388


Brit tehetségkutató TV show
  • MerlinW
    #308
    Upsz tényleg, az akcentusa miatt kidobták:) Nem baj, ő is csini:)
  • Pemack
    #307
    US zsűriben Cheryl Cole helyett Nicole Scherzinger lesz
  • MerlinW
    #306
    US zsűri:

    Simon Cowell


    Cheryl Cole


    Paula Abdul


    Antonio 'L.A' Reid
  • MerlinW
    #305
    UK zsűri:

    Tulisa Contostavlos


    Gary Barlow


    Kelly Rowland


    és persze Louis Walsh
  • N o N a m e
    #304
  • Ability
    #303
    Várom már... :)
  • MerlinW
    #302
    2011-Aug-20 The X Factor (UK) 08x01 Series 8 - Auditions 1
    2011-Aug-27 The X Factor (UK) 08x02 Series 8 - Auditions 2

    2011-Sep-21 The X Factor (US) 01x01 Season 1, Episode 1
    2011-Sep-22 The X Factor (US) 01x02 Season 1, Episode 2
  • MerlinW
    #301
    Simon amerikai X-Factor marketingfilmje:)

    Nem tököl az öreg, muszáj befuttatnia a műsort Amerikában, így a fődíj mellé felajánl 5 azaz ötmillió dollárt a győztesnek:)
  • Dean Winchester
    #300
    hmmm, fincsi :D
  • N o N a m e
    #299
    Kéne szólni a modiknak majd, hogy vegyék le az UK-t a topik névből, hogy az US-t is tudjuk majd itt kibeszélni :)
    Ámérikában már javában folynak a készülődések, állítólag Will Smith, Christina Aguilera, Simon és Cheryl lesznek a zsűrik/mentorok, de ez még nincs megerősítve!
  • N o N a m e
    #298
  • Dean Winchester
    #297
    ?
  • N o N a m e
    #296
  • MerlinW
    #295
    Mint kiderül a cikkből a "hosszu haju ürge" nyerte meg:)
  • Dean Winchester
    #294
    kössz
    a hosszu haju ürgének egész jó hangja van.
    a dagi csajnak is
    a simaarcunak meg elég fos :D
    közös prod-ot néztem meg elsőre
  • MerlinW
    #293
    tessék
  • Dean Winchester
    #292
    1-1 videt tőlük bedobsz? :D mondjuk szted a legjobb produkciójukat?
  • Lateralus
    #291
    Aki esetleg nem olvasta.
    Tartalmas elemzés (spoilerekkel!) az idei évadról, linkelt szavazati arány listával.

    http://www.sorozatjunkie.hu/2010/12/14/the-x-factor-uk-vege-a-7-evadnak-irta-cyclotronic/#more-53114
  • gyonax
    #290
    Na.. én teljesen egyetértek az első 2-vel így, ahogy van. Jó kis széria volt :)
  • MerlinW
    #289
    Szép zárás volt, minden úgy alakult, ahogy vártam:) Várjuk a következőt:)
    Mondjuk az idei ausztrál győztes közelebb áll a szívemhez, de a brit is kellemes.
  • N o N a m e
    #288
    ND? OD vagy 1D :)

    Most néztem meg a hétvégi adásokat, a Glee cast előadását szépen elrontották, a többi nagyon tetszett! Cher a Love the way you lie-t nagyon vagányul előadta, és a One Direction előadásai is erősen tetszettek! Hatalmas verseny lesz a végén!
  • MerlinW
    #287
    Én is remélem, de van egy sanda gyanúm, hogy a ND lesz a befutó. Durván nagy a hájp és a szavazatok száma.
  • gyonax
    #286
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    One Direction, Cher, Matt, Rebecca.... Szerintem rendben van így a döntő... remélem Matt vagy Rebecca nyeri
  • MerlinW
    #285
    Háttérben hallgattam a párbajt, röhögni fogtok, de kivételesen jobban tetszett Wagner:)
  • kovi04
    #284
  • kovi04
    #283
    Szerintem Katie és Wagner ma ki fog esni, legalábbis nagyon remélem.
  • MerlinW
    #282
    7x25
  • Dean Winchester
    #281
    no most hanyadik rész is volt? (mármint amelyikben énekeltek)
  • gyonax
    #280
    Wagnernek most KI KELL ESNIE. Matt és Cher nagyon odatette magát ma, Rebecca és Mary jól énekel de már unom az előadásaikat. One Direction jó, de szerintem csak 4.-nek.
  • MerlinW
    #279
    No, az ausztrál X vége kellemesen végződött. Örültem a győztesnek:)
  • gyonax
    #278
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    EZ MOST KOMOLY??? Cher - Paije párbaj úgy, hogy Wagner simán továbbmegy?? Az eredmény egyébként rendben van, tényleg neki kellett kiesnie, ha már így alakult.

    Szerintem egyébként valahogy így kéne kiesniük az embereknek: Wagner, Katie, Mary, One Direction, Cher, Rebecca. Győztes: Matt
  • MerlinW
    #277
    Nem hittem, hogy lesz ilyen, de Katie vitte az estét... Persze Matt-re sem panaszkodhatunk:)
  • N o N a m e
    #276
    Aiden szvsz szar volt. Nekem egyáltalán nem jött be, éneklés közben rángatózott, alig tudta fogni a mikrofont, csak erőlködött vagy szenvedett a színpadon. Ha ilyen az előadásmódja, akkor javítson rajta és nincs semmi bajom vele. Rádióban/mp3-ban hallgatnám a dalait, viszont képernyőn ne lássam. Katie ezzel szemben aranyos, a hangja is tetszik, de úgy érzem, hogy most már itt a vég neki is.


