2454
Silent Hunter 5
  • zoltang
    #614
    Nyomkodtam mindent, de nem mentek le csak, akkor amikor merültem. Kivéve a WO. -ót. Lemerülve nem találtam a hajóban, és lám hol van a víz alatti menetben, persze áll a toronyban 2 társával. Ez már "ősrégi hiba", sosem tudják kijavítani.

    Hol van a mélységmérés kiadása? A kis térkép melletti nem a valóságot mutatja. Kiírja, hogy 4 méter van alattam, de a külső nézetben vagy 100-at látok. :)

    Ha kint álok nem bírom kiadni a vészmerülés parancsot???

    Nekem ez a játék elég félkésznek tűnik, pár részen visszalépés, néhol bugos. Lehet a "letöltős változat" hibái, de nem hiszem. Nekem tetszik a teljes hajó bejárhatóság de az irányítás, áttekinthetőség nem. Még vagy fél évvel később kellett volna kiadni ezt a progit... :((((
  • helixP
    #613
    Bug lenne?Aszittem, hogy csak én nem értem még a menürendszert.. A kikötőben a szakállas vén tengeri medvére klikkelek, végighallgatom amit magyaráz és utána kéne indulna a missziónak autómatice? (a legelső missziót kezdeném)
  • crossy104
    #612
    Ez bug. Ráklikkelsz, és indul a küldetés.Nem értem, hogy miért ilyen szar.
  • crossy104
    #611
    Köszi! A Deept Under Keel. Milyen mély a tenger a hajógerinc alatt.Azt hogy tudhatom meg???
  • helixP
    #610
    Sziasztok!

    Nekem is lenne egy kérdésem (bár elég amatőr). A briefing végighallgatása után hol tudok missziót választani? Mert amikor ki akarok menni futni patrolra, akkor megkérdezi,h. biztos ki akarok -e futni misszió választása nélkül...

    Köszi a segítséget előre is
  • LeonSilver
    #609
  • pluhi
    #608
    Rámész a térképen a célpontra és a tooltip tetején ott a távolság és sebesség. A mélység leolvasható és pontosan megadható advanced módban (CTRL vagy a kis gomb)
  • crossy104
    #607
    Megkezdődött a szarakodás a UBI szerverekkel.Nem tölti be a játék mentését,nem inditja az elmentéstől a játékot mert a szerver szarakodik.
    Lesz nagy anyázás hamarosan.
  • crossy104
    #606
    Nyomd meg az F1-et, ott látod.F6,F7,F8 valamelyike.Még egyszer megnyomva visszamennek.De a fedelzeten az uzo-nál lévő tiszt is ad parancsot.
  • zoltang
    #605
    Kiadtam a parancsot a Wachoffizier -el (Dieter Epp), hogy a 88-hoz küldjön embereket (gyakorlatot tartok), de később őket hogy tudom visszahívni. Dieter-nél a visszahívó parancsot nem látok... Valaki tudja a megoldást az emberek mozgatására?
  • crossy104
    #604
    Én is hálás lennék érte.A célpontok sebessége és távolsága nincs sehol.Valaki leirhatná még azt is, hogy tudhatom a mélységet megállapitani.
  • pluhi
    #603
    Official Guide:
    http://rs830.rapidshare.com/files/359359417/SilentHunter5GoldGuide.rar
  • priluki
    #602
    Feltettem igy jobb azért már :)
  • Karabiner
    #601
    No sajnos ez a változat még nagyon béta ki próbáltam, de ígéretes.
    Van viszont egyszerű tárcsák ezt is próbáltam ez már kafa.
    Tárcsák

    Használjatok JSGME . A "for_MODS_folder", tartalmát másoljuk "MODS" mappába a \ Ubisoft \ SilentHunter5 \


  • grimm13
    #600
    Hello mindenki valaki leírná nekem hogyan lehet megállapítani egy hajó sebességét (amit ki akarok lőni )? Előre is THX
  • mk452001
    #599
    Sziasztok!
    Tegnap sikerült az ingyenes változatot beszereznem, és az oktató küldetést megcsinálni.
    Szerintem eddig egész jó kis játék.
  • DonZorro
    #598
    Hát még ha lenne hozzá egy fasza, jól bevált, régi bill.kiosztás is...
  • Karabiner
    #597
    még csak BÉTA állapotba van, tehát nem tökéletes de a tárcsák királyul működnek
  • Muki100
    #596
    Meg 100 000 tonna már eleve csak a legnagyobb ászoknak sikerült.
  • Karabiner
    #595
    És tessék mindenki kívánsága



