2454
Silent Hunter 5
  • LeonSilver
    #854
    Nem tudom ki lehet ez a Bérczi Gábor aki a cikket írta de tökéletes!
  • Karabiner
    #853
    ja azok kényszeresen mutogatnak a nagy semmire is. biztos mondják a többieknek hogy nézd ott egy madár
  • gyozo
    #852
    Meg a felszínin állandóan beszopat az egyik megfigyelő. Mutogat, minden ok nélkül, én meg azonnal odanézek :) Nem elég, hogy elhagyta a távcsövét, még mutogatja is a semmit. :)
  • crossy104
    #851
    Az jó.Mind a főküldetésnél, mind a makroküldiknél van egy időpont amikor lejár.Addig kell megcsinálni.Ha a leghamarabbi lejár, akkor kapsz új mikroküldetést.
  • Karabiner
    #850
    nekem egy haza menetelből meg lett a 50e küldi, pont tegnap este
  • crossy104
    #849
    Kampány megoldva.
  • Karabiner
    #848
    basszus itt aztán minden rám fogtok
  • PanzerWolf
    #847
    Karabiner most mondta,hogy azért ilyen a játék mert sietették a készítőket.Ugyan ez volt az Age of Conannal is,és mi lett belőle...
    Készül elvileg egy nagyobb peccs a játékhoz(ezt is Karabiner mondta).Nem ártana neki...
  • PanzerWolf
    #846
    Én nem tudtam oda regisztrálni.Kitöltöttem de nem fogadta el,kért valami hülyeséget(amit nem tudtam,hogy mi) még,de már nem tudom mit.Hagytam is az egészet a picsbe.
    Véleményezés a játékról
  • crossy104
    #845
    Megcsináltam még egyszer az 50.000.tonnást, de nem ad csillagot.Honnan a francból lehet még egyet szerezni????????????
  • gyozo
    #844
    Ez a subsim tipp bejött. Köszönöm!
    Megválaszolva a saját kérdésemet, hátha valakinek még hiányzik. Visszatérés az eredti irányhoz: Ctrl-R
  • crossy104
    #843
    Szia! Van tengerfenék gomb is. Subsim, sh5, downloads.Regisztrálni kell, egy perc.Már most is sok mod van a játékhoz.

    Más: nem tudom ki hogyan áll a kampánnyal.Legfelül a fő kampány neve, azt hiszem hét csillag van.Én megcsináltam mind a három makro küldetést amikre ad hat csillagot.Nehézségi szintenkét változik a csillagok száma.
    Tehát csak hat csillag, egy hiányzik.Gondolom még egyszer meg kell csinálni az 50.000 tonnás küldit.
  • gyozo
    #842
    Igen, a fedélzeti ágyúhoz küldés nekem is hol ment, hol nem. Az F5, F6 gombok funkcióját sem igazán értem. Van, hogy parancsba adtam, kimentek, megjelent a gomb, megnyomhattam, akkor mintha visszajöttek volna, de pl. a flakhoz az istennek nem ment senki. Ahogy pedig a tiszt mondja, hogy embereket az ágyukhoz inkább vicces. Legalábbis a német hanggal.

    Mondjuk leaglább nem félnek a vihartól. Az SH3-ban nagyon idegesített, hogy első kis viharfelhő hatására használhatatlan volt minden fedélzeti fegyverem. Különösen a flaknál volt ez idegesítő, mert akkor minek fejleszteni. Jó, mondjuk sokan írták akkor is, hogy a repülő kontra tengeralattjáró találkozásból a repülő jött ki a valóságban győztesként, akármennyi légelhárítót is pakoltak rá, de hadd dögöljek már meg úgy, hogy közben lövöldözök :)

