292
Gátlásosság legyőzése
  • Sir Quno Jedi
    #172
    F@aszba! Pedig éppen őt figyeltük innen, pusmogtunk róla és jól ki is röhögtük! :DDD Áhhh...
  • 89
    #171
    üldözési mánia
  • DeerHunter01
    #170
    azt nem tudjátok hogy hivják amikor valaki azt hiszi hogy állandóan őt figyelik és róla beszélnek meg kiröhögik ? :D
    mert én ebben szenvedek
    ha közösségbe vagyok akkor nem annyira de a buszon pl mindig ez van
  • Rabbit20
    #169
    pedig segít a pia is :)
    nekem osztálytársam volt ilyen, egész évben kb megse szólalt... aztán jött osztálykirándulás, ahol eljött és berugott velünk (mindennap :D) azt részegen benem állt a szája és kurvajófej gyerek :D
    aztán suliba is hozzánk csapódott (hozzán=osztály 80%a akik kijártak szünetekben dohányzóba dumálni) és igaz nembeszélt annyit mint részegen, de dumált meg minden :D és télleg jógyerek nagyon, bántam volna ha nemismerem meg :)
  • Vlala #168
    Elég sokan.
    Nézd meg NB3 alatt, most sincs túl sok közük a labdához.
    Falusi focsicsapat: három falábú, négy fogalmatlan, három kétballábas meg a polgármester fia...
  • Fbn Lx
    #167
    "megneznem hanyan gyurnanak, ugy hogy tudnak hogy nem nonek nagyobbra tole."

    lál. megnézném, hogy hányan fociznának, ha nem lenne labda.
  • Ari18
    #166
    "megneznem hanyan gyurnanak, ugy hogy tudnak hogy nem nonek nagyobbra tole"

    Olyanról, hogy szinten tartás hallottál már Szerinted a végletekig lehet nőni? ha feljönnél a pincéből, akkor nem beszélnél ilyen faszságokat.

    Kíváncsi lennék, hogy egyáltalán tudod-e , hogy mi az a táplálékkiegészítő . Fingod sincsen az egészről.
  • sapkafej
    #165
    ha testmozgást végzel, zabálni kell, különben csoffadt leszel. ez nem csak a gyúrásról szól, pótolni kell az energiát a "labdajátékosnak" is.

    igaz, aki kocka az nem érti az ilyet, én is ellennék két zsömlével egész nap ha csak ülnék a monitor előtt.
  • sapkafej
    #164
    nem csak rólad van szó, ez egy általános jelenség, a laikusok mindig annyira tudnak magyarázni
  • Pepsi Twist
    #163
    203cm 130kg hogy fogyjak 30 kilót ha 5 kilót se tudok? :D ha fogyok akkor gyengülök is :D (Izom powa :D)
  • grizzly21
    #162
    miert kellene a sportnak egyutt jarnia taplalekkiegeszitovel?
    a labdajatek es a gyuras 2 teljesen kulonbozo dolog..utobbinak egy kis mozgason kivul csak az az ertelme, hogy nagyobb izmaid legyenek..megneznem hanyan gyurnanak, ugy hogy tudnak hogy nem nonek nagyobbra tole.
    a labdajatek meg szorakozas, de allokepessegen es ugyessegen kivul nem leszel tole izmosabb.
  • Nitramk
    #161
    Vízilabda. Vagy valamilyen csapatjáték. Ott tudsz barátokat is szerezni.
  • King of Roads
    #160
    kilókat diétával és testmozgással lehet leadni. kezdj el futni + változtass a kajálásodon. kilók leadásának ennyi a titka. + ha gondolod vehetsz zsírégetőt de ne ilyen fos bioboltban mert ott hihetetlen okosak az eladók. multkor benéztem egybe erre mepgrobálta nekem beadni hogy káros a fehérje. gratulálok, hogy a diplomás orvosokról ne is beszéljünk akik bemesélik a szülőknek hogy a táplálékkiegészítők tele vannak tesztoszteronokkal az idióta pedig eltiltja a gyerekét a sporttól BAZMEG...sapkafejnek igaza van annyira okos mindenki. minek kell 120 kilót emelgetni? minek kell a labdát rugdosni, minek kell a ringbe verekedni? szerinted?? nagyokos mert mindegyik sportnak megvan a maga tulajdonsága hogy mit kell benne csinálni. bonyolult mi? el is hiszem ilyen hsz-ek után...
  • Dynamic
    #159
    Na, szerinted egy testépítőnek miért kell 120 kilót emelgetni? Benne van a nevében.
  • Dynamic
    #158
    Alapvetően általánosságban írtam, mert amikor még komolyabban edzettem, akkor a munkahelyemre is rendszeresen vittem a protein turmixot, amire a sok nagyokos, mindig ezzel a "fel vagy fújva...nincs is benned erő" szöveggel reagált, amikor meglátta, hogy mit iszom.
  • werkfilm
    #157
    mégis mi a faszért kéne 120 kgt emelgetni? :D raktáros gecieknek jó kb húdekeményvagy
  • DeerHunter01
    #156
    gondolom nekem szántad a felfújt dolgot.
    én nem azt mondom hogy mindenki ilyen.
    csak egy konkrét személyről beszéltem.
  • Dynamic
    #155
    Istenem, mekkora közhely már.Mindig ezzel a baromsággal jönnek az okosak, hogy "nincs ebben erő csak fel van fújva, én bezzeg simán felviszem a nyóc zsák krumplit a padlásra". Az ilyeneket levinném egy edzőterembe, ráraknék 120 kilót és mondanám neki, akkor emelgesd b*meg, mint a többi "felfújt" testépítő.
  • DeerHunter01
    #154
    úszás , valamileny küzdősport ,stb.
  • rvn
    #153
    Ó, hogy inkább ide se jöttél volna, nekem ez a véleményem és légyszarnyit sem érdekel, hogy ez neked tetszik vagy nem tetszik:D Akkór meg miről beszélünk. Erre való a forum, hogy mindenki elmondja a véleményét:)
  • E N C O R E
    #152
    az állóképességemmel nincs gond. 178cm/91kg vagyok. nem hájas, ilyen a testalkatom. a karom 39-es, nem hájas, sokat dolgoztam. max 6 kg-ot szeretnék leadni. milyen sportot javasolnátok nekem? fejemmel sincs gond szerintem :D amúgy kiskorom óta nagyon gátlásos vagyok, szégyenlős is voltam, most viszont nem annyira.

