2454
Silent Hunter 5
  • Muttley
    #1974
    Az nem kicsit kisebb. ;)
    Az 1:125. Ez 1:72.
    Ennél a hajótest elkészítés után 93.3 (!) cm effektív hosszúságú lesz.

    Vhogy így:


  • bzsoli
    #1973
    Működik, köszönöm! Oldódnak!
  • Karabiner
    #1972
    Nem bocs tévedtem, az aranytengeralattjáró 1:125 volt, kisebb
  • Karabiner
    #1971
    Ilyenből készült az arany tengeraltjáró anno.
    KÉP
  • Nohab
    #1970
    Inkább úgy mondanám, hogy vízben oldódnak, és levegőn kicsapódnak. :)
  • Nohab
    #1969
    Csak azokkal tudsz beszélni, akiknek a feje felett szövegdoboz (vagy mi a fene) van.
  • activer
    #1968
    Nem muszáj szólni. Én úgy szoktam, h egyszerűen becsücsülök a toronyba (a támadó periszkóphoz) és ha kell merülök, a megfigyelők maguktól lemennek.
  • bzsoli
    #1967
    Erre valaki részéről válasz?

    zsolti

    alapjáték, v1.2

    és miként tudok szólni nekik? csak mert egyes emberkékre, annak ellenére, hogy a korvonaluk jelzi, nem tudok kattintani, így nem tudok velük kommunikálni.
    Válasz 'g3o' üzenetére (#1959)
    üdv: zsolti
  • Muttley
    #1966
    Ha kell vkinek

    Type VIIC Revell 1:72 méretarányú összerakatlan, érintetlen dobozos makett mélyen a bolti ár alatt,

  • elite
    #1965
    Tényleg hibás a stadimeter?
  • Frigyes54
    #1964
    manualis celzas. sh 5 tdc-t beutod. tobb video is van.nezd meg es donts.
  • PanzerWolf
    #1963
    Küldtem privátot.
  • elite
    #1962
    Manuális célzás van olyan összetett mint a 3 és 4 részben volt? Gondolkodom, hogy megvegyem-e, de sok rosszat halottam róla. :(
  • elite
    #1961
    Hali!
    Megoldott valamilyen mod segítségével már, hogy valódi dinamikus kampány legyen, ne ilyen előre meghatározott, és hogy végig lehessen harcolni az egész háborút?
  • bzsoli
    #1960
    alapjáték, v1.2

    és miként tudok szólni nekik? csak mert egyes emberkékre, annak ellenére, hogy a korvonaluk jelzi, nem tudok kattintani, így nem tudok velük kommunikálni.
  • g3o
    #1959
    Több módja van, attól függően, hogy alapjáték, vagy feltettél kiegészítő modokat.
    Alapjátéknál az őrtisztnek kell szólni, hogy elhagyni a tornyot :)
  • bzsoli
    #1958
    Az miként lehet, hogy nekem ugyan erre a küldetésre Kielből kellett indulnom?
  • bzsoli
    #1957
    Sziasztok!

    Talán nagyon kezdő kérdés, de kérném a segítségetek. Ha vannak emberek a toronyban, miként tudom őket visszahívni, hogy ne maradjanak kint, ha alá merülünk? Mert most bizony kint vannak, hiába merülünk...

    :)

    Előre is köszi.
  • PanzerWolf
    #1956
    Magyarítás,hogy áll?
  • highlander15
    #1955
    Én anno még 3000-ért vettem.
  • activer
    #1954
    helyesen: Keserű óceán
  • activer
    #1953
    Akit érdekel: Keserű óceán

    most 900 Ft az Alexandrában
  • Csúzli5
    #1952
    KGY70, dobtam egy pü-t, nézd majd meg légyszíves.
    Köszi
  • U995
    #1951
    Karabiner PÜ.
  • U995
    #1950
    Elég idegesítő a Happy Times-ban a 200.000.tonnás küldetés a zóna elég nagy, és elvétve jön 1-2hajó. Sokkal jobb lenne ez a játék ha jobb küldetések lennének, nem pedig csak ilyen adott hajótípus vadászat, meg tonna háború. Olyan mintha startlapon játszanék vmi arcade játékkal ahol minden szint nehezedik.

