399
Fájó szível, szerelmesen mit tegyek?
  • Fbn Lx
    #199
    hát mert a lányok fiatalon még az állatokhoz vonzódnak, mert az izgalmassá teszi az életüket, e mellé meg kell egy érzelmes srác is aki az érzelmi szükségleteiket is kielégíti, de tőlük nem akarnak semmit. ez vagy te.
    olyan huszonéves koruk második felében nő be a fejük lágya
  • Terensz
    #198
    "Lehet valaki ezt tisztábban látja nálam, fiúk, lányok? Mit tegyek?"

    Persze. Keresni kell mást. Ő nem szeret téged, ennyi. Ja, és ne hibáztasd magad azért, mert lassan közeledtél. Meg úgy az egész történet logikusan levezethető miértjét se keresd. Egyszerűen csak lépj tovább.


    Amúgy szerintem nagyon sokan ott szívják meg, hogy a kapcsolatokat birtokviszony alapon kezelik.
  • gabe paul logan
    #197
    A mai hétig nem gondoltam, hogy lehetnek érzéseim is...sőt, hogy létezik jófej csaj (igen így gondoltam). Még februárban poénból elküdtem egy kötekedős üzenetet kb 30 csajnak a csajok és pasikban. Kb mindegyiknek ugyanaz volt a válasza...hát negatív persze, ezekre mind ugyanazt válaszoltam, valami félvállról vevős poént, mire az egyik megadta az msn címét. Nem igazán érdekelt, de azért felvettem, hátha megfektethetem, ha ilyen könnyű befolyásolni. Dumáltunk párszor mielőtt kiderült, hogy van barátja, de elég rossz kapcsolat volt, bonyolult is...nem is írom le mi volt a baj. Már eltelt 3 hét...és kb minden héten beszéltünk 3 napot és 2 órát legalább ...amikor kiderült, hogy ő csak a hosszútávú kapcsolatokban hisz. Én meg mivel csak el akartam veszíteni a szüzességem valakivel, ez kicsit elkeserített. Egyszer azzal jelent meg, hogy éppen munkában van...és megadta a számát, hogy hívjam fel. Én meg viccesen az orra alá dörgöltem, hogy...akkor tetszem, igaz és eddig csak talonban voltam? Még vagy 3 alkalommal megkért ezután, hogy hívjam fel, de nem tettem, nem akartam kapcsolatot, meg talonban is voltam ugye :)
    Aztán 2 hét után valami nagyon fura történt....hiányzott, hogy nem beszélhetek vele. Erre írtam egy üzenetet neki, amiben levetkőztem a nagyképű, flegma álarcomat és megírtam, hogy szar hogy nem beszélünk és az egész szűz dolgot és hogy mit is akartam valójában...de ha most kérne, felhívnám.
    Másnap már beszéltünk is...fura volt megnyílni, megnyílni egy lánynak...de tetszett, nagyon türelmes volt és megértő, egyáltalán nem nevetett ki...de még mindig nem akartam kapcsolatot...azt mondtam neki, hogy kedvelem és félek, hogy megcsalom, ha nem élem ki magam előtte. És...megértette, azt mondta vár rám...mást elküldene a faszba, de velem nem bírja megtenni. ??? Még 1 hónap eltelt csak msn-ezéssel...és néhány telefonbeszélgetéssel, kezdtük megszokni....vagy igazán megkedvelni egymást, azután valahogy ...odajutottam, hogy elhívom valahova, egy közös időtöltésre, nem bírtam kimondtani a randi szót:) Kb 5-ödjére megtörtént, fel is jött hozzám, de nem feküdtünk le egymással, csak nálam aludt, nem mondom, hogy nem történt semmi, szikrázott a levegő, de tetszett, hogy nem csinált magából ribancot, még úgy is megállta, hogy 4 hónapja nem volt férfival. Nagyon jól éreztük magunkat, másnap délig nálam volt. Annyira...biztonságban éreztem magam vele. Sokat beszéltünk ezekután és nem értette, miért nem nyílok meg neki. Elmondtam, hogy rettegek, hogy meg fok bántani...mert lássuk be a csajok néha megbolondulnak, jót nevetett ezen, ezután 2 hétig nem találkozutnk mert nem bírtam összeegyeztetni a szabadidőmet, vizsgáimat vele,de felhívtam azért többször.
    És kezdtem rájönni mi is történt...ezt akartam mindig is, nem idegen lányokat meghúzni, elmondtam neki is, azt mondta olyan vagyok mint egy angyal a vállán. xD
    Egy nap este hazaértem melóbol, beléptem facebookra és láttam, hogy...kapcsolatban van, mi a...? Nem is sokkal rá láttam, hogy letiltott az oldalon, hogy ne lássam. Hát gondolhatjátok, hogy szép éjszakám volt. Másnap felhívtam,...de nem kérdeztem rá, hátha elmondja, de nem. ...ezért arra gondoltam először, hogy harcolok érte, nagy nehezen megmondtam, hogy hiányzik...és van egy érzés kialakulóban bennem, és akarom őt...nem tudtam megfogalmazni és nem akartam kimondani a szót...inkább azt mondtam, hogy iszonyú lenne, ha elveszíteném és még mindig félek, hogy meg fog bántani. Még ezzel se bírtam rá, hogy színt valljon. Viszont elmondta, hogy hiányzom neki és ilyen barátot akart mindig is. Így már teljesen összezavarodtam, de legalább tudtam, ha nem engem választ az orra alá dörgölhetem, ezeket, amiket most nekem hazudott, miután randizott mással... megbeszéltem vele egy randit...igen ki mertem mondani már...vasárnapra, de nem vette fel az nap a telefont. Másnap hétfőn már betelt a pohár nálam, felhívtam és mondtam találkozzunk ha már nem dolgozik, legalább egy félórára, mert beszélnem kéne vele személyesen, azután rávett valahogy azzal, hogy idáig is meg tudtunk beszélni mindent, még telefonon is. Hát rákérdeztem. Azt mondta felhívta az ex pasija és elment vele randira, smároltak stb...de nem akar vele lenni, mert alkesz volt és ez neki nem kell, nem jelentett neki semmit és azért tiltott le facebookon, hogy ne lássam mi van, amíg elrendezi a dolgot...és az most lesz, ahogy elmegy hozzá. Beszélgettünk és a végén kilyukadt oda azért, hogy az is lehet, hogy elcsábul, mert a srácot jobban ismeri, közös múltjuk van, tudja a pali hogy mi a gyengéje...stb, ekkor már tudtam, hogy végem van. És amikor megkérdezte, hogy hogy tudtam meg, meg minden...kicsit elképedt, hogy bírtam ki és miért nem szóltam rögtön. Kurva szar volt arra várni, hogy a lány akibe beleestem éppen más faszihoz megy áttárgyalni a kapcsolatukat...de mit tehettem volna, vártam. Másnap felhívtam és kaptam az egyszerű választ, hogy nem engem választott, sorry....és akkor mindent kiadtam, hogy miután elment vele randizni, engem miért áltatott azzal, hogy hiányzom stb, és egyébként is miért kellett ki csalogatnia az odumból és jól tökön rúgni...nem tudta a választ...azt mondta, le akarja tenni a telefont, elbúcsúztunk egymástól. Ez történt a héten kedden és belegondolni is szörnyű, hogy akár soha nem beszélhetek vele, mert nem csak beleestem, nem csak azért mert nem engem választott, hanem mert kedvelem is, nagyon.