    kösz a tippeket amúgy, elolvastam mindent. próbálkozok :)
  • sapkafej
    #151
    ó hogy inkább kussoltál volna. mikor felejtik már az emberek az ilyen szövegeket a gyúrással kapcsolatban?

    ha feljön a gyúrás téma, mindenki olyan okos lesz bazzeg hogy nagyon
  • rvn
    #150
    Hát figyelj én nem hiszem, hogy attól a sok szintetikus szartól(Ha már annyira fehérje kell valakinek keverjen be 3 tojást tej meg banán és az ize is jó és legalább tudom miből van. Tavja nyáron ezt toltam favágás után és volt is olyan fasza hátam, hogy visszasirom:S de év közbe nincs időm ilyenekre.) mert súlyzózástól erösebb lesz valaki mint egy 8 órás intenziv fizikai munkától minden nap.
  • Retsu
    #149
    De én is csak tudom ajánlani akár ezt, akár más sportot, biztos hogy segít. Meg nem baj az, ha van az emberben 1 egészéges mértékű egoizmus ha úgy tetszik. Régebben én is sokat foglalkoztam azzal hogy jaj mit gondolnak rólam, mit beszélnek. Mostanában teszek rá. Azt mondják általában nem jó, ha vki hazudik magának, de ilyen esetben jó módszer lehet! Nem gond ha vmi nem megy, beszéld be magadnak hogy ez semmi, gyerekjáték, hidd el más hozzáállással az eredmény nem marad el.
  • Retsu
    #148
    Nem olyan biztos. Az hogy valaki "jóféle munkásember" nem garantálja hogy erősebb mint 1 átlag testépítő, sőt! Állóképességük biztos van, de ahhoz h kiüssön vkit erő is kell, az meg hacsak nem genetikai csoda az illető nem jön csak úgy magától.
  • rvn
    #147
    Kapna egy 35 ös karu jóféle munkásembertől(mondjuk kőműves) egy fülest, lehet még az is elesne aki fel akarja állítani, ugyh bszhatja az 50 es karját.
  • fery02
    #146
    Segít valamit, ha azt mondom igen?
  • DeerHunter01
    #145
    ja ezaz.
    megkérdeztem tőle hogy szed e valami port vagy valamit azt mondja hogy semmit.

