2454
Silent Hunter 5
  • crossy104
    #534
    Szerintem eddig ez a legjobb.A kezelőfelületet a modderek úgyis megoldják.
  • crossy104
    #533
    A subsim-ról lehet leszedni iránytűt, aki egyszerűen akar irányt változtatni.
  • priluki
    #532
    megmondom mi itt az ábra.. tul kevés az a réteg aki igazi élethü szimulátorra vágyik,gondoljunk bele,legyen kicsit árkádabb és máris dupla a gázsi mert a "pistikék" is tudják tolni. Nézzétek csak milett pl az IL2 böl,gondolom sokan ismerik... ez az egész üzlet:S
    De az lenne ere a megoldás,hogy kicsit többet foglalkoznak vele és lehessen komolyabban beálitai a realisztikát,és mindenki boldog... ámen:D
  • LeonSilver
    #531
    Nem a vérpistikés irányításról van szó bakker.Akik szeretik ezt a stílusú játékot szerintem nem arra vágynak, hogy vérpistikés legyen az irányítása.
    Egész egyszerűen szar.Csak annyit kérdezek, hogy szerinted ez az irányítás és kezelőfelület illik egy 1940-es tengeralattjáróhoz ? Mert szerintem qrvára nem, viszont a játékélményhez nagyban hozzátartozik ez is.
  • jocking
    #530
    Hali!
    Valaki el tudná magyarázni, hogy a játékban hogy is kell pontosan torpedóval célozni? Akárhogy állítom be a LOCK-ot a hajókra, mindig vagy előtte, de inkább mögötte megy el a torpedó. Gondolom ahogy halad, kicsit elé kellene célozni? Van erre valami módszer, hogy tudjam, hogy mennyivel kell elé lőni?
  • U995
    #529
    Ez nem tengó sim hanem KAPITÁNY sim.
    De télleg egy LOL ez az 5.rész, és ezért pénzt adni inkább félre rakom a mafia 2-re.
  • csoly
    #528
    Szerintem a három a legjobb, (gondolom ezzel sokan egyet értenek), itt gondolom arra pl: hogy egyszerű irányítás és egy nagyon jó feelinget kölcsönöz a játékosnak. De nekem a négy is nagyon tettszik, mert ott pedig sikerült feljavítani a grafikát legfőbbképpen a vizet.
    A ötödik részről annyit hogy én is azt csináltam mint mások felraktam mentem egy kört és letöröltem, mert egy semmi ez a játék. Szerintem kicsit korán adták ki és sok minden egyszerűen kihagytak belőle ezzel is elértek egy parasztvakítást.
    Olvasva a fórumot ez a kanyarodás Shift+valamelyik iránygomb mintha egy windows parancs lenne, a másik futkozzak azon a tetves hajón mint a mérgezett egér, hogy a legénység azt tegye amit akarok, ezzel rengeteg idő elmegy és közben nem látod ha jön egy romboló vagy elúszik a kereskedő hajó --> na ne komolyan szánalmas. Nekem ez róla a véleményem.

    Én személy szerint maradok a harmadik és a negyedik résznél az az igazi tengeralattjáró szimulátor.
  • Karabiner
    #527
    van 1.1 crack ment rendesen. Csak sajna a második küldetés nem működik ezt a crack rontotta el. Szabad vadászatra tudsz csak indulni
  • bgabor
    #526
    1.1-es javítást hogyan tetted fel? Van már 1.1 crack?


    És mi van a mentéssel? Ment rendesen a játék? Nem úgy colt, hogy ez a gyökér DRM az ubisoft szervereken tárolja a mentéseket?
  • Lunki88
    #525
    Aki nagyon benne van a témában attól kérdezném: Melyik rész áll a legközelebb egy vérbeli szimulátorhoz? Mert eddig úgy tudom a 3.-ik rész sikerült a legjobban és már a 4.-ik nem volt az igazi, de nyilván eltérőek a vélemények. Az új rész meg számomra felejtős a gépigénye miatt (szaggat mint jó pék a kelt tésztát). Lehet a 3-at megveszem steamen, úgyis csak 10 euró, de azért egy pár vélemény jöhetne.
  • Karabiner
    #524
    A kanyarodás Shift balra vagy jobbra gomb teljes fordulat a kormány lapáton num padon a 0 gombbal pedig újra középre állíthatod.
    A játszhatóságról meg annyit hogy az 1.1 a legtöbb hülyeséget javítja. Más a metódusa mint az eddigiek de szerintem belelehet jönni.
  • PanzerWolf
    #523
    Nah én is kipróbálta most.Nekem eddig bejön a játék.Bár még csak belenéztem egy 20 percet.Kanyarodást nem találtam sehol.Merre van?
    Amúgy szerintem reális ez a mászkálás a hajón.Bár annyit betehettek volna,hogy akinek nem tetszik az kikapcsolhatja.TDC képernyőt hiányolom(vagy csak eddig nem találtam).Valaki azt hiszem írt ilyesmit már.Vagy csak én emlékszem rosszul?
  • Muki100
    #522
    10 perc alatt le lehetett szűrni a prológból, hogy ezért egy fillért sem szabad adni.
    Azért azt gondoltam hogy egy minimális játszhatósági szintet elér majd rögtön a kiadás után, és majd a lényegi rész marad a modderekre, de ez nagyon durva.