    Link ITT
  • crossy104
    #594
    Igazad van.Nekem eredeti van, és eddig nem találtam hibát.Viszont küldetések egy agyrém.Küldjek a tenger fenekére 100.000 tonnát, amikor egy teknőre kell három torpedó és kb.17.000 tonna.Ötször haza kell menni utánpótlásért.
  • bgabor
    #593
    Hogyhogy nincs feltörve? Akkor nem működne, nemigaz?
  • PanzerWolf
    #592
    Eredeti a játékod?mert ha nem akkor ne is csodálkozz rajta.
    Amúgy nézegettem egy kicsit ma a játékban de,nem sok mindenre jöttem rá.Max 15 percet tudtam csak játszani mondjuk.A TDC féle mérésekhez lehetett volna ahogy karabiner mondja "tárcsák".Remélem raknak amjd a modokba bele.Meg a sebességmutató és a mélységmérő helyett is.Nem tetszik,kicsit modern féle.Miért nem tudták alapból belerakni ezeket nem értem?a vészmerülésnél nem halok ALARM üvöltést,csak "iskolacsengőt".Pedig a tarilerbe volt,csak elég gyengécske.Már várom a játékot nagyon eredetiben azért!Meglássátok ha kijönnek a jó kis modok hozzá szuper játék lesz ez!Jah ami még zavar az,hogy kicsit néha beakad a játék.Remélem ez is javítva lesz!
    Amúgy karabiner mellett állok,hogy nem kell a tengón rohangászni esztelenül.Csak a kettő periszkóp között.Ennyi.A többi parancsot meg ki tudod adni bárhonnan ahogy nézegettem.Csak sok mindenre még nem tudom,hogy micsoda.
  • Prince23
    #591
    Akkor gondolom a fejlesztők a jelen generációt veszi figyelembe, mert nekik a szim beütés 100%-osan nem jönne be.
    egyébként én még egy SH részel sem játszottam...nem tudom h belekezdjek e
  • Skynet
    #590
    Az hagyján...
    Dél előtt ágyúval lerobbantottam egy kerekedő hajó komplett orr részét,erre hirtelen feltűnt hogy az addig majdnem nullán álló "életcsíkja" felugrott fullra,és a hajó süllyedés helyett orr rész nélkül ment tovább 1 csomóval...:D

    //Egyébként a DRM nincs feltörve.
  • crossy104
    #589
    Állitólag dolgoznak a javitásán.Ha eltalálsz egy hajót, akkor eltünnek majd.
  • priluki
    #588
    Na ma volt idöm kicsit bohockodni... háát mosolyogtam mikor kilöttem egy hajot ami sullyedt lángolt de a matrozok észre se vették.. nyugodtan sétálgattak föl le mintha semmi nem történt volna,még a viz alatt is :D:D
    áhh 2010?! nehogymár..
  • crossy104
    #587
    Szedd le a subsim-ről az SH4 kezelő felületét,vagy az iránytűt a kanyarodáshoz, vagy bármi mást ami kell.Csak a Return in the Course dologra kitalálnának valamit.Egyébként folyamatosan dolgoznak a modderek.
  • crossy104
    #586
    Hali! Feltettem az eredeti CE-t.Kissé macerás volt regelni.A multinál
    zkeresztes néven leszek szerintem.Este kipróbálhatnánk a multit.Tényleg jó a fémdoboz, meg a könyv.
  • DanielGray
    #585
    Azt már meg "sasoltam",de nem nyújtott nagy segítséget!Itt van a szemem előtt a 4.rész teljes bill. kiosztása(eredeti),de minek!Miért kellett ezen változtatni...azt nem értem!Sok konzolos.....
  • Karabiner
    #584
    játék közbe nyomd meg az F1 és tanulmányozd a gyors parancsokat sok járkálástól meg kémelheted magad.
  • DanielGray
    #583
    Köszönöm az infót!
    Nem valami biztató,hogy járkálni kell az "állomások" között,de megszokjuk!Magyarul.... Nagy marhaság!Remélem,hogy itt már összehangolt támadásokat is lehet folytatni,nem csak olyan "gagyit",mint az előző részben!Akkor sétálok,ha kell.....;)
  • Karabiner
    #582
    Van lan. multit még nem próbáltuk talán ma
  • Fehercsoki
    #581
    Milyen multi játékmódok vannak?Van benne LAN támogatás?
  • Karabiner
    #580
    Egyébként meg lehet okosítani. Zorró a nagy tudója a végtelen lőszer és halhatatlanság titkainak
  • Karabiner
    #579
    Ennyit tudót ez a hajó. De termesztésen ez egy árkád szar igazán lehetne rajta végtelen lőszer sokkal hitelesebb lenne.
  • jocking
    #578
    Nincs valami csít vagy trainer a cucchoz? Eléggé zavaró, hogy túlontúl limitált mennyiségű torpedóm és ágyúlőszerem van, 3-4 hajónál többre nem elég. Ezt kellene valahogy feljebb tornázni.
  • Karabiner
    #577
    Hát periszkóp hibáról nem tudunk. Ez úgy nézik nálad lévő hiba. De a warez verziók bizonyítótan hibásak, ez okozhatja problémát. a sétálás igaz. De mint írtam valójában két poszt ami közt igazán mozogni kell a torony és a támadó periszkóp. a többi helyre max csak szórakozásból kell elmenni. Ez így nem igaz de nagy vonalakban igen
  • Muki100
    #576
    Egyértelműen sokkal árkádosabb. Eddig a harcot nem nagyon tapasztaltam, de anélkül is ki merem jelenteni.
  • beci43
    #575
    Köszi!