    de eleve látszott rajta hogy ilyen vizes karú fasz :DDD
    meg nehogy már 15 évesen ilyen karja legyen ..
  • King of Roads
    #144
    az ilyenek csicskák. de a kedvencem ez a "fel van fújva" XDDDDD mintha levegő lenne LMAO amúgy ha cigány nyilván kokszolt és amit a koksz hoz az többnyire víz és nem izom....
  • King of Roads
    #143
    1 kúrának nincs mellékhatása..de eredménye se
  • DeerHunter01
    #142
    volt egy idióta cigány oszálytársam az is gyúrt egy héten négyszer.
    állandóan feszülős izompólóba járt és mindig feszitett meg mutogatta hogy milyen karja közbe meg csak fel volt fújva valami szarral.
  • Smicy2
    #141
    ...
    szerintem először utána kéne olvasnod, hogy annak mik a mellékhatásai..
  • Sadist
    #140
    Vakulj meg.
  • CopyKing92
    #139
    nem bírok az emberekszemébe nézni hogy ne lássák a másik énemet tudtokrá orvosságot?
  • tpeterr
    #138
    Úgy biz, valami sportot ajánlatos csinálni. Abban előbb utóbb lesz sikerélményed, persze ha rendesen edzel. Pölö az eddig annyira emlegetett kondizás. Egy idő után ahogy növeled a súlyokat, egyre jobban és jobban, az sikerélmény lesz, nőni fog az önbizalmad. Meg amikor egy-egy jó edzés után érzed az izmaidat, hogy van ott valami. XD Az is nagyon jó érzés. Én egy hónapja kondizok, és teljesen megszerettem, meg az erőnlétem is sokkal jobb lett.
    Vagy még kosarazok is. Az is szintén nagyon jó. Pláne ha alapból szereti az ember, plusz még összehozza a haverokat/barátokat. Meg ebben is szintén nagyokat lehet fejlődni, Persze rengeteg edzéssel és kitartással. Jó érzés amikor látom, hogy egyre ügyesebb vagyok. Az meg csúcs amikor nyáron hazajönnek az nd1-es kosaras cimbik, és velük játszok. Le tudom mérni, mennyit fejlődtem. Meg amikor nagy ritkán sikerül kicselezni őket, vagy kivívni az elismerésüket a pályán, Ezek mind jó érzések, és növelik az önbizalmat, és még új cimbiket is szerezhetsz. Szóval a sportot csak ajánlani tudom. Meg mindig jobb, mintha egész nap otthon gépezik,, drogozik vagy mittudomén mi minden rosszat csinálhat még az ember. :-)
  • King of Roads
    #137
    végülis a lényeg abban amit te meg én mondtunk hogy a sport igen is megfelel annak aki ki akar lábalni mélypontról vagy aki gátlásosabb...
  • King of Roads
    #136
    a tipikus izompólós gyúrósoktól én is ki vagyok. én miért tudok felöltözni normálisan? azok el vannak szállva maguktól de aki normális az tudja hogy a konditermen (meg esetleg a szinpadon) kívül semmi nem szól sehol az izmokról. amúgy karatéztam is meg kung-fuztam is szal azért vágom a dolgokat. ez is tévhit hogy a nagydarabok kemények is. de van aki szereti ezt hinni magáról és azok általában szívnak és arra is azt mondom h megérdemlik. mondjuk sokan a küzdősport tudásukkal is visszaélnek de hát ahogy mondtad mindenhol mindenbe vannak idióták. erről ennyit én is lezárnám, de ha akarsz dumálni privibe mehet. HA GONDOLOD...
  • salsoul
    #135
  • salsoul
    #134
  • sparrow35
    #133
    Konditermes témához: Jöttek már fel páran hozzánk nagy keményen a konditeremből a mi edzésünkre megmutatni, mind lement az első rúgástól... Az a bajom a konditermesekkel hogy el vannak szállva maguktól, izompolóban feszengenek mindenhol, és elhiszik h mennyivel jobbak mindenkinél holott nem. Attól mert nem látszik még lehet valaki sok mindenben kiválló, sőt... És tényleg nem látszik a küzdősport a testeden, de sokkal több kitartás, akaraterő kell a rengeteg fájdalom, ütés, terhelés elviseléséhez mind bármi máshoz, és biztos reálisan fogod látni a világot, nem rózsaszín szemüvegen keresztül, magabiztosságot ad a kondi is de nem lesz józan az ítélőképességed, hamis képpel fogod áltatni magad. És persze hogy vannak rendes, normális kondizók is, ahogy mindenhol vannak bunkók is, csak én nem találkoztam velük. És itt nem arról van szó h ki tudja megvédeni magát meg kibe nem kötnek bele, hanem hogy a küzdősportoknál megismered a saját határaidat, tisztában leszel a képességeiddel, és ez reális kép is lesz egyben. De itt le is zárnám ezt, nem a topic igazi témája, el tudja dönteni mindenki h mi iránt érdeklődik.