2454
Silent Hunter 5
  • runi 2
    #774
    Sziasztok!Magyarosítással találkozott már valaki,vagy még folyamatban lenne a játékfordítás? A letöltésekkel szépen fut a játék,de még javítgathatnak rajta.
  • jboones
    #773
    A múltkori behajózós segítségért köszi az illetékeseknek...
    Ami perpill zaklat, hogy a CO szint múltkor beragadt, oszt megfulladtunk a felszínen, hiába hajóztam, álldogáltam a toronyba elfogyott a zoxigén. Nem tom miért...
    A speckó képességeket (pre-heat torpedó, stb.) látom az F5-F12 funkcióbillentyűkkel is be lehetne kapcsolni, mégse megy.
    Másik kérdés, ki milyen beállításokkal használja a torpikat (mélységnek én 6m-t szoktam, meg mágneses gyújtó teherhajóknál, de így is 2-3 kell).
    Ja meg van olyan, hogy kilövök 2-3 torpit oszt egy se megy el, mármint kilövés megvolt, de csak a hajó előtt lebegtek, ez bug?
  • PanzerWolf
    #772
    Most nézem az emiljeimet és látom,hogy a cdgalaxis küldött valamit:
    Silent Hunter 5: Battle of the Atlantic

    c. PC játék (angol nyelven, magyar kézikönyvvel)

    Internetes kedvezményes ára: 8.990 Ft (Bolti ára: 9.990 Ft)
    Ez a sima verzió.Lehet náluk kapni.Nem akarja megvenni esetleg valaki?Aztán a magyar kézikönyvet beszkennelhetné és elküldhetné nekem.
  • PanzerWolf
    #771
    Meg az sem mindegy,hogy hol találod el a hajót.
  • Karabiner
    #770
    Ez nem a torpedók hibái, mindig is számított hogy a hajó mit szállít ha robbanó anyagot vagy olajat akkor szét pukkan rögtön az egész, de ha üres akkor igen jól bírják csak te ezt kívülről nem látod.
  • samsung123
    #769
    na lőttem pár képet hogy miylen most nálam..és nézegettem a régieket is és amikor először játszottam vele még voltak hullámok

    MEGOLDOTTAM A PROBLÉMÁT! bemásoltam az ENB seriet hogy csnáljak egy kis fake hdrt-t, az baszet el! kitöröltem és akkora hullámosk vannak hogy élvezet nézni!

