388


Brit tehetségkutató TV show
  • kovi04
    #268
    Egyetértek. Ideje, hogy Wagner kiessen a műsorból.

    stream
  • Ability
    #267
    Tegnap a zsűri teljesen kész volt a műsor elején, mintha begombáztak volna.
  • Dean Winchester
    #266
    tetszik nekem,hogy a magyarokhoz képest ő nem viszi nagyon magasra a hangját! sztem rohadt jó hangja van!
    megérdemelten nyerte meg 2008ban az X faktort

  • Ability
    #265
    +1
  • gyonax
    #264
    A következőben mostmár viszont Wagnernek vagy Katienek tényleg mennie kéne...
  • Ability
    #263
    A műsoridőből már így is kifutottak, szerintem azért kérdezték másodjára Cheryl-t, mert így elkerülhették a holtversenyt, úgymond bele akarták kényszeríteni a választásba. Utána mondta is neki Dermot, hogy ezzel megtagadja a szavazati jogát. Kicsit szemét lépés volt, de elképzelhető hogy a közönségszavat is ugyan ezt hozta volna ki, szóltak a fülére, ezért így alakult.
  • MerlinW
    #262
    A produkciókat kell értékelni, mire szavaznának egész héten?:) A műsor elején nyitják a vonalat a kiszavazásnál zárják.


    A zsűri szavazásának sorrendje nincs nagykönyvben, a műsorvezető vezényli le a dolgot. A zsűri meg variálhat, ha nagyon akar. Nálunk eddig még nem volt erre szükség (asszem).
  • Dean Winchester
    #261
    de itt egész héten lehet szavazni ,szal nem csak a műsoridő alatt,nemde?
  • Dean Winchester
    #260
    jóóóó nah igen őrá gondoltam , csak rosszul írtam a nevét :D
    kiszavazáshoz annyit,hogy csak jól gondoltam és nem én vagyok a hülye,hogy nem értettem a hazaküldést -.-
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    mert annyira nem értek angolul de én arra gondoltma h Cheryl nem akar szavazni hanem majd a végén :D egyből filóztam h bizots azt akarja h aközönség döntsön aztán ha 2-1 lesz akkor felhozza 2-2re az állást ,de a végén döntöttek ugye és meglepődtem :O
    am én Katti-t küldtem volna hazai

    ja igen annyit a különbséghez még,hogy ugye nálunk a kiesett tag mentorai szavaznak első körben aztán a többiek! Nos itt meg Simon szavazott elsőre mikor Cherylnek kellett volna
  • MerlinW
    #259
    Csak a magyaroknál van egyben (nehogy már úgy csináljunk valamit ahogy mások:)). Pedig mennyivel több SMS-t gyűjthetnének 24 óra alatt, mint fél óra alatt.
  • MerlinW
    #258
    Robbie Williams lesz Take That-el (Ott kezdte a pályafutását). Robin Williams színész, ő más tészta:)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Egyébként a kiszavazást nem értettem..
    - Simon hazaküldte Trayc-t
    - Cheryl passzolt
    - Danni hazaküldte Katie-t
    - Louis hazaküldte Trayc-t

    ez 2:1 és Trayc repült Cheryl szavazata nélkül, mikor megmondta, hogy deadlock-olni akar.
  • Dean Winchester
    #257
    jaaa bocs én azt hittem ugy van mint most az első szériában h a műsor végén eredményhírdetés..
  • MerlinW
    #256
    Szombaton volt a verseny, vasárnap csak az eredményhirdetés. s07e19-et töltsd le.
  • Dean Winchester
    #255
    jövőhéten meg Robin Williams és a take that ? összeállnak egy produkcióra? jól értettem?
    am s07e20at néztem de itt kb csak az volt h ki jutott tovább :D azt hittem látni fogom az énekeseket énekelni külön-külön
  • MerlinW
    #254
    Angoloknál is 25 volt, idén változtatták 28-ra, Louis indítványára.
  • Dean Winchester
    #253
    megtaláltam máshol de ez jó kiindulási alap volt! köszi!
    nos elöször meglepő h itt 28év felettiek vannak míg magyaréknál 25 felettiek????
    am a bevezető meg nekem túl csicsás már :D de elég fasza ,na elkezdem nézni aztán majd mondom mire jutottam
  • MerlinW
    #252
    Esetleg ne a fizetős Direct Download-ra bökjél, hanem az alatta levő 50 ingyenes torrent linkre:)
  • Dean Winchester
    #251
    közben találtam linket is!
  • Dean Winchester
    #250
    köszi de
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Access Denied!
    If you are not a member and have not signed up already, please signup below and register a new account. The process is quick and easy! If you’ve already signed up, please login with your username and password.

    nekem meg direkt link kéne mert nem szoktam torrentezni :S

    de azért köszi még1szer :)
  • Alien
    #249
    S07e20 Results
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Wagneren még mindig ki vagyok akadva, hogy KI SZAVAZ rá?? Hát hihetetlen... Mint ember nincs bajom, de ez ÉNEKES tehetségkutató, nem az, hogyan bohóckodjunk és engem személy szerint már nem szórakoztat, hanem kezd idegesíteni.