    Tegnapra azért már megnyugodtam, írtam neki egy hosszabb sms-t, hogy kicsit elborult az agyam, sajnálom, hogy meg akartam bántani, pedig nem is akarnék ilyet tenni soha és igaza volt, simán randizhatott mással is, nem jártunk. Meg azt, hogy milyen is volt számomra ez az egész, és szerintem már barátok is voltunk, még ha átléptük is valamennyire a határt, hogy nem haragszom és hogy számíthat rám mindezek ellenére, ha kellenék.

    Persze legbelül...érzem, hogy elnyomom az érzést, hogy beleszerettem, de ha boldog azzal az emberrel, akkor legyen az. Aztán néha más érzés önt el...szerelmesnek lenni önző dolog, bárki bármit mond, nem csak a másik boldogsága számít, hanem az enyém is és néha arra gondolok, hogy elmegyek a munkahelyére, amikor végez és elmondom, hogy érzek, még ha nem is változtatna ez a történteken, legalább tudná. Viszont ha ezt megtenném, akkor ha véletlenül még összefutunk a városban...akkor már egy őrültnek fog tartani és nem is merne szóba állni velem, ha ilyet tennék most. Mi a fa**t kéne tennem? Mert tudom, hogy ez most nem az a helyzet, hogy az kell, ami nem az enyém hirtelen és hogy fasz voltam hogy 3-4 hónapot vártam az első randiig és nem láttam tisztán, mit is akarok.

