399
Fájó szível, szerelmesen mit tegyek?
  • sz4bolcs
    #279
    Tetszik az öniróniád. :)

    sok-sok negatív ember <--> sőt, csak olyanok vannak
  • gabe paul logan
    #278
    Mindig vannak emberek, akiknek csak negatív véleményük és tanácsaik vannak...sőt csak olyanok vannak többnyire. xD
  • sz4bolcs
    #277
    Enyém... viszem!! xD
  • GyuriX2572
    #276
    kell még ide a tanulópofon......
  • Koppixer
    #275
    Ez már nem kihívás, hanem idő, energia és pénzpocsékolás.
  • gabe paul logan
    #274
    Hmmm...ez tetszik, szeretem a kihívásokat.
  • Terensz
    #273
    - Ő nem szeret téged.
    - Azért jött veled össze egy kicsit, mert az első 1-2 szűrőn átmentél nála. A többin sajnos megbuktál, így most ő leszar téged.
    - Őt annyira bántja, hogy dobott téged, mint amennyire téged bánt alkalomadtán, hogy suliba/melóba menet véletlenül eltaposol egy cserebogarat.
    - Pont annyira érdekli, mint amennyire bántja. Akkor is, ha mást hazudik.
    - Kicsit élvezi is, hogy fájdalmat okozhatott neked.
    - Ha újra és újra felkeresed, mert nem bírod, hogy vereséget szenvedtél, azt ő újra és újra élvezni fogja.
    - Azért csinálta, mert akkor éppen ezt dobta ki a gép.
    - Az, hogy az ex-pasiját mennyire szereti, indifferens a te szemszögedből. Ha nem vele lenne épp együtt, akkor egy harmadikkal.
    - A fentiek alapján kijelenthetjük, hogy nem illetek össze.


    Lépj tovább, neked egy másik nőre van szükséged! Egyéb kérdés?
  • gabe paul logan
    #272
    A saját esetemet nézve azért....hm csalódtam...nem is tudom, hogy csalódtam-e igazából, inkább a saját elképzeléseimben, mert úgy gondoltam, hogy "hú...itt egy lány, akivel bármiről tudok beszélgetni, egy percig se unatkoztam vele és még magamat is tudtam adni". De ha a lányt veszem...most olyan érzéseim vannak, hogy...milyen szóval is fogalmazzam meg... "miért"...miért fűzött 4 hónapig, mondjuk ez nem is akkora gáz, de miért járatta le magát azzal, hogy ezt mondta, miért mondta, hogy hiányzom miután már randizott az ex pasijával, miért mondott még ezer más dolgot az nap, amivel más esetben kenyérre tudott volna kenni, miért ment el egy alkoholista, lecsúszott alakkal megint, ha azt mondta nem ez kell neki, hanem egy normális barát, mert már kiélte magát...ez mind rengeteg miért és lenne még, de a legnagyobb, hogy mi értelme volt ennek az egésznek a részéről, mert szart csinált a szájából mikor megjelent az ex bártja és ugrott is hozzá rögtön?
    És igazából hiába kérdezem tőled, mert nő vagy és ő sem és te sem tudod a választ, mert nem vagytok következetesek, nincs bennetek logika, ezért kell mindenféle trükkhöz folyamodni nálatok, irányítani titeket.
    Azt hiszem minden férfi rákérdez 1x legalább egy nőnél, hogy "miért csináltad ezt és azt akkor"...és a reakció egy lógó orr, lebiggyett ajak, könnnybe lábatt szemek és egy halk "nem tudom". Ó ugyan hagyjuk már! Annyira határozottak vagytok, mikor pasit akartok megszerezni, de ennyi az egész.
  • drsenorita
    #271
    nálunk a Pollackot szokás "lenézni", mert ugye a sok kocka, stb... én olyankor csak húztam a számat, hiszen ez nem igaz. nem mindenki hülye, aki oda jár, csak azért, mert alacsony volt a ponthatár. az én volt barátom is oda jár, és szerintem egy intelligens fiú...
  • Koppixer
    #270
    nyugi, csak poénból írtam, mert ez a trendi manapság sok helyen - az egész BTK-t lebüfészakozni... én műszaki karon vagyok, de védtem már meg vitában a bölcsészeket, néztek is rám a haverok, mint a véres húsra :D
  • drsenorita
    #269
    na de tényleg nagyon elmentünk az eredeti témától:D
  • drsenorita
    #268
    nem vettem magamra, mert tudom, hogy én megdolgozok minden egyes jegyemért és a diplomáért. csak zavar. mert hülyeség ez a "büfészak" vagy "nem-büfészak". ugyanis mindenért meg kell dolgozni. találhatsz munkát, de egy idő után saját magadnak okoz nyugtalanságot, ha nem teszed oda magad igazán. nagyon sokat ér úgy a diploma, főleg saját magad számára. ahogy József Attila írta: "...dolgozni csak pontosan, szépen, ahogy a csillag megy az égen,úgy érdemes". Szóval, lehet, hogy "mi" is lenézzük a felnőtterőforásosokat vagy a kommunikációsokat, de akinek van egy kis esze, ott is oda teszi magát. és belegondolva, valószínűleg nekem azok lennének nehezek, mert nem érdekel és nem is bírnám megtanulni...úgyhogy nem szeretem ezt a "lenézősdit":)
  • Rage47
    #267
    na ettől féltem :D annyian lenézik a bölcsészeket, bár én már megszoktam, és inkább nem is reagálok az ilyen hülyeségekre, ha mondják
  • drsenorita
    #266
    egyáltalán nem... megnézném én, hogy állja meg a helyét az az illető, aki lebüfészakozza a szakomat...
  • Koppixer
    #265
    büfészak
  • Rage47
    #264
    jé én is ott tanultam
    milyen szak?
  • Koppixer
    #263
    De az a lényeg! :) Amúgy én azt építő jellegűnek szántam, nem sértésnek.
    És nem a végén rontottad el dolgot, hanem már az elején.
  • drsenorita
    #262
    :)
  • IXEMGabeo
    #261
    jó8szakát:) jó volt dumálni kicsit
  • drsenorita
    #260
    igen:D
  • drsenorita
    #259
    bölcsészkaron:P
    na jó éjt!;)
  • IXEMGabeo
    #258
    ja tanulmányozd az ultrast és a kemény szurkolói magokat:D olaszoknál úgyis pl sok a szélsőséges tábor pl a Lazio
  • IXEMGabeo
    #257
    ahha:) nem szeretem a Milant:D Shevchenkot utáltam régen, de nagyon nem bírtam az önelégült ukrán képét:D el is tűnt...