    Hiába a lenyűgöző grafika, ha a küldetések idegesítőek meg unalmasak, legalábbis nekem ez a véleményem.

    Megyek inkább Mafia 2-t játszani kicsit
  • activer
    #1949
    sziasztok!

    Egy SH5 multira én is vevő lennék!

  • kovajani
    #1948
    A Happy Times kampánynál először a British Coastal Waters küldetést ajánlatos megcsinálni, mivel ennek van a legrövidebb ideje /deadline/ és mellesleg ez van legközelebb Brémához, az indulási ponthoz. Én mindjárt beosontam a Grimsby nevű kikötöbe / a kép szerint/ és ott azonnak el tudtam sülyeszteni 4 db Troop csapatszállitót. Azért ezeket javaslom, mert a cél 100.000 to elsülyesztése, s ezek a nagyobb szállitókkal és tankerekkel szemben -melyek 6-7000 to körül vannak- 16-17.000 to sulyuak, tehát 6-7 darabbal le van küzdve a feladat ezen része. Különben én alapszabálynak tartom, hogy ha to szám van megadva, akkor minnél nagyobb tonnaszámut sülyesztek el, ha viszont db szám van előírva, akkor kisérő warshipet, mert azoknak elég egy-egy torpedó a likvidálásukhoz. Tehát a Grimsby-ben felhasznált torpedók frissitését Heligoland szigetén-Bréma fölött- gyorsan megoldom, visszamegyek Grimsby-be, mert ott ujra feltöltődőtt a kikötő "hajókészlete" és tudom a hiányzó tonnákat Troopokkal behozni. S már kész is az első feladat, irány az ujratöltés, majd a másik két feladat helyszine.
  • U995
    #1947
    kovajani ha te nem lennél, idegbajt kapnék :D


    Karabiner: Én is nyitott vagyok a multira. :D
  • kovajani
    #1946
    Javaslat minden SH5 -öt játszónak!
    A Happy Times főküldetés befejezése után az "utolsó" mentést-akár egyedi névvel elmentve-nagyon őrizzétek meg, mert a folytatás már kétfelé /illetve majd három felé/ ágazik a továbbiakban, s ha például a felső soron megy valaki végig, akkor az utolső-Black May- küldetés befejezése után egyszerüen "kitesz" a játékból, s nem rak át a második sorba, hogy folytasd a játékot. Ezért -ha nincs meg a Happy Times "utolsó" mentése, teljesen előlről -a tutoriáltól- kell elkezdeni ismét az egészet.
    Másik lehetőség, ha a függölegesen egymás alatti küldiket csináljuk meg, de ekkor is kell az előzöleg a másik sorban befejezett küldi "utolsó" mentése.
  • kovajani
    #1945
    U 995-nek!
    A lenti battleship elsülyesztése után -mivel angol volt, ezért a küldi másik része egy db angol hajónak elfogadja-még négy angol WARSHIP-et kell elsülyesztened. Ezek találhatóak a képen a piros nyíl irányába haladva, először 1 db szólóban, majd egy warship konvoj. Szerintem a battleship elsülyesztése után maradt még annyi torpedód, hogy nem kell visszamenni egy bázisra utántölteni /nekem néggyel sikerült kiiktatni a battleshipet/. Általában a kisérő warshipeknek elég egy torpedó. A battleship elsülyesztése után-ha feljössz a felszinre- azonnak töltsd át a tartalék torpedókat -1-1- db-a torpedótérbe, hogy a találkozáskor már ne kelljen vergődni velük.
  • Karabiner
    #1944
    Én nyitót vagyok SH5 multira
  • kovajani
    #1943
    Total Germany-Op.Weserübung-Norvégia -1 db Battleship elsülyesztése.
    Adatok: 1940.márc.08. 09 óra 21 perc.
    12 fok 34 perc E-67 fok 11 perc N
    A multizást nem kedvelem, meg van róla az egyéni véleményem, de ez nem számit. Ez is egy játszási mód, tudod kinek a pap, kinek a papné. Biztosan sokan játszák, lényeg, hogy én inkább egyénileg szeretek játszani,igy nem vitatkozok, neheztelek másokra, ha esetleg nem ugy sikerül, mint ahogy én szeretném. Amugy én kb. 6 éve fanatikus Blitzkrieg 1 játékos vagyok, ott hihetetlen mennyiségű multizás folyik, rengeteg pályával, de valahogy ez sem inspirál multizásra. Erről ennyit.





