2454
Silent Hunter 5
  • wednes
    #2014
    Hali. SH3-al kapcsolatban kérdeznék. Írtam is a topikjába, de lehet sok hunter már inkább az 5-el játszik. Ez lenne:
    Manuális célzásnál (főleg a sebesség mérésnél) a tengeralattjárónak mozdulatlannak kell lennie, vagy figyelembe veszi az U-boot sebességét mérésnél?
  • ChuckYeager
    #2013
    Üdv.Szeretnék egy új Win7-et telepíteni.(32bitről 64bitre)
    Kell -e valamilyen deaktíválást csinálnom vagy valamit?!
  • kovajani
    #2012
    Helyesebben az 1804 és 1805-öst.
  • kovajani
    #2011
    Hello! Nézd meg az 1805-1805. bejegyzést.
  • Svadharma
    #2010
    Sziasztok!
    Egy kis segítséget kérnék.
    A 4-el játszottam és ott lehetett fordulni egy iránytűvel.Itt nem lehet csak térképpel? Vagy ha lehet akkor hogyan tudom megnyitni ezt a panelt?
    A segítséget előre is köszönöm.Még kezdő vagyok ebben a játékban
  • activer
    #2009
    Bocs, a videó alaposan félrement :-)

  • activer
    #2008
    L. első 50 mp



    Olvastam, hogy valójában ha csak lehetett, a felszínre jöttek és ágyúval támadtak. A torpedó kevés volt, a háború elején megbízhatatlanul működtek.
  • activer
    #2007
    Az 1. kérdésedre: ez normális dolog, bénázással együtt akár 80 lövedék is kell a hajó elsüllyesztéséhez.
  • kzoli95
    #2006
    Köszi neked is kovajani! Nagyon hasznosak a képeid+leírásaid!
  • DonZorro
    #2005
    DonZorro FORUM
  • kitt2000
    #2004
    Lehet olyat kérni hogy a kísérő hajók,romboló ne keressenek?
    Van ilyen mód?
    Ha túl nehéz lenne a játék!(tudom ez nem helyes mert rombolja a játék élményt)
    Ha lenne ilyen mód valaki belinkelné!
    A HUNter pack v7.0 kéne!
  • kovajani
    #2003
    Hello! Nézd meg az 1847-es bejegyzést!
  • kzoli95
    #2002
    Köszi a válaszokat! Találtam is egyet, most már csak Norvégia van hátra!
  • Frigyes54
    #2001
    nezd meg az sh5 tdc-t. ott meg tanul hatod a celzast. probalj a hajok kozepere celozni neha 1 torpedo is eleg. de nem ez a jellemzo. fugg a tavolsagtol is 300-400 m. ahordozot lent a csatorna bejaratanal talalod. akkor erdemes ott cirkalni amikor az ark royal bent van plimouth-ban. lesz ez meg nehezebb is. hajra
  • kzoli95
    #2000
    Üdv minden öreg és kevésbé öreg tengeri medvének! Nemrég kezdtem el játszani ezzel a játékkal, a korábbi részeket nem próbáltam. Lenne néhány kérdésem a játékkal kapcsolatban:
    1 kereskedő hajókat hogy lehet kevés lövéssel elsüllyeszteni, mert próbáltam vízszint közelében végiglyuggatni, de nem süllyedt el és kénytelen voltam he lőszerrel a teljes fedélzetet szétlőni, ez viszont sok lőszert emészt fel
    2 a total germany campaignben a blockade of germany résznél hol találok repülőgép-hordozó anyahajót? Hosszú ideig őrjáratoztam a carrier patrol area területén, de csak sima csatahajókkal találkoztam.
    A válaszokat előre is köszönöm!
  • g3o
    #1999
    Jöhet. Bár a kampány lenne a lényegesebb, ha beépítjük az eddigi tapasztalatokat :)
  • Karabiner
    #1998
    Ha minden igaz pár héten belül, ki fogunk tolni egy bétát, ami már tartalmazni fogja a teljes kezelő, menü, utasítások, üzentek magyarosítását. A kampány részre még várni kell egy kicsit.
  • PanzerWolf
    #1997
    Magyarítás hogyan áll?Mert ha meglenne akkor én is lehet nekifeszülnék a játéknak.
  • activer
    #1996
    Dokumentumfilm: Hitler csatlósai: Dönitz az utód
  • activer
    #1995
    Lépj be előbb közvetlenül az Ubisoft weboldalára, ahhoz csak nick és pwd kell. Ha a weboldalra sikerült belépned, akkor ott módosítani tudod az e-mailcímedet az aktuálisra.
  • u16emden
    #1994
    -Szerbusztok fórumozók ,van egy nagy problémám megvásároltam az SH5-öt és telepítettem ,azonban regisztráció után a játék nem futott így talonba tettem, gépem fejlesztése után eljutottam oda ,hogy újból elővegyem a játékot, de előtte törölnöm kellett a regisztrálásnál használt e-mail címem ,most ha belépnék kiírja ,hogy minden invalid ,miként lehet igényelni új felhasználónevet és kódot az UBISOFT-tól? Vagy másként is megoldható a probléma? Előre is köszönöm a segítséget U16.
  • sulyid
    #1993
    Valaki válaszolna kérem a SH 3 topisban feltett kérdésemre...
  • DonZorro
    #1992
    Benne van a legújabb DarkWraith csomag, az ÚJ Inteligens AI csomag és a régi dolgok...
  • g3o
    #1991
    Mi benne az új?
  • DonZorro
    #1990
    TÖLTHETŐ A HUNter_Pack_v7.0...
  • activer
    #1989
    Neked legyen igazad!
  • g3o
    #1988
    Sok mindent.
    1. A célzás itt is "automatizálható" egy bizonyos szintig, csak másképp: a célpont haladási irányán elhelyez 3 db markert, a torpedó útvonalán ugyancsak. Feladat megfelelő interpolációval összehozni a találkozási pontot.
    2. Van forgalomban olyan mod, ami az SH3 vagy SH4 kezelőfelületét ikonként kiteszi az SH5-höz. + ott van a teleportálás, mint megoldás: 1 katt, és hipp-hopp ott találod magad, ahol lenni szeretnél.
  • elite
    #1987
    Hát a 4ik részhez is összekalapálták a full háborús kampányt, meg betettek más tengó típusokat, pont ebbe nem tudják összehozni?
  • activer
    #1986
    Az SH5 bejelentésekor ez volt a hivatalos Ubisoft szöveg: "Silent Hunter is the most award-winning submarine series of all time, with nearly 1.5 million copies sold worldwide." Ebbe tehát az 1-4-eseket kell beleérteni, gondolom az sh5 olyan 200-300K körül lehet.
  • activer
    #1985
    szerintem az SH5-öt alapvetően a "Happy Times" időszak (1939 szept1-1943. első harmada) közepére tették a fejlesztők, amikor a legütősebbek voltak a tengósók.Nem hinném, h kiadják a háború hátrelévő részére applikált küldetéséeket..
  • Muttley
    #1984
    A remény hal meg utoljára, igaz? ;)
    #1981: Tiszteletem a tiéd. Az SH3 FAQ jól megszerkesztett, áttekinthető, jól használható anyag.

