399
Fájó szível, szerelmesen mit tegyek?
  • Aquir
    #239
    nekem anyám belgyógyász, és nekem is az orvosi merült fel először, de most az 5 éves környezettudományi szakomat fejezem be.
    Aztán külföldre mennék, mert angolból a felsőre hajtok:)
  • drsenorita
    #238
    hát, okos következtetés. épp tegnap is megkérdezték ugyanezt tőlem. de ha elmondom, hogy ma a tudásközpontban csak bámultam ki a fejemből, és aztán tanulás helyett levettem a polcról egy vaskos molekuláris sejtbiológia tankönyvet, és azt olvasgattam, abból az derül ki, hogy nem vagyok orvosis. (sajnos, ugyanis mindig orvos akartam lenni leginkább, úgyhogy valóban erre utal a nevem.) de joghallgató sem vagyok, aminek mondjuk örülök:D
  • IXEMGabeo
    #237
    ja értem OFF: Pécs szép város a sétáló utcát nagyon bírtam, olyan lejtős, meg a Dzsámi is tetszett, a Vasarely múzeum is, de a kolesz, ahol kiránduláskor megszálltunk borzalmas volt:D hemzsegtek a lukak a szállás büdös is volt furcsa körülmények voltak. Meg van ott egy jó billiárdos hely:D

    amúgy ez a drsenorita ez arra is utalhat, hogy jogra esetleg orvosira jársz nemde?:)
  • drsenorita
    #236
    igen, Pécs ♥ :)
    neeem, nem vagyok kolis, de jobban is érzem magam, hogy nem:P azt meg nem árulom el, hogy milyen szakos vagyok, mert azzal az infóval könnyen kideríthető lenne kilétem:D
  • Aquir
    #235
    igen, Szegedre járok, az egyetemen:) Győrben meg csak úgy néha vagyok :)
  • IXEMGabeo
    #234
    hmm nem tudom talán Pécs:D

    csak nem a Szántó koleszba jársz a stadion mellé? milyen szakon vagy?
  • drsenorita
    #233
    Szeged már kilőve, de a másik kettő közül az egyik:P
  • drsenorita
    #232
    azt láttam, de attól még járhatsz Szegedre... én is a világ egyik végéről mentem a másikra:D
  • IXEMGabeo
    #231
    Szeged, Pécs esetleg Debrecen?
  • Aquir
    #230
    Az egyetemen. De én igazából győri vagyok :)
  • drsenorita
    #229
    nem. is? ezek szerint te igen?
  • Aquir
    #228
    csak nem te is Szeged? :)
  • drsenorita
    #227
    megyeszékhely, amelynek van egy nagy egyeteme. találgass:P (persze ez nem csak átmeneti lakhely, nem a valódi)
  • IXEMGabeo
    #226
    hol is laksz egyébként?:)
  • drsenorita
    #225
    kösz:P
    igyekszem nem "elműviesedni":)
  • IXEMGabeo
    #224
    jahát engem nem érdekel senki igazából, csak az keserít el mennyire korcsosul a társadalmunk...
  • IXEMGabeo
    #223
    egyre jobban kezdesz nekem tetszeni, komolyan. Én a hozzád hasonló lányokat keresem nem pedig a műbabákat jajj:S
  • drsenorita
    #222
    értem, amire gondolsz. a lakótársaimmal igen sokat beszélgetünk az élet dolgairól, többek között ilyesmikről is. szerintem mindenkinek ugyan azzal van baja, de magán senki sem veszi észre. ellenben én igyekszem nem hasonulni a "mai fiatalság" többi képviselőivel...ne értsd félre, nem fényezni akarom magam, dehogyis. csak valahogy úgy mondanám, hogy még őrzök igazi értékeket, számítanak nekem olyan dolgok, amik esetleg másoknak nem... észre kell venni azokat az embereket, akik értékesek. sajnos nagyon kevesen vannak, éppen ezért nehéz őket megtalálni; de lehet, hogy épp ezért lenne könnyű, mert az értékeikkel kitűnnek mások közül:) nekem is sok bajom van a társadalommal, elhiheted. aztán az egyetemi tanulmányaim sokban segítettek jobban megérteni bizonyos dolgokat, no meg tapasztalok is nap mint nap, és olykor elég nehéz megmaradni annak, aki vagy és nem kiborulni mások miatt...
  • IXEMGabeo
    #221
    nem tudom, a mai korosztály (tisztelet a kivételnek persze) nem tudja mit akar, legtöbb esetben ki akarja élni magát egy bika mellett, aki mondjuk egy gizda, nagyképű mocsok, műember de mégis az érvényesül jobban, ráadásul a naivitás és ez az egzisztenciavágy már, a fiatal csajok rögtön elvárják h tartsd el őket holott pl még egyetemista vagy és azért küzdesz h normális munkád legyen (várjunk kezdjük ott h alig van munka)...