    ...a legrosszabb persze az lenne, ha igazából nem is ment volna vissza barátjához...csak akkora féreg voltam, hogy az előző héten azzal a megnyílós telefonálással, hogy az akkori mondanivalóját a képébe akartam dörgölni, ha nem engem választ, hogy...lehet engem se választott. Senkit se...és él bennem ez a gyanú, mert mióta a másikat választotta, azóta nincsenek kapcsolatban a facebook szerint.

    Lehet valaki ezt tisztábban látja nálam, fiúk, lányok? Mit tegyek?
  • Picur0919
    #196
    SZiasztok kérlek szavazzatok ezen az oldalon!! http://www.randivonal.hu/sikertortenetek/osszes_sikertortenet/fiatalsag_boldogsag/48218 Csak egy tetszik gomb semm más! u.i. azért ide írom mert facebook-ról és iwiwről lehet szavazni!!!! Köszi
  • cargame
    #195
    Nem nem. Felreertitek. Nem en vagyok akihez visszament. Hanem en a masik fel vagyok :) Kb. ugy van, h vagyok en es a volt baratja...na de akkor mar en sem ertem h mit akar....de ha szakitotak akkor csak ugy hirtelen mi a f@sznak esett a karjai koze...soha nem ertem meg...leszani meg nem konnyu mivel ahhoz tul hosszu es bonyolult.
  • Terensz
    #194
    Tipikusan olyan eset, hogy le kell szarnod.

    Visszatért, hogy még egy nagy döfést mérhessen a szívedre. Persze te vevő is leszel erre, a kapott jótanácsok ellenére. Ha nem így lenne, nem tetted volna fel a kérdést itt a fórumon. Aztán összeroskadsz vérző szívvel, ahogy a lány eltervezte. Ahelyett, hogy mondjuk elküldenéd a jófenébe a mocskos ribancot még most
  • Aquir
    #193
    pánik? vagy nem tudja mit akar?
  • cargame
    #192
    Ha valaki X ido utan szakit baratjaval es megis a karjaba zuhan hirtelen az mi a budos francot jelent? csak ugy kerdem...X ido= 3
  • Terensz
    #191
    Haha, másfél hónapos hsz :D Jó rég nem voltam itt :D
  • Terensz
    #190
    Egy jótanács: azt a lányt sz..rd le.
    Amúgy sem tehetsz mást, meg van több csilliárd rajta kivül :-)
  • uHs Gerzson
    #189
    A szerelem Áldás és Átok.
  • salsoul
    #188
    Egy elsőre hibbantnak, és bunkónak tűnő tipp, de csak csináld:

    menj vissza időben, még, még, még, igen, még, még, igen még azelőttre hogy lett volna ez a kapcsolat, igen, igen, oké
    még egy kicsit menjünk vissza, oké, helyben vagyunk, tehát helyben, az akkori helyben

    most vedd át, hogy ebben a helyben mihez van/volt kedved, és ahogy azt csinálod, és hogy mindez akkor milyen érzés, igen, még, minél több dolgot idézz fel, igen menj bele, meg is van

    most időzz itt el egy időt

    mindezt amit most megéltel magadba áthozod a mostba, és veled is marad

    ámen
  • mx18
    #187
    Hát, asszem én megértelek. Velem is volt ilyen, bár elég rég. Tényleg rosszabb a fizikai fájdalomnál, az embernek elmegy az egész életkedve, és önbizalma, és.... hát egyszerűen szörnyű!!! De majd megyógyulsz, csak idő kérdése. Mondjuk nekem elég sokáig tartott, de talán mert első szerelem volt, és mert a lányok érzékenyebbek. Bár ezek után nem vagyok benne biztos.
    Mindenesetre én szorítok, h helyre jöjjenek a dolgok, vagy legalább minél előbb meggyógyulj :)
  • matyi0323
    #186
    Nagyon remélem, hogy az idő helyrehozza a dolgokat. ( igaz szerintem tökéletes már sosem lesz, legalább is most így érzem :/ )
    Valóban rosszabb, mint "bármilyen" fizikai fájdalom.. egyszerűen még sosem voltam ennyire padlón..
    Semmihez nincs kedvem.. :/
  • sz4bolcs
    #185
    Szelerem, szelerem, boldog szelerem...
  • The Protector
    #184
    Tudom h milyen ez az érzés.NAgyon sajnálom h ezt át kell élned mert rosszabb a fizikai fájdalomnál is.