    #1966-hoz még egy kis info:
  • runi 2
    #1983
    Don Zorro packját keressétek,GWX mod sh5-höz nincs.
  • elite
    #1982
    Én a modderekben nagyon bízom!
    Csak jó lenne valami GWX-szerű szupermodban összefogni őket.
  • lipovics
    #1981
    Na Urak!

    Annak idején én csináltam az SH3 FAQ-t, ami még mindig él. http://etnies.muskatli.hu/sh/index.html

    Nagyon sokat játszottam a hárommal. Utána kijött a négy, nem igazán tetszett, ennek ellenére 100 órát azzal is játszottam.

    Erre kijön az ötös. Nem próbáltam ki mostanáig, mert nem veszek ilyen védelemmel rendelkező játékot. Most kijött a tört verzió, tettem vele egy próbát.
    Grafika szép lett, de nem értem hogy a háromban és négyben megtanult vezérlést miért kellett teljesen áttervezni.
    Sebaj, nagy nehezen átszoktam. A gondot az okozta, hogy a célzást teljesen elkúrták. Én idáig teljesen automata rendszert használtam, így élveztem a játékot. Hát ennek most vége, helyette ilyen szaros számos rendszert tettek bele. Kérdezem én, ki kérte?

    Szar volt a "travelling", de javítottak rajta. Bár kétszer egymás után is nekimentem valaminek, harmadjára kikapcsoltam. Úgy is nekimentem valaminek... Szét idegesített, hogy kézzel kell lesétálnom, ha merülni akarok, magától nem teszi meg a gép.

    Úgy érzem, hogy ezt a részt összességében elbaltázták, pedig nagyon jó is lehetett volna. Fél napnyi szenvedés után töröltem, várom a hatost.

    Vajon mennyit adhattak el a háromból, a négyből és az ötből? Mert az öt még mindig drága, pedig az ötödét nem éri :( Most vettem meg a Dragon Age-t és a kieget 3980-ért..
  • elite
    #1980
    De van rá lehetőség, hogy '39-'45ig végigtold a háborút?
    Valami moddal esetleg?
    Elképzelhető, hogy később bemoddolnak más típusokat is II, IX, XXI?
    Nekem hiányzik így a korábbi részek változatossága.
  • lipovics
    #1979
    Kipróbáltam a játékot és hááát. Vegyes érzelmekkel írok.

    A grafika nagyon jó lett, tetszik a küldetés kiosztás menete is és még sok apró dolog.

    Ami viszont tönkre vágja a játékélményt az a célzás. Én autó célzást preferálom, itt hiába állítom be össze-vissza mér a játék. Ezt helyre lehet hozni?

    Másik ami zavar, hogy merülést nem lehet gombnyomásra végrehajtani, helyette mindig le kell sétálgatnom a figurával..

    Mit lehet ezzel kezdeni?
  • lipovics
    #1978
    Srácok!

    Magyarításhoz hozzá lehet férni valahogy?
  • PanzerWolf
    #1977
    Elküldtem privátba.Köszi!
  • DonZorro
    #1976
    Adj egy felhasználó nevet priviben egy email cím mellékletében itt az SG-n. És megoldom...
  • PanzerWolf
    #1975
    Zorro nem tudok belépni az oldaladra sehogy.Email címemre se küld semmit hiába írom be,hogy küldjön levelet a belépési kódommal kapcsolatban.