2454
Silent Hunter 5
  • DanielGray
    #574
    Szép jó napot mindenkinek!
    Lenne egy nagy problémám!Én eddig mind a négy Silent Huntert megvettem,de ez most "kifogott" rajtam.Tényleg csak és kizárólag úgy lehet váltani a különböző "nézetek" között,hogy oda sétizek? Ráadásul kipróbáltam a warez verziót(mert hülye,aki nem dugja meg a csajt nősülés előtt),de nekem nem működött a periszkóp funkció,mikor vissza mentem a ladik belsejébe... Ez csak a tört verziónál jelentkezik,vagy én vagyok elmebeteg és agyhalott?
  • Karabiner
    #573
    a toronyból másszál le oldat és sétálj oda az agyúhoz kapcs rá már te is irányítod. fönt a bal sarokban van egy távcső ikon ott tudsz célzó optikával célozni.
  • Prince23
    #572
    Szimulátorosabb vagy árkádosabb lett az utóbbi két részhez viszonyítva?
  • beci43
    #571
    Nem tudjátok hogy hogyan kell az ágyúval manuálisan lőni?Sehogysem jövök rá.Help!
  • PanzerWolf
    #570
    Ma tolom én is az "ingyenes" játékot.hétfőn meg hozz a futár a nem ingyeneset.
    Éppen most beszélek Karabinerrel msn-n és arra jutottunk,hogy újra kellene éleszteni ezt:
    Silent HUNter
    Eléggé elhanyagoltuk már.Most meg újra van új SH,aztán feléleszthetnénk az oldalt.
  • Karabiner
    #569
    És gyerekek antec él és virul a gyűjtőin ott virít a matricája. Ezt tülök vette a cd-galxisba
  • Muki100
    #568
    Az a baj, hogy a kezelőfelület és az újdonságok nagy része nem kárpótol azokért a dolgokért amik a 3-ban benne voltak.

    Igazából nem tudom ki képes egy ilyet szeretni. Mi a jó egy árkád tengeralattjáró szimulátorban? Még egy autós, lövöldözős vagy még repülős játéknál is megértem, hogy van rá igény. De ez? Senki se jár jól.
    Csak annyi lett volna a feladat hogy a 3-hoz elkészült jó minőségű modokat átvegyék, hisz az engine is ugyanaz maradt, aztán pár jól kivitelezett újítást hozzátegyenek. Ehhez képest semmi sem sikerült belőle.

    A jól beígért wolfpackokig én el se jutottam, de nem lepődnék meg ha nem működne az se.
  • Karabiner
    #567
    NA ITT TESSÉK!
  • Karabiner
    #566
    Na egy kis közvélemény kutatás Kíváncsi vagyok mi itt a többség véleménye. Össze ütöttem egy kis szavazógépet

    [URL=http://szavazo.net/showpoll.php?id=53417&type=link">Szavazás!</a> ]ITT tessék voksolni![/URL]
  • Karabiner
    #565
    Adjanak majd neki oxigént nehogy nagy legyen a Co2 szintje mire megérkezik hozzád. Mázlista én is akarok!!!
  • crossy104
    #564
    Képzeld! Az egyik m.autónk / tudod miről beszélek/ Pesten van.Megveszik nekem.Bemennek érte.Estére már a kezemben van. Ekkora mákot!
  • Karabiner
    #563
    Én már rá küldtem néhány módot, jó lesz tesztelni. eltüntetem a körvonalak meg azok a hülye képregény buborék jeleket a fickók feje fölül, SH3 bil kiosztás, német zászlók csere
  • crossy104
    #562
    Az eredeti telepitésekor adja a plusz dolgokat először.A UPlay csak később jön.
  • crossy104
    #561
    Egyébként ha beregisztrálsz megvétel után akkor kapsz plusz küldiket, stb.A UPlay-nél a pontokra meg egy rakás pluszt.
  • Karabiner
    #560
    Igazi faunoknak úgy is ez való
  • crossy104
    #559
    Nagyszerű.Akkor hétfőig marad az irányitás megtanulása, gyakorlás, stb.
  • Karabiner
    #558
    A kampányba nem tudsz tovább menni a 2dik küldire töréssel ez már tuti.
  • crossy104
    #557
    A gyűjtői miatt nekünk legalább lesz kézikönyvünk, használati útmutató,stb.