    Kicsit OFF:
    Nézi közületek valaki az "I'm A Celebrity, Get Me Out Of Here!" műsort? Az ITV1-en megy minden hétköznap este, hétfőn kezdődött. Én most néztem meg az első részt, Stacey Solomon is szerepel benne. Jó műsor, ajánlom!
  • zsolaa
    #275
    Így már érthető,tuti csak a show miatt döntött így!Kell 1 botrányos személyiség is a műsorba,míg vele szemben Aiden eléggé visszafogott ember!Viszont szerintem tehetségesebb!
    Köszönöm a választ!
  • Ability
    #274
    Szia!

    Úgy kellene, azonban Simon így fogalmazott: "Katie-t tartom bent".
  • zsolaa
    #273
    Sziasztok!
    Nem vagyok perfekt angol,és nem értettem,hogy 3-an mondták Katie nevét és mégis döntetlen lett!
    Nem azt kell megnevezni aki hazamenjen?
  • seilafertee
    #272
    ja, és szerintem a Wagner bennmaradása egyrészt az X factor ellendrukkereknek, az egyébként is humorban jeleskedő angolok humorérzékének is köszönhető, szerintem a fiatalok körében menő így cikizni a showt. :)))
    ja meg szerintem ez a csoport is nagyon szeretné, ha Wagner-é lenne a karácsonyi sláger:
    http://www.facebook.com/pages/Wagner-for-xmas-no1/128940420495876?v=wall

    Wagner for Xmasn No1

    muhahaha
  • seilafertee
    #271
    azt elfelejted, hogy Simonnak érdeke, hogy a gyenge Katie bennmaradjon, így nagyobb esélye van a One Direction -nek is a döntő felé masírozni.
    egyébként Wagnert már én is ki****nám a *****ba. :)))
    szegény Aident sajnálom, mert előző hetek alatt volt nagyon jó is.
    de aki az Elton John estet kitalálta, az nagyon nagy marha volt, a leggyengébb döntő volt eddig az x-faktorban. (szerintem.) egy kiemelkedő produkció sem volt köztük.

    én Cher-nek drukkolok, hogy ő nyerjen, Matt sem lenne olyan nagy baj, a One Directon-t is bírom, mert aranyosak. :)

    ÉS ÉN VAGYOK A LÉTEZŐ LEGNAGYOBB REBECA ELLENDRUKKER.
    szeretném, ha még döntőbe sem jutna. oké, szép a hangja, bla blah, meg nagyon elegáns az előadásmódja.
    de nekem ő nagyon unalmas.

    hajrá Cher
  • Alien
    #270
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Most így az Xtra Factor közben emlékeztettek rá, hogy Simon mit is mondott szombaton Aiden-nek: You know what Aiden? You're gonna be fine for next weekend. Well done. Ehhez képest... Egyébként nem vagyok Aiden fan, csak nagyon bosszant, hogy ennyire nyomják Katie-t.

    Döntőben még mindig azt mondom, hogy Matt (Hajrá!!) és Rebecca lesz, harmadik hely Cher (neki is drukkolok) és One Direction között dől majd el
  • Alien
    #269
    S07E22 Results

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Komolyan mondom ilyen NINCS. Wagneren már kezdek meg se lepődni, hogy benn tartják, bár még mindig rejtély számomra, hogy KIK szavaznak rá?? Lehet, hogy direkt van egy csapat akik csak azért szavaznak, hogy idegesítsék a többi nézőt, illetve a műsor készítőit... Katie pedig NO COMMENT. Hányszor kell még a bottom two-ban lenni? Egyszerűen hihetetlen. Simonban is nagyot csalódtam most, nem veszi észre, hogy az emberek nem szeretik? Ki ez a lány, hogy ennyire nyomni kell őt? (emlékezzünk vissza a judges house-os összeomlására is, a múltkori énekléséről nem is beszélve, sőt ha jól emlékszem az audition-nél sem tudta rögtön kezdeni (amikor a benn maradásért énekelt) Hétről hétre jobban irritál a csaj, játssza itt folyton az eszét , a végén is amikor a zsűri mondta a véleményeket..... Abszolút nem fer amit vele művelnek, múlt héten is ha deadlock lett volna, lehet, hogy már akkor kiesik, most pedig NEGYEDSZERRE is párbajozik egy olyan ellen aki most van először abban a helyzetben. Régen pedig volt ilyen, talán tavaly, hogy Simon fel is hozta indoknak, hogy ez jelenthet valamit, hogy a közönség többször kieső helyre szavaz valakit. Most ez miért nem jutott az eszébe?
    A vicc az lenne, hogyha a jövő héten ESETLEG Katie - Wagner lesz a kiesőhelyen. Megint maradni fog....
    Egyébként pedig érdemes ezt is elolvasni, akár a kommentekkel együtt. Arról szól amit Aiden mondott a legvégén, hogy kapott egy üzenetet a show előtt, hogy nem sok választja el a kieső helytől. Plusz nézzétek meg az hivatalos Facebook oldalát, nagyon sokan csalódottak már megint, ahogy a múlt héten is azok voltak


    Na megyek belenézek még kicsit az Xtra Factorba...