    sok sikert majd akkor! őő gondolom PTE szak, de csak tipp
  • drsenorita
    #256
    oké. én is most akartam elköszönni, szintén egy vizsgára hivatkozva:D
  • IXEMGabeo
    #255
    eltértünk a témától rendesen:)

    mennem kell nekem még vizsgám lesz és nem készülök látod:D

    majd, ha lesz valami téma kivesézzük ezek a topikok úgyis ki voltak halva:D, ha van valami óhaj sóhaj, amit nem mondtál itt megteheted:)
  • drsenorita
    #254
    az, Forza Rossoneri van a zászlócskára írva.
    eredetileg sportrítusokról akartam írni, de most változott a terv: szubkultúra, városantropológia szempontjából vizsgálom majd a szurkolói közösségeket, elsődlegesen az országos AC Milan Egyesületet, meg a pécsi szurkolókat,stb... hopsz, ezzel be is lőttem magam a társadalomtudományi szektorba:P most már csak arra kell rájönnöd, mi a szakom XD
  • IXEMGabeo
    #253
    üzletember, túl lazák azt hiszik övék a világ. Pécsett azt az óriási nagy régi lelakott szállodát akarta egy spanyol befektető felújíttatni nyilván a haszon nem a magyaroké, hanem az övé lett volna:D
  • IXEMGabeo
    #252
    ez a kislogód az AC Milan?

    szoktam lógni a focitopikban. Az mekkora jó már->és miről fog szólni? a szabályokról? van nálam egy óriási nagy enciklopédia a Futballról dögivel:) tavaly Karácsonyra kaptam...
  • drsenorita
    #251
    Nadalt én se szeretem
  • drsenorita
    #250
    hát, akkor hajrá Barca jövőhéten...
    na mondjuk én a spanyol versenyzőket favorizálom, és az olasz focit (lásd.a kis képem: MILAN - el is bőgtem magam kb fél órája, ugyanis Pirlo búcsúmeccse volt és néztem neten). üzletemberek? azokat nem ismerem:D
    amúgy szakdolgozatomat is fociról írom majd:D
  • IXEMGabeo
    #249
    Nadalt is utálom, aki teniszezik fújj
  • IXEMGabeo
    #248
    hallod nem semmi mennyi dolgot eltaláltam írás alapján mi?:D

    ez érdekes én mondjuk úgyszint Spanyolos vagyok, bírom a focit (Barcelona forever és a Spanyol válogatott van eredeti spanyol pólom, amit focikvízen nyertem 16 000 Ft értékű Adidas:D), meg úgy náluk a sportélet elég fejlett lett...Spanyolok közül egyedül az autó, motorversenyzőket nem bírom (pl Faubel, Bautista és az Alonsot, Algersuarit is rühellem az F1-ből) na meg az üzletembereket:S
  • drsenorita
    #247
    jobbkezes...
    sajnos nem jártam még ott, de szeretem a mediterrán dolgokat, meg az újlatin nyelveket. tanultam is őket:)
    töri és föci is jók:P
  • IXEMGabeo
    #246
    jobbkezes vagy gondolom.

    senorita név az nekem gyanús véletlenül nem jártál spanyolban?:D vagy kissé a mediterrán jellegű dolgokat szereted?

    ja én is, csak a töri meg a földrajz állt hozzám közel mégis Kereskedelemre mentem:D
  • drsenorita
    #245
    humán beállítottságú vagyok, de érdekel ezer más, elsődlegesen a biológia és orvostudomány:P
    igen, valami hasonló vagyok, de nem vagyok rocker. a hajam valóban fekete és szeretem a tornacipőket, bár idén még nem is volt rajtam:P
  • IXEMGabeo
    #244
    sima OKJ-n Kereskedelmi Szakmenedzser
  • IXEMGabeo
    #243
    hmm Vészhelyzet jó híres sorozat egykorosztály vagyunk:D
  • Aquir
    #242
    és te melyik szakon vagy?
  • drsenorita
    #241
    nekem a közeli rokonaim között nincs orvos. de sokat voltam kórházban, és elvileg a Vészhelyzeten nőttem fel, ezek befolyásoltak, meg amúgy is érdekel az ilyesmi és bennem volt az is, hogy segítsek... úgyhogy evidens volt, hogy orvosira megyek. aztán nem úgy hozta a sors, nem vettek fel, és most teljesen mást tanulok...de azt is szeretem:)
  • IXEMGabeo
    #240
    nem baj akkor ezekszerint inkább a biosz és a tudományok iránt érdeklődsz mi?

    írásodból érettnek tűnsz, várod a lehetőségeket, vársz arra ki, az, aki erőt adna neked meg ilyenek. szerény, de mégis laza lánynak tűnsz. Olyan tornacipős fekete hajú rocker lánynak tudnálak elképzelni, ezt nem tudom elmagyarázni csak írásból ráéreztem