    azért köszönöm crossy104!
  • crossy104
    #768
    Nem warez függő, mert nálam ott is jó volt.
  • crossy104
    #767
    Nekem jó, de erősebb gépem van, és full.HD-ban 8x,16x nyomom.De rögtön utánanézek külföldi fórumon, és utánajárok.
  • samsung123
    #766
    fenn van minden driver és maxon minden....nemtudom mauyg 9600gt win7 alatt megy.
    de neked jók a hullámok amúgy?
  • crossy104
    #765
    Köszi!
  • crossy104
    #764
    Nekem eredeti van, és jó.Mindegy neked milyen van, ha tudunk úgyis segitünk.Codec pack is bekeverhet, nekem pl. nincs fent.
    Még egyszer! A játék grafikai beállitásánál mindent pipálj ki, kivéve a vertikális szinkront mert az is néhány embernél bekever.Azt ki kell próbálni.
  • mk452001
    #763
    Szerintem nézz körül a neten, hogy milyen nevű angol anyahajók voltak akkoriban és olyan neveket keress, hátha szerencséd lesz
    Kitüntetést (ha van) úgy tudsz a legénységnek, mintha kéességet fejlesztenél.
    Ha ekkor van a fotójuk jobb alsó sarkában egy sárga + jel, akkor tudsz adni kitűntetést.
    De egyszerre csak 3-4-et asszem.
  • crossy104
    #762
    A grafikai beállitásoknál mindent kijelöltél? Mert kell mind. A legújabb videokártya drivered fent van? A februári directx frissités is kell.
  • crossy104
    #761
    A kitüntetésekkel mi a helyzet? Mikor kapok? Mikor és hogyan adhatok a legénységnek?
  • crossy104
    #760
    Aki talált anyahajót az észak-keleti részen, az leirhatná, hol futott bele, mert általában úgyis oda rakja a progi.Más. Érdemes fejleszteni a rádióst is, mert többször elcsip ellenséges forgalmazást.Észre lehet a fejlesztése után venni.Nem szól, de ha felnagyitjátok az angol kikötőket akkor többször lehet látni a kikötő neve mellett pl. King George, Hood, stb.hajók neveit, hogy éppen ott horgonyoz.Majd ha azt a küldit csinálom azért többször ránézek.A 100.000. tonnásnál nem fogadja el, mert az adott területen kivül van.
  • crossy104
    #759
    Vannak érdekességek a játékban.Újrakezdtem a kapcsányt a balfa...miatt, erre megjavult a sonár, most már csak viz alatt müködik.Viszont tényleg kijavithatnák a torpedók hibáját, mert néha elég egy torpedó egy nagy hajóra, máskor meg három sem elég egy kicsire.Idegesitő ez miatt plusz készletért futkozni, mert 100.000 tonnát nem egyszerü összeszedni.Ma belefutottam egy nagy konvojba, kb.40 teknő volt bent / persze mentettem rögtön/ és a teljes torpedó készlettel három hajót tudtam kivégezni.Reggel megpróbálom újra.
  • samsung123
    #758
    hali
    warez verzióm van...nem ez a lényeg, hanem az hogy az eredtivel aki nyomja annak van a tengeralattjáró felszini haladásakor a hajótest és a viz talákozásakor hullám mozgás?
    mert nekem olyan mintha egy teljesen sík, lapos vizfelületen mennék és szinte egy egyene vonal határolja a tengót a viz, egyáltalán nem szép(magyarul a hajótest körül nem hullámzik bármilyen tengervizen).
    itt egy vidó milyennek kellene lennie: hullámok
    ez egy mod, de már ezt is felraktam és semmi változás, pedig annyira jolnézki ahogy a hullámok elnyelik a hajót meg vissza...
    aki eredetit használ nézze már meg pls
  • LeonSilver
    #757
    Lehet floppyról is futtatni meg USB-ről is.EZ utóbbihoz egy linux kell ( az installhoz ).Van olyan linux amit lehet futtatni anélkül, hogy telepítenéd ( például Ubuntu ).Azért kell így csinálni, hogy semmi felesleges sallang ne legyen a memóriába.
  • Mikeee76
    #756
    Köszönöm.
    Ezt ki kell írni cd-re és arról bootolni, vagy van esetleg olyan, amit nem kellene külön kiírni csak futtatható?
  • LeonSilver
    #755
    http://www.memtest86.com/
  • Mikeee76
    #754
    Hogyan? Mivel? Mit ajánlanál?
    Gépindításkor vagy mi van erre legjobb célprogi?
  • Karabiner
    #753
    Memória hibának tűnik. Egy memória tesztet le kéne futtatni
  • Pupuci
    #752
    http://www.downloadatoz.com/windows-registry/faq,windows-blue-screen-of-death-error-stop-0x0000007f.html
  • Mikeee76
    #751
    STOP: 0x0000007F
  • DonZorro
    #750
    Vedd meg az eredetit és menni fog...
  • Karabiner
    #749
    Driver hiba. Így hirtelen a vga vagy csomó oka lehet privátba küldjed el a hiba kódot az ami így kezdődik 0X00 és tovább. meg nézem mire vonatkozik talán kiderül valami belőle. Bár egy vga driver frissítés meg ejthetsz előbb lehet hogy meg oldja.
  • Mikeee76
    #748
    Sziasztok!
    Játék közben időnként kidob kék háttéren egész képernyős hibaüzenetet és ujraindul a gép. Hogyan tudhatom, hogy mitől lehet?
  • LeonSilver
    #747
    Game options / gameplay settings
  • Sirion
    #746
    jó és akkor hol van ?
  • PanzerWolf
    #745
    Fölraktam a régi tárcsákat ,de most nem találom a vészmerülést.Nem tudom az embereket hogyan kell visszaküldeni a fedélzetről.Shift + r,f v ezek lennének azt hiszem a merülési gyorsparancsok,de nem tudom kipróbálni mert az emberek a toronyban vannak.Ma se volt időm játszani sokat(fél órát kb).
    Kellenének a régi parancsikonok is alulra.Karabiner láttam fölrakta már őket.
  • DonZorro
    #744
    Igen. Te vagy "láma"...
  • Sirion
    #743
    Sziasztok

    itt az ötben nincs videó a torpedó kilövésről, és annak az útjáról mit a háromban, vagy csak én vagyok láma és nem találtam, hogy hol lehet beállítani ?
  • Baree
    #742
    REMÉLEM nem lesz flame, de!