  • Pluskast
    #521
    Na kipróbáltam. A IV. rész sem tetszik ez meg még annyira sem. Tiszta arcade játék. Rohangáljak a hajóban le fel meg létrán mászkáljak. Nevetséges. Tiszta röhely ez a csináljunk egy szimulátor játékot a széles tömegeknek felfogás. Ez minden csak nem szimulátor.
  • Karabiner
    #520
    Gyakorlásnak ideális. Ki próbáltam hát nem egyszerű teljesen más mint az eddigiek
  • crossy104
    #519
    Lövésem sincs.Jövő héten megjön az eredeti, akkor kiderül.
  • priluki
    #518
    iagazad van,én még csak most jutottam oda az elsö küldit csináltam meg..
    ezekszerint a crack miatt nem jo?! :S
  • ricsa008
    #517
    de teljes mer ittott azt írják hogy még észrevenni a védelem jótékony hatását
  • jboones
    #516
    A pk a kikötőben ugye télleg 3 választás dob, de csak az első a kampány folytatása, na ott hiányzik a vmi a térképről, ugyanis így a második opciónál csak szabad vadászatra tudsz meni, mert az elsőben nem lehetett kijelölni semmit...
    Körbejártam Angliát, aztán megdöglöttem, mert egy helyütt kiírta, hogy CO szint magas, és hiába voltam végig a felszínen, kinyitott fedélzeti nyílásokkal, megfulladtunk vazze.
  • crossy104
    #515
    Reggel óta nyomom, ráadásul 1.1 javitással.
  • ricsa008
    #514
    most akkor feltölrték vagy nem ?
  • PanzerWolf
    #513
    SH5 Collector's Edition
    Meg van rendelve,hétfőn jön.
  • pluhi
    #512
    Ahogy látom nem a név a lényeg, hanem a tutorial átugrása. Mondjuk kiválasztottam az atlanti vadászatot, azt mikor odaértem kifagyott.
  • crossy104
    #511
    Beirtam a nevem kapitánynak és attól volt szar.Inditottam új kampányt az eredeti névvel, most jó.Mellesleg jövő hétig kibirja.Úgyis megveszem.
  • pluhi
    #510
    Momentán én senkivel nem tudok beszélni, csak ténferegni a dokkban. Azt mondják az nforce forumán, hogy szar a crack...
  • crossy104
    #509
    Miután kineveznek kapitánynak odamész a fejlesztési emberkéhez, ha ott végzel, odamész a százezredeshez.Márom választás van. Első, elmondja mi a küldetés. Ha kész ráklikkelsz az alatta lévőre, hogy indulhat a küldi. Ekkor betölt, és a capt.log-nál, sem a térképen nem irja hogy mit csinálj.Ha nem klikkelsz a mission inditáshoz, akkor nem tudsz felszálni a hajóra.
  • pluhi
    #508
    Csak én nem találom hol lehet invert mouse-t állitani, vagy tényleg kihagyták? FPS nézetben kell rohangálni fel/le és nem teszik be, nem hiszem el...
  • crossy104
    #507
    Hol látod, hogy mi a küldetés?
  • priluki
    #506
    hát én látom a küldit nálam aránylag minden ok:)
  • PanzerWolf
    #505
    Akkor ezért nem küldhetett a cdgalaxis üzenetet nekem a rendeléssel kapcsolatba?
  • drop
    #504
    állitolag a törés nem jó azért van enyi hiba meg a küldit azért nem látod
  • crossy104
    #503
    Senki sem kap még holnap sem silent hunter 5-öt.Most hivtak a média markból, hogy a nyomdások valamit elcsesztek a játék boritóján, és könyvén, ezért napokat is csúszhat a megjelenése.Érdekes, mert anno a sh3-nál ugyanez volt.Eszem megáll.
  • crossy104
    #502
    A kampánynál elmondják mi a küldetés, de ha elindulsz, akkor hol lehet megnézni, hogy hová kell menni és mit kell csinálni?
  • LeonSilver
    #501
    Annyira azért nincs sok variáció, hogy ne boldogulna vele az ember.Egyébként pedig játék közben F1 és voilá, keymap.
  • priluki
    #500
    és mi a trükk?:) amugy a mélység ténykleg ugy van :))
  • crossy104
    #499
    Igy van.Visszatérve a műszerekre az advanced modot ugy tudjátok rögziteni, hogy játék közben lent a speed kijelző mellett jobbra van egy kis pont.Arra kell klikkelni, és úgy marad a játék.
  • mk452001
    #498
    Hali!
    Sztem valami keymapot össze kéne hozni, ha ilyen sok a kombináció
  • crossy104
    #497
    Aksi, CO, stb. megjelenitése trükkös, valamelyik bill. kell előcsalni.
  • crossy104
    #496
    Nekem meg az a gondom, hogy a kampány elején elmondja a százezredes, hogy hová evezzek, de mikor elindulok nincs egyik térképen sem a hely.Nem tudom sehogy sem előcsalni a feladatot ill. a helyét.Nincs a capt.log.-ban sem.
  • crossy104
    #495
    Külön cetlire kell kiirni, melyik bill. mit csinál, mert némelyiknek több funkciója is van.Eszement bonyolult jelenleg, de nagyon jó!