2532
Mindenféle élőholtas cucc - könyv, film, játék
  • tutituti
    #2092
    na ezek tényleg nagyon jók!
  • Prof William
    #2091
    Ezek a fan poszterek jobbak mint az eredeti.

    Bár még 5 hónap van a filmig szóval jöhet új official poszter de eddig ezek a legjobbak.

    http://www.giantfreakinrobot.com/scifi/world-war-fan-posters-real.html
  • Noodlee
    #2090
    Jah az lemaradt, hogy ez egy facebook játék, és elég jó :)
    Menedéket kell építeni, élelmet, lőszert, és as építésekhez alapanyagokat szerezni. Idővel csatlakoznak hozzád más túlélők is. Érdemes kipróbálni annak, aki zombie fan!
  • Noodlee
    #2089
    The Last Stand: Dead Zone
  • SötétBarom
    #2088
    Zseniál'
  • Teppik Amon
    #2087
    Nem tudom ki mennyire van otthon a google+ -ban, de ma lehet beszélgetni a WarmBodies szereplőivel online.

    Join +ClevverTV Saturday at 11:25 am PST for a Google+ Hangout On Air with Warm Bodies stars Nicholas Hoult, Teresa Palmer & Rob Corddry as they chat with fans about their new film and share their own "zombie thoughts."

    RSVP to the event below and share your questions using the hashtag #CTVWarmBodies
  • Noodlee
    #2086
    Ha azt nézzük, akkor ez a téglás dolog is egy hülyeség.
    Gondolj bele, ha pl. te el akarsz kapni valakit, egy téglával a kezedben, akkor ugye a kezedet már úgy tartod, hogy eltudd kapni, így egyből kiesik a tégla. A Zombie sem úgy akarna elkapni valakit, hogy közben szorongat egy téglát, hamar elejtené.
    De az alapötlet amúgy tényleg jó, csak nem életszerű, ha lehet ilyet mondani zombie témában :D
  • Prof William
    #2085
    Hogy ezt mennyire hozzák be az is kérdés...

    Pl. A pisztollyal lődöző, eszközhasználó zombik már meh...

    De pl. a Walking Deadban amikor az egyik zombi egy kezében maradt téglával próbálta betörni az ablakot, az pl az én olvasatomban még teljesen oké. Ez még az a szint amit leeht ösztönökkel magyarázni. Ha már ennél többre képesek az gáz.
  • rooney8
    #2084
    jaja, én is jobban szeretem a jól megszokottakat :)
  • tutituti
    #2083
    ja hát nem ez a "megszokott".

    de emlékeztem hogy beszéltünk a filmről.mondjuk Romero,így sokat meg is magyaráztunk :D

    day of the dead volt,ott pl a zombie felismerte hogy a fegyverrel ölik őket és erre felvett egy pisztolyt.
    Ez nekem olyan ősemberes mint zombis.

    maradok a cammogó, többezres hullámokban támadó zombiknál én is
  • rooney8
    #2082
    jó az oké, hogy ösztönösen átugrik egy akadályt, fölmászik az autóra, de hogy megállnak, 2 percig farkasszemet néznek, közben lóbálják az eszközeiket, majd szépen lassan megindulnak az emberek felé szerintem már kicsit túlzás :D
    de hát mondjuk a zombik eleve fiktív lények, tehát egy alternatív valóságban lehetnének ilyenek, csak hát nem ehhez vagyunk szokva, meg az "ésszerűség" sem ezt diktálja :D
  • tutituti
    #2081
    pár filmben már megjelent ez a feature.
    valami visszamaradt reakció vagy mi a fene.
    ilyen ösztönszerű szerintem bár jelen esetben kissé elnagyolt:D
  • rooney8
    #2080
    a zombik mióta tudnak gondolkozni és eszközöket (lánc, vasrúd) használni?
  • FL Zoli
    #2079
    Ennyi energiával már csinálhattak volna cseppet értelmesebb filmet is...
  • tutituti
    #2078
    a svéd(és egyéb nem filmnagyhatalom országban) zombófilmekben az a jó hogy ha gore akkor fröcsög ha nem akkor meg hiába szar azért gyorsan halad a dolog így nem tűnik hosszúnak

    meglessük
  • Lammer
    #2077
    hoho!

    ez erdekes lesz! :)