    Silent Hunter 5 gyűjtői kiadás:

    - Silent hunter 5: Battle Of the Atlantic PC DVD-Rom
    - a játék kézikönyve
    - hivatalos útmutató, az összes in-game momentummal
    - a Battle Of the Atlantic hiteles térképe
    - Silent Hunter 5 hivatalos soundtrack (külön korongon)
    - 7 egyedi tengeralattjáró és ellenséges hajó kinézet
    - mindez fémdobozban
  • Karabiner
    #556
    Lehet hogy igazad van, honosítást úgyse kapunk, tehát tökmindegy hogy megvárjuk e a magyar forgalmazót. A forgalmazó meg lehet hogy már rég a felszámoló biztos karmai közt van.
    A kis füzet egyébként is haszna vehetetlen annyit már mi is tudunk amit belei írtak tökmindegy milyen nyelven van. a subsimen sziták a füzetet hogy semmit nem ír le normálisan
  • crossy104
    #555
    Utánanéztem, tényleg lehetnek hibák a megtörés miatt.Gyakorlásra jó, hétfőn meg elkezdem a kampányt eredetivel.Jó lenne jövő héten már multizni farkasfalkában.
  • crossy104
    #554
    Az elmúlt három napban kb 40-szer hivtam őket.Legutóbb tiz perce.Eredmény nélkül.
  • crossy104
    #553
    Meguntam a szarakodást.Felfivtam a cd galaxist, megrendeltem a gyűjtőit.Hétfőn délelőtt itt van.Csak gyűjtőit tudtak szerezni, mert sima még az országban sincs.
  • Karabiner
    #552
    Az szép lesz az An-teck kifúj, az ő kezükbe a magyar játékszoftver kereskedelem jó része. És ha nem veszik föl telefont akkor tényleg nagy gáz lehet.
  • crossy104
    #551
    Nekem ezt mondták.Ezek szerint csak a cd galaxis forgalmazza egyedül?
  • Karabiner
    #550
    Az elő fordulhat hogy a cdgalaxis saját szakállára vásárolt nagybanin néhány doboz gyűjtői kiadást. Kikerülve magyar forgalmazót
  • crossy104
    #549
    Hatalmas a káosz!Az An-tech három napja nem veszi fel a telefont.Média Mark-ban az egyik eladó mondta, hogy azt hallotta, hogy az An-teck kft-sek csődközelben vannak.Az 576 meg katasztrófa, úgy ahogy van.
  • DonZorro
    #548
    Ne mondd már. Most megyek a CD-Galaxis-ba átvenni a Collector Edition-t...
  • Karabiner
    #547
    És akkor a gyűjtői kiadás miért került forgalmazásba?
    A múltkor az 576 még azt közölte hogy őt nem érdekli az sh5 nem is rendel.
    Bár a magyar forgalmazókat ismerve lehet hogy megijedt a rossz fogadtatás miatt és vissza dobta forgalmazást, remélem nem
  • crossy104
    #546
    Felhivtam az 576-ot, és azt mondták,hogy Ők úgy hallották,hogy az SH5-nek nincs még magyar formalmazója.Ezért nem lehet még kapni.
  • jocking
    #545
    Köszi. Eszembe nem jutott volna mire jók a számok, főleg hogy eddig észre sem vettem őket.:D
  • Muttley
    #544
    #480-ban kérdezték már.
    Megy netkapcsolat nélkül offlineban vagy sem?
  • Karabiner
    #543
    Á minek van macro ha nem működik


    http://www.youtube.com/watch?v=1iZJgxyAolQ
    http://www.youtube.com/watch?v=x6In78H5RyQ
  • Karabiner
    #542
    Tanulmányoz a következő videókat remélem segít


