2454
Silent Hunter 5
  • Blinkye
    #2054
    cor i5 460M 4gb ram ATI 5850 2gb ram... simán megy full grafon laptopon.
    asztalimon tényleg csak gyengébb grafon megy de nem is ez a lényeg.
    Nekem mint játék nem jön be. A ship szimulátornak is jó a grafja...stb de az is unalmas. Silent az jobban bejön. Csak zsír lenne ha nem kéne órákig csak menni anélkül,hogy hozzá kéne nyúlni :)

    Hajóval szórakáztam víz alatt. Lehet akkor,hogy behúzta magától. Köszi a tippet
  • Forrest Tomee
    #2053
    Elég meredek azért a Microsoft flight X-re azt mondani hogy fos. Max lövésed sincs róla és/vagy a géped sem elég hozzá.

    Lehet hogy leengedted a periszkópot. pg_up és pg_dwn billentyűket nézd meg.
  • Blinkye
    #2052
    Hali. Most játszom életemben először iylen gémmel. ma leszedtem 3 szimulátort.. mindegyik fos volt :) ship 2010,microsoft flight X,viszont a silent hunter bejött. Első pályán először egy hajót kell kilőni, aztán kettőt. az meg is volt. Viszont votl egy olyan problemem,hogy ha a peiszkópból kiléptem valamiért nem tudtam visszalépni. Nézelődni vele. Ez hiba vagy csak azért van,hogy kotródjak a kikötőbe és ne nézelődjek? :)
    A másik meg,hogy komolyan 1 óra 32x sebességen mig elmászok a kikötőig? Vagy valamit rosszul csináltam?
  • joceruza
    #2051
    Szeretném a segítségeteket kérni! Leszedtema Hunter Pack-ot,de semmi változást nem tapasztaltam! Elronthattam valamit? Alapjáték +2.0-ás patch (és most már a Hunter Pack). Úgy raktam fel a modot ahogy le volt írva..... Előre is köszi!
  • g3o
    #2050
    Igen ez az.
  • Desiderata #2049
    ez volna az?
  • joceruza
    #2048
    Én úgy gondolom hogy egyedül csak a grafika veri az elődjeit! Szerintem a 3. viszi a prímet! Izgalmasabb, jobb a kezelőfelület! Szerintem tegyél egy próbát!
  • Desiderata #2047
    gondolkodom hogy megvegyem a játékot, csak sok helyen azt olvastam hogy "király SH3, fúújjj SH5"
    valaki össze tudná foglalni hogy miért gyengébb a 3. résznél?
  • Karabiner
    #2046
    Szombat 18:00-tol már szabadon lehet majd nézelődni az oldalon.Még az utolsó simításokat végezzük, azért van még zárva.
  • Zogu
    #2045
    Hát ha én tudnék annyira angolul, már rég nem itthon lebzselnék.
  • Zogu
    #2044
    Regisztrálni hol lehet? Mert látom be kell majd lépni.
  • Zogu
    #2043
    Tudom, hogy már többször leírták, nekem mégsem világos, hogy miként lehet "old style-ra" csinálni a kezelést (billentyű parancsok és egyebek). Segítene valaki? De dedósan ám!
  • DonZorro
    #2042
    SZÍR!!! Legalább lesz hová tölteni a következő HUNter packot...
  • szatzol
    #2041
    Hálám örökké üldözni fog.Köszi.
  • Karabiner
    #2040
    !!!ALAAAAARM!!!

    Örömmel értesítem a Kapitányokat hogy a nagy múltú Silent Hunter Hungarian Fan Club weboldala ismét megnyílik, immáron teljesen új köntösben.
    Újra lesz teljes értékű fórum.
    Üzenőfal, letöltések, FAQ, cikkek, régiek és újak, (Pl. kovajani teljes SH5 kampány cikksorozata).
    Az oldal hivatalosan 2010.11.20-án, szombaton 18:00-kor nyitja meg kapuit. Silent Hunter Hungarian Fan Club
    TeamSpeak 3 szerverünkön pedig VIP nyitó buli.

    Mindenkit szeretettel várunk a fedélzetre!

    Üdv!
    A HUNterek
  • Karabiner
    #2039
    Subsimen kicsit nagy a rumli, a fejlesztő leállította a letöltés opciót. A hozászolásokban keresd a dolgokat.
  • Zogu
    #2038
    Sajnos nem tudok semmit letölteni a subsimről, pedig már márciusban regisztráltam. Azt írja ki, hogy nem vagyok jogosult a download szekcióba belépni. Tud valaki szentenciát rá?
  • Zogu
    #2037
    Ahogy telik-múlik az idő, egyre több dologhoz fogsz hozzáférni. Az első küldetés csak próba, hogy egyáltalán be tudsz-e szállni a hajóba!
  • Desiderata #2036
    köszi esetleg privátban elküldheted és felrakom valahová többieknek
  • szatzol
    #2035
    Sziasztok.Kezdő vagyok az 5-ben(is).Eredeti a játék de nem tudom kihozni a képernyőre az ikonokat(sebesség,mélység stb).Elvileg a Ctrl-el jönne ki de nem csinál semmit.Segítsetek!Köszi.
  • DonZorro
    #2034
    Gyerünk-gyerünk!!!
  • g3o
    #2033
    Ha lesz hova feltölteni, publikálom.
  • PanzerWolf
    #2032
    Bocs!Azt hittem már tud róla mindenki.
  • Karabiner
    #2031
    tudod hogy járt a tv maci? Ha így fojtatod előre banolva leszel
  • Desiderata #2030
    magyar kézikönyvet tudna valaki feltölteni? köszi előre is
  • PanzerWolf
    #2029
    Uhh most elszóltam magam?Én már láttam,csak még nem működött minden.Jól néz ki!
  • activer
    #2028
    Sziasztok!

    Egy kis ajándék a csapatnak: http://hotfile.com/dl/82300668/1458168/tengeralattjr1916.pdf.html

    üdv
  • DonZorro
    #2027
    Miért? Lesz???
  • PanzerWolf
    #2026
    Mikor lészen kész az új HUNter oldal?
  • Karabiner
    #2025
    Persze
  • songokuds
    #2024
    Lehet benne segíteni??
  • g3o
    #2023
    Na ahhoz kell csa igazán
  • DonZorro
    #2022
    Meg a lassúhoz is...
  • kitt2000
    #2021
    A jó munkához idő kell!
  • Karabiner
    #2020
    sajna lassabban haladunk vele mint gondoltam. lesz, még kicsi időt kérnék
  • kitt2000
    #2019
    Magyar fordítással mi van már mert ígértétek egy béta verziót?
  • Karabiner
    #2018
    nem, a védelem marat. de már nem támadják a ubi szervereket, nincs gond vele.
  • Muttley
    #2017
    Jaja.
    Lehet már vele jáccccccccccccani folyamatos netkapcsolat nélkül?
    Ha igen, vágtázok is érte :)
  • Karabiner
    #2016
    Cd Galaxisban Silent Hunter 5: Battle of the Atlantic [PC] - 9990 Ft helyett, 50% kedvezménnyel: 4990 Ft
  • Muttley
    #2015
    Új elégedett tulajdonosa van, elkelt.
    Több levelet ezügyben már ne küldjetek.