    Zone 261 - Sved alkotaZS

    (tegyetek hd-ba, lehet)
  • oneal1
    #2076
    neeeeeeeeeeeeeeeeee!!!! :S:S :D
  • Noodlee
    #2075
    Dec 2. volt az utolsó, a következő rész majd februárban jön :(
  • oneal1
    #2074
    most hétvégén nem volt walking dead rész?
  • Noodlee
    #2073
    Már egy ideje megy a Discoveryn egy ilyen világvége várós sorozat, ott minden részben másik "bolondot" mutatnak be. Ezt a zombis verziót is szívesen megnézném.
  • Prof William
    #2072
    Érdekes...

    http://comment.blog.hu/2012/12/11/van_aki_komolyan_veszi_a_zombiapokalipszist#more4957963
  • Waczkor
    #2071
    Íjj tényleg,bocsi,pedig elvileg minden hszt nagyjából megnézek itt:)
  • Lammer
    #2070
    csak par hsz-t kellett volna visszaolvasnod :)))
  • Waczkor
    #2069


    :)
  • Noodlee
    #2068
    Az is lehet, hogy én vártam tőle túl sokat, még a kemény borítósat is vettem meg :(
  • Noodlee
    #2067
    Rengeteg könyvet olvastam, de ilyet még nem :P
  • sparrow35
    #2066
    Gondolom nem sok könyvet olvastál eddig...?
  • Lammer
    #2065
    huha!

    ez erdekes lesz! :)
  • Calver
    #2064
    ezt már filmbuzin is sasoltam (látom nem is egyedül ), és őszintén szólva, akármennyire lebaszott koncepció, trailer alapján zseniálisnak néz ki
    na meg... Rob Corddry, John Malkovich Malkovich Malkovich Malkovich, és Teresa Palmer? jöhet.
  • Teppik Amon
    #2063
    Jön egy újabb zombis film.


    Egyelőre nem tudom hova tenni :D
  • Noodlee
    #2062
    Az első 100 akárhány oldalt bírtam elolvasni, de annyira unalmas, és lapos, hogy képtelen voltam tovább olvasni.
  • mijki
    #2061
    TWD topikban is ez a téma.
  • tutituti
    #2060
    lőtték őket tankokkal emlékszem meg akkor akarták használni azt a repeszes rakétát vagy mit.És mondták hogy esélytelen volt.(akkor volt az hogy a sisakban volt mikrofon meg minden és egymással kommunikáltak)

    Úgyhogy jól mondod.
  • mascarun
    #2059
    Ha jól emlékszem a könyvben kitértek arra is hogy a bombák okozta repesz-, égési- vagy csonkolásos sérülések ló*aszt nem érnek a zombik ellen mert ha csak testet érnek akkor attól még jönnek tovább. Ezért nem volt már értelme használni a légierőt max csak szállítási célokra.
  • mascarun
    #2058
    A könyv ugyan miért megy a kukába? Mert nem lehet megfilmesíteni vagy miért?
  • Calver
    #2057
    ez a Cockneys vs Zombies, ez... abszolút de közepes. de tényleg. egynek elmegy, mert nem rossz, nincs benne semmi ami kirívóan lehúzná, de jónak sem nevezném, mert kiemelkedő dolgokból is hiányt szenved. egyszerűen... tökéletesen közepes. 5/10.
  • Prof William
    #2056
    A WWZ trailert nézve már van is némi ötletem a film első félórájáról...

    Pár perces (kb .10) bevezetés után jutunk el a kocsis barkóbázáshoz, aztán jön a pánik és az első félóra ilyen menekülős városi túlélés lesz. Aztán másnap (mert van a családdal+ugyanazzal a fegyverrel egy éjszakai jelenet is) kimentik őket a tetőről. Aztán tudja meg hősünk a főbb dolgokat és kérik fel arra a feladatra amiért el kell látogatnia néhány külföldi helyszinre...
  • Voltan
    #2055
    Én azt nem értem, hogy az hogy lehet, hogy Max Brooks a nevét adta ehhez? Tudtommal ő is dolgozott a filmen tanácsadóként. Bá gondolom, van az a pár számjegyű összeg...

    Na mindegy, egy patront megér, de nagyon rossz előérzetem van...
  • Prof William
    #2054
    A poén az hogy ez ellen az áradat ellen éppen az a taktika lenne a nyerő ami a WWZ könyvben megbukott. Itt nem lenne idő lövészetre, hanem durván rakétákkal, bombákkal és/vagy nagy kaliberű golyószókkal van némi esély a megállításukra.
  • tutituti
    #2053
    a rohadt életbe..megvettek kilóra!
    Igaz hogy köze sincs a könyvben leírtakhoz de hiánypótlónak tökéletes lesz.