    Az időlassítás nálam ment.
  • PanzerWolf
    #841
    Érdekes mikor elindult felém a másik romboló most belassította az időt.Az ágyúhoz tudtam kiküldeni embereket,de a légvédelmihez meg nem mennek ki.
  • PanzerWolf
    #840
    Teljesen igazat adok neked!Főleg a célzás,hajókeresés,mélység ügyében.
    Azt ami most idegesít.Hiába adom ki a fedélzeti tisztnek,hogy légvédelmi ágyukhoz embereket rakjon,gagyog valamit aztán semmi.Nyomkodom mint a hülye a shift +f,vagy simán az f gombot és nem merül le periszkóp mélységig.Csak ha már víz alatt vagyok akkor tudom használni.
    Megyek a konvoj felé (9 hajó + 1 romboló) kis időgyorsítással.Észrevesz tök messziről a romboló!Persze a fedélzeti tiszt csak áll és néz.A 3. részben belassította az időt ha a horizonton meglátott egy hajót,és szólt is.Én itt semmit nem vettem észre ebből.
    Aztán furcsáltam,hogy egy ilyen konvoj 12 csomóval halad.Én 5-6 csomóssal találkoztam eddig régebben.
    Aztán tök tetszett a 3-ba,hogy én rakom a javítószemélyzetet ide oda.Itt meg csak látom,hogy javítanak maguktól és mozog egy kalapács a javítandó részlegnél.
    Aztán lemerülök meee gyün a romboló,hydrofonosnál meg nem tudom kijelölni,hogy monnyon máán valami helyzetjelentést az ellenségről!100%-on volt pedig a helység,nem sérült.
    Hiányzik még a mennyire van a tengerfenék gomb is.Valaki már írta ezt a dolgot.Nah most külső nézet nélkül így eléggé gáz merülni.
    Lett volna még mit programozni nekik a játékon.
  • crossy104
    #839
    Én megcsináltam mindhárom küldit, és mégsem enged tovább.
  • crossy104
    #838
    Szia! Van. Subsim, sh5, downloads.Regisztrálni kell, egy perc.Már most is sok mod van a játékhoz.
  • gyozo
    #837
    Arra pl. rájött valaki, hogy hogy lehet visszatérni a kijelölt irányhoz? Mert num pad ','-vel elindulok arra, amerre nézek, de utána csak úgy áll vissza irányba, ha minden útvonalpontot törlök és úja létrehozom. Illetve az irányatásnál is furcsa, hogy vagy 1 fokot, vagy 35 fokot térítek ki a lapáton. Bár azt már valaki írta, hogy van rá mod.
  • gyozo
    #836
    Jó a cucc, csak még nem jó:)
    Én azt nem értem, mire ez a kapkodás. Az SH3-at olyan szépen összerakták. Emlékszem, hogy akkor is ritkaság volt, hogy beteszed és működik. Most meg látszik, hogy megcsinálták 90%-ra, majd abbhagyták, hogy majd a modderek befejezik.
    Enegem az zavar komolyan, bár lehet, hogy elbénázok valamit, hogy nem tudom custom nehézségi szintel elindítani a küldetést. Az SH3-ben még menet közben is mondhattam, hogy akkor most ezt a misson-t úgy akarom, hogy legyen külső kamera, de más ne. Itt meg átállíthatom customra, de aztán a kampánynál vagy hard, vagy realistic. A realistic jó lenne, kikapcsolják a külső kamerát, vagyis oda a grafikai káprázat.
    Hardban meg unlimited üzemanyag. Na neeee!
    A másik, hogy realisticban nem megy a TDC. Ok, ez rendben is van, bár azért lehet kapcsolgatni. Ha bekapcsolom, akkor azt mondja, így jártam, fogalma sincs, mit látok a periszkópon. Ha kikapcsolom, akkor az a lapján a fityfasz "határozókönyv" alapján ember nincs, aki belövi, mi vettem célba. Azért nem értem különösen, mert a bal oldalon ott a nagy feketeség. Most oda miért nme fért el?
    Ráadásul honnan a túróból tudom, mi a merülése a hajónak? Hogyan állítom be a torbedó mélységet?

    Szóval jó lesz ez, csak még nem jó. Félkész.
  • runi 2
    #835
    Sziasztok!Helyzet az hogy elkezdtem az sh5-öt,de abbahagytam mert ez így nem nyerő.Várom hogy csiszolódjon még a játék,mert a számok amiket kér küldetésenként finoman szólva hülyeség.Anno a kapitányok eret vágtak volna magukon ilyen statisztika követelés láttán.Vissza sh3ra.
  • crossy104
    #834
    A nagy térképen a bal felső sarokban vannak mutatva az aktuális küldetések.Vannak ott keresztek.Kiszineződik, ha kész.Vannak gondok a játékkal pl. az északi küldinél egy anyahajó, meg 5 másik hajó a blokád vonalában akkora átverés, mint a szél.Megtalálod az anyahajót, de hiába lősz ki 40 másik hajót az északi vonalnál, nem fogadja el, mert nem mindegy milyen hajót szedsz le.Csak egy tipust fogad el.Ekkora marhaságot.Egy nap kellett mire rájöttem.Márcsak egyet kell találni.
  • Blondy
    #833
    Hogy néz ki egy befejezett mission? KB 6x csináltam meg az 50 tonnást és mindig ujra felvehetem. Ha kilépek dockknál akkor is azt írja incomplete. Az egyetlen ami complete az a skipelt tutorial. Próbáltam a másik küldit is az is elalkadt. Egy ideg modosítgatta a patrol helyszíneket éjszakon azt egyszercsak megunta és nem adott be több markert.

