2454
Silent Hunter 5
  • bgabor
    #814
    Nem tud valaki egy jó helyet ahonnan beszerezhető(nem, nem a boltokra gondolok)? Kalózöbölről döglassan jön.
  • crossy104
    #813
    Duplamagos proci, 512 mb-os videokártya, 2gb ram.Ha ez nincs, nem érdemes nekiállni.
  • polluxware
    #812
    kérdés!

    mi az a minimum gép amivel szerintetek még játszható eme game?

    ha silent hunter 4 közepes-maxon elment, akkor mire számíthatok?

    x1950GT vana dx9-el elmegy, valmint vista sp1el?
  • crossy104
    #811
    Megtaláltam az anyahajót, kinyirtam, felmentem az északi vonalra.Ott kell 5 hajót kinyirni, de én mér végeztem héttel, de cseszik elfogadni.Sok marhaság van itt.Tényleg kell már a javitás.
  • Karabiner
    #810
    bal sarokba a középső ikon kis emberke fejek vannak. kat rá. és feljön egy eblak annak három füle van a középsőre ott látod a hajód állapotát és ottan irkálják holtarasz a benzinnel
  • priluki
    #809
    srácok az üzemanyagot levegöt stb hol tudom megnézni???
  • PanzerWolf
    #808
    Tudjátok mit nem értek?A régi részekben ha megláttak egy hajót akkor egyből belessúlt a játék 8-os sebességre.Most úgy vettem észre,hogy nem.32 talán.De este nagy hullámoknál a kereskedőhajó kiszúrt,mert elkezdett cikázni.Eléggé érdekes.Ma sincsen rendesen időm játszani vele.Már 4. napja.ha csak a fizetőset nézzük.
    Manuálisn sikerült kilőnöm egy torpedót.A hajó mögött ment el egy kicsivel.Bár még pár dolgot nem értek benne.A hajókiválasztásnál vannak kis rublikák amiket be lehet pipálni.A megfigyelőtisztnek nem lehet parancsot adni a hajó becslésre mint régebben?Mikor csak úgy nézelődik és meglát egy hajót.Jah itt meg nem is szólt,hogy lát hajót.Nah majd szép lassan úgyis minden tiszta lesz.
    Kicsit mókás,hogy nincsen a megfigyelő embereknél távcső.
  • crossy104
    #807
    Kell a net, de ha megszakad a kapcsolat, akkor abban a pillanatban menti a játékot.Nekem kb. hétszer fordult elő eddig, de folytattam a mentéstől.Tehát nincs gond vele.
  • crossy104
    #806
    Jó lenne.Sajna megyek dolgozni.De péntek,szombat,vasárnap este is jó lenne.Akkor szabad leszek.
  • Karabiner
    #805
    Ma multi!? Este 9 kezdettel jöjjenek az újak is, nem eszünk meg senki csak nyerni lehet. Valami hajót azért hagyunk a többieknek is.
  • Muttley
    #804
    Feltételezem a tört verziós srácok nem annyira kapcsolódnak az ubi szerverre játék közben. Még mindig állandó netkapcsolat szükségeltetik a játék lejátszásához, vagy már anélkül is megy?
  • crossy104
    #803
    Hagytam had menjen, mert már eléggé mérges voltam.
  • PanzerWolf
    #802
    Ha odaálltok a híd hátuljába és rányomtok jobb gombal a légvédelmi ágyúra,akkor egyből bekerültök oda és nem kell lemászni hozzá.Utána ESC gomb,és egyből visszakerültök a hídra.
  • Buddy
    #801
    már átírogattam emberibb mértékekre a dolgokat, a 100ezerből csináltam egy emberi 20-at, a mennyiségeket meg redukáltam