    Én sajnos nekiálltam,vagyis egy picit gyakrabban öntöttem fel a garatra.De nem vészesen.

    A másik h foglald le magad,kezdj el sportolni vagy csinálj vmi olyat ami elvonja a gondolataidat,és azt csináltam.Sportolj,szórakozz,ami belefér.
    Az idő mindent megold.Idővel enyhülni fog,ha most úgy érzed h ez nem igaz akkor majd később rájössz h az idő mindent megold.


  • matyi0323
    #183
    Nem is tudom mit írjak..
    Csütörtökön szakítottam a barátnőmmel. Egy hónapja voltunk együtt, és igen, valóban SZERELMES voltam ( vagyok )... :/
    Szerdán még egész este együtt voltunk, csütörtökön pedig közölte, hogy neki ez így nem megy tovább. Azóta nem veszi fel a telefont, nem reagál semmi sms, msn, fb-re.
    Én meg szó szerint majd meg döglök a "fájdalomtól", még sosem éreztem ilyet, minden bajom, napok óta nem alszok egyáltalán, lázas vagyok egyebek..
    Legszívesebben annak örülnék a legjobban, ha vége lenne az egész világnak, de legalábbis nekem..!!! ( nem vagyok emo, ezt megjegyzem. )
  • sz4bolcs
    #182
    Van. Én ismerek is egy ilyen embert: Minden második héten halálosan szerelmes ...csak mindig másba. Aztán mindig ugyanolyan intenzíven nyüglődik, mikor vége lesz, de nagyon vicces. :D
  • sz4bolcs
    #181
    Te is, fiam, bluetooth? :/

    "Régen egy nyári szép napon
    Csak megláttalak, s egyből fölállt a faszom
    Kéz a kézben jártunk, vörösbortól hánytunk
    S azt hittem, hogy érzek
    Óh nem...."

    "Menj el, és soha többet ne is gyere vissza az életembe, mert amióta ismerlek, pokol az életem, és epekedve várom azt a pillanatot, amikor elém állsz, átölelsz, és megcsókolsz, és arra kérsz, hogy maradjak mindig melletted. De ez a pillanat soha nem jön el." - Coelho

    -Nekem is, mint ha valami különös vonzódásom lenne a reménytelen dolgokhoz. :D
  • Fbn Lx
    #180
    létezik olyan szindróma, amiben az illető folyamatos szerelmes, maximum épp mindig másba? :D
  • Pretorian
    #179
    "Fájó szível, szerelmesen mit tegyek?"
    Hát ha olyan szentimentális fasz vagy mint én, akkor szopásra vagy ítélve.
    Ha nem, akkor meg hamarosan vége lesz.
    De valószínűleg az vagy, ha még topikot is nyitottál emiatt. ;)
  • mx18
    #178
    Sztem korkülönbség nem számít, ha nem iszonyú nagy, végzettség szintén nem, ezt csak a diplomások hiszik, viszont a teljesen különböző érdeklődés és gondolkodás már gond lehet.
  • eisbaren
    #177
    szerintetek ha két szerelmes közt jelentős különbség van (kor,érdeklődési kör,végzettség) az előbb utóbb szakításhoz vezet?
  • The Protector
    #176
    az attól függ hogy miben hibáztál.
  • ancarian
    #175
    sziasztok!
    kíváncsi vagyok a véleményetekre! barátnőm 2hete szakított velem, az én hibámból próbáltam helyrehozni a dolgot, de ő már nem akarja, mert már nem szeret. utolsó reményem a szerenád. 10 hónapig voltunk együtt, és a 11. "hónapunk" alkalmával szeretnék megpróbálni, hátha...
    nagyon szeretem, de senki nem gondolná rajtam kívül, hogy lenne esélyem. Ti mit gondoltok? vissza lehet szerezni?
  • NessieGraf
    #174
    Bocs, az elváltat nem olvastam, csak a 23 barátnőt. Úgyhogy csak a második kérdésem jogos.
  • zagar
    #173
    Bazd ki ahelyett, hogy írogatsz olvasnál normálisan és felfognád mit írtam. Már elváltam a feleségemtől. És nem én dobtam az asszonyt hanem ő kurt félre.
  • NessieGraf
    #172
    Nem neked szólt a kérdésem, hanem Zagarnak. Arra kérdeztem rá, mit szól a felesége ahhoz, hogy a barátnője egy héten többször náluk alszik.