    Engem sokkal jobban zavar a kiadó, aki kiprésel egy félkész játékot a fejlesztőktől utána meg tartja a markát hogy fizess!!!, és ha akarsz játszani ezzel a "szarral" akkor meg kell venned mert nincs más választásod.
    Ez oda fog vezetni hogy egy játékot sem fejeznek majd be rendesen, mert ugyis meg kell venni a marhának, ha meg megvette kit érdekel hogy milyen a szájíze utánna.
    Valahol a warezosokkal és a legális tulajdonosokkal is egyet tudok érteni, de nem lenne szabad hagyni elharapózni a dolgot (szerintem ezt próbálják elérni a DDOS-al)
    Én úgy voltam vele egészen a játék kipróbálásáig, hogy biztosan megveszem látatlanul is...

  • DonZorro
    #741
  • Karabiner
    #740
    Most viszont köcsögök a warezosok. szándékosan túltrheléses támadást inditottak a drm szerverek ellen hogy azok képtelenek legyenek normálisan működni. Nem akarják föl törni csak meg bénítani. Csak most akinek erdeije van az tényleg szív. most ez mire jó nekik törjék föl mutassák meg milyen ügyes fiuk de szálljanak már le a szerverekről. ok láttuk ügyesek.
  • DonZorro
    #739
  • crossy104
    #738
    Szia!

    1.alapban a nyilak a billentyűzeten, ill. bármelyik térképen az irány folyamatos kijelölésével.Ha iránytűs irányitás kell, akkor subsim,forum,sh5,downloads.Itt van minden.Regisztrálni kell, egy perc.Ha nem tudsz angolul akkor használj pl. mozilla firefox-ot, és babelfish translate ford.progit hozzá.

    2.kérdezni nem lehet, párbeszédek vannak amik változnak a játék során, és a személyzetet is fejlesztheted.Ha azt szeretnéd, hogy gombnyomásra válaszoljanak mint pl. SH3-ban akkor subsim-ről szedj le sh3 féle bill. kiosztást.Ott már mondják, ill. kiirják a mélységet, időjárást, ellenséget,vissza lehet térni a kijelölt irányba, tsb.
  • DonZorro
    #737
    Jók a kérdések!!! Majd válaszok is lesznek! Már van egy-két MOD, ami javítja a helyzetet...
  • Baree
    #736
    Sziasztok!

    Lenne egy-két konkrét kérdésem azokhoz akiknek volt ideje kitapasztalni már a játékot (nekem meló miatt sajna nem)
    Sokat játszottam a SH3-al és nagyon nem teszik, hogy nincs fok alapú hajó navigálás(, vagy csak én nem találtam). Nincs kormányos és megközelítés közben nekem kell nyilakkal "jobbra balrázva" ráfordulni az ellenségre? Régen az ember kinézett a periszkópon azt "irány 030" a legénység tette a dolgát. Ehelyett a "kapitány" a távcsöve előtt "nyomogatja a nyilakat" ez rohadtul nem tealisztikus. Kérdés nem lehet valahogy előcsalni a játékban a régi navigálást?
    2. Az SH3-ban voltak officer-ek akiktől lehetett kérdezni és azok köpték a választ. Itt ilyen nincs, vagy nem lehet valahogy előhozni? Mint kapitány nekem személyesen kell megnézni mennyi üzemanyag van még, mintha nem lenne főgépészem?

    Ha valaki válaszol, azt előre is köszönöm!
  • zoltang
    #735
    Érdekes itt azt írják, hogy az SH5 is vacakol...

    Ubisoft: A szervereink támadás alatt állnak!

    Én örülnék, ha az ubi visszavonulna és leszednék ez a szemét online védelmet, mert akkor talán megvenném ezt a félkész játékot és várnám a "szintrehozó" MOD-okat.