    az redeti számok mellett nem is kell se kriegsmarine, se luftwaffe, se wehrmacht, téged kiküldenek, azt elsüllyeszted angliát
  • Buddy
    #800
    Szerintem érdemes realisticon kezdeni, eddig minden részt így játszottam, izgalmas és pont megfelelő...itt még tesztelni kell
  • DummyBoy
    #799
    Köszi ... még egy kérdés ... érdemes Realistic-on kezdeni?
  • U995
    #798
    Crossy és az angol tengó támadott is???
    Remélem lassan szólhatok neked, hogy megyünk pc-t össze rakatni.
  • crossy104
    #797
    Van 190.000 tonnám, és ilyen agyament marhasággal veszik el a kedvem az egésztől.Állitólag később még nagyobb marhaságok lesznek, pl. 50 teherhajó, kettő anyahajó,csatahajók, stb.Még a mennyiség nem is gond.De ha hét óra hosszat nem lehet megtalálni valamit sem időgyorsitással, sem pedig semmivel az gáz.Szektorokra is lebontottam a területet, egyesével néztem végig,az egészet egy adott mentés után.Semmi!
  • crossy104
    #796
    Anglia északi partjától Izland-ig egy negyed körivben.Elméletileg egy a németek ellen felállitott angliai blokád vonal.Ott járőrözik pár anyahajó is, amiknek a feladata a fedélzeten lévő repcsikkel megtámadni a náci tengókat.Próbálkoztam mindennel.Gyakori merülés, mert ugye a szonárral messzebről észrevenni bármit.Mindennel találkoztam csak anyahajóval nem.Még angol tengóval is.
  • SH3
    #795
    én bevallom warezos verzát használok, de levagyok égve, és a 3. megvan eredetiben :D de a lényeg. 1.1-es patch fent van, és nekem hibátlanul működik. amik hibákat itt írtak páran, az sztem tuti nem azért van mert warezos a verziójuk. lényeg nálam eddig semmilyen hiba nem lépett fel az égeggyattavilágon. :D (kop-kop)
  • DummyBoy
    #794
    Nézzétek el nekem, szánom - bánom bűnömet, de lenne egy warez kérdésem ...

    Ki szeretném próbálni ezt a játékot, bár csak érdeklődésképpen, de megfordult a kezemben az előző 2 is ...

    Ahogy olvastam a fórumot, nem szabad megcsinálni a Tutorial-t? (Hogy továbbengedjen ...) Vagy akkor most mi van?

    Nézzétek el nekem, szimulátoros topikokban elítélem a warez-t, de szeretném kipróbálni mielőtt megveszem ...
  • SH3
    #793
    És nem adtak valami infót, hogy hol van esélyed anyahajót találni? Mondjuk az pont nem az atlanti óceánon volt valami gyakori, szal ez elég szopatás. :S
  • crossy104
    #792
    Én a 100.000. tonnás küldinél háromszor mentem utánpótlásért.Viszont már csak egy van.Az anyahajó!!! Komolyan mondom, egy agyrém! Egész délután azt a szart kerestem, és nem találtam meg.A kikötőben pedig csak csatahajók vannak.Az meg ennél a küldinél szart sem ér.Már tényleg ideges vagyok miatta, mert anélkül nem enged tovább a játék.
  • SH3
    #791
    Gondoltam elmegyek még közelebb Anglia keleti partjához, vmelyik kikötőhöz. Éjszaka belefutottam egy rombolóba. Már túl késő volt, észrevett, gyorsan lemerültem 30m-re, (sekély volt a víz) és egy helyben vártam. A hajó közel jött, és amikor mögém került, felmentem periszkóp magasságba, és kilőttem az utolsó torpedóm a tengó farából, nagyot robbant ez is. :D Nem tudom meg tartsam e ezt az állást, mert most 1 torpim sincs, viszont ez a romboló csak olyan 1k volt. Vagy a Deck Gunra hagyatkozok, és ezt folytatom, v visszatöltöm azt az állást amikor még megvolt az 1 torpedóm. :D
  • SH3
    #790
    A múltkor mondtam h belefutottam egy szép kis konvojba. Összesen 46k tonnát küldtem a víz alá, első küldetésnél vagyok, és ott 50k a határ ugye? Még van 1 torpim, meg egy rakat skulóm Deck Gunhoz, szal 50k kell akkor könnyű lesz. Jó lenne ha nem kéne utánpótlásért mennem. Jah, és Anglia környékén kell darálni ugye? Mert most tudtam meg h ha más helyen vagyunk nem számítja bele. Szal remélem jó helyen vagyok. Kicsit járőrözök a környéken hátha belefutok egy újabb konvojba.
  • Karabiner
    #789
    sima egy lemezes. nem gyűjtői. így értem
  • bgabor
    #788
    Mit értesz mezei verzió alatt?
  • BF109
    #787
    a mezei verzió mit jelent? nekem valami bullterrier vagy milyen verzió van de kicsit én is úgy érzem mintha néhány funkció nem működne. pedig 1.1 patch is van.
  • Karabiner
    #786
    lapozgatni kell a különböző muksók közül asszem a balra legszélső ott lehet skint venni