    Illetve arra vonatkozott a második, hogyha diszkósként egy szimpatikus nőnemű miatt dobta az asszonyt, lehet érzi, ő is eldobható bármikor.
  • dartonita
    #171
    Hat nem akarlak elkeseriteni de ha gyokeresen nem valtoztatsz az eleteden akkor ez atmeneti boldogsag lesz.
    A cihologust mindenkepp latogasd meg hatha ertelmesebb otlete is lesz miert vannak duhkitoreseid.Azt azert tudd hogy tobb eselyed aligha lesz,ha ezt elbaszod,akkor vege.
    Orulok annak hogy helyrejonni latszik az eleted,de ez nem fogja semmisse tenni az eddig problemaid meg akkor sem ha most par hetig egy uj embernek fogod erezni magad.Javaslom hogy beszelgessetek sokkal tobbet a kedveseddel es oszinten kidumalva a problemakat,talan kozosen egyszerubb lesz megtalalni a megoldast is.
    Hajra.
  • salsoul
    #170
    Senkitől, max magadtól...
  • carterx
    #169
    Szevasztok.

    Én is a pár napos kikapcsolódásra gondoltam először.
    Mondtam is már neki,a válasz az volt rá hogy ugyan hogy jönnénk el szabira.Na majd meggyőzöm.

    Most látom hogy nem is mondtam még a nagy hírt.

    Ma délelőtt ahogy megjelent a fiammal,épp magamba voltam roskadva és odajött hozzám a párom hogy ha figyelek rá mondana valamit.

    " Úgy döntött hogy holnap visszajönnek " HURRÁ :)

    Úgyhogy most az következik hogy megtartsam magam mellett örökre.
    Ez lesz a nehezebb igaz? Főleg az én természetemmel.Azt már tudom hogy nem szabadna viselkednem.Valami erő kéne hozzá.
    Honnan,kitől kapok ilyen képességet :)
  • USAMEN POWER
    #168
    "ha fogod és megcsinálod" Ezt a részt azt hiszem nem értelmeztem, thx. :)
  • salsoul
    #167
    Olvasd el még egyszer, hogy vajjon mit írt Fbn Lx...
    Nem azt, hogy együtt, hanem hogy ő maga egyedül...
  • USAMEN POWER
    #166
    Munkával is csak egy probléma van. Carterx hsz-ei alapján kb. körülrajzoltam hogy milyen ember.
    Munka közben könnyen lehet abból vita, hogy pl.: a felesége egy picit ügyetlenkedik, Carter-re meg háth ez bosszantóan hat. Pedig meszelésnél aki nem ért hozzá, előfordulhat hogy valamit nem úgy csinál ahogy kéne. Eze pedig egy újabb nagy pofon a kapcsolatnak ! Én inkább egy kirándulást, vagy valami közös programot javasolok egy nyugis helyre...
  • Fbn Lx
    #165
    Az ügymenet ismerős. Most már a vers is :}
  • Fbn Lx
    #164
    Ez azt jelenti, hogy szeret, és bízik benned... Ne hagyd cserben, ne engedd, hogy még egyszer csalódnia kelljen benned.
    Gondolom te is tudod, hogy lassacskán elérkeztél az utolsó esélyedhez. Bármennyire fontos vagy, szerintem többet nem fog adni.
    "de együtt akartuk csinálni pl-ul a meszelést."
    Na akkor sztem kezdetnek jó ötlet, ha fogod és megcsinálod :]
    Nem csak azért, mert jó gesztus, de a munka eltereli a gondolatokat, meg valamilyen szinten olyan, mint a meditáció. Magadra reflektálhatsz közben.
  • salsoul
    #163
    Még annyi, hogy ismered a Pató Pál Úr féle ügymenetet?
  • salsoul
    #162
    és így lehet halogatni az élet végégig...
    se határidők, se célok, se eredmények
  • salsoul
    #161
    Mert mit kell benne teljesíteni?
  • salsoul
    #160
    Ez nem büntetés, hanem a te és a családod hosszú távú érdeke.
    Tehetsz egy erőpróbát. Ha a leírtakhoz gyenge vagy... nos a változtatáshoz még több erő kell...

    Én jelenleg nem látok mást mint egy narkóst, akinek elvették az adagját... és aki a problémát, az adag visszaállításával akarja orvosolni.


    Lentebb volt egy kérdésed:
    "A kisfiam elég gyenge lelkileg,nemtudom kitől örökölte."
    A válasz: tőled, az apai minta.