  • U995
    #1942
    Köszi kovajnai, nagy segítségeket másolsz be nekem.


    Multizni nem szoktatok?
    Annyira kipróbálnám már...
  • kovajani
    #1941
    Nos! A Norvég küldetést-a negyedik a Total Germany-ban- 1940.március elsején adja be, de ennek a LEJÁRATA -Deadline- 1940.ÁPRILIS 9. Ezért a következőket javaslom: amennyiben sokkal korábban befejezted a többi küldiket, akkor menj be Brémába egészen addig, mig nem mutatja fent a jobb sarokban a horgonyt, katt rá, majd ne a REFIT-et, hanem a küldetés végére kattints / a második sor/. Ekkor a szokásos dokk kép jelenik meg, elmégy a "feltöltést intéző " meloshoz, majd mindent kijavittatsz, feltöltetsz. Vigyázz, mert ez időben 2 hetet jelent. Ezután átmégy a Flottafönökhöz, rákatt, kérsz uj parancsot, majd start engedélyt, és indulsz. Ha sokkal korábban vagy időben-azaz még messze van március 1- akkor felmész Trondheim-Narvik környékére, beállsz egy nem sürün látogatott helyre és időgyorsitással "meghajtod" a naptárt, hogy mielőbb elérd a március 1-et. Lényeg- mivel nagyon szükös az idő- hogy teljesen feltöltve, kijavitva-ha volt korábban sérülésed- a kezdő időpontban már a küldi helyszinén legyél. Ha sokkal korábban fejezted be a küldiket, akkor egy kicsit vadászhatsz a Brémai ut előtt, mert ez a pontjaid számát -az elsülyesztett hajók következtében- növeli, s a morált, frissitési lehetőségeket segiti.

  • Nohab
    #1940
    Meg kell várni, amíg lejár az egyik küldetés, és akkor mehetsz Norvégiába.

    Kovajani, anyahajókról tudsz valamit a Mare Nostrumban?
  • U995
    #1939
    Helló!

    Aha eredeti, HUNTER packel tolom, ugyan úgy mutatja mint kovajani bemásolt képeinél, végeztem a blokádossal megadta a 2vaskeresztet, és hiányzik az utolsó :S :S
  • Frigyes54
    #1938
    g3o ha figyeled a terkepet periszkop melysegben kulonbozo szinu csikok jelzik a hajo tipusokat. kek hadihajo fekete teherhajo. u995 ha kesz a kuldetes automatikusan kilep a kuldetesbol. a poland kuldetes a leg elso .gondolj a tortenelmi datumokra. eredeti a jatek?
  • g3o
    #1937
    Hol látni azt a "kék csíkot"?
  • U995
    #1936
    Megcsináltam, jöttek szépek sorban a "warshipok".
    Azonban megint fura vmi, megcsináltam mindent a Total Germany-ban, de egy vaskereszt hiányzik. Hogyan kell kérni ezt a Lengyelo.-s küldetést nem látok ilyen jelet a térképen mint eddig?
  • U995
    #1935
    Hatalmas respect kovajani, köszi mégegyszer...(Y)