2454
Silent Hunter 5
  • Dns5000
    #1574
    Na kirpróbáltam 1.1es patch (bizonyos okok miatt nem megy az 1.2 :P)
    Első pálya nem lehet heszinek közt billentyüvel váltani .. mi a fasz.
    Ágyút nem lehet használni mi a fasz. Legénységet nem lehet állítani.
    Ja hogy nem én vagyok a kapitány, na majd köv pálya.
    Vissza a bázisra, muszály vagyok meghalgatni, hogy a köcsög kapitány 5percet szövegel nem lehet tovább nyomni :S
    Beszélek a tisztel a köv missióról tovább nyomom.
    Start új patrol, új patroll nem lett kiválaszva biztos akarom patrolozni?
    Mi a fasz meghalgotom az egeszet hátha akkor kapok új parancsot, hát nem. Na most mi van? Kéne lenni valaminek amit lehet választani?
    Na mind1 csak elindulok. Juhé lehet legénységet állítani. Maxi pont a gunernek. Továbbra semm lehet billel heszínt váltani. A kibaszott mainguba nem tudok beülni mert nem lehet rálátni/odamenni a toronyból!!! OMG ezt látta valami tesztelő?
    A flank gunba be tudtam ülni.
    Na mind1 bill parancsa van rá, hogy man dec gun, flang gun csak nem mükszik. Ha a wacth officernek mondom akkor végre beülnek. Viszont nem lehet kiparancsolni őket !!!!!!!!!! ugy látszin nagyon teszik nekik az ágyúzás igaz kb 50%ban mellé lőnnek full felfejleszve. Persze nem lehet parancsot adni arra sem, hogy ne tüzeljenek.
    Tdc minden hajóra azt mondja, hogy 500mre van :S
    Ja igen nincs kormánykerék mint a 3ban, omg hogy lehet így manőverezni?
    Na szétlőttem 4-5 hajót elfogyott minden töltény, torpedó parancs nincs mit kéne csinálni?
    Hát ennyi egyelőre egy hatalmas fail ez a gama.
  • runi 2
    #1573
    Sziasztok urak!Valaki megtudná mondani hogy tudnám életre kelteni a Skid Row féle verziót,mert kissé körülményes.1,2 pach ráment és kész lett! Megállt tudományom.Valami ötlet?
  • Frigyes54
    #1572
    bocs g03 a csatolmanyt hogy lehet menteni, hogy ne toroljek
  • Frigyes54
    #1571
    g30 nagyon koszonom meg jott a magyar kezikonyv. sokat kell olvasgatni . van mit tanulni. lehet hogy mar a legenyseget is fogom tudni kezelni. ha valamit nem tudok akkor ugy is kerdezek.koszi!
  • PanzerWolf
    #1570
    Nah mire meglesz a magyarítás addigra kész is lesz rendesen a játék.
    Utána nekiállok a játéknak ahogy lesz időm,és kedvem.Még mindig itt van szűzen telepítve a játék.
    Tényleg a CE-hez lévő plusz festések meg ilyenek előkerültek már?Vagy az még mindig csak parasztvakítás?
  • pz6
    #1569
    Na,ezt kipróbálom!
  • g3o
    #1568
    Dehogynem! Csak téged, sem őrszemélyzet, sem tüzérség, csak te. Viszont az ellenség hajóit körülvevő szürke kör átmérője jóval kisebb, és gyorsabban haladhatsz, mint a víz alatt.
  • pz6
    #1567
    Mi inkább a víz alatt járunk.
  • DonZorro
    #1566
    Az irányítás már közel 100%-ban olyan mint a 3-ban... Magyarul még nem tud, de folyamatban van!
  • Frigyes54
    #1565
    ha en ugy ertenek a gephez igy 55 evesen mint ti akkor a fold felett jarnek tobb meterrel. en az sh3 miatt vettem gepet. ha az 5-t is olyan iranyitassal jatek menettel csinaltak volna mint 3-at, persze ezzel a grafikaval akkor csucs lenne a jatek.kosz a merulesi tanacsot. magyar nyelvu konyvet hol lehet szerezni? jo beszelni veletek.
  • pz6
    #1564
    Az ok,de 10 méteren ki sem enged a toronyba..

    Zsoma!
    F1 játék közben,vagy sh5/support/valamelyik pdf.
  • zsoma79
    #1563
    sziasztok, egy kis segítséget szeretnék kapni, billentyűzet kiosztásban, mi merre hol? a sh3 és sh4 hez találtam de 5-höz nem, köszi szépen
  • DonZorro
    #1562
    Az új verzióban ez a mélység gond javítva van. Meg lett a hiba, máshol is csinálta...
  • g3o
    #1561
    Az a 10 méter az rendben van, az a támadómélység, amikor a hajótest még víz alatt van, csak a torony van felette. Felszíni támadáskor/megközelítéskor ez pont OK.
  • pz6
    #1560
    Különben az enviroment mod szivatott!Kiszedtem a goldot,betettem a 3.4-et,tökéletesen műxik!
  • pz6
    #1559
    Az L lenne asszem az óra,de ahelyett a dialog box
    T rádio helyett teleport
    W már nem emléxem minek kéne lenni,de csak visszalépsz vele fps nézetbe.
    Ha jól tévedek erre be van állítva 3 parancs is.Flak,meg még nem tudom mik...