    Most az 50e nél tartok tegnap nem volt erőm folytatnia. a negyedét már teljesitetem
  • crossy104
    #785
    Hol tudom beváltani youPlay-en belül a pontokat pl. festésre? Sehol sem találom.
  • crossy104
    #784
    Köszi! Megcsináltam a 100.000.tonnát is, most nekiugrok anyahajót keresni.Csak az van hátra. Te hogy haladsz?
  • Karabiner
    #783
    Most már kint van a mezei verzió is. Azzal ilyen gondok biztosan nem lesznek
  • dronkZero
    #782
    Eredeti játékkal hogyan osztja az XP-t?
    Warezzal ez van:
    1. Tutorialt játszva ad 20XP-t rögtön az elején, aztán kb hajónként vagy 5öt. De ugye ilyenkor nincs küldetés.
    2. Tutorialt skippelve 0XPvel kezd, és kb 10000 tonna elsüllyesztése után adott nagy kegyesen egyet. De azt is lehet, hogy arra adta, hogy elértem Anglia partjait a küldetés szerint.

    Eh, lassan feladom, nagyon szopatósnak tűnik a warez verzió, olyan, mint a Flashpoint volt anno: enged játszani, csak szándékosan széjjelbasz fontos funkciókat. Legalábbis nekem nagyon ilyennek tűnik.
  • dronkZero
    #781
    Eh, nem is kell figyelni az útvonalat... Lock a célra, megjelenik a háromszög, a periszkóppal ki kell "tapogatni", hogy hol zöld a háromszög, aztán tűz.
  • jboones
    #780
    A TAI felületet nézd, és torpedó előre tervezett nyomvonalát - a periszkóp forgatásával - keresztezd a befogott hajó irányvonalával, úgy hogy a számértékek a vonalakon nagyjából ugyanott metszék egymást.
    A torony oldalán lemászva oda tudsz ballagni a fedélzeti ágyúhoz, és kattints rá... Az UZO-ba befogott cél és SPACE asszem az ágyuztatás. A légvédelmet én se tudom, hogy lehetne rábírni, hogy lőjjenek. Ha vki tudja, pls ossza meg.
  • Karabiner
    #779
    Tessék egy mod ami javítja a hajók sérülékenységét. Hogy ne legyen annyira parafa száltó hajók

    http://darkreaver1980.m5t.de/Criticalhits1.1Torpedos.zip
  • BF109
    #778
    sziasztok!
    mediumon játszom és az a kérdésem: hogy kell célozni a torpedóval? nem automatán állítja be a gép, ha elinditom a torpedókat lock-olt hajóbál akkor tök egyenesen -ammere épp a hajóm orra van- mennek, bele a semmibe.
    a másik az ágyú használatára hogy tudom rávenni az embereket? odaparancsolom őket az illetékes tiszten keresuztül de ennyi, nem lövik acélt, meg én se tudok az ágyúhoz ülni... hogy én lőjek (aa-hoz sikerült)
    és csak VII tip. hajó lesz? ez van csak a múzeumban, se IX se XXII ???
  • runi 2
    #777
    Kösz Karabiner az infót,várom a fejleményeket.
  • PanzerWolf
    #776
    Nem tudok vészmerülni,az emberek nem mennek le a tengó belsejébe.Hogyan kell őket leküldeni?Fölraktam a tárcsákat és nekem a bal oldali panel eltünt szóval ha ott van valami akkor nekem kilőve.Lehet kellene a 4-es panelsora alulra.
  • Karabiner
    #775
    Jelenleg nincsen magyarosítás. Halkan jegyzem meg hogy már tetem lépéseket az ügyben ha minden jól megy 2-3 hét múlva már többet tudok mondani most nem szeretnék ígérgetni még.

    Igen a magyar kézikönyv az jó lenne.