    Legutóbb az 50K tonnás pedig jól sikerült. Odamegyek elsőre beakad egy 12es konvoj. Kigyapálok belőle 50,5K tonnát. Első hajó mikor megküpped bejön a zöld kocka hogy patrol area complete. Euztán kitáraztam lejelentem rádión ois. Aszongya ha akarok járörözhetek még vagy return to base. Visszamegyek és semmi. Ujra kiválaszthatom (immáron 5x ) és mikor kilépek incomplete. Akkor most képtelen leszek bejefezni egy missiont? warez 1.1 amúgy.
  • Buddy
    #832
    nem lehet, hogy azért tiltják be, nehogy az egyszerű földi halandó véletlenül összekeverje a buddhistákkal? :))))

    http://www.buddhachannel.tv/portail/spip.php?article1576
  • mk452001
    #831
    Erre csak azt tudom mondani: Bu*k ezek, szomszéd!
  • Willenbrock
    #830
    Ezzel már pont az ellenkező hatást érik el mert ez már ostobaság.Ha egy történelmi játék vagy könyv,makett,bármi ami tájékoztatás,szórakoztatás céljára készült,és adott korszakra vonatkozik abban miért ne szerepelhetne horogkereszt a maga helyén?(amennyiben nem olyan összefüggésben tűntetik fel ami kegyeletsértő lehet,de ezek nem azok a kategóriák szerintem)
  • PanzerWolf
    #829
    Nemááár ez tök gááázz!!!!A 27. oldalon tudjátok hol van a horogkereszt?A lap jobb oldali része úgy van megcsinálva mintha több dossziélap rálógna a könyv oldalára/lapjára és ott egy fél sasosbelógósippeglászós pecsét,nah azon van egy picike horogkereszt.Ha nem írják én észre se veszem.Ennyi erővel a sok háborús filmet is tiltsuk be mert tele vannak nácikkal,és horogkeresztes zászlókkal!
  • BaluW
    #828
    THX
  • Karabiner
    #827
    tudom
  • mk452001
    #826
    Karabiner: Ez szerintem csak a német változatokra vonatkozik

    BaluW: a kapitány naplójában (jobb felső részen kapitányi sityak)
  • Karabiner
    #825
    Én nem adom vissza
  • BaluW
    #824
    ooooooooops
    Azt hol ? :-D
  • mk452001
    #823
    Állapotjelentést küldtél?
  • BaluW
    #822
    Hello!
    A British Coastal Waters küldetésnél már 275000t hajót elsüllyesztettem és nem semmi :D.(egy kicsit idegesítő)
  • mk452001
    #821
    VAGY 50.000 tonna eltűntetése Anglia keleti partjainál, VAGY 100.000 tonna a nyugati régióban (a térképen egy német kereszt jelöli)
  • SH3
    #820
    srácok, tutorial után az első küldinél mi a feladat?
  • polluxware
    #819
    ez így javarészt meg is van...

    azért kérdem mert 2600tól felfelé ír ati-t, valmint az hogy sp1-es vistám vagyon amit nem bojgatnák

    ezért kérdem
  • polluxware
    #818
    én nem vagyok egy überhungarista, de ez olyan felesleges... makettezős korszakomban is a falramásztam amikor messer-hez adott matricák keresztbe voltak vágva............

    minek???????????

    egyébként sajnos, így is úgy is ennek jön a korszaka megen.. kár szítani a kedélyeket
  • mk452001
    #817
    Ha kihagyod a tutorialt, akkor elvileg kappsz küldiket
  • Deathstorm676
    #816
    Most lehet hogy megleszek kövezve mert warezolok de nem találtom ehez a játékhoz off topikot szal ide írom be. Már olvastam vissza kommenteket és azt is olvastam hogy az xp osztás el van rontva meg a küldetéseket nem adja meg a tutorialnál. Na erre van talált valaki valamilyen megoldást (leszedtem az 1.1-es patchet is de miután felraktam egyből ablakban ment a játék és nem teljes képernyőn)
  • mk452001
    #815
    Sziasztok!
    Ubisoft baki a németeknél