    Q,E ezekkel forgatnád a térképen a szögmérő külső gyűrűjét,de valamelyikre be van állítva más parancs is.
    És nem tudom,hogy csak nekem jön e elő,de surface parancsra csak 10 méterre emelkedik fel a hajó.
    Most igy hirtelen ennyi jut eszembe.
  • wonax
    #1558
    Silent Hunter 5-höz szeretnék magyar nyelvü kezelésit mert nem találok semmit mivel nem tudok angolul igy egy kicsit nehéz.
    Ha valakinek meg van nagyon megköszönném.
    mail cimem [email protected]
    wonax
  • DonZorro
    #1557
    Nem néztem, mert nagyon ez nem izgat amíg nincs hiba. A TDW_UI felülír sok mindent... Találtál hibát? Valamelyik funkció nem működik? Mesélj...
  • pz6
    #1556
    Zorro!
    Nem tudom,hogy nézted e,a commands.cfg-ben van néhány billentyű,ami több parancshoz is hozzá van rendelve!
  • pz6
    #1555
    A célzórendszerrel csinálhatna már valaki valamit,mer' igy elég csehszlovák...
  • DonZorro
    #1554
    Készülőben a v6.0. Rengeteg új javítás lesz benne. PL: történelmileg pontos tengók és hajók, torpedók, sebességek; Új kezelő felület; Hangok; Grafikák; Hullám mechanika; Fények és clíma zónák...

    Talán MAGYARÍTÁS is lesz, de még nem tudom, hogy készen van-e...
  • pz6
    #1553
    Inaktiválni kell az összes modot,mielött frissítéseket telepítesz!
    A tárcsák benne vannak a packban,és a realisztikus sérülések is.(Nem kell 15 torpedó 1 hajóhoz)
    A merülést a recognition manualban tudod megnézni,ahol a hajót azonosítod.
    Draft a merülés,mast a magasság.
  • Frigyes54
    #1552
    pz6 koszonom a segitseget. meg fogom probalni. nekem eredeti a jatek. a kecsege segitet a tarcsakat telepiteni. de jott a legujabb pach es vasloszinuleg felul irta mert eltuntek. mostmar megkerdezem hogy lehet a hajok meruleset meg allapitani? meg miert kell 4 torpedot kiloni egy tankerre. kozben vidaman megy 8 csomoval. bocs de biztos lesz meg kerdebem
  • Frigyes54
    #1551
    hello g3o es pz6. nekem nincs fent semilyen kiegeszito. mert nem tudom hogy kell telepiteni. egyszer meg a sh3-hoz masoltam ahonlaprol a gwx-et. az egesz gepet ujra kellet telepiteni. a foldkozi tengeren van olyan feladat ahol 500.000 tonna teherhajot kene loni 9 honap alatt. eddig 2-t lattam 1-et lottem. valaszokat koszi
  • pz6
    #1550
    Hali!
    Ha fent van a hunterpack,vagy a multiple UI TDC, katt a watch officer-re
    (az utolsó kép)Ott az 5. ikon a flak.Be tudod állítani,hogy mire lőjön,és milyen távolságból.Aztán csak fire at will!
    Ha nincs fent egyik mod sem,akkor katt a watch officer-re a hidon,aztán man the flak gun.
  • Frigyes54
    #1549
    tisztelt g3o. hogyan vezenylek embert a legvedelemhez? ha rakatintok az elso tisztre az agyuhoz kuld embert de a gepuskahoz nem mindig. a tavcsovon keresztul kijelolom a hajot, lonek az emberek. ez oke. de hol es hogyan jelolom ki a gepuskas celjat es atavolsagot mind mondod. segitseget elore is koszonom bocs hogy ilyen hulye vagyok. aztan meg egy kerdes. a foldkozi tengeren mindket kuldetesnel egyszeruen nincs teher hajo csak hadihajok. hatha erre is tudsz valaszt vagy valaki. koszi
  • kovajani
    #1548
    Az alábbi 4 kép az eső küldetés befejező képei!
  • kovajani
    #1547
  • kovajani
    #1546
  • kovajani
    #1545
  • kovajani
    #1544
  • kovajani
    #1543
    Első küldi vége.[url=http://kephost.hu/share-0FB0_4BFA140A.html][img]
  • DonZorro
    #1542
    Az enyém nem a Silent Hunter Klánhoz tartozik, hanem hozzám csak... Játékra nem ez van!
  • g3o
    #1541
    Akikkel én is kommunikálok, már TS3-at használnak.
    Miattatok raktam vissza a TS2-t is.
    Tényleg nem kéne a kavar: vagy TS2 vagy TS3, de a kettő együtt - könyörgöm - ne, mert akkor két helyen kell bevadászni az embereket...
  • g3o
    #1540
    Tőlem.
  • Frigyes54
    #1539
    karabiner. magyar nyelvu kezi konyvet hol lehet szerezni, mert tanulni kell az 5-ot
  • DonZorro
    #1538
    Meg amugy is nincs már fent a TS2...
  • DonZorro
    #1537
    Ez nem állandó és nem kavarás. Csak van és kész...
  • Karabiner
    #1536
    ok zorro most minek kavarni, van egy állandóan működő. minek bekavarni most még egyet ami nem is megy mindig, nem értem
  • DonZorro
    #1535
    Amikor a gépem be van kapcsolva, TS3 SZERVER üzemel rajta! Akinek kell elérhetőség, jelezzen és küldöm PM-ben...