    aztán ezen nők nagyrésze 30 éves koruk után megkeresnek, hogy lelkitársnak jó leszel és csináljunk családot meg minden, hamár kiélték magukat...
  • drsenorita
    #220
    kérdés, hogy mit ért a csalódás alatt... mért csalódott, hogyan...stb
  • gabe paul logan
    #219
    Nem tagadom, de nem ez a lényeg xD azon kívül, hogy eltököltem a dolgot valami építőjellegű hozzászólás, amit én nem vettem észre, olyan hiba?

    Amúgy legtöbbször azért nem hívtam fel, mert ő kérte.
    3-4 hónapig (állítólag) hárított minden közeledést miattam,...ami most mellékes is, mert hazudhatott is, de a lényeg, hogy az érdeklődését fenntartottam, tehát nem csináltam rosszul addig, valamit a végén rontottam el.
  • drsenorita
    #218
    megértem, mivel ez vidéken sincsen másképp:P én se találok sose normális fiút... azt az egyet kivéve, aki már nem szeret:S de én arra gondoltam az általánosítás alatt, hogy nem jó, ha alapból úgy állunk hozzá a másikhoz, hogy na tuti nem normális
  • IXEMGabeo
    #217
    pedig látod, hogy csak ilyen helyzettel van az embernek dolga. Itt volt Gabe Logan esete is pl, múltkor ugyanerre panaszkodott egy másik srác másik topikban, az ismerettségi körömben is mindenkinek csupa csalódása van a nőkkel...
  • IXEMGabeo
    #216
    persze általánosítani nem jó én élek a büdös Pesten ahol szinte ritka a normális lány:D egyre kevesebbel találkozom
  • drsenorita
    #215
    igen, de most nincs időm kifejteni:P
  • drsenorita
    #214
    de hozzáteszem még, hogy egy kedves kitartó fiú ezt tudja kezelni. így volt velem is. és szeretem, ha megküzdenek értem:)
  • Fbn Lx
    #213
    pedig pont az a hosszú és bonyolult miért a legérdekesebb a történetben :]
  • drsenorita
    #212
    azért ez nem olyan egyszerű:) tudom, hogy bonyolultak vagyunk, de nem mondanám azt, hogy minden esetben hülyíteni akarunk. nekem például eszembe nem jutna, hogy hülyítsek valakit, vagy megbántsam, ennek ellenére a saját bizonytalanságom miatt sokszor úgy alakul, hogy hülyítésnek tűnik...
  • Fbn Lx
    #211
    én nem szoktam senkit hülyíteni, őszinte vagyok
    elvárnám ugyanezt másoktól is
    de lányok különösképp képtelenek erre, sokszor kétértelműek a lépéseik, még akkor is, ha állítólag csak barátkozni akarnak
    talán azért mert 1-2 embert mindig talonban tartanak
  • drsenorita
    #210
    hát, értem.. de szerintem kivételek mindig akadnak... a saját példámból tudom. hiszen eszembe nem jutott volna egy olyan srácot magamnak szerezni, mint az a srác, akit most is szeretek (sajna, már viszonzatlan). ne kérdezd, mért. ez hosszú és bonyolult. de elérte, hogy megszeressem, és ne is akarjak mást rajta kívül. akkor, amikor mi összejöttünk, velem sok türelme volt. de egyébként nem hiszem, hogy túl sok türelme lenne a lányokhoz... lehet, hogy épp ezért unt meg engem is... na, szóval, a lényeg, hogy nem szabad általánosítani, ezt már megtanultam:)... a távolság meg tényleg gáz. én országon belül lakom tök máshol, mint az említett srác, szerencse volt, hogy egy városba járunk egyetemre. de amikor haza utaztam, rémes volt a hiánya. úgyhogy szerintem érthető, ha valaki hivatkozik a távolságra. az már más tészta, ha csak ezt az okot használja "álcázásnak"...
  • IXEMGabeo
    #209
    az az igazán hosszútávú barátságra vonatkozik. Nekem ahhoz nincs türelmem, nemhogy egy lánnyal, de srácbarátom sincs úgy igazán, max haverok és ismerősök innen onnan akikkel ritkán eljárok...legtöbbször ez úgy működött, hogy hmm azt gondoltam, ha egy lánnyal megértő vagyok, és elbeszélgetek vele kiállok mellette mindenben lelkileg akkor azáltal szeret meg és akkor utána már könnyebb esetleg randira hívni. Sajnos ez nem történt meg, odáig még nem nagyon jutottam el...egy lány volt, akiért kimentem Ukrajnába vele nagyon jól elvoltam igazán magamhoz illőnek éreztem őt minden tekintetben, de aztán nem jött össze természetesen a távolságra hivatkozva (ami valószínűleg nem igaz, csak egy könnyű indok)
  • drsenorita
    #208
    mért a nő pedálozzon? a nők szeretik, ha megküzdenek értük...
  • drsenorita
    #207
    ez nem igaz... legalábbis nekem volt olyan, hogy barátságból lett szerelem...
  • drsenorita
    #206
    ez így szokott lenni, sajna..._S
  • Fbn Lx
    #205
    nekem már ki van a tököm az egésszel
    irántam is azok a lányok érdeklődnek legfeljebb, akik iránt én meg nem.
    miért nem jön pont úgy össze soha, hogy oké legyen
  • IXEMGabeo
    #204
    az a szar amikor bármit csinálsz, de a nő nem küzd érted:) lehetsz akármilyen titokzatos, lehetsz akármilyen kedves, ha nem érdeklődik utánad...
  • Koppixer
    #203
    "nehéz azt a bizonyos első benyomást lemosni magáról az embernek..."

