95
Cirque du Freak: The Vampire\'s Assistant
  • Kicsikiraly
    #15
    a könyvben sem volt olyan sok futás, szerintem vannak nagyobb problémák is mint ez :D
  • I3andy
    #14
    Ja és a suhanásról ne is beszéljünk, egy vicc. Miért nem lehet azt megcsinálni, hogy elkezd futni, gyorsul, gyorsul és amikor suhanni kezd eltűnik.
  • I3andy
    #13
    Nem tudom, én fiatalabb gyereket raktam volna be. A mostani 17 éves Darren meg 13-14körül volt, ha jól emlékszem. Meg mi az a lazaság, amikor kiszedi a sírból, az a búcsú pillanata, elhagyja a családot, a szülő városát,

    Ebből késöbb sok problémájuk lesz a készítőknek, mert ugye Darren egyik baja a vámpírsággal, hogy nem fejlődik úgy, mint a többiek.

    A másik kérdés, hogy mikor rakják bele debbie-t, mert a következőben a hegyben lesznek vagy 20 évig. A másik baj ezzel, hogy nem alakul ki olyan kapcsolat, mert nincs a veszély.

    Miért nem lehet egy könyvet lemásolni, amikor megfilmesítik? Főleg itt, amikor nem hosszúak a könyvek és, ha ki is hagynak kevésbé fontos részeket belőle, ne tegyenek hozzá és ne változtassanak rajta.
  • Kicsikiraly
    #12
    sztem Darren pont az akit nagyon eltaláltak én tök ilyennek képzeltem el.

    amúgy Debbiet nem hagyják ki, csak belerakták ezt a Rebeccát is, de mindenhol írták róla hogy nem helyettesíti, csak pluszban ott van. (bár ha már csinálják a 3. kötetet is simán lehetett volna Debbie is nem értem miért kell későbbre tenni)
  • I3andy
    #11
    Újra néztem a trailer-t és egyre jobban le vagyok keseredve, Debbie? hol van, mert elvileg három könyvenként csinálnak belőle filmet, mint ahogy az angolszász területeken ki is jött a könyv
    és így nagyon is fontos lenne bele Debbie, nem is beszélve az utolsó 5könyvről, mert ha itt kihagyják akkor ott hogyan rakják vissza

    Crepsley egy vicc...Darren dettó, Mr Tall alakítása se nagyon jön be, Salma Hayek szerintem pont nagyon illik bele
  • I3andy
    #10
    ja és +fav
  • I3andy
    #9
    Na én oriási fanja vagyok akönyvnek, de ez a film....

    pff, ettől féltem nagyon, hogy így elfogják kúrni
  • Kicsikiraly
    #8
    az első kötetet nekem úgy néz ki hogy vissza fogja adni, én azt nem is tudnám olyan hosszú filmben elképzelni, simán össze lehetne vonni a másodikkal. a probléma csak ott van, hogy a trailer és szereposztás alapján a második kötetet mintha kihagynák, csak a cirkuszbeli részeket hagyják benne, és inkább ugranak a harmadik kötetre (de Debbie Hemlockot mégis kihagyva, úgyhogy valszeg Murlaugh fog odajönni a cirkuszhoz vagy ilyesmi)

    A másik amire kiváncsi vagyok hogy hogy fognak megoldani ha akarják folytatni a filmeket, hogy a színész ugye öregedni fog, és már Harry Potter filmekben is kezdenek túl felnőttnek kinézni a szereplők meg évekkel idősebbek is ugye mint a filmbéli szerepük, itt meg ráadásul csak 2 évet öregszik Darren az első 6 kötetben.
  • yakisha
    #7
    Hát nem tudom, de nekem a trailer alapján, nagyon nem fog tetszeni a film :S.
    Crepsley választása tényleg nagyon nagy melléfogás, abszolúte nem így képzelné el az ember könyv alapján, a film meg nem tudom mennyire adja majd vissza azt, amit a könyv nyújtott, főleg ha egybetömörítenek jó pár részt :S
    Ezt meg h Salma Hayek is benne van , eléggé furának tartom :S
  • Black Hawk
    #6
    Jesssszz :D de várom már
  • Looooser
    #5
    viszont már csak 2 hónap és megy a mozikban :)
  • Looooser
    #4
    Tényleg csak a Crepsley lett rosszul kiválasztva :S:S:S
  • masoma
    #3
    olvastam az összes könyvet, meg az eddig megjelent démonosokat is. hát elnézve az előzetest nem tudom mennyit várhatok ettől a filmtől...sztem már ott rossz, hogy 3 könyvet 1 filmbe "belezsufoltak".
  • Kicsikiraly
    #2
    Utólag láttam, a film régi címe volt Cirque du Freak, a hivatalos neve csak simán The Vampire's Assistant lesz
  • Kicsikiraly
    #1
    A 14 éves Darren olyan, mint a legtöbb környékbéli srác a kertvárosban. A legjobb barátjával lóg, tűrhető jegyeket hoz a suliból, és általában kerüli a bajt. Ám amikor ráakadnak egy utazó cirkuszra, Darranben megváltozik valami. Pontosan ez az a pillanat, amikor egy Lartan Crepsley nevű vámpír, nos, vérszomjassá változtatja.
    Az újdonsült élőholt beáll a Rémségek Cirkuszába, az utazó vurstliba, amelyet olyan szörnyű lények töltenek meg, mint a kígyófiú, a farkasember, a szakállas nő vagy a gigantikus kikiáltó. Amint Darren újonnan kapott erejét próbálgatja ebben a sötét világban, értékes közkatonává válik a vámpírok és halálos ellenfeleik között folyó harcban. És miközben megpróbál életben maradni, azért küzd, hogy a készülődő háború ne eméssze fel a maradék emberségét.

    A film Darren Shan vámpírokról szóló könyvsorozatából készült (a szereposztást elnézve össze is vonták az első három kötetet, vagy csak belenyúltak a sztoriba).

    Az első könyv olvasása óta egy filmre várok, szerintem ezek a könyvek sokkal jobbak egy Harry Potternél is, kiváncsi vagyok milyen lesz a mozikban :D A szereposztás Crepsley kivételével nekem nagyon bejön, Salma Hayek szakállas nőként viccesen néz ki :D

    trailer