  • crossy104
    #541
    Én médiumon kezdtem a kampányt, mert akkor nincs manuális célzás.Három torpedórombolóra bukkantam, éjszaka, kilőttem négy torpedót, egy sem talált.Nézegesd a subsim forumot, ott csinálják a modderek a javitásokat, pl. engedelmeskedik a legénység, stb..Más.Hogy kell kimenni az ágyúhoz, hogy én tüzeljek?
  • jocking
    #540
    Valaki nem tudna legalább egy iránymutató tanácsot adni, hogy hogy kell célozni azzal a qrva torpedóval? Nem lenne ez rossz játék, de erősen levesz az élvezetből, ha egy hajót csak szétágyúzni tudok, megtorpedózni nem. Pedig a tengeralattjáró lényege, hogy nem kell a hajó mellett állva ágyúznia, hanem a víz alól lopakodva is ki tudjon lőni valamit.
  • Lunki88
    #539
    Köszi a választ!
  • Karabiner
    #538
    Az első küldetésben még nem te vagy a kapitány te állsz a toronyba elméletileg azért nincs ott senki a következőbe már vannak. A beragadás ismert SHIFT+U el tudsz ugrani onnan. 1.1 érdemes föl tenni. Én is ezen elmélkedtem a villamoson reggel hogy itt azt fúják hogy ez aztán nem szimulátor. hát ha ez nem akkor nem tudom mi? Itt tényleg mindenhez oda kell menned elkel intézned. az eddigi SH játékok ilyen láthatatlan isten kapitánnyal működtek aki a levegőből nézelődve is mindet el tudót irányítani. Aki azt monda hogy sokat kell sétálni az téved csak a meg felelő helyen kell tartózkodni. ha felszínen támad a z UZO-nál ha víz alatt a periszkópnál ülsz se hová máshova nem kell menni. ez a valóságában is így volt, a többi csak annyi hogy szabad időben eltársaloghatsz a rádiós fiúval. az iránynyitás furcsa. A tárcsákat egyedül azt sajnálom, de megszokás kérdése.
  • zoltang
    #537
    Tegnap beszereztem az "akciós változatot" kipróbálásra. A "sima" 1.0xx verzióval ismerkedtem. simán indult és a mentés is működött. Az irányítást újra kell tanulni, a rutinszerű billentyűzet leütések "nem váltak be", sokat kellett nyomni az F1-et. Ez a hajón való mászkálás szerintem reális, a valóságba sem teleportálódott a kapitány oda, ahova gondolta. Az első gyakorló küldetést csináltam meg. A visszaúton kint is ragadtam a 88 mm-es mellett, nem bírtam tőle elszakadni, gondolom bug. Miután a legénységgel (2 fő) lőttem a szállítóhajót. Nem jöttem rá, hogy kell az őrszemeket a toronyba rendelni a vízalatti támadás utána a felszíni menetben. Az F5-F12 "képesség gombok" -ra ugyan előjöttek az ágyúkezelők, de az őrszemek nem. A harang (riadó?) ikon is kint volt, de nem hallottam/láttam a nyüzsgést a hajón. A célzás is érdekes az ágyúval, mert a távcsővel nem én célzok (egér görgő zoom), és a másik nézetben (az ágyúra kattintgatva a bal gombbal) az ágyú keresője, szálkeresztje sem jött be. A torpedó célzás sem valami profi. A hajóra kijelölve már mondják is a pontos lőelemeket. A torpedó beállítás nem valami "szimulátoros". Lementem a torpedóbetöltést megnézni, de csak simogatták/ fényesítették a tölteteket. Azonkívül a tartalékok 2db-al vannak ábrázolva mondjuk a 4 db helyett. A külső tároltakat hol látom? A hátsó vetőcsőt talán nem is vettem észre. A hangradart sem bírtam forgatni sem a kerékkel sem az osztásra kattintva.
    Lehet, hogy ezeket már az első javítással javították, majd ma este kipróbálom.
    A nehézség állítást az beállításokban "kézileg" beállítva a küldetés előtt már nem tudom így kiválasztani, csak a "gyári fokozatokat".

    Így elsőre az kezelése nehézkes. Sokkal jobban megterheli a hardvert, mint a 4-es. Nálam a bunkeres rész akad a legjobban (20-25fps, talán minden max-ra 1280x1024-ben ATI4850-el).

    Most ennyi jutott eszembe tegnapról...
  • Pluskast
    #536
    Pontosan! Ha meg arcade játokot akarnak akkor ezt a szemetet adták volna ki konzolra. Oda tökéletes lett volna.
  • Pluskast
    #535
    Tedd fel a 3. részt plussz a GWX modot. Na az úgy már egy vérbeli szimulátor.