    Ami pedig a bottom two-t meg a sing off-ot illeti....
    Először is Katie teljesen szétesett az ének alatt, onnantól kezdve nem volt kérdés (legalábbis számomra), hogy kinek kell mennie, erre megmentik őt?? Amúgy sem bírom a csajt, azt hittem megy végre, de mégsem... Mire való akkor a párbaj? Aki jobban énekel az marad. Oké, ez nem mindig ilyen egyszerű, de most teljesen az volt (illetve annak kellett volna lennie...) Aztán amit nem értek, hogy miért Cheryl-t kellett másodszorra kérdezni? Neki kellett volna utoljára maradnia. Plusz ez így nem volt igazságos Trayc-vel szemben, hisz ha deadlock van akkor lehet, hogy ő marad. Csalódott vagyok a mai eredmény miatt, Wagnernek már rég a szobájából kellene tv-n néznie a műsort, most meg Katie-nek kellett volna mennie.
    Olvasgatom Facebookon a kommenteket, eléggé fel van mindenki háborodva a mai szavazás és Wagner miatt is… Na jó, próbálok megnyugodni és témát váltani :) Matt lett a kedvencem , főleg a Just the way you are és a One more time-os előadása óta. A mostani adásban is nagyon szépen énekelt, neki drukkolok. A következő két hétben Katie és Wagner megy , utána Paije, majd Mary, Aiden, harmadik hely pedig Cher – One Direction között fog eldőlni.
    A döntőben pedig Matt - Rebecca párharc lesz. Kiváncsi vagyok mennyire találom el :D

  • MerlinW
    #248
    innen
  • Dean Winchester
    #247
    no még1szer
    honnan tudnám leszedni a múltheti műsort illetve az azelőttit?
  • gyonax
    #246
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Wagner jó fej meg minden, de már nem ide való. Jövő héten neki kéne kiesnie.
  • kovi04
    #245
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kik azok az elvetemült mazochisták, akik hétről hétre beszavazzák Wagnert a következő körbe? Szerencsére a Belle Amie esett ki, őket sem bírtam túlzottan.
  • MerlinW
    #244
    Most néztem meg a tegnapit... Rebecca FTW.. zseniális a csaj:)

    (Cher is odatette magát rendesen:))
  • gyonax
    #243
    Na most hogy tovább néztem, hallom Simon is ugyanezt mondta:)
  • gyonax
    #242
    Cher csak szerintem hasonlított nagyon Cherylre most? (amúgy másnak feltűnt már ez: Cher Lloyd -> Old Cheryl:))
  • MerlinW
    #241
    Heti off:)

    The.X.Factor.Australia.S02E19.WS.PDTV.XviD-NANO
  • gyonax
    #240
    Nem tudom... Én a Belle Amie-t érzem nem odavalónak. Számomra mindig olyan "erőtlen" a produkciójuk...
  • skylaner
    #239
    Jaja, Matt megint odatette. Tényleg tökös gyerek, hogy bemerte ezt vállalni. Amikor elkezdődött a zene, mondom te jó isten mi lesz ebből.
    Kedvenceim: Matt, Paije, Cher
    Cherylél meglepődtem, azt hittem playbackelni fog, de nem, rendesen végig tolta.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Wagnert én se értem :S Nem értem, hogy szavazhatják tovább Wagnert ??? Hogyan, miért ? Én végig se bírom nézni az "előadását", mindig áttekerem. Lui ezt szépen elb*szta, minek választotta be.

  • Pemack
    #238
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szerintem Wagner igenis kell ide, (Louis-t tudom csak idézni), a hangja nem olyan kiváló, mint a többieké, de nagyon jó előadó és engem személy szerint szórakoztat. :) Szerintem inkább a két csapatnak kellett volna kiesni, őket érzem a leggyengébbnek.
    Michael Bublé playbackelt? Fél méterre volt tőle a mikrofon, simán hallatszott és a hangerő sem változott, Cherylnél hallatszott a végére, hogy alig kap levegőt már.
  • Alien
    #237
    Bizony Matt nagyon jó volt szerintem is:)Most néztem meg az eredményhirdetést,

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Wagner-re kik szavaznak???? Hihetetlen, hogy mit keres még ott :D
  • MerlinW
    #236
    Matt és Paije de jók voltak most:)
  • N o N a m e
    #235
    Most néztem meg a hétvégi adást, azt kell mondjam, hogy a Diva Fever megérdemelten esett ki, mert a szombati adásban egyszerűen nem lehetett hallani a hangjukat, nem is ők énekeltek, egyszerűen szar volt a dalválasztásuk és ezt ők is mondták. Stormot én is sajnálom, a múltheti produkciója vagány volt, most kissé lapos lett, nem volt annyira pörgős mint amilyent megszoktunk tőle. Aident várom a következő kiesőnek, ha rajtam múlott volna, Storm helyett őt küldtem volna haza. Egyszerűen nem bírom a srácot, éneklés közben annyira szenved, dülöngél jobbra-balra, most a hétvégén ki kell essen!!

    Ezen a részen pedig jót nevettem:
  • MerlinW
    #234
  • Ability
    #233
    "And someone please tell me what Cher is gonna do when Big Band week rolls around? will she Rap Fly Me to the Moon?"
  • gyonax
    #232
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Stormot sajnálom. Szerintem jó hangja volt, és rajta legalább látszott, hogy igyekszik és akar....
  • MerlinW
    #231
    Tetszett ez a kiszavazás, lassan minden általam nem kedvelt versenyzőt kiszórnak:)

    (Ausztrál Factor 17 tölthető.)
  • MerlinW
    #230
    Nincs mese, Rebecca az új kedvenc... de Matt és Mary is nagyot alkottak.
  • MerlinW
    #229
    Dehogynincs