125
    #2034
    A mondandód első felével teljesen egyet értek, de ha visszagondolsz a könyvben a nagy csatára, hogy hogyan zajlott, milyen módszer volt sikeres...na az az ilyen típusú zombik ellen abszolút kivitelezhetetlen.
    Amikor olvastam, én végig Walking Dead típusú zombikat képzeltem el, küllemben és mozgásban egyaránt. Több milliós hordák ilyen zombikkal bőven egyenlő a pokollal.

    Tudtam, hogy maga a könyv megfilmesítése lehetetlen, de ennek szerintem(!) semmi köze nem lesz a könyvhöz.
  • Prof William
    #2033
    Nekem a monumentalitása nagyon bejött. Végre nem egy 5-6 tagú csapat depizik egy szűk helyen, hanem az egész világ a pokol felé rohan.

    És tudom hogy villámzombik, de így azért nagyobb esélyük van durván odacsapni az emberiségnek, mintha csoszognának.

    Eléggé "based on" lesz ez az már most látszik de ettől függetlenül érdeklődve várom. Na meg persze a csütörtöki teljes trailert is...
  • Miguel125
    #2032
    Eddig sem voltam valami bizakodó, de most teljesen kiábrándultam...

  • Prof William
    #2031
    Kint az első pár másodperces jelenet a csütörtökön érkező World War Z trailerből.


    http://aeonflux.blog.hu/2012/11/06/trailer_trailer_zombihaboru_world_war_z


    Már most szólok, hogy aki rosszul van a gyors zombiktól, az garantáltan agyfaszt fog kapni. Ezek a zék új értelemt adnak a "gyors" és a "horda" fogalmának.

    Nekem tetszik, de a végső értékeléssel megvárom a csütörtöki trailert. Arra legalább úgy tűnik rájöttek a rendezők, hogy ZOMBIS KATASZTRÓFAFILMET kell készíteni.
  • stargatelost
    #2030
    Hát te tudod , de új showrunner van, és teljesen más tempóban viszi a sorozatot, olyan pörgés és durvulás van, hogy beszarás. :)
  • tutituti
    #2029
    Nem flegmaság hidd el.Nem azt kapom a sorozattól amit beharangoztak a legelején.attól hogy ismét az első 5 rész jó,még ugyanúgy el fogják baszarintani a végét.Eddig 2/2 így volt!
    Az összkép rettenetes,ha átgondolod az eddigi részeket teljesen összefüggéstelen B-kateg sztorit dobtak össze.Inkább olvasom a képregényt,az ami szerintem követendő, nem pedig a FOX vagy ABC sorozatainak hanyatlása.
  • stargatelost
    #2028
    Hát ezzel a flegmasággal kurva nagy hibát követsz el :) :) A 3. évad eddig kibebaszott jó, ez a 4. rész pedig OMG 10/10 volt
  • Teppik Amon
    #2027
    Megnéztem én is a Cockneys vs Zombies-t. Szerintem jó volt. Itt-ott b kategória, de nézhető.
  • Noodlee
    #2026
    Igen, a S2 totál gáz volt, de én még nem írtam le.
  • tutituti
    #2025
    előző évadban elkaszáltam.
    letöltöm az új részeket,majd megnézem ha beteg leszek egy hétig vagy ilyesmi.
    Sajnos nálam megbukott a sorozat.
  • Miguel125
    #2024
    Jó, persze néha brutál bakik vannak benne, de legalább Zonbizs! Illetve nézd mondjuk az előző évaddal összehasonlítva. s03e04-után az a meglátásom, hogy az "irritáció" csökken! :D

    Hamán' irritáció: Aki viszkető seggel fekszik le, büdös ujjal ébred.
  • SötétBarom
    #2023
    Engem már legalább 3 helyen irritált NAGYON. :D
  • Miguel125
    #2022
    Néz még itt valaki Walking Dead-et? Ez az évad nagyon OMFG!!!
  • Lammer
    #2021
    nekem abbol a szempontbol tetszett, hogy a vilagvege kellos kozepen is egyeseknek az a "legnagyobb gondja", hogy nincs meg a reggeli tomenye, meg a szivarja a puccos ebedje utan... elkepeszto! szerintem total lenne ilyen IRL is (tarsadalomkritika meg mindig odab*sz Romeronal) :)
  • Voltan
    #2020
    Olyan van. Le Horde.

    Igaz, csak egy tömbház, de Párizsban :D
  • Calver
    #2019
    én Párizsban néznék már meg egy zombiapokalipszist, valahogy vicces helyszínnek tűnik arra. (jó, leszámítva h nem lenne valami sok túlélő, mivel a franciák megadnák magukat )

    bájdövéj nekem Land of the Dead még tetszett emlékeim szerint amikor láttam (6-7 éve)... mondjuk lehet ebben nagy szerepe volt a faptasztikus Asia Argento-nak.
  • mascarun
    #2018
    Inkább 2, de az Ukrajna se rossz ötlet! xD
    Vagy Oroszország.
  • tutituti
    #2017
    néztem én is.Tipikus Romero film:D
    Fejek szakadnak,vérpatak és fegyverek tömkelege.
    Én is alig bírtam amúgy pedig nagy Romero fan vagyok.
  • Lammer
    #2016
    jujjj xDDD
  • SötétBarom
    #2015
    :DDD

    Tegnap volt valamelyik adón a Land of the Dead este. Jó szar. :D
  • morcosqtya
    #2014
    Ma van a Holtak napja.. :)

  • Lammer
    #2013
    2!