    Azt meg se kell próbálni lemosni! Felesleges időpocsékolás. Ne a férfi pedálozzon, hanem a nő!
    Rossz az ismerkedési stratégia, ha valaki bekerül a "csak barát" kategóriába. Változtatni kell rajta, és arra gondolni: "Van még hal a tengerben!", és röhögni egy jót a haverokkal!
  • IXEMGabeo
    #202
    ez az, ugyanezt szívtam meg én is, hamár egy lány barátként kezel, hamár a bizalmába férkőzöm akkor érdekes módon nem akar többet:S:S elég vagy neki barátnak és nehéz azt a bizonyos első benyomást lemosni magáról az embernek...
  • Koppixer
    #201
    Hibák sorozatát követted el:


    "Én meg viccesen az orra alá dörgöltem, hogy...akkor tetszem, igaz és eddig csak talonban voltam?"

    "írtam egy üzenetet neki, amiben levetkőztem a nagyképű, flegma álarcomat és megírtam, hogy szar hogy nem beszélünk és az egész szűz dolgot és hogy mit is akartam valójában...de ha most kérne, felhívnám."

    "Másnap már beszéltünk is...fura volt megnyílni, megnyílni egy lánynak...de tetszett, nagyon türelmes volt és megértő"

    "azt mondtam neki, hogy kedvelem és félek, hogy megcsalom, ha nem élem ki magam előtte"

    "Még 1 hónap eltelt csak msn-ezéssel...és néhány telefonbeszélgetéssel"

    "odajutottam, hogy elhívom valahova, egy közös időtöltésre, nem bírtam kimondtani a randi szót:) Kb 5-ödjére megtörtént"

    "Elmondtam, hogy rettegek, hogy meg fok bántani"

    "inkább azt mondtam, hogy iszonyú lenne, ha elveszíteném és még mindig félek, hogy meg fog bántani"

    "Tegnapra azért már megnyugodtam, írtam neki egy hosszabb sms-t"


    ****
    Te nem vagy FÉRFI! Csak egy érzelgős, drámázó fiúcska...
  • gabe paul logan